Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) PyroS válasza kerlac (#97) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja látod,hogy nem is olyan egyszerű a dolog :))

[ Szerkesztve ]

(#102) gyiku válasza Balinov (#100) üzenetére


gyiku
nagyúr

eddig se tudtal, nem ujdonsag. :DDD inkabb azt mond meg lecci nagyurkam :K , hogy ezt a topikot most mijen oddsal merik? :U

hüllő

(#103) mr.saint válasza Balinov (#80) üzenetére


mr.saint
tag

Na azért :K Mert már úgy ahogy tudok ülni is így az következik hogy lassan élesítem a fegyokat ;] Mert már kuvára lövöldöznék egy kicsit :K

(#104) Sirandrish válasza gyiku (#89) üzenetére


Sirandrish
legenda

akárhogy gondolkodom az utóbbi időben csak veled kaptak hajba forumosok..én is és Ricsi is...ugyhogy....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#105) Balinov válasza gyiku (#102) üzenetére


Balinov
félisten

mivel nem piacos (0,1x) és nem szakmai (1x),szerinetm a lokálhoz hasonlóan 0,25-ös a hsz szorzó

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#106) Balinov válasza mr.saint (#103) üzenetére


Balinov
félisten

még mindíg nem jöttél rendbe? :Y mondjuk 1 hete én is 24h hatású,nonszteroid gyulladáscsökkentővel ülök.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#107) PyroS válasza Balinov (#106) üzenetére


PyroS
senior tag

Aha szóval ettől a "nonszteroid" hatású cucctól lövöldözted azt a sok fejest tegnap :D .

(#108) Boci_83 válasza Balinov (#105) üzenetére


Boci_83
őstag

Ez a baj. Most irhat gyik 4x annyit hogy teljesítse a napi átlagot... :DDD

...bár mióta Pyros-nak új gépe van azóta a kisújjából ki irja Gyik-ot! :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#109) Balinov válasza Boci_83 (#108) üzenetére


Balinov
félisten

A másik topikban is 0,25-ös a szorzó,ugyhogy hótmindegy..

Pyros..gondolj rá,hogy tegnap erre még egy Borsodit is ráburitottam.. :U :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#110) Boci_83 válasza Balinov (#109) üzenetére


Boci_83
őstag

Nade az átlagot még akkor állította be, amikor 1-es szorzója volt a közös topicnak, mert még a játékok között voltunk... :U :C :DDD

**********

(#111) Takhanto


Takhanto
őstag

Hy all, mindenki aki itt fórumozik eredeti játéka van? Akinek nem és szokott neten játszani az írjon!

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#112) mr.saint válasza Balinov (#106) üzenetére


mr.saint
tag

Nem hogy rohadjon meg! :W Erre ma közli velem a doki hogy már a röntgenre is időpontot kell kérni! kaptam is május 9-re Lol! Kellene nekünk azért csak az a vizit díj! [Magán véleményem]
Te győri vagy ugyi? Ha mész a baumaxba ott kint ami épült az audi szallonal szemben na ott mi szereltük a spinklert :K tavaly :C Jó kis meló volt!

(#113) Balinov válasza mr.saint (#112) üzenetére


Balinov
félisten

Vicc,háziorvosom mondta (Abda),hogy mivel az ő körzete,ezért most ingyért hívhatják az újmagyarok,ha dikhá lenyelte a pulya a pirulát.Március 31-ig 1k-ba fájt ez nekik,nem is hívták.

Igen,győri vagyok. Szép meló lehetett,jó böszme nagy lett az új bau,csak kár,hogy pics* kicsi a parkolója.Mennyire gány munka belülről?mit hallottál,tapasztaltál?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#114) mr.saint válasza Takhanto (#111) üzenetére


mr.saint
tag

Igen általában eredeti és sok klán társam most vette meg! Ha már napi x órát játszol valamivel ami még ráadásul tetszik is akkor ne sajnáld érte azt a pár ezrest :K Kb egy esti sörözés kimarad :C De azért biztos van valaki aki tud értelmes dolgot is mondani neked!

(#115) PyroS válasza Boci_83 (#108) üzenetére


PyroS
senior tag

Ááá csak próbálom utolérni a Gyik-ot :DDD .

(#116) PyroS válasza Balinov (#109) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja hát így "belőve" könnyű volt játszni :DDD .Kicsit furcsa is volt a mozgásod :)) .

(#117) gyiku válasza PyroS (#115) üzenetére


gyiku
nagyúr

remenytelen :DD

hüllő

(#118) Balinov válasza PyroS (#116) üzenetére


Balinov
félisten

nem az volt a baj,Távhős a kecó,de már nem fütenek,de tegnap ollyan gec* hideg volt a szobába,hogy a jegesmedve odafagyott volna az itatójához.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#119) PyroS válasza Balinov (#118) üzenetére


PyroS
senior tag

Méé van jegesmedvéd? :DDD

Bocsi ha kicsit sokat írok de nem jönnek a vevők :W .

[ Szerkesztve ]

(#120) Boci_83 válasza PyroS (#119) üzenetére


Boci_83
őstag

És van itatója a jegesmedvének?

Mit adsz el?

[ Szerkesztve ]

**********

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.