Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) PyroS válasza Balinov (#7593) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello Bali.

Ha majd kipróbáltad az Mw2-őt mondhatnál róla valami véleményt,hogy érdemes-e megvenni.Főleg a multis része miatt.

(#7602) athomi válasza PyroS (#7601) üzenetére


athomi
veterán

Nekem a Battlefild: Bad Company 2 kicsit ütősebbnek tűnik. :))

[ Szerkesztve ]

(#7603) PyroS válasza athomi (#7602) üzenetére


PyroS
senior tag

Én is néztem azt is.De az meg majd csak jövőre jön ki.Kíváncsi vagyok annak a multijára is,az jobban csapat játék mint a Cod sorozat.

(#7604) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Sziasztok !!!
itt a cod6 mizéria lásd a MW2 topicot.
magyarázza el már valaki, hogy működik ez a steam-os dolog, mert semmi kedvem idegenekkel tolni a cod6-ot, mert ha már kiadok érte 40 € akkor bele akarok szólni kivel és milyen szerón akarok játszani. Lehet magán szerót indítani vagy bérelni stb.
szval lesz pub-on pár újdonság valami nuke : egy taktikai atomtöltet, ha ledobod, (azaz hívod, mint az airstrike-ot) kiirt mindenkit a pályán és vége a meccsnek. az az ember vagy csapat nyert, amelyik ledobta.
szval öreg vagyok már én ehhez :DD
ja és nem fogja írni a szeró a pingeket csak zöld csikok lesznek ás a célkereszt nem fog mozogni állítólag szval a fegyó nem fog rángatni / éljen az xbox nem? :W /

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7605) PyroS válasza gyerpi (#7604) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem még nem sokat tud róla senki.De várjuk Bali vissza jelzést ez ügyben :C .Amit eddig írtak róla azok alapján lehet majd warozni:
"Ha klánnal akarsz játszani, indíthatsz Private Match-et, ami gyakorlatilag olyan, mintha saját privát szervered lenne. Te határozod meg a szabályokat, ki léphet be, bárkit kirúghatsz és úgy hangolod a játékod, ahogy csak akarod. (((hogy ez pontosan mit takar, azt nem mondják))) Ha mindent beállítottál, hívhatsz másik csapatot, vagy indíthatod a saját klánodnak is, hogy gyakoroljatok a saját pályátokon a saját szabályaitokkal."

Kíváncsi vagyok én is rá.Remélem minél előbb lesz róla info.Ha tényleg megtudják oldani,hogy ne lehessen benne csalni akkor lehet,hogy megéri az árát.Már csak a pingek miatt lehet aggódni.

(#7606) SipiBcs válasza PyroS (#7605) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha jól értelmeztem a tegnapi info morzsákat, meg az esti beszélgetést, akkor én a következőt tudom elképzelni: Az IW indít egy rakás szervert, ahol lehet pubolni, lehet privát matcheket indítani. A későbbiekben véleményem szerint majd lehet szervert bérelni saját részre, amit ők ellenőriznek, bedobnak a nagykalapba, de az általad meghatározott névvel és CSAK a steamen keresztül teszik elérhetővé.

Persze ez hozza magával, hogy feltörik és crackelt játékkal is lehet csatlakozni majd az ilyen-olyan szerverekhez. Csak idő kérdése.... Ahol crack van, ott jönnek a csíterek is... szóval ez a része sem lesz más, mint eddig. Aki viszont eredetivel csítel meg is érdemli, hogy sz@rba menjen a serialja egy jóképű guid-bannal.

Most teljesen másra van félretéve a cash-em (fogorvos), úgyhogy nem merek elvenni abból a kupacból a játékra. De megkérem a jézuskát, hogy a kislányom szülinapjára hozzon NEKEM mw2-őt!! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7607) gyerpi


gyerpi
aktív tag

ez amit írtatok mind széo és jó csak mondjuk a steam-on idítasz privát szerót és lezárod mondjuk war céljából annak milyen net-re van szüksége?
mert mondjuk 1,5 megás sztem 5+5-re nem elég vagy mennyi elég 1 6vs6-ra 4,5 megás elég ez érdekel mert utánna lesz ám anyázás a lagok miatt
habár az is igaz, hogy szerver off-al is lehet jáccani

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7608) PyroS válasza gyerpi (#7607) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem ma estére már lesznek erről is információk.Ahogy olvasom most a hibás dvd lemezekkel küzdenek egy páran.

(#7609) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Addig idegesítem magam, míg mindjárt veszem a kabátom és elindulok a Média Markba.... és megveszem!!! :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7610) PyroS válasza SipiBcs (#7609) üzenetére


PyroS
senior tag

:DDD Paul éppen most telepíti az eredetijét.Menj át hozzá tesztelni :DDD :D .

(#7611) SipiBcs válasza PyroS (#7610) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mondanom sem kell, hogy telefonáltam.... félretettem egyet! Mindjárt indulok érte! Mondja a srác: Hááát.. van méééég... de inkább elteszem neked! :DD

A sárkánynak nem merem elmondani, mert leveszi a fejem!! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7612) PyroS válasza SipiBcs (#7611) üzenetére


PyroS
senior tag

:DDD Remélem megéri.Ha jó akkor pénteken benevezek egyre én is.

(#7613) gyerpi válasza PyroS (#7612) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát úgy látom ez fertőző mert már én is megrendeltem :C holnap dől el mikor érkezik meg
pedig jobban örülnék mondjuk ha külön lehetne a multi részét megvenni a sngli nem érdekel annyira, persze ha meglesz akkor már végigjátszom :D

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7614) gyerpi


gyerpi
aktív tag

itt 1 pár kép [link]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7615) PyroS válasza gyerpi (#7613) üzenetére


PyroS
senior tag

Szóval akkor a klánból kifogja megvenni?Folytatjuk Mw2-ben is?Marad a cod4 is?

(#7616) gyerpi válasza PyroS (#7615) üzenetére


gyerpi
aktív tag

úgy néz ki én megveszem, de marad a cod4 is sztem

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7617) SipiBcs válasza gyerpi (#7616) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mondanom sem kell, hogy itt vigyorog mellettem :DDD Már megy az insta :DDD ll!!!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7618) PyroS válasza SipiBcs (#7617) üzenetére


PyroS
senior tag

Várjuk a tapasztalatokat.Főleg a multis megoldásról. :C :))

[ Szerkesztve ]

(#7619) SipiBcs válasza PyroS (#7618) üzenetére


SipiBcs
őstag

rögtön bele a lecsóba??? :))

Szerintem belekóstolok előtte a singleplayerbe....

Egyébként meg Pólika már tolja az SP-t, úgyhogy ő hamarabb lesz informált!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7620) PyroS válasza SipiBcs (#7619) üzenetére


PyroS
senior tag

Persze,hogy nem rögtön :DDD .Amint majd az időd engedni. :R

(#7621) SipiBcs válasza PyroS (#7620) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nyah... 2 map után az első benyomások a single-ről:

Grafika: 1280 x 1024ben akadásmentes, kontrasztos... nekem tetszik.
Hangok: mintha hellokitty-s fegyókkal babrálnék, egyenlőre nekem olyan kislányos.
Játékmenet: pörgős, nincs leállás, zúzda ezerrel. Jók az átvezetők. A második havas résznél jópofa a motorosszán, izgalmas, húzós, csak rövid.

A fejem: körbe van vigyorogva!! :DD

Rálesek a multira! :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7622) PyroS válasza SipiBcs (#7621) üzenetére


PyroS
senior tag

:R :R

(#7623) SipiBcs válasza PyroS (#7622) üzenetére


SipiBcs
őstag

Friss infó a multiról!

LVL4 a 3 map után! Kentem a kölkök száját! :DDD

Nekem 1 picit plasztikusnak tűnik, olyan furcsa... a mapokat még meg kell ismerni, no meg ez a TDM 1 picit frusztrál, sosem szerettem igazán. De majd belelendülök!

Ami most még érdekes, hogy valószínűleg nagyon low és high skillű emberek keverednek, hogy csak az lvl alapján osztályoz a steam.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7624) PyroS válasza SipiBcs (#7623) üzenetére


PyroS
senior tag

Köszi a gyors infokat :C :R .

(#7625) SipiBcs


SipiBcs
őstag

A steam-et böngésztem. Már vannak serverek, ún. kiszolgálók. Rengeteg!!! Bárhova be lehet csatlakozni, kedvencnek jelölni... stbstb... úgyhogy mint az x-fire-ben itt is lehet tallózni.
Ez most kellemes meglepetés volt! :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7626) PyroS válasza SipiBcs (#7625) üzenetére


PyroS
senior tag

Azt hiszem nekem is be kell egyet szereznem :DDD .

(#7627) gyerpi válasza SipiBcs (#7625) üzenetére


gyerpi
aktív tag

szerot inditani lehet?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7628) ovecs


ovecs
senior tag

Na bazz pedig videókártyát akartam venni karácsonyra, de akkor lehet cod6 lesz :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7629) SipiBcs válasza gyerpi (#7627) üzenetére


SipiBcs
őstag

Elnéztem! :B Sorry!! Azok a kiszolgálók, serverek más játékokhoz valók. Még egyszer utána lestem.
Ha együtt akarunk játszani, akkor marad a meghívásos alap. Steamen mindenki felveszi a másikat barátnak és már meg is van oldva a dolog! :)

Ezek után már csak 1 kérdés: ki az aki nem is tervezi az MW2 megvételét??

............rajtam kívül :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7630) athomi válasza SipiBcs (#7629) üzenetére


athomi
veterán

Választani tudsz, hogy konkrétan melyik szerverre menj?
Warokon is be kell majd egyesével hívni egymást? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7631) PyroS válasza SipiBcs (#7629) üzenetére


PyroS
senior tag

Én tervezem főleg ha többen megvesszük a klánból.Ha lehet vele normálisan laggok nélkül játszani akkor jó lenne.

Lehet saját szerót indítani?

[ Szerkesztve ]

(#7632) athomi válasza PyroS (#7631) üzenetére


athomi
veterán

Huszonvalahanyadikáig még olcsóér van, addig még van párt nap, hogy az ember a többiek elmondása alapján eldöntse, érdemes e megvásárolni. Nálam a war módon múlik minden, single miatt, és pub multi miatt nem adok egy forintot sem a játékért, ahhoz a pub mód unalmas.

(#7633) PyroS válasza athomi (#7632) üzenetére


PyroS
senior tag

A single-t már kitudod próbálni ;] .A war mód miatt érdekelne engem is,bár gondolom majd jön ki ehez is Pro mod.Cod4 alatt jó kis banda jött itt össze.Jó lenne folytatni ezeket a jó hangulatú warokat.

(#7634) athomi válasza PyroS (#7633) üzenetére


athomi
veterán

Nekem nem szimpatikus, amit a promod nyújt. :( Nem véletlen hanyagolom a CoD4-et sem, hiába a jó társaság.

[ Szerkesztve ]

(#7635) PyroS válasza athomi (#7634) üzenetére


PyroS
senior tag

Az nekem sem tetszik :W .Csak azért írtam,hogy gondolom majd ezen is butítani akarnak.Bár ha nem lehet modolni akkor lehet,hogy megmarad ilyen állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#7636) PyroS


PyroS
senior tag

Egy kis MW2-es pubolás.

(#7637) athomi válasza PyroS (#7635) üzenetére


athomi
veterán

Különben emiatt az elkonzolosítás miatt nagyot csalódtam az IW-ban. Konzolon szokás, hogy elindítod a multit és bedob egy pályára meg egy csapatba, de ott nem gáz, mert a konzol erre való, míg a PC egy társasabb hardver (tímszpík, haverok, stb.).
Úgy néz ki a PC-re már az IW sem akar felesleges erőforrásokat fordítani...

[ Szerkesztve ]

(#7638) PyroS válasza athomi (#7637) üzenetére


PyroS
senior tag

Ebben is egyetértünk,nagyon konzol portolásnak tűnik az egész.Nem értem miért kellett a multi rész így megváltoztatni :F .Vagyis gondolom a warez miatt csinálták ilyenre.

(#7639) athomi válasza PyroS (#7638) üzenetére


athomi
veterán

Az ok, hogy steam-es, meg nincsennek dedikált szerverek, de ettől még meg lehetne oldani, hogy választhass szervert, csapatot, stb.

(#7640) athomi


athomi
veterán

tegnap este rávertem a billentyűzetemre
most újat kell várárolnom
ezt a billentyűzetet néztem ki, sztetek?

(#7641) PyroS válasza athomi (#7640) üzenetére


PyroS
senior tag

Itt van egy használtban: [link]
Nekem is ilyenem van,tényleg jó a gumis wasd billenytűzete.

(#7642) athomi válasza PyroS (#7641) üzenetére


athomi
veterán

megvettem, de nem tetszik :( , a kihajtható lábak túl kicsit, így nem dől meg rendesen a billntyűzet :( a gombok kissé ttúl magasak és nem túl minőségi érzés benyomni őket

(#7643) PyroS válasza athomi (#7642) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajnos ezért az árért jobbat nem nagyon kapsz.Nekem szettben volt az egérrel együtt valami 5eFt.Igaz az egeret már lecseréltem azóta de a billentyűt meg már megszoktam.

(#7644) ovecs válasza athomi (#7642) üzenetére


ovecs
senior tag

Ha nem tudod megszokni nekem a gumis WASD billeket elküldhetnéd 1 kis pénzért, mert az enyémek már eléggé lekoptak :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7645) athomi válasza PyroS (#7643) üzenetére


athomi
veterán

Általában az új dolgoknak húzom a pofám, aztán idővel megszeretem. :)
De a régi fudzsicu-szímensz billentyűm tényleg minőségibb érzetett kelt gomblenyomáskor.

(#7646) PyroS


PyroS
senior tag

Hoppá.Lehet,hogy mégse olyan biztonságos a Cod6: modern-warfare-2-hackers-already-active

(#7647) Csyppa válasza athomi (#7640) üzenetére


Csyppa
senior tag

Összevesztél barátnőddel? :DDD :DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#7648) ovecs


ovecs
senior tag

Kérdés!
Lehet, hogy a tápcserétől bekattant a gépem? A CPU Z az e2200 at e2220-nak látja, és hiába állítom a bios -ban az fsb -t 330-ra, az alapon 200-on marad, szóval nem értem, nem megy a tuning, hiába adok rá akármennyi voltot

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7649) athomi válasza ovecs (#7648) üzenetére


athomi
veterán

egyszer volt ilyen esetem, reseteltem a bios-t

(#7650) SipiBcs válasza athomi (#7645) üzenetére


SipiBcs
őstag

Tanulság: ne üsd a billentyűzetet, mert nem fog tetszeni az új gumi!

Vagy: jobb tegnap 1 szétvert minőségi, mint ma egy új, de ép klaviatúra! :DDD

Ovecs: Csinálj egy c-mos resetet, lehet attól helyreáll. Csak ne felejtsd újraállítani a pontos időt a tunning mellett, mert úgy jársz mint én! :)) Órákba tellett, míg rájöttem miért nem fut egyik - másik program! :O

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.