Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) Paul119 válasza ovecs (#7449) üzenetére


Paul119
addikt

Jól gondoltad kollegina én is lenni benne :R ,jah 4850esre vissza térve én vapor x es hütővel vennék a helyedben :K

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7452) gyerpi válasza ovecs (#7449) üzenetére


gyerpi
aktív tag

sikitok

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7453) PyroS válasza ovecs (#7449) üzenetére


PyroS
senior tag

Na Ovecs mester akkor számolj,hogy mennyit kell utalni.

(#7454) athomi válasza Paul119 (#7451) üzenetére


athomi
veterán

Nekem Gainward HD4850 Golden Sample van, jó a hűtése és halk. Gyárilag tuningolt: 625/2000 --> 700/2200 MHz
Egy baj van, nem igazán kapható. :D Én használtan vettem egy évesen elég olcsón, ráadásul van még rá 2 év kiskergari. :)

(#7455) Paul119 válasza athomi (#7454) üzenetére


Paul119
addikt

gainward is jó csak már nem kapsz mivel nem gyártanak ati kártyákat :( ,vapor x meg kb ott van :K

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7456) ovecs


ovecs
senior tag

A legújabb részlet 1823 ft /fő
Kifli, Piri, Sipi , Gyerpi és Paul
Mindenkinek elküldöm priviben a számlaszámom, akinek van korábbról tartozása, azoknak a pontos összeget is.
Légyszi szerdáig intézzétek, mert ma volt a fizetési határidő, remélem azért nem kapcsolják ki a szervert ha hétfőn fizetem ki.

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7457) PyroS válasza ovecs (#7456) üzenetére


PyroS
senior tag

Utalást ment,igaz csak hétfőn fogják átutalni neked.

(#7458) Paul119 válasza ovecs (#7456) üzenetére


Paul119
addikt

Nem biztos hogy hétfőre eltudom utalni,remélhetőleg kilábalok a tüdőgyulladásból addigra :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7459) PyroS


PyroS
senior tag

Jó reggelt.
Már kevesebb mint egy hónap és itt a Modern Warfare2.Gondolkodik valaki az eredeti megvételén?Azt hiszem én előrendelem, itt most 9990Ft-ért lehet előrendelni.Bár ez is változhat :"Az ár várható ár, a megjelenésig még változhat." Rendelt már így előre valaki játékot?

(#7460) Balinov válasza PyroS (#7459) üzenetére


Balinov
félisten

en mar kb 1 honapja elorendeltem, ahonnet nekem jon, ott fix ar van 34eur, amit le is vettek mar a kartyamrol. Nemtudom, cdgalaxisnal hogy muxik ez.nincs valami gyik az oldalukon?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7461) PyroS válasza Balinov (#7460) üzenetére


PyroS
senior tag

Nem nagyon találtam erről infót,csak ezeket :
"Ez a játék még nem jelent meg, jelenleg még nem kapható!
Ez egy értesítés kérési lehetőség. A játék megjelenésekor e-mailt küldünk, mely segítségével a tényleges megrendelés leadható lesz majd"
"Figyelem! A feltüntett ár tájékoztató jellegű, változás esetén minden előrendelőnk a megjelenéskori végleges áron fogja megkapni a játékot."

(#7462) Balinov


Balinov
félisten

Na a budos kurva eletbe az olasz autogyartasba, reggel lerohadt a rohadt punto az M1-en munkaba menet.Megint a vizhofok,fust jott hatul (nem tudom, hogy kekes=olaj vagy feher=viz), docogtem autoszerelohoz a kulso savban 80-al 5-ikben, erre 3km-re a szerelotol egyszercsak megallt a motor. Hat en tobbet olasz autot sose :W :W :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7463) PyroS válasza Balinov (#7462) üzenetére


PyroS
senior tag

Ez durva :W :W .Kíváncsi leszek,hogy mi a hiba.

(#7464) Balinov válasza PyroS (#7463) üzenetére


Balinov
félisten

szerintem megfott a motor, hogy rohadjon el. Most probal autoszerelom egy trelert keriteni,hogy elhozzak a fostaligat az autopalyarol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7465) PyroS válasza Balinov (#7464) üzenetére


PyroS
senior tag

Mennyi km-t tettetek ti bele?Nem lehet,hogy már amikor megvettétek gond volt vele?

(#7466) Boci_83 válasza Balinov (#7462) üzenetére


Boci_83
őstag

Most Itthon vagy, vagy kint..?

**********

(#7467) PyroS válasza Boci_83 (#7466) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.Te honnan rendelted elő a Modern Warfare2-őt?

(#7468) Boci_83 válasza PyroS (#7467) üzenetére


Boci_83
őstag

Én nem rendeltem még elő... Force viszont igen, szvzs cd galaxis.
2 éve azt hiszem Andrisék előrendelték a Cod4-et, és az előre feltüntetett árat kellett fizetni.

**********

(#7469) Balinov válasza PyroS (#7465) üzenetére


Balinov
félisten

olyan 13000 km-t gyurtunk bele Majus ota. Februarban volt muszakin, siman atment, nem volt semmi baja. Ilyen gondja nem volt meg akkor sem, mikor megfordultunk vele Magyarorszagrol, az ilyen hofok gondok kb 1 honapja jottek elo, azota hutoventillator csere volt. Nem tudom, lehet a termosztattal nem volt valami rendbe, de most mar mindegy, gyanitom sokba fog ez nekunk fajni.

remelem kesz lesz, mire Ovecsek jonnek csutortok este, kulonben busszal kell kimennem ertuk a repterre

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7470) Balinov válasza Boci_83 (#7466) üzenetére


Balinov
félisten

kint. cdwow-tol rendelem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7471) PyroS válasza Balinov (#7469) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor nem sokat mentetek még vele :W .

Kiflee: nem sokára kiderül majd,hogy mennyi lesz az ára.

Ezt olvastátok már?
"A soron következő hírnek a szerverhosztingok nem fognak örülni. Folyamatosan szivárognak ki az információk a Modern Warfare 2-ről. Köztük az is napvilágra jött, hogy nem adják ki a szerveroldali fájlokat ( nem lesznek dedikált szerverek), hanem az IWnet fogja hosztolni a játékteret a többjátékos módhoz, így a fejlsztők az egész játékon folyamatosan rajta tarthatják a kezüket. A másik dolog, hogy a játék totálisan a Steam rendszere alatt fog működni, tehát beigazolódni látszik a múltkori gyanúnk, nem az Evenbalance által fejlesztett Punkbuster, hanem VAC gondoskodik majd a játék tisztaságáról. A különféle pályacsomagok elérhetősége a játékba lesznek beépítve, ha minden igaz talán abból tudjuk majd letölteni és telepíteni őket. Ezzel sajnos azt is el kell fogadnunk, hogy nem lesz lehetőség custom pályák és modok készítésére. A versenyképes játék lehetősége is még függőben van. Privát meccsekre azonban lesz módunk. Arról, hogy egy szerveren hány ember játszhat majd még egyelőre nincs hír. Úgy néz ki, hogy a játék fejlesztői mindent megpróbálnak elkövetni a tiszta játék érdekében. Vége a törtkorszaknak? Úgy vélem, hogy egy teljesen új kapu nyílik a Call of Duty történelmében, mely már erőtelejsen hajaz a konzolra. Jó ez nekünk? Az még a jövő dolga..."

(#7472) Balinov válasza PyroS (#7471) üzenetére


Balinov
félisten

csalok kiszurese miatt jol hangzik

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7473) PyroS válasza Balinov (#7472) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja viszont nem tudom,hogy hogyan oldják majd meg a klán szerókat.

Van itt egy [link],te többet értesz belőle mint én :DDD .

(#7474) Balinov válasza PyroS (#7473) üzenetére


Balinov
félisten

hat, az mondjuk erdekes lesz. de a CS-sek is megoldjak valahogy steamen,nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7475) PyroS válasza Balinov (#7474) üzenetére


PyroS
senior tag

Már itt is a friss hír a Ph-án: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7476) SipiBcs válasza PyroS (#7475) üzenetére


SipiBcs
őstag

No erre kíváncsi leszek, bár nem vagyok tisztában a dedikált szerver pontos jelentésével.

Rang, tudás szerint fog berakni egy-egy szerverre a steam?? Had döntsem már ÉN el, hogy kivel és hol szeretnék játszani.

Van egy olyan érzésem, hogy a kalózkodás miatt szeretnének abszolút ellenőrzött kereteket adni a multinak...Ez még rendben is lenne.... no de kérem...

szvsz gőzük nincs, hogy mit és hogy fognak még kiadni... csak a szájukat jártatják... Így nézve: lehet nem véletlen, hogy sem az sp-re, sem a multira nincs demo!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7477) PyroS válasza SipiBcs (#7476) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezek után lehet,hogy megvárom amíg lesz egy "próba változat" és csak utána veszem meg.Vagy megvárom Balinov tapasztaltait :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#7478) Balinov válasza PyroS (#7477) üzenetére


Balinov
félisten

csak tartanank mar ott. peldaul azt sem tudom, hogy jon-e 11-en vagy csak 2 het csuszassal. Ahonnet elorendeltem egy arva betu se jott meg,hogy csuszas lesz vagy sem. Remelem nem, es mire visszajovunk Parizsbol be tudom lokni a lemezt a dvd olvasoba.

Egyebkent ez a szerveres dolog erdekes. Kedvend S&D HC szerverem a 1Para oldala szerint ok inditanak MW2-es S&D szerot...bar ott aki jatszik annak origije van altalaban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7479) PyroS válasza Balinov (#7478) üzenetére


PyroS
senior tag

Úgy néz ki,hogy nov 10.-én jön ki a Pc-és változat is.Remélem,hogy azért meglehet majd oldani legalább az eredetivel a war szervert.

(#7480) Balinov válasza PyroS (#7479) üzenetére


Balinov
félisten

bizzunk benne

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7481) PyroS válasza Balinov (#7480) üzenetére


PyroS
senior tag

Valami ilyesmi megoldás lesz talán:

"az IWneten nem fognak serverek futni, csak azon keresztül megy a matchmaking, ami olyan mint a l4d-ben van, tehát benyomod hogy quick game és betesz vki mellé random, vagy választhatsz pályát hogy arra keressen egy random játékot. persze haverokhoz lehet csatlakozni, de olyan nem lesz, hogy x klán y servere éjjel nappal megy mostantól, mindig akkor indul 1 game amikor valaki elindítja, a saját kis otthoni netjén, ahogy ez a konzolokon is megy."

(#7482) Balinov válasza PyroS (#7481) üzenetére


Balinov
félisten

hat ez nekem kinai, vazze.

Te, Pyros.ha a Punto motorja besult akkor az mekkora mutatvany megjavitani?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7483) PyroS válasza Balinov (#7482) üzenetére


PyroS
senior tag

Az attól függ,hogy mi ment tönkre benne.De nem lesz olcsó mulatság.Még nincs róla híred?

Komplett Punto JTD motor

Igaz ez diesel de a benzines komplett motor az olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#7484) Balinov válasza PyroS (#7483) üzenetére


Balinov
félisten

hat arra fel vagyok keszulve,hogy vastag lesz a szerelo ceruzaja, amivel a szamlat irja majd....

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7485) ovecs válasza Balinov (#7484) üzenetére


ovecs
senior tag

Hát akkor ez nem volt túl jó nap számodra.
Az nyém sem csúcsszuper. A tyúkok az iroda egyik felében kocsmahangulatban, már csak a sör meg a szotyi hiányzik. Én meg a másik felében tele melóval :((( ... majd kifolyik a szemem.... ehh.. faszkivan a sok lusta lump munkatársnőmtől.
Amúgy milyen idő van kint / milyen várható?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7486) Boci_83 válasza Balinov (#7484) üzenetére


Boci_83
őstag

Ha komplett generál kell rajta, akkor olcsóbban jössz ki egy motor cserével, de lehet hogy csak hengerfejet kell cserélni...?!

**********

(#7487) SipiBcs válasza Balinov (#7482) üzenetére


SipiBcs
őstag

Besült?? Hát... nem fogok mosolyt csalni az arcodra. A legrosszabb verziót írom le, ha nincs szerencséd:
-főtengely csere
-dugattyúkar
-vezérlés
-szelepek
-víz, olajszivattyú cseréje
Ez akkor érvényes, ha minden tönkrement.

Ha nagyon gáz, akkor jobban jársz, ha veszel bontottban 1 motort külső alkatrészek nélkül és azt rakod be! Abban az a rizikó, hogy nem tudod az előző tulaj hogy használta, mennyit futott. :((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7488) Balinov válasza Boci_83 (#7486) üzenetére


Balinov
félisten

Remelem nem komplett motorcsere lesz, tippre hengerfejes, de benzines kocsival csak majus ota van tapasztaltom. Lehet, sok volt neki a magyar tura.

Majd kiderul.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7489) ovecs


ovecs
senior tag

Srácok aki még nem utalt, az légyszi a hét folyamán intézze!

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7490) Balinov


Balinov
félisten

Ovecs,

figyu, nem valoszinu, hogy holnapig lesz kocsim, igy nem tudok kimenni ertetek a repterre, viszont kimennek eletek a Busáras-ra, tudod ez a "videki" buszpalyaudvar a Connoly vasutalomassal szemben, rogton az IFSC elejen. Nincs nagyon ertelme kibuszoznom, meg vissza, elkoltve 12 eurot az Airlink-re.

Gondolom meg emlekszel, a Departures-nel honnet indulnak a dublin busz jaratai (kijossz az ajton, vigyazz a fotocellara :DDD ) es rogton balra. Gyertek a 747-es jarattal, az a Busarastol indul es oda is erkezik. Ott varlak Titeket, ha nem gond. Egy telszamot adhatnal privatban,meg majd kuldom az enyemet is.

Ja, szel es esoallo cuccot hozzatok, mert itt hetfo ota szar ido van, sokszor esik, meg 2 napja eleg eros szel van. Mikor Malahide/Portmarnock/Howth-ra mentek, kifujja a szart is beloletek, ha ilyen marad. Idojarast itt nezzel, ez be szokott tobbnyire jonni.

udv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7491) Paul119


Paul119
addikt

Én már ott el vagyok veszve hogy mi az anyám háta közepe a dedikált én nem dedikált :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7492) Balinov


Balinov
félisten

Nyugdijas tortenet:

Szóval, egyszer a feleségemmel bementünk a városba, és
bepillantottunk egy
kis üzletbe. Öt percet sem voltunk benn, és kijövetkor láttuk ám, hogy
egy
közterületfenntartó írja vadul a büntetőcédulát. Már éppen rakta volna
bele
a kis kék zacskóba, amikor odaértünk, és megszólítottam: "Ne szívass
már,
köcsög, mi lenne, ha egyszer tekintettel lennél egy idős
állampolgárra
is." - de csak szerelte be az ablaktörlő alá az üzenetét. Akkor
lerohadtfasiztáztam, mire lila lett a feje, és írt még egy
feljelentést,
hogy a gumik is kopottak. Még le is fényképezte őket. Ezután
szarjankónak
neveztem. A feje még lilább lett, a másik üzenetet is beerőltette az
ablaktörlő alá, és elkezdett írni egy harmadikat, a fene tudja miről.
Akkor
lebuzispicliztem. És ez így ment vagy húsz percig. A közterületes feje
egyre lilult, a kék borítékok egyre szaporodtak.
Mindez egyátalán nem zavart engem és a feleségemet. Mi ugyanis
busszal
jöttünk be a városba. Minden napra kitalálunk valami izgi kis
kalandot,
hogy ne teljenek annyira unalmasan a napjaink. Nagyon fontos ez a mi
korunkban.
.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7493) gyerpi


gyerpi
aktív tag

sziasztok!!!
szóval le szeretném cserélni a vkártyámat ati 4850-es és 4870-es közt gondolkodom, de a tápomat nem szeretném lecserélni az 1 fsp 400-as
mire elég ez a táp.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7494) ovecs


ovecs
senior tag

ŐŐŐŐ ma jött vkitől pénz név nélkül, kérem jelezzen az illető :U 1825 ft

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7495) Balinov válasza gyerpi (#7493) üzenetére


Balinov
félisten

nekem Corsair VX450-es elviszi siman a 70-est.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7496) Paul119 válasza ovecs (#7494) üzenetére


Paul119
addikt

Én voltam az az egyén

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7497) gyerpi válasza Balinov (#7495) üzenetére


gyerpi
aktív tag

milyen nagyok ezek a kártyák mert hogy be is férjen a házba ám
a 9600 gt-től nagyobbak

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7498) PyroS válasza gyerpi (#7497) üzenetére


PyroS
senior tag

Itt van egy pár teszt a 4850-ről: [link]

[link]

Kb ugyan olyan hosszú lehet mint a 9600Gt.

(#7499) Balinov válasza gyerpi (#7497) üzenetére


Balinov
félisten

talaltam egy forumot, ahol lemertek egy 70-est, 24cm hosszu.
itt van a kep.

akarod este megmerem neked az asus 70-est.

van egy Force3D Black Edition 50-esem is, ha gondolod azt is szivesen lemerem.

Ja, a 70-esen 2x PCI-E tapcsati van, mig az 50-esen csak 1

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7500) gyerpi válasza PyroS (#7498) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ehhez mit szólsz [link]
árban is elég jó

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.