Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) ovecs


ovecs
senior tag

[link]

Ezt most találtam, gondoltam érdekességképp megmutatom, a topikban ódákat zengenek róla :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7752) PyroS válasza ovecs (#7751) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó kis procinak néz ki.Sok sikert hozzá :C .A hűtőből pedig ha veszel akkor a csavaros felfogatást is vedd meg hozzá,sokkal stabilabban tart ez a megoldás mint a bepattintós.

(#7753) ovecs válasza PyroS (#7752) üzenetére


ovecs
senior tag

Hááát arra most nincs keret, na meg jó a freezer 7, bár valaki azt írta, hogy azt hazavágja a narancs csoda :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7754) PyroS válasza ovecs (#7753) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja azt hittem,hogy ilyet akarsz venni.Persze elég lesz simán a mostani hűtőd.

(#7755) ovecs válasza PyroS (#7754) üzenetére


ovecs
senior tag

Á, ha legközelebb veszek akkor 6k körül vmi használt scythe cumót, állítólag azok nagyok jók

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7756) PyroS válasza ovecs (#7755) üzenetére


PyroS
senior tag

A Scytech Mugen 2-em tényleg brutális :DDD .

(#7757) Boci_83


Boci_83
őstag

Ide is egy hölgy!

**********

(#7758) SipiBcs válasza ovecs (#7755) üzenetére


SipiBcs
őstag

Beszéltük TS-en, hogy én is Frezer 7-et használok, bár én az újabb kiadást a pro-t. E8400at 40 fok alatt tartja 3.8 G-n. Nem tudom mi a különbség a tieddel szemben, de szerintem ha a tesztjeid alatt nem megy terhelten 60 fok fölé akkor teljesen felesleges beruháznod komolyabb, drágább hűtésre. Kivétel, ha extrém tuningot tervezel!!! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7759) PyroS


PyroS
senior tag

Gyerpi.

Tegnap játék közben elment a netem azért tűntem el.Most jött vissza csak :W .Viszont úgy néz ki,hogy az új adsl modemmel nem dobál ki az IWnet.

(#7760) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Egy kis érdekesség! :U

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7761) Balinov


Balinov
félisten

Fijjug,

kerdes, erdemes lenne-e lecserelnem a szegeny kis E2200-mat egy E5300-ra vagy E5400-re?
Elobbi 59euro, utobbi 63euro lenne. E7xxx/E8xxx szeria egy szazassal tobb....

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7762) PyroS válasza Balinov (#7761) üzenetére


PyroS
senior tag

Szeva.

Ovecs éppen mostanában cseréli le a prociját egy jól tuningolható E5200-re.Szerintem várd meg az ő tapasztalatait.Szerintem csak akkor éri meg cserélni ha tuti megy legalább 3600Mhz-en.

[ Szerkesztve ]

(#7763) Balinov válasza PyroS (#7762) üzenetére


Balinov
félisten

aham, akkor megvarom Ovecset, nameg a karacsony utani arleszallitasokat. +30-40eurot meger nekem az upgrade, megha nem is meg 3.6-on. marcsak a magasabb fsb,meg a dupla L2 cache miatt is..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7764) ovecs válasza Balinov (#7763) üzenetére


ovecs
senior tag

Balikám holnap fogom összerakni a cuccost, win7 fel, aztán egész nap tuning/tesztek.
Elvileg a freezer 7emmel simán elketyeg minimum 3.5-ön
Ha sikerül majd eladnom az e2200at 8 ezerért akkor 5 ropiba került az upgrade :C

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7765) Balinov válasza ovecs (#7764) üzenetére


Balinov
félisten

Ovecs, ha lesznek friss tapasztalataid, ne tartsd magadban, erdekel minden. Remelem az OCZ Vendetta is legalabb olyan jol elbir majd vele, mit a freezered

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7766) ovecs válasza Balinov (#7765) üzenetére


ovecs
senior tag

Na szóval, próbálgattam orthos-al (12*300-on), de 11 perc után hibázott a dolog, aztán utánanéztem, és kiderült, hogy alulfeszeltem, mert a gyári vid 1,175V, én pedig 1,165-re állítottam. Adtam neki egy kis feszt, és lenyomtam 2 wart bármilyen probléma nélkül , hétvégén vagy amikor lesz időm amjd komolyabban tesztelem.
Ja és Píros, úgy néz ki, hogy a ramok mennek 900-on + 0.2v-al :C
A fesz most 1,184 és 1,2 v között ugrál, gondolom ez az alaplapom hibája, nem tudom, hogy ez mennyire gáz.
Itt egy screenshot a cpu-z ről.
[link]

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7767) ovecs válasza ovecs (#7766) üzenetére


ovecs
senior tag

Lefekvés előtt nyomattam még 10 percet a tesztet, mind2 maghoz nyitottam 1-1 orthost.
Max 48 fok szerintem nem rossz, bár a freezer 7 hangja nem volt halk 2100as fordulaton :(
[link]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7768) Balinov válasza ovecs (#7767) üzenetére


Balinov
félisten

jolnezki, Ovecs, koszi a tapasztalatokat :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7769) athomi válasza Balinov (#7768) üzenetére


athomi
veterán

Lehet bepróbálkozok egy q8200-vel. :) Az az igazság, hogy én nem éreztem játékok alatt különösebb javulást az E2180 lecserélése után egy E8400-zal sem. Szóval most ha összejön, akkor kísérletet teszek egy q8200-zal, mert a csere nem kerül sokba.

(#7770) ovecs válasza Balinov (#7768) üzenetére


ovecs
senior tag

Ja rájöttem közben a feszugrálás lehetséges okára is. Be van kapcsolva az energiatakarékos cucc, szóval 1,184V a fesz 3600mhz-en, de ha vissza veszi az órajelet 1800-ra (6-os szorzó) akkor 1,2v-ot kap. Bár nem értem, hogy miért kap többet alacsonyabb órajel mellett a proc :F

Hunor:
mondjuk nálam a vga is húzva van, de nekem tegnapcrash-en megvolt a fix 250, szóval +20/30 fps szerintem amit adot, bár lehet h csak képzelődök

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7771) athomi válasza ovecs (#7770) üzenetére


athomi
veterán

Nem képzelődsz, de gondolom a cod4-et te sem full felbontáson, magas beállításokon játszod :)
Az E8200 óta nekem is ott van 250 fps körül, bár vannak esetek, bár nagy dzsumbulyban nem fix, 200 alá is beeshet, de az még nem gond, mert annyinál az AK még elég folyamatosan lő és nem ugrál.

(#7772) Balinov válasza athomi (#7769) üzenetére


Balinov
félisten

az az igazsag, en is szemeztem egy quaddal, de a motorcsere a puntoban bebaszta az ablakot a nagymerteku gepupgrade-nek, sot,meg a HTC Hero ill. a Nikon D3000 projektnek is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7773) SipiBcs válasza athomi (#7771) üzenetére


SipiBcs
őstag

Milyen felbontáson?? 1280 x 1024; 4xAA?? Az teljesen normális véleményem szerint. Nekem mióta így tolom nincs minden mapon a fix250. Füstről már nem is beszélek....

Amennyire én olvasgattam itt - ott, játékokban a quaddal sem mész sokkal többre. Nem használja ki a 4 magot az MW2 sem, a CoD4 meg pláne nem. De kíváncsi vagyok mennyire javul. Ha sokkal, akkor én is eltöprengek egy upgrade-en. Akkor viszont egy cefet jó E8400 keresi majd új gazdáját.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7774) athomi válasza SipiBcs (#7773) üzenetére


athomi
veterán

CoD miatt nem fejlesztek, most is megvan hozzá az fps-em. más játékokat meg inkább vga limites beállításokon játszok (1680x1050, max beállítások, 16xAF, 2-4xAA), így semmit nem ér a 4 mag, mint ahogy az E8200 upgrade sem sokat ért. :) egyszerűen csak szeretnék kipróbálni egy 4 magost, q8200-ra nem kéne különösebben ráfizetni :)
ha más nem tömöríteni jó lesz vele

[ Szerkesztve ]

(#7775) athomi válasza SipiBcs (#7773) üzenetére


athomi
veterán

péntekre lesz egy Q8200-as proci, majd megírom azzal mit tapasztaltam :)

állítólag nagy élmény a quadozás:

:))

[ Szerkesztve ]

(#7776) SipiBcs válasza athomi (#7775) üzenetére


SipiBcs
őstag

:DDD

Pyros véleményét nem látom, pedig ő négymagosat hajt..... :U (azthiszem) :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7777) PyroS


PyroS
senior tag

Vagyok már csak most kerültem gép elé

Ovecs: mondtam én,hogy egyenlőre elég lesz a ramod :C .

Hunor: nézz utána,hogy quad procival mennyi fsb-ét tud a lapod.

Amúgy én nagy gyorsulást nem vettem észre a e8400 után bár ahol megy a 4 mag ott azért érezhető.Na és persze gördülékenyebb ha több program fut de ehhez kell sok ram és gyors vinyó .

(#7778) athomi válasza PyroS (#7777) üzenetére


athomi
veterán

g31-es lapba 1.23 V-on 430-as fsb-vel prime stabil
nekem jó lesz 1 V-on alapórajelen :))
7*390 1.104 V

az alap vid-je sajnos elég magas, 1.275 V

[ Szerkesztve ]

(#7779) Boci_83


Boci_83
őstag

Gyerpi: Néztem [link] a cuccot amit vettél, barátságos kis kütyü, tetszik nekem is, kár hogy nem lehet belerakni egy saját belső winyót...! :(

[ Szerkesztve ]

**********

(#7780) gyerpi válasza Boci_83 (#7779) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nekem nem számít mert van 1 80 gigas külső vinnyóm ja és LAN-ba rákötöttem a net routeren keresztül és PC-ről is tudom nézni a filmeket
meg a mai technikával mikor a tenyeredben elfér 1 320 gigáskülső vinnyó és az USB-n keresztül kapja a feszt nincs jelentősége sztem lehet-e bele rakni vinny´t vagy nem

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7781) gyerpi válasza Boci_83 (#7779) üzenetére


gyerpi
aktív tag

itt és itt vannak a topicjaik

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7782) Balinov válasza gyerpi (#7780) üzenetére


Balinov
félisten

gratula a kutyuhoz, nem is tudtam. multkor atfutottam a ph!-s tesztjet, nalad minden formatumot siman megeszik, feliratok megjelenitesevel sincs gondja?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7783) gyerpi válasza Balinov (#7782) üzenetére


gyerpi
aktív tag

egyenlőre mivel csak tegnaptól van meg a HD-t nem volt időm kipróbálni de majd referálok amúgy minden működik rajta úgy ahogy kell a felirat is ö ő stb.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7784) gyerpi válasza Balinov (#7782) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ja és itt va nkomplett fórum róla :))

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7785) ovecs


ovecs
senior tag

Gondolkodok új ramokon: [link]
[link]
A vga-k is igen baráti áron vannak: [link]
[link]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7786) athomi válasza ovecs (#7785) üzenetére


athomi
veterán

ezek szerintem áfa nélküli árak

(#7787) PyroS válasza ovecs (#7785) üzenetére


PyroS
senior tag

Hunornak biztos igaza van ,szerintem sincs áfa rajta.
Esetleg ezek?
[link],[link],[link],[link].

[ Szerkesztve ]

(#7788) Balinov válasza ovecs (#7785) üzenetére


Balinov
félisten

kurvara vigyazz ezzel a bolttal. Nezd meg ezt a topikot. 559-es hsz-tol.
En egyenlore innet meg levegot se vennek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7789) ovecs válasza Balinov (#7788) üzenetére


ovecs
senior tag

Ez aztán durva, az ilyennek kezét lábát törni, és bevágni a kóterba, hogy napi 10-20 buznyák menjen végig rajta :(((

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7790) athomi


athomi
veterán

megjött a legkisebb quad, csinálok az E8200-vel egy-két mérést, aztán megnézem mit tud a kis quad :)

(#7791) PyroS válasza athomi (#7790) üzenetére


PyroS
senior tag

Jöhetnek a tesztek,kíváncsi vagyok az eredményekre. :C

(#7792) athomi válasza PyroS (#7791) üzenetére


athomi
veterán

Nem volt kedvem sokat tesztelni, csak a Dirt2-t néztem meg, mivel használja a 4 magot. Használja is, mind a 4 magon egyenletesen oszlott meg a terhelés magonként 60% körüli használattal. Szinte hajszálra ugyanolyan értékeket kaptam (min., max., avg), mint az E8200-zal. :) Szóval játékokat alatt nem sok értelme a 4 magnak, még akkor sem ha használja a játék, kivéve ha alacsony felbontásban, alacsony grafikai beállításokon játszunk.

szerk.: Azt hozzátenném, hogy alapon ment a quad, 2.33 Ghz-en. Teljesen elég egy HD4850 alá 4 magot használó alkalmazások alatt. Ha húznám sem lenne több fps-em, mert VGA limit van és nem procilimit. Más játéknál, ahol csak 2 mag van kihasználva, elképzelhető, hogy kisebb procilimitem lenne, de ezen egy kis tuning majd segít. :))

[ Szerkesztve ]

(#7793) athomi


athomi
veterán

de kihalt itt minden :(((

(#7794) Balinov válasza athomi (#7793) üzenetére


Balinov
félisten

csodalkozol, Tomi? mindenki a bejglinek valot hajtja....ma nyugis napnak nezek elebe,a mult heti napi atlag 50-60 munkas email helyett ma osszvissz kaptam 4-et... :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7795) athomi válasza Balinov (#7794) üzenetére


athomi
veterán

Nálam meg mindig csörög az a rohadt telefon, de tegnap óta még egy hívás se jött be. A melóhelyen alig van bent valaki. Most igazi nyugdíjasnak érzem magam. :D
Holnapra én is szabadságot veszek ki, mert a szobámat ki kell takarítanom, fodrászhoz kell mennem, és még ajándékot sem vettem senkinek.
amúgy ajándékvásárlásra ötletem sincs

[ Szerkesztve ]

(#7796) Balinov válasza athomi (#7795) üzenetére


Balinov
félisten

hat,arra nekem se volt, de megoldottuk mar. anyosek repjegyet kaptak, anyumek meg szinten, csak ok tavaszi szunetre. Vera meg kapott egy gyonyorul negyedkaratos nyaklancot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7797) athomi válasza Balinov (#7796) üzenetére


athomi
veterán

akkor te megoldottad ügyesen :)
az a baj, olyan ajándékot sem akarok, hogy a polc tetején rohadjon, vagy a garázsban. csak azért hogy legyen valami, nem fogok vásárolni

(#7798) Balinov válasza athomi (#7797) üzenetére


Balinov
félisten

nalatod, Tomi, pont ezert utalom a karacsony ezen reszet, a gorcsoles, hogy legyen mindenkinek ajandeka...tiszta idegolo :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7799) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Boldog Karácsonyt a NYEV-nek és minden hozzá közel álló jófejnek!!! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7800) PyroS


PyroS
senior tag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket :C .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.