Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Chili7


Chili7
őstag

Én Mallorcára mennék augusztus végén, és szeretném ezt összekötni egy spanyol bajnoki focimeccsel.
Tudja valaki, hogy mik ott a jegyárak, és hogy mikor kezdődik a spanyol bajnokság?

(#402) tkazmer válasza Chili7 (#401) üzenetére


tkazmer
addikt

Nem tudom, hogy mennyibe kerülnek a jegyek, de ha mész mallorcára, akkor a jeep safarira mindenképpen fizess be, szerintem eszméletlen jó.
Egy ilyen régebben olajfás ültetvényként használt, mára már nem olyan mértékben művelt területen visz az út, kis, 4 személyes suzuki terepjárókkal. Mindenféle hegyekbe mászunk fel, többször van olyan, akár veszélyesnek is mondható útszakasz(meredek hegyoldal mellett visz az út). Nekünk még külön jó volt, hogy pont akkor, amikor mi voltunk, délután jött egy hatalmas vihar, ami még a hegyen kapott el, szinte lemosott minket:) na jó, azért életveszélyben nem voltunk, de vicces volt, amikor a már hónapok óta teljesen szárazon álló árkokból hírtelen hatalmas folyó lett.
Amúgy az egész túráról készítenek dvd felvételt, amit aztán asszem 20, vagy 50 euróért utánad is küldenek Mo-ra(nekünk megjött;)). Jah, és 2 évvel ezelőtt, amikor voltunk, az egyik túravezető magyar volt, és mivel rajtunk kívül nem volt más magyar az egész túrán, mondhatni különleges bánásmódban részesültünk:)
Palma de mallorcán(a főváros) pedig vigyázz az ilyen kis virágosztogató, meg akármilyen helyiekkel, akik aprópénzt akarnak, mert a mi pénztárcánkból bizony kiszolgálták magukat egy jobb lcd monitornyi értékben...
A strandokról pedig érdemes tudni, hogy bárhova odamehetsz, mivel nincs tengerpart magántulajdonban, teljesen mindegy, hogy esetleg egy hotel épült köré.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#403) molecula


molecula
csendes tag

Sziasztok!

Volt már valaki Simontornyán?Van egy gyönyörű kastély: welness, meg minden. Oda szeretnénk menni nászútra.

[Szerkesztve]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#404) nRu3


nRu3
addikt

Tenerife kilőve hála az égnek.

na most horvátország vagy montenegro. montenegrorol mi a vélemény és oda ugy nem kől vizum?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#405) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sziasztok!
kb. 2 óra múlva indul a buszom görögországba Sartiba!
Remélem jó lesz. MIndenkinek kellemes kikapcsolódást kívánok!
Sziasztok!

(#406) AMD Power válasza Atomgeszi (#405) üzenetére


AMD Power
titán

Az baba! Jó utat! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#407) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok!

Segítséget és tanácsot kérnék!

Párommal idén elmennénk nyaralni. Albi mellett kb. 80k lenne erre a célra. Vékonyka... :F ,de ez van. Szóval elmennénk, lehetőleg külföldre. Mit javasoltok? Hol lehet nézelődni, vagyis hol érdemes?

(Tavaly voltam Velencében..12k volt a busz oda-vissza, költöttem vagy 80eurót...kurva jó volt, elég volt az idő is. :D Éjjel mentünk,nappal ott, este későn vissza.)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#408) tkazmer válasza V.Stryker (#407) üzenetére


tkazmer
addikt

Amikor mi ilyen viszonylag olcsóbb utazásokat néztünk, akkor náluk [link] utaztunk, de tavaly pl a neckermann szervezett nekünk egy elég olcsó utat szlovéniába, egy apartmanba...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#409) V.Stryker válasza tkazmer (#408) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Asszonypajtás átnézi.:D
Egyébként több variáció is lenne, mert pl. autó megoldható,vagy annélkül.... :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#410) tütüke válasza V.Stryker (#407) üzenetére


tütüke
tag

Hali!
A bátyámék még márciusban foglaltak le egy utat Görögországba. Busszal mennek 1 nap mulva. A lényeg, hogy igy 80-be kerül a nyaralás kettőjüknek, persze ebben nincs benne a kaja + a költőpénz, csak ut + szállás. Tavaly ugyanezért 160-at fizettek, csak mert később kezdtek el gondolkodni, hogy mit is akarnak :Y
Ilyenkor főszezonban már a lehető legtöbbet akarják kihúzni az ember zsebéből. Szeptemberben nem gondolkodtok? Ha külfödre szeretnétek menni, akkor még meleg van, a viz a legjobb hőmérsékletű, és sokkal olcsóbb is, mint julius-augusztusban.

Üdv: tütüke

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#411) V.Stryker válasza tütüke (#410) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szia

Köszi az infót. Igazad van,hogy el kéne tolni szeptemberre. Elgondolkodtató. :R

Üdv

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#412) tkazmer válasza V.Stryker (#409) üzenetére


tkazmer
addikt

Mi autóval mentünk, szerintem talán az a legjobb megoldás, mivel akkor te döntöd el, hogy mikor, és hova mész. Az idegenvezetés miatt lehet jobb egy buszos út, de végülis az idegenvezető mondandójának a lényegét megnézed egy utikönyvben.
Egyébként én is azt javaslom, amit tütüke, bár nem tudom, hogy a 80k-ból elérhető célpontok(tehát nem repülős utak) nem túl hosszú utazással elég jó helynek számítanak e szeptember környékén.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#413) tütüke válasza V.Stryker (#411) üzenetére


tütüke
tag

szivesen :)
Amugy szeptemberig még lehet gyűjtögetni is. + egy előny :D
Magyarországban egyátalán nem gondolkodtok? Csodaszép helyek vannak kis hazánkban is, olcsóbb az utazás, a szállás, és a kaja is. Mi pl Szarvasra szinte minden évben elmegyünk. Csodaszép hely. Kedves helyiekkel, koliban olcsó szállással, holtágban fürdéssel, és az arborétumot még nem is emlitettem... Nyugis és szép.

Üdv: tütüke

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#414) #53246592 válasza V.Stryker (#409) üzenetére


#53246592
törölt tag

Ha van auto, en leginkabb Szlovakiaba mennek. Magas-Tatra, Szlovak Paradicsom, gyönyöru helyek, jo sör, jo kaja es nem is draga meg közel is van.

(#415) tütüke válasza #53246592 (#414) üzenetére


tütüke
tag

ÉN egyszer voltam Szlovákiában: nem kaptunk ebédet egy étteremben, mert magyarok vagyunk. Elgondolkodtató...

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#416) #53246592 válasza tütüke (#415) üzenetére


#53246592
törölt tag

En mar sokszor voltam Szlovakiaban, nem mondom hogy nem volt neha szuros tekintet, de komolyabb problemam nem volt. Legalabbis Poprad illetve Rozsnyo környeken sokkal inkabb pozitiv tapasztalataim vannak.
Elgondolkodtato... :)

(#417) I_Am válasza tütüke (#415) üzenetére


I_Am
veterán

Én csak átutaztam rajta, kocsiban szólt a zene (nem állat módjára), álltam a piros lámpánál és néztek, mert ugye magyar rendszám van a kocsin. Csúnyán néztek.

Megvakartam az arcom, megigazitottam a napszemüvegem és már nem mertek nézni. ;]
Tök jó, hogy amikor a kemény arcok észreveszik az alkartetoválásom, akkor egyből visszavesznek arcból. :D

Amugy álatalában azzal szemben szemtelenek, akik tartanak tőlük. De ez mindenhol a világon igy van. Horvátban is át akart egyszer egy bazáros verni, aztán mondtam neki, hogy verekedés lesz és egyből szólt a szomszádja, hogy ne próbálkozzon. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#418) tkazmer válasza tütüke (#415) üzenetére


tkazmer
addikt

Nekem igazából semmi rossz tapasztalatom nincs szlovákiáról, ahol eddig voltam, mindenhol nagyon kedvesek voltak, azzal meg nem foglalkoztam, hogy esetleg hogy néznek rám, mert nem különösebben érdekel. Jó volt, hogy mindenhol voltak magyarok, vagy legalábbis mindenhol tudtak valamennyire magyarul.
Az éttermek szerintem elég jók, mi mindig olcsóbban jövünk ki ott, mint itthon(pl rozsnyó környékén van egy vas? vagy réz? gróf étterem, oda igazából mindig visszamegyünk, amikor arrajárunk.)
Az idén is járok majd arra, lesz ott egy tájfutó verseny, megyünk futni...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#419) _az


_az
senior tag

hali!

nem tud valamelyikőtök utazási irodát, ahol lehet csak szállást is foglalni?
konkrétan krétára mennénk és már megvan a repjegy, csak kérót keresünk és jól jönne egy olyan iroda, ahol segítenének foglalni, választani...

kössz!

[Szerkesztve]

az

(#420) tkazmer válasza _az (#419) üzenetére


tkazmer
addikt

Neckermann nekünk tavaly elintézte, hogy csak szállásunk legyen szlovéniába..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#421) V.Stryker válasza _az (#419) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

[link] Én tegnap itt nézelődtem és marha sok szálloda, utazás van és nagyrészt az utazást a nyaralni vágyónak kell megoldania.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#422) AMD Power


AMD Power
titán

Prágába mennyibe kerűl egy ''kis'' út? Busszal mondjuk egy pár nap kint mennyibe fájhat? 3-4 np mondjuk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#423) lord_m válasza lord_m (#285) üzenetére


lord_m
senior tag

Bevált a közvetlen emiles szállásfogalás, kihagyva mindenfajta utazási irodát. :)

Ismerősömék nevében írtam közvetlenül a külföldi Hotelnek emilt Apartman fogalás céljából. Írtak visszaigazolást, nem kellett előre fizetni, mikor odaértek már várták Őket, csak a levelezést kellett bemutatni.. Szóval minden klappolt.
Sőt az emilbe még a saját weboldalukon feltüntett árnál is olcsóbbat mondtak... :R

Azt hiszem ezentúl ez lesz a módi. :)


(#424) tütüke válasza lord_m (#423) üzenetére


tütüke
tag

Ez jó :) Melyik ország?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#425) AMD Power válasza tütüke (#424) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem Horvát. Bátyám is mindig így csinálja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#426) lord_m válasza tütüke (#424) üzenetére


lord_m
senior tag

Ciprus volt. ;)

(#427) tütüke válasza AMD Power (#425) üzenetére


tütüke
tag

MI kétszer indultunk el úgy Horvátba, hogy nem volt szállásunk, csak a falut néztük ki, hogy hol szeretnénk nyaralni. Az első ház, ahol megálltunk, már volt is szállás. MÁsodjára pedig bár az első helyen nem volt szabad szoba, de az ott lakók rokonainál volt. Előny az ilyen utaknál, hogy ha valami közbejön, sem uszik el a pénzed, ha már lefoglaltad; illetve akkor mész, amikor tuti jó időt mondanak :D

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#428) tkazmer válasza lord_m (#426) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, ciprusban ez a jó. Az ottaniak tényleg vendégszeretőek, és nem úgy, mint a horvátok.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#429) I_Am válasza AMD Power (#422) üzenetére


I_Am
veterán

20k minimum / fő.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#430) AMD Power válasza I_Am (#429) üzenetére


AMD Power
titán

Van valami jó iroda amit ajánlanál?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#431) vedini


vedini
őstag

szóval öten megyünk Splitbe, a szállás apartman 140e volt, az 5-ik egy kiskutyus az asszem vmi 5-6euro/nap lesz még ezen felül
a kérdésem azz lenne, mennyibe kerülhet kint a jet sky-zés, és hány perce szól
meg csúszdapark ha van kint, mennyibe kerülhet egy napi jegy?
köszi előre is aki jártas a témában

workworkwork...

(#432) Geller72


Geller72
veterán

Nekem Horvát tengerpart nagyon tetszik. Persze nem a főszezonba megyek, mert akkor hely sincs a magyaroktól, meg a horvátok sem úgy állnak az emberhez, ahogy elvárnánk. De ha szezon előtt, vagy inkább utószezonban megyünk, van hely is, normálisak a horvátok, az árak röhelyesen kevesebbek a főszezonhoz képest. Egy barátom legyezőhorgász, és utószezonban kifogott egy kb 1000 huf/iccakas szállást tíz napra.Mi kb 10 euro/fő-ből megússzuk szinte bárhol ilyenkor a szállást, és a kislánynak nem számolnak fel semmit pluszba. A kaja étteremben szintén kijön 10 euróból/fő, bőségesen..étteremben.Szvsz. idén talán el tudunk menni, bár építkezünk, lóvé elég szűkös. Ha nem, akkor marad a balcsi..múlt héten kétszer voltunk..igaz, ha nem lennének állatok az úton, lemennénk biciklivel, olyan közel van.Ahol lakom, van termál fürdő, ha nem akarok messzebb menni az is megteszi. Aki horvátba jár, és nem sajnálja az üzemanyagra a pénzt, vagy kisfogyasztású diesele van, mindenképpen menjen el montenegróba is. Mi elmentünk egészen albániáig, tettünk egy kört a skadari tó körül, igaz, ott nem szálltunk meg sehol, csak körbementünk, de megérte, nagyon tetszett. (ott ne hagyjátok az autót egyedül!! :D ).Veszélybe vannak az audik, mercik, volvók.De lenyűgöző..mindenki kedves, az összes rendőr, határőr perfektül beszél angolul, és ha eltévedsz, megállít egy autóst, aki lehet, hogy az ellenkező irányba megy, de ha kell szívesen visszafordul, és elmegy veled, megmutatva a helyes utat...nem ritkán 20km-ig is..:).Ha nem nyűg, mindenképpen megéri, mi úgy csináltuk, hogy mindig mentünk, ahol megálltunk, ott megnéztünk mindent, aztán mentünk tovább, ahol ránk esteledett, ott megszálltunk, volt, ahol nevetséges áron.Igaz, 1400 km oda..:)..Albánoknál kötelező alkudni, mert megsértődnek..:).Az út közepén áruló nénin ne hajtsatok át!..:).Kresz szabályokat felejtsétek el, mindenki rutinból vezet.
Jó utat!

(#433) lord_m válasza tkazmer (#428) üzenetére


lord_m
senior tag

Ezt Én is csak megerősíteni tudom, Ciprus tényleg kiemelkedik vendégszeretet szempontjából, nem is beszélve a biztonságról.
Míg épp most olvasom, h. Horvátban brutálisan megvertek egy Vasas focistát a nyaralása utolsó napján... :( :(((

(#434) tkazmer válasza lord_m (#433) üzenetére


tkazmer
addikt

Nos igen, a biztonság. Voltunk észak cipruson is, sőt, ott voltunk többször, ott mondjuk azt tapasztaltuk, hogy az utak mentén egyszerűen nincs korlát. Teljesen mindegy, hoyg van szakadék, vagy nincs, korlát egy szál se. De meggyőződésem, hogy kevesebb baleset történik ott, mint itthon. Egyszerűen nem olyanok az emberek, hgy leesenek, mert nincs korlát. A kereszteződésekben senki nem áll meg, függetlenül attól, hogy van e stoptábla, vagy nincs(jó, persze, csak a kisebbeknél, mondjuk egy főút, és egy mellékút találkozásánál), mindenki dudál már kb 200m-el a kereszteződés előtt, hogy jövök, vigyázz!
A vendégszeretethez meg még annyit teszek hozzá, hogy az észak ciprusiak szerintem sokkal inkább vendégszeretőek, szerencsére össze tudom hasonlítani a kettőt, és bizony hatalmas pont az északiaknak. Ők szinte közösséget alkotnak, az egész nép. Volt egy taxisunk, aki vitt végig mindenfelé, ő gyakorlatilag mindenkit ismert, mindenhol, vagy legalábbis nem volt olyan, hogy ne lett volna ismerőse valahol. És mikor eljöttünk, vége lett a nyaralásnak, még egy teljes kecskebőrt, és egy csomó dísztárgyat is adott ajándékba(ennek mondjuk volt előzménye, tehát akkor már elég régóta(évek óta) ismertük, mert egy időben minden évben oda jártunk nyaralni)
Árban igazából elmondható, hogy észak ciprus(amikor mi voltunk, tehát 2000 előtt) nagyságrendekkel olcsóbb volt, nem lehetetlen, hogy 5öde volt a 2004-es dél ciprusi áraknak.
Tehát a lényeg, hogy ciprust ajánlom mindenkinek, dél cipruson már egy kicsit inkább ilyen szokásos, európai tömeget kiszolgáló vendéglátóipar van, észak ciprus viszont még úgy-ahogy érintetlen.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#435) lord_m válasza tkazmer (#434) üzenetére


lord_m
senior tag

Én viszont általában a déli részen voltam többször is, Larnaca-n. És igaz, h. ez a kifejezetten üdülő rész, de a vendégszeretet, hozzáállás kimondottan példás. És azért itt nem tapasztalható akkora zsúfoltság, mint például Aya Napa-n, amely drágább is nyaralás szempontjából. Persze aki a mozgalmasabb részeket kedveli annak Aya napa a jó választás.
A Ciprióták meg alapból úgy tekintenek egymásra, mint ismerősök, még ha ez nincs is így.

Nos igen a közlekedési morál teljesen más, és nem csak azért mert baloldali közlekedés van... :) Ha pedig látják, h. esetleg bérelt járművel szenved az ember(rendszámból látható), akkor Ők jönnek oda,h. tudnak-e netán vmiben segíteni.
Bár a biztonságnál elsősorban arra gondoltam, h. ha netán vmi étteremben pl. ottfelejted a kistáskádat benne minden papírral, pénzzel, egyebekkel, másnap nyugodt szívvel visszamehetsz érte, mert hiánytalanúl meglesz. (vagy még aznap éjjel... :B ) Mert a Ciprusiak mindenre azt modják ''No Problem!''. :) És a tengerparton sem kell parázni, h. melyikünk vigyázzon a cuccokra, míg a többiek úszkálnak...
És mi van akkor, ha az ember nyitva hagyja a kocsit, úgy, h. még a kulcs is benne van? Semmi! A kutyát nem érdekli. Nem is lenne sok értelme a szigeten lopni... ;]
Az árak meg évek óta nem változnak... :R Annyira jó pénzük van, h. egyáltalán nem örülnek, h. 2008-tól már Euro lesz.

Ciprust Én is csak ajánlani tudom mindekinek.

(#436) tkazmer válasza lord_m (#435) üzenetére


tkazmer
addikt

Mi amikor dél cipruson voltunk, aya napában voltunk,bár a tömeget annyira nem érzékeltük.(a hotel kicsit messzebb volt a belvárostól).
Észak cipruson pedig famagustában voltunk, a palm beach hotelben, erről azt kell tudni, hogy egy nagyon szép, rendezett, jól felszerelt 5*-os hotel, kb egy 2-3 csillagos hotel árszabásával. (tényleg nagyon jó volt, a napi 160eurós, 4*-os rimini holiday inn-hez képest is) Ez talán a legjobb hotel észak cipruson.
Ez a no problem bennem is megmaradt, a taxisunk is mindenre ezt mondta...és meg is oldotta a problémát.
A pénzük tényleg jó, amikor mi voltunk, 450huf-ért adtak egy ciprusi fontot.(ennél már csak a máltai 630-650huf-os líra volt jobb, pláne, hogy mondjuk fél líra volt egy presszókávé:) )
Még néhány kép kedvcsinálónak, az északi rész tényleg nem elérhetetlen szerintem árban sem.[link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#437) Devil1996 válasza AMD Power (#422) üzenetére


Devil1996
csendes tag

100-150 ezer :DD

(#438) tkazmer válasza Devil1996 (#437) üzenetére


tkazmer
addikt

/nap nem?:D

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#439) jerry311 válasza KrAt (#2) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hmm... Az a tó még megvan? :))
Jó tudni.

(#440) lord_m válasza tkazmer (#436) üzenetére


lord_m
senior tag

Palm Beach Hotel van Larnaca-n is... :) Viszont mi leginkább Apartmanokban voltunk. Azt meg sose tudtam, h. 1 Cyprusi font épp hány HUF, csak az maradt meg mindig, h. 1 Cyprusi font=2 USD... :C

(#441) greatchaos


greatchaos
addikt

júli 6-i indulással olaszo/róma-milánó-közép olaszo/ 10nap - busszal, nem tom hogy bírom még...

(#442) he7edik.


he7edik.
addikt

Mallorcán volt már valaki?

Égő szöveg a flém vázon

(#443) tkazmer válasza he7edik. (#442) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, nagyon jó hely [link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#444) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Na délbe jöttem meg görögből(Sarti), Kurv@ jó volt!
Nagyon jó idő volt. Vasárnap 46-47 fok volt. A tenger szép, tiszta, meleg. Voltam Waterland-ba, meteoráknál(ennél sajnos a busznak a légkondija elment, 46 fok volt kint, bent 50 is lehetett.Re-Tour-ral mentünk, busszal. A buszuk kib@$zott lassu volt. délután 4-kor indultunk,másnap fél 2-re értünk oda...77 ezer volt 10nap/7éj két főre. Vanvini apartman. Ezenkívül nagyon tetszett, sztem jövőre is idejövünk, de akkor már két hétre. :)
Lehet holnap még mesélek, most fáradt vagyok. Jő éjt mindenkinek!

(#445) AMD Power


AMD Power
titán

Hova érdemes Wellnes hétvégére menni? Illetve milyen árban vannak?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#446) ladybug válasza AMD Power (#445) üzenetére


ladybug
őstag

Hévízt sokszor ajánlgatják, és én is ajánlom. A jó kiszolgálás mellett a környék is nagyon szép. (Ha netalán mentek, akkor tudok ajánlani a szőlőhegyen egy nagyon jó kis vendéglőt. ;) )
[link]
[link]
[link]
[link]


Itt egy összefoglaló: [link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#447) tkazmer válasza AMD Power (#445) üzenetére


tkazmer
addikt

Nem tudom, milyen árban van pontosan, azt tudom, hogy iszonyat drága: a röjtökmuzsaji 4*-os kastélyszálló nagyon jó hely. Egyszer töltöttünk ott néhány napot, emlékszem, a húgom még akkor elég kicsi volt, tejbegrízt kellett neki kérnünk, nagyon kedvesek voltak, és csináltak is, mégpedig kecsketejből, ahogy kértük. Csak annyi volt a baki, hogy 1000 forintot számláztak érte:)
De amúgy tényleg nagyon jó hely[link].

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#448) concret_hp


concret_hp
addikt

valaki tudna arról valamit mondani, hogy a ''reptéri illeték'' az mennyi píz?
fapados cuccok írják, mindenhova, hogy az ár nem tartalmazza.
hol lehet ennek utánanézni? :U
(nincs kedvem egy 5K-s repülőút miatt 10K illetéket fizetni :U)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#449) tkazmer válasza concret_hp (#448) üzenetére


tkazmer
addikt

De kell, hogy legyen kedved, az a helyzet...egyébként ált odaírják, hogy mennyi, mivel ez minden reptéren változó. Az a 10k-s illeték viszont annyira még nem számít soknak...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#450) concret_hp


concret_hp
addikt

na eldőlt nagyjából mi lesz nekem: asszonykámmal megyek Belgrádba pár napra, onnan majdnem egyenesen Budvába a tengerpartra 7-8 napra (Montenegróban ez az egyik legtutibb hely), sikerült 12,5 juró/fő-ért szállást szerválni. aztán még egy kis ejtőzés a hegyekben (kellemes 22-25fok :) ) aztán haza.:U

amugy menjetek Montenegróba, jó hely, és nem drága, meg jó kis hely. :) egyetlen parája, hogy nem egyszerű odajutni :(

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.