Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) tkazmer válasza kraftxld (#800) üzenetére


tkazmer
addikt

grat hozzá!
milyen hosszú út lesz?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#802) joey7 válasza joey7 (#771) üzenetére


joey7
őstag

na,ez nem egészen így alakult. aug.-ban voltunk pár napot Gyulán.Tunézia/Marokko idén ugrott,mert közbejöttek különböző dolgok.viszont a Seychelles-i túra meglesz.bő 3 hétre megyünk ki. decemberben,karácsony előtt indulunk.már megvannak a repjegyek is! :D

(#803) AMD Power


AMD Power
titán

Már tudom hova kell mennem tavasszal.

Rómába! Volt már valaki? Ha igen melyik irodával ment?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#804) kraftxld válasza tkazmer (#801) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Majdnem két nap, de ebben már benne van a 12 óra plusz az időzónák miatt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#805) AMD Power


AMD Power
titán

Én azon gondolkoztam ,hogy nyáron nem Balatonra hanem valami Hévíz vagy valami hasonló helyre kéne mennünk. Tud valaki ajánlani valamit?:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#806) kraftxld válasza AMD Power (#805) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szegeden dolgoztam az Anna fürdőben, egy wellness napot megér a dolog, meg amúgy is van sok látnivaló Szegeden.

Holnap megyünk a Sky Towerbe

Utána meg az Angus Steak House-ba.
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#807) AMD Power válasza kraftxld (#806) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem Wellnes napra gondoltam. Mondjuk egy ilyen 4-5 napos strandos pihenős napot képzeltem el Balaton helyett. Szálloda az jó lenne (fél panzió mondjuk) de elég drágák. Hajdúszoboszlót néztem sok jót hallottam róla.

Szép új Zéland mi? :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#808) kraftxld válasza AMD Power (#807) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Balaton sem rossz, de Szegeden tényleg olcsóbban kijössz. A fürdőbelépők nem veszélyesek, kajáldák vannak nagyon jó áron a városban, szállás is van elérhető áron.

Igen, nagyon bejön, melót is sikerült találni, azt ünnepeljük :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#809) AMD Power válasza kraftxld (#808) üzenetére


AMD Power
titán

Én valami ilyen helyre vágyok ebben az évben. Balaton is jó volt de ami pl nagyon zavart a töménytelen mennyiségű darázs. 1x nem lehetett rendesen "élni" lent a parton mert annyi volt belőle.

Még Hévízen gondolkoztam de az már lehet ,hogy túl lightos lenne nekem.

Milyen melót találtál kint?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#810) kraftxld válasza AMD Power (#809) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szegeden pl ott van a Sziksóstó, teljesen jól kiépült kempinggel, faházakkal, tóval.
Meg van még két másik fürdő is, meg rengeteg program van nyáron a városban.
Darazsat pl nem láttam még :)

IT systems engineer - vagyis Informatikai rendszermérnök

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#811) kételkedem válasza AMD Power (#807) üzenetére


kételkedem
addikt

Hajdúszoboszló elsősorban a strandról szól. Van csúszdás- élményfürdős része is, oda külön belépőt kell váltani. Maga a város nem sok látnivalót kínál. Ha oda mentek, a Nelson Admirális-ról elnevezett éttermet és cukrászdát szívből ajánlom. Nem a legolcsóbb, de nagyon hangulatos és jó a konyhája.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#812) AMD Power válasza kételkedem (#811) üzenetére


AMD Power
titán

Na az akkor nekem való hely.... ;)

Valami apartmant vagy szállodát tudnál ajánlani ott? Milyen áron vannak a strand belépők?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#813) bandus


bandus
veterán

tavaly a sok meló miatt nem voltam sehol nyáron. most a baráti társaság egyik fele siófokra menne, a másik fele meg horvátországba. én meg még eldöntöm :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#814) kételkedem válasza AMD Power (#812) üzenetére


kételkedem
addikt

A fürdőbe a belépő 1200 Ft, az aqua parkba 1900 Ft a 2 órás délutáni kedvezményes.
"Az Aquapark a fürdőbelépő megváltását követően, kizárólag a strandfürdőn keresztül megközelíthető, külön belépőjeggyel üzemelő önálló egység. Az Aquapark belépőjegy (karszalag) megváltása a két egység között korlátlan átjárást biztosít."

Szállást az www.onlineapro.hu oldalon érdemes keresni ha apartmanba, vagy magánszállásra akartok menni. Sok találatot ad az utisugo is. A szüleim a silver hotelben voltak. Drága, de elég színvonalas.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#815) AMD Power válasza kételkedem (#814) üzenetére


AMD Power
titán

A Silverről én is sok jót hallottam de az nekem sok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#816) Oly válasza AMD Power (#803) üzenetére


Oly
senior tag

Valentin-napra valami jó kis ajándékot akartam a páromnak, így meglepem egy római kiruccanással...

Szétnéztem a fapadosok terén és Wizz-nél sikerült a múlt héten 9k-ért foglalnom retúr jegyet illetékekkel együtt.
Szóltam még a havernak is, így 4-en megyünk.

Az egyik netes apartman közvetítőnél foglaltam egy kis lakást a Vatikán mellett.
Így az egész kiruccanás kijön fejenként 100-110 €-ból, ami tartalmazza a következőket
- Miskolc - Bp kocsival (+3 nap parkolás)
- Repülőjegy
- 2 éjszaka szállás
- 2 napos helyi közlekedési bérlet

Nyáron meg ismét Jesolo mellett döntöttünk... Én 2 éve voltam ott még az előző menyasszonyommal (tavaly decemberben dobott a régi, az új meg pont a római úton fog azzá válni).

Ismét kocsival megyünk és ismét magunk szervezzük ezt is...

Már megszokásból nem fizetünk a magyar lehúzós utazási irodáknak.
Szintén neten keresztül foglaljuk az apartmant 20-30%-kal olcsóbban, mint pl az Italitournál.
Onnan pedig kötelező kiréndulás Velence.

Amúgy Jesolo jó kis hétvégi buli lehet egy bevállalósabb baráti körnek.
Csütörtök este beülni a kocsiba... péntek reggel ott vagytok... 2 éjszaka hálózsákban is kibírható a parton. Egy jó kis élménybeszámoló olvasható ITT.

HAJDÚSZOBOSZLÓ: Napsugár

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#817) Oly válasza Chili7 (#791) üzenetére


Oly
senior tag

Ausztria mellett tenném le a voksomat.

A legegyszerűbb és legrövidebb, Rédics felé Szlovénián át lenne... még Horvátországot sem kell érinteni, ahol ugye határátkelő, vámvizsgálat, stb.

Szlovéniában viszont a legolcsóbb pálya matrica a FÉL ÉVES 35 €-ért.

Az osztrák 10 napos matrica meg 7,7 €.
Kicsit hosszabb, de olcsóbb. Meg hát Bécs is útba ejthető, ha nem Szentgotthárd vagy Szombathely felé mentek.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#818) AMD Power válasza Oly (#816) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon jól hangzik. Lehet ,hogy nekem is valami ilyesmit kéne kitalálnom. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#819) Sila


Sila
csendes tag

Nyár elején tesómhoz megyek ki Asuztriába pontosabban Garmisch-Partenkirchen-be.
Azután meg haverokkal leruccanunk előszőr Balcsira egy hétre utánna meg sztem Kehidakustányba.

"...törjük az utat, a régiek az újnak, most új szelek fújnak..."

(#820) AMD Power válasza Oly (#816) üzenetére


AMD Power
titán

És ha nem kocsival hanem utazási irodával szeretnénk menni akkor mit javasolsz? Észak Olaszország lenne a célpont.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#821) Oly válasza AMD Power (#820) üzenetére


Oly
senior tag

Észak-Olasz csakis kocsival... Szerintem... :U

Az utazási irodák is legtöbb esetben egyéni utazással kínálják a szállásokat...

www.lampo.it <- ezen a cégen keresztül adják a szállásokat a magyar irodák is.

Mi évek óta itt foglalunk szállást és egyénileg utazunk.

Durván 850 km Velence. Egy 6 literes fogyasztással, 1€/l üzemanyag árral számolva egy autó megjárja... számoljunk csak:
- 100 € üzemanyag
- 10 € magyar pálya
- 7,6 € osztrák pálya
- 20 € olasz pálya
Összesen 137,6 € egy autó oda vissza. Ez jelenlegi árfolyamon számolva 40 ezer alatt van.

A szállások árait pedig megtalálod a fenti címen.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#822) AMD Power válasza Oly (#821) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi. Nekem nem is az autó "költségek" a problémám. 1993 a kis Clio és "biztosítás" nélkül kicsit parás. Régen volt a olyan biztosítás kocsikra ,hogy ha külföldön van vele valami gáz akkor haza hozzák. De nagyon sok helyen ma már csak 10 évnél fiatalabb kocsikra lehet ilyet kötni. Ha találok erre valami megoldást akkor 80% ,hogy kocsival megyünk.

Busszal vagy vonattal milyen árban lenne az út oda-vissza? Néztem pl Bibione meg Rimini-t is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#823) Oly válasza AMD Power (#822) üzenetére


Oly
senior tag

Akkor már lehet, hogy érdemesebb repülővel.
Wizz 2590-ért adja a Velencétől 30 km-re lévő Treviso-ba a jegyet, illetékekkel együtt. :Y

Atóbiztosítás: erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#824) AMD Power válasza Oly (#823) üzenetére


AMD Power
titán

Erre gondoltam igen. De ez az én kocsimra már nem aktuális (Max 10 éves gépjárműre).

A repülős megoldás se lenne rossz. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#825) AMD Power válasza Oly (#823) üzenetére


AMD Power
titán

3 embernek 31K oda-vissza. :R Treviso.

De ugye onnan még el kell jutni valami tengerparti városba ahol a szállást előtte lefoglaltuk. Mi van ehhez a Trevisohoz közel valami üdülő város amibe tudnánk itthonról szállást bérelni? :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#826) Oly válasza AMD Power (#825) üzenetére


Oly
senior tag

Jesolo és Velence is kb 30 km
Jesolo olcsóbb és bulisabb is.
Jesolandia és Aqualandia kihagyhatatlan!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#827) tkazmer válasza AMD Power (#822) üzenetére


tkazmer
addikt

tapasztalat, hogy rimini árkategóriáját tekintve nem az a buszozós hely...értsd: 5 éves renault espace-al és 1 éves ford mondeo-val mi képviseltük a legeslegalját az ott fellelhető járműparknak, hemzsegtek a ferrarik, lamborghinik, már az a8 is köznapinak számított. ilyen közönség mellett pedig az árak is borzasztóan el vannak szálva, egy vacsora mondjuk 20eur/fő, és akkor még csak vizet ittál és egy pizzát ettél.
ami meg nem ilyen "jobb" környék (egyszer kisétáltunk a nyaraló körzetből) az meg nem ajánlott, nem sok bizalomgergjesztő alakot láttunk...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#828) AMD Power válasza Oly (#826) üzenetére


AMD Power
titán

Jesolo lesz szerintem.

Csak kérdéses ,hogy a repülőt tértóől mennyire lebbe problémás eljutni oda. Illetve ,hogy mennyibe kerülne.

tkazmer: Oda akkor nem megyünk. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#829) Oly válasza AMD Power (#828) üzenetére


Oly
senior tag

Megy vonat is. Azzal kb 57 perc.
Ha időben foglalsz, akkor elfogadható áron lehet autót bérelni!
Az is egy lehetséges alternatíva, csak sokan nem szeretnek/tudnak vezetni az olaszok közt... :P

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#830) AMD Power válasza Oly (#829) üzenetére


AMD Power
titán

Autó bérlés nem lesz szerintem. A vonat milyen árban lehet?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#831) tkazmer válasza AMD Power (#830) üzenetére


tkazmer
addikt

velencébe van máv közvetlen: [link]
29€-tól kezdődik, de azért 12 órát végigülni nem egy kellemes dolog...(tehát lehet, megér 43€-t a fekvőhelyes kocsi)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#832) Oly válasza tkazmer (#831) üzenetére


Oly
senior tag

A reptértől gondoltuk...

Itt nézd meg AMD Power!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#833) AMD Power válasza Oly (#832) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos velem van a baj de én árat sehol se látok Treviso és Jesolo között.
A fő problémám ,hogy sok szállást eddig nem találtam Jesoloba. Nincs valami iroda ami intéz ilyeneket?

Vagy esetleg taxival mennyi lenne a reptől a Jesoloba?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#834) Oly válasza AMD Power (#833) üzenetére


Oly
senior tag

Aszem a TIM travel, de ők is az általam linkelt Lampo lakásait árulják.

A vonat árait én sem találtam. Annyira nem erős sem az olaszom, sem az angolom, sem a kedvem, hogy kibogozzam...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#835) AMD Power válasza Oly (#834) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos az én angolom is már nagyon megkopott. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#836) tkazmer válasza AMD Power (#833) üzenetére


tkazmer
addikt

1st class: 5.05€
2nd class: 3.85€
[link]
csak rá kell menni a "buy" menüpontra

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#837) z0d1AK


z0d1AK
veterán

valaki nemtud a balatonnál valami olcsó szálláslehetőséget a nyárra?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#838) Oly válasza z0d1AK (#837) üzenetére


Oly
senior tag

Az olcsóság, mint olyan igen csak relatív.

Inkább azt fogalmazd meg, hogy milyen árkategóriára gondolsz!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#839) cherilady válasza z0d1AK (#837) üzenetére


cherilady
tag

Ha zamárdi érdekel akkor én tudok oda szállást sztem jó áron ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#840) z0d1AK válasza cherilady (#839) üzenetére


z0d1AK
veterán

sztem az is jó lehet, csak szeretném elvinni a balatonra a barátnőmet a nyáron, így szinte bármi jó lenne!
merre van, és milyen áron?
Oly: tom, h relatív, de a 15K/nap az már elég sok pl:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#841) cherilady válasza z0d1AK (#840) üzenetére


cherilady
tag

Zamárdi Övtös utca 3. 5 perc séta a part, szembe cukrászda és CBA
Kellemes nyugis környék. Csak akkor van hang zavar ha a Balaton Sound van szal ha nyugit akarsz ne akkor menj :DDD
Van elő fő és utószezon.
No de, minek is papolok
http://raczpanzio.extra.hu/arak.html
Itt a web oldala :D
Itt mindent megtudhatsz. ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#842) z0d1AK válasza cherilady (#841) üzenetére


z0d1AK
veterán

nah, így pl tetszetős!
és az árak sem rosszalak.
sztem érdeklődöm én majd itt:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#843) cherilady válasza z0d1AK (#842) üzenetére


cherilady
tag

Okés! Meleg szívvel ajánlom én is minden nyáron idemegyek! :DDD
Nagyon jó környék! ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#844) Oly


Oly
senior tag

Mi ma este indulunk Rómába Valentin-napi hétvégézni.

Utazás: Repülővel (Miskolc - Budapest között autóval)
Szállás: Róma belvárosában egy 2 szoba + előszobás apartman
Biztosítással, 3 nap ferihegyi parkolással együtt 4 fő részére
123 ezerből jött ki.

Ez fejenként 30 ezer 2 éjszakára ellátás és költőpénz nélkül.

Hét elején megírom a beszámolót, hogy mennyit kellett költenünk.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#845) Oly válasza Oly (#844) üzenetére


Oly
senior tag

Hát mit mondjak??

Felejthetetlen volt.
Most perceken belül jönnek a vendégek (mert kint a Colosseum tövében megkértem a kedvesem kezét és most ünnepeljük meg a családdal), majd holnap vagy kedden jön egy Logoutos írás.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#846) z0d1AK válasza Oly (#845) üzenetére


z0d1AK
veterán

nah, az aztán emlékezetes pillanat lehetett(csak meg ne bánd később :DDD )
Am, barátnőm most megvan áldva siofokkal...
ott tudtok valami jó, és szintén olcsó helyet? :))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#847) AMD Power válasza Oly (#845) üzenetére


AMD Power
titán

Gratulálok és örülök neki ,hogy jól éreztétek magatokat! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#848) bajuszati válasza z0d1AK (#840) üzenetére


bajuszati
tag

Hello,

Balatonon 3-4000/fő/éj már bőven jó szállást apartmant lehet találni

(#849) bajuszati válasza z0d1AK (#846) üzenetére


bajuszati
tag

http://www.szallas.net/si%F3fok.html

itt ha nem találsz akkor sehol...

Siófokon voltunk tavaly nyáron is kirándulni,
azelőtt dolgoztam ott 2 nyarat.

Ha valami konkrétat választottál majd írd meg, hátha tudok róla vmit. ;)

(#850) z0d1AK válasza bajuszati (#849) üzenetére


z0d1AK
veterán

am az árak milyenek arra?
drágák?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.