Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70001) PLaci58 válasza Soulfly842 (#70000) üzenetére


PLaci58
őstag

Hideg kávé?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#70002) anonymus89


anonymus89
addikt


Karácsonyra ajándékötletek. :R
TV-k utolsó áron

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#70003) Soulfly842 válasza PLaci58 (#70001) üzenetére


Soulfly842
addikt

'asszus, tényleg :D Jah, úgy tűnik: [link]

(#70004) XmoD


XmoD
aktív tag

Üdvözlet!
Nyíregyházán jó minőségű bőröndöt hol tudok venni a Bosnyákon kívül?

(#70005) betyarr


betyarr
veterán

obiban járt ma valaki?van még nordman fenyő?

(#70006) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!
Kisvarda fele jon valaki mostansag? 1 kis aprosagot kene elhozni 1 nyiregyi boltbol, de a futar tobbe kerul mint amit vennek ...... Tud valaki segiteni?

Mi az az ekezet dragasag??

(#70007) Sanyi52 válasza betyarr (#70005) üzenetére


Sanyi52
tag

Rengeteg. Tegnap vásároltam. Jó minőségű, mint a korábbi években is volt és kedvező ár.

(#70008) betyarr válasza Sanyi52 (#70007) üzenetére


betyarr
veterán

:R

(#70009) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Pár napos Asus Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM134W Menta zöld eladó!
[link]
Újszerű ASUS ZenBook 13 UX325EA-KG666W OLED notebook eladó!
[link]
Ha valaki új Asus RTX videókártyát akar venni annak van egy árcsökkentő ajánlatom, valamint van egy olyan telefonom, aminek az IMEI számát elfogadták a telefon csere programban.
A többit privátban!

(#70010) Tamás9x válasza XmoD (#70004) üzenetére


Tamás9x
őstag

Átrium üzletház alatt volt valami táskás iszonyat árukászlettel nem tudom meg van-e még. Tescoban a táskás q drága 2* annyi mint a kgt-n és ugyan az a kínálat.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#70011) XmoD válasza Tamás9x (#70010) üzenetére


XmoD
aktív tag

Az a Bosnyák bőrdíszmű. Ott voltam ma. Egyet találtam eddig náluk ami az igényeimnek megfelel. A többi kb kínai piacos minőség volt számomra. Nem olcsó kategóriában keresek és szeretném előtte megnézni mielőtt megveszem. Samsonite, LEVEL8 vagy más hasonló merev falút keresek.

[ Szerkesztve ]

(#70012) Tamás9x válasza XmoD (#70011) üzenetére


Tamás9x
őstag

Piacon én is Samsonite-t vettem, -Áfa, és 10%-al volt csak olcsóbb, de az abban a kategóriában sokat jelentett :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#70013) Louies válasza konci79 (#69976) üzenetére


Louies
tag

Szia! megoldódott a koax problémád?

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#70014) konci79 válasza Louies (#70013) üzenetére


konci79
őstag

Szia. Meg , rendeltem kábelt meg csatlakozókat és osszeraktam.
Volt egy toldás, meg egy elosztó is a régi kábelen, gondoltam javitok a minőségen, de sajna a digi adása sz.r sok csatornán...

(#70015) XmoD válasza Tamás9x (#70012) üzenetére


XmoD
aktív tag

Ott se találtam értelmeset, végül rendeltem egy Travelite Next alu bőröndöt. Meglátjuk milyen lesz. :U

(#70016) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Pár napos Asus Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM134W Menta zöld eladó!
[link]

Újszerű ASUS ZenBook 13 UX325EA-KG666W OLED notebook eladó!
[link]

Ha valaki új Asus RTX videókártyát akar venni annak van egy ár csökkentő ajánlatom, valamint van egy olyan telefonom, aminek az IMEI számát elfogadták a telefon csere programban.
A többit privátban!

[ Szerkesztve ]

(#70017) embe


embe
nagyúr

Kolléga laposát kellene kicsit "tuningolni" .
Keresek 4GB-os DDR3-as, 1600, ramot. Ha van, pontos típussal és árral, írj már egy privát üzenetet!
Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#70018) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Nem tud valaki esetleg egy normális szemészt, aki nem mint a vágóhíd, tudjuk le és jöjjön a következő? 2.-ra voltunk vissza a kossuthtéri offotértbe, mert voltak aggályaink, nagyon önvédelembe ment át az egész készségesség helyett, mikor egy rakat pénzt ott hagyunk...
Biztosan nagy szaktudással rendelkezik a doktornő, de a bizalom elbaszásában is élen jár :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#70019) Drughi válasza Tamás9x (#70018) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem Pótor dr nő (Pótor optika) bevált, 2x csináltattam ott szemüveget (igaz céges keretből), de mindkétszer rendbe volt.
Illetve még a Szabolcs optika ahol van jó tapasztalatom.

Nem tudom utóbbiba ki rendel most

(#70020) Freiherr válasza Tamás9x (#70018) üzenetére


Freiherr
őstag

Mi volt a probléma? Anyukámnak is most csináltattunk szemüveget ott, ő is megjegyezte a doktornő " kedvességét ".

XXX

(#70021) Tamás9x válasza Freiherr (#70020) üzenetére


Tamás9x
őstag

Hozzászoktam az alapossághoz, multiifokális lencse, nem magyarázta végig a folyamatot, arrogáns volt, nem mehettem be a páromhoz, hogy ne próbálja nagyon befolyásolni, hogy "jóvanazúgy" mert "covid"
// Amikor én voltam máshol vacakolhattunk, mert inkább most alakítsunk, nézzük meg mégegyszer, melyik távot használom többször, legyen élesebb, vagy inkább tompább, de biztos, kényelmes, nem fáj a fejem... stb//
A kinti hölgy keretválasztásnál, nagyon készséges kedves volt, alapos többször visszakérdezett, várta, és tűrte az idióta kérdéseket. Teljesen hajlott a személyreszabásra, időt nem sajnálva.

Végig az az éezés volt az emberben, hogy istenem menjünk már innen.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#70022) Freiherr válasza Tamás9x (#70021) üzenetére


Freiherr
őstag

Ez nem hangzik bizalomgerjesztően, az ember kapja már meg a szolgáltatást, amiért fizet.
A kinti hölgy az tényleg nagyon kedves, na de fontosabb a megfelelő lencse, mint a keret.
Ez alapján akkor én is nézek valami normálisabb helyet a procedúrára.

XXX

(#70023) Tamás9x válasza Freiherr (#70022) üzenetére


Tamás9x
őstag

Ahogy a párom fogalmaz "információmegtartás
A kinti végig mindenre rávezetett"
Sokan járnak oda, valószínüleg unszimpatikus volt a bunkó stílusom :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#70024) XmoD válasza Tamás9x (#70021) üzenetére


XmoD
aktív tag

Ofotért-ot rég kilőttem... az összeset helyben. Kossuth téren a Dokinő miatt, legutóbb a meg a a Plázában cseszték el a szemüvegem (nem volt jó a rendelt lencse cirka 180k értékben). Úgyhogy a keretet megvettem és a Pillában csináltattam meg végül a Nyírfa téren. Ott sose volt gondom, de sajnos az ortopéd fejméretem miatt nem tudtak keretet adni.

(#70025) Sanyi52 válasza embe (#70017) üzenetére


Sanyi52
tag


Szia embe! Egy ilyet tudok adni. A többit privátban.

[ Szerkesztve ]

(#70026) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Elado 2*1TB SSD kimondottan folyamatos munkára, ha egyben elmegy a kettő akkor 20K/db ;]

XmoD: Nagyon bánom már, mert a Pillába akartam menni, őket ismerem, és jó véleménnyel vagyok róluk... de párom erősködött.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#70027) kovacs65 válasza Tamás9x (#70018) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szabolcs Optika.
Több, mint 300K-t hagytam ott.
A vizsgálat alapos volt, szemüveg OK.
Pár hónap múlva visszamentem, mert a munkahely kért alkalmasságit.
Kértem volna a leleteimet, de azt mondta, csak akkor ad, ha újra megvizsgál és persze újra fizetek (az előzőeket sem volt hajlandó ideadni).

Oda többet soha. Még a GDPR nyilatkozatomat is visszavontam náluk. Reakció semmi. Ilyenkor nem kellene a páciensnek megküldeni mindent, vagy minimum megsemmisíteni?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#70028) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok most a hétvégén hol tudnék 2 és fél inch es mobil rack et venni?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#70029) Tamás9x válasza anonymus89 (#70028) üzenetére


Tamás9x
őstag

Méda, vagy ahsználtan itt a fórumon, ha elég az usb 2.0 :D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#70030) anonymus89 válasza Tamás9x (#70029) üzenetére


anonymus89
addikt

Hiába nincsen sajnos most voltam ott

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#70031) Bobby G. válasza Tamás9x (#70018) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Bocsi, de ha csak szemüveg miatt kell a vizsgálat, akkor nem biztos, hogy orvost javasolnék. Egy optometrista sokkal alaposabban megvizsgál. Én is dolgoztam optikában, szakképesítésem is megvan, és láttam a különbségeket. Persze tisztelet a kivételnek, és ha eleve van szemészeti probléma, akkor kikerülhetetlen az orvos! :)

(#70032) zsoca67 válasza Bobby G. (#70031) üzenetére


zsoca67
tag

Nem szoktam ajánlani senkit, de ha ha valaki hajlandó utazni, hogy több 100 ezer forintért nem egy használhatatlan szemüvege legyen [link]
Amit mindenki kerüljön a korányin lévő intersparban lévő optik studio. Esetleg a Kossuth utcán lévő Tünde optika. Ofotért, Vision Express szintén nem ajánlott.

(#70033) szabonagyur válasza zsoca67 (#70032) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nekünk mondjuk pont pozitív a tapasztalat a korányissal, az optikházzal azonban nagyon rossz, ott kb olyan értéket mértek be ami lehetetlen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70034) zsoca67 válasza szabonagyur (#70033) üzenetére


zsoca67
tag

Igaz régen volt, 2013-ban 215000 Ft-ért, egy használhatatlan multifokális szemüveget készítettek.Bobby G.minden szava helytálló.Sokan dicsérik az optikváriumot a vasgyár utcán,hát én is tapasztaltam, más is írta elég bunkó, arrogáns a tulajdonosnő.Egy csúcs Essilor multi 450 körül van+ keret.Meggondolandó hol készül. 18-20 lánykák az ofotértben, vagy a vision-ban.

(#70035) Tothgera30 válasza kenwood3 (#70006) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ahogy most áll a helyzet, hétfő reggel megyek arra, munka után.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#70036) Tamás9x válasza Bobby G. (#70031) üzenetére


Tamás9x
őstag

Vizsgálat volt az elsődleges, laikusként, és majd meglátjuk, hogy új szemüveg vagy más megoldás, rég voltunk.
A kedvenc mondatom, az alsó sort senki sem tudja elolvasni.... ;] illetve a közepes és nagyobb betűkre koncentráljunk... ekkor mondtam magamban a q anyádat.... azt eddig is láttuk, pont az apróval van a baj....

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#70037) kenwood3 válasza Tothgera30 (#70035) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia!
Az nagyszeru lenne! Kuldok pu-t ! :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#70038) Bobby G. válasza Tamás9x (#70036) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Egy jó optrometrista 30-40 percen belül nem nagyon szokott végezni. Gyorsabb megoldás szokott lenni, ha a szemészetről kérnek fel az optikák szakasszisztenst a vizsgálatra. Ők már rutinszerűen, a szemészeti futószalag módszerrel vizsgálnak. Valaki azt szereti, ha gyorsan végeznek, valaki azt, ha mindent megnéznek. Optometrista alaposabb, kontaktlencsét is illeszt, illetve ha cilinderes lencsére van szükség, akkor részletesebb, a tartományt és fokot illetően. Saját tapasztalataim alapján én Vereb Tamást és Vattamány Szilvit javaslom, de biztosan jók mások is, csak én őket ismerem. :)

(#70039) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, a hirdetéseimből nálam van most egy s22 és egy s22+ telo mindkettő 256GB-os tárhellyel rendelkezik illetve a Watch 5 pro óra.
Szerdáig átvehető jótállási jeggyel valamint a tv-ket is vegyétek-vigyétek.
Mind bontatlan csomagolású és gyári garanciva vonatkozik rá samsungos vásárlás. :B

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#70040) szabonagyur válasza Tamás9x (#70036) üzenetére


szabonagyur
félisten

Simán el tudom olvasni a legalsó sort is, bár nincs szemüvegem sem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70041) jlaci74 válasza szabonagyur (#70040) üzenetére


jlaci74
tag

Félistenként ez természetes ... ( bocs ) :D

(#70042) betyarr válasza Bobby G. (#70038) üzenetére


betyarr
veterán

Vereb Tamás

+1 :K

(#70043) szabonagyur válasza jlaci74 (#70041) üzenetére


szabonagyur
félisten

:DDD

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70044) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Új ASUS VivoBook Pro 16X N7600PC-L2001 4K OLED eladó!

[link]

(#70045) szasanyi


szasanyi
félisten

Játszik vki a The Wicher 3 Complete Edition-nal? Minden játék alatt kifogástalanul működik az MSI Afterburner, de itt nem. Tud vki megoldást erre a problémára?

(#70046) szasanyi válasza szasanyi (#70045) üzenetére


szasanyi
félisten

Megoldódott az update-tel.

(#70047) South Velen válasza szasanyi (#70045) üzenetére


South Velen
addikt

Eléggé el lett cseszve ez a nextgen update PC-n :(

Talán egy 4090 elég lenne hozzá ha RT-t is akar az ember.

De RT nélkül is kb harmadolódott az FPS-em. Ennyivel azért nem lett szebb mint a non next-gen.

[ Szerkesztve ]

(#70048) szasanyi válasza South Velen (#70047) üzenetére


szasanyi
félisten

Nálam 3070-nel 1440p-ben Über+ grafikával jól fut (~100 FPS) de nem estem hasra a grafikai módosítás láttán (persze nem is egy remake mint mondjuk a Last of Us Part 1 aholy valóban komoly látványbeli különbség van). Az alap RT feature megfelezi sebességet és nem fut hibátlanul, míg a fullos RT diavetítés. :U Vicc... a jelenlegi állapotában az egész RT az.

PS5-ön a Horizon Forbidden West (4K HDR) lenyűgöző vizuális élmény, és hibátlanul fut. Godof War Ragnarök kicsit más, de nagyjából arról is elmondható ugyanez is. Eszembe sem jutott játék közben, hogy de jó lenne ha lenne RayTracing. :(
Véleményem szerin az RT erőltetése helyett meg kellene tanulni végre PS5 exclusive szintű grafikával és optimalizációval játékot készíteni nem pedig arra pazarolni az erőforrást (mert úgy is sz@r lesz).

(#70049) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Torzs utcaiban ha valakinek kell..

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70050) Sanyi52 válasza szabonagyur (#70049) üzenetére


Sanyi52
tag

Aldi? Ahol csak 1 db-ot (1 kg-ot) adnak egyszerre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.