Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van pár kunám eladó, ha kell valakinek: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#452) tkazmer válasza Winner_hun (#451) üzenetére


tkazmer
addikt

Minek adod el, egy kis devizatartalék sosem árt..:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#453) Winner_hun válasza tkazmer (#452) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert nem csak az enyém és mert nincs rá szükségem
illetve szükségünk

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#454) erdey_a válasza Winner_hun (#451) üzenetére


erdey_a
őstag

a pénzváltási tevékenységet elég szigorúan szabályozzák :o

Vérboci

(#455) Winner_hun válasza erdey_a (#454) üzenetére


Winner_hun
félisten

Magyarul?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#456) tkazmer


tkazmer
addikt

Kb 1 óra múlva indulunk a ferihegyre, onnan meg repülünk krétára. Az út mondjuk nem kezdődik túl jól, egyik húgom beteg lett, és anyukám itthon marad vele, de reméljük, azért csak nem lesz túl rossz.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#457) AMD Power


AMD Power
titán

3 nap Balaton is lesz. Persze csak augusztusban. 2500Ft/éjszaka az sok?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#458) bandus válasza AMD Power (#457) üzenetére


bandus
veterán

Attól függ hol. i siófokon, tényleg fasza környezetben, közel mindenhez így előszezonban 4k/éj-ért voltunk. Ez főszezonban 5k-ra növekszik. Szóval szerintem korrekt ár. Jövőhéten vissza is megyünk Siófokra, igaz sátorozni, és csak 2 éjszakát. Kezdetnek elég ez is, még sose sátoroztam :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#459) tkazmer


tkazmer
addikt

Visszaértem krétáról, minden tényleg nagyon jó volt, összvissz 2 probléma adódott: sajnos a családból 2-en hiányoztak, valamint a krétai reptéren, most, visszafele elég zűrös volt a beszállás: először a magyar járatot együtt akarták egy thesszaloniki járattal becheckoltatni, de rájöttek, hogy ez nem fog menni, így módosítottak rajta, és hol 2, hol 3 check-in pultnál történt az ügyintézés. De ezután még kavartak, mert külön át kellett világíttatni a leadandó csomagokat is. Ennyit a görög ügyintézésről. Az már tényleg csak vicc volt a végén, hogy a határőr fülkékben nem volt senki, megyünk tovább egy folyosón, egyszer csak szembejön egy kóbor határőr, és elkéri az útleveleinket...:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#460) bobsys


bobsys
addikt

Budapest-Róma augusztus 10-19ig, repjegy ára 52K a többit még nemtudom, kéró lesz, mert ismerősünk pont jön haza és odaadja a lakását :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#461) niti válasza bandus (#458) üzenetére


niti
aktív tag

Mi is megyünk a hétvégén Siófokra sátorozni:D 4-5ezer éjszakánként szerintem elég sok, bármilyen jó szállásról is van szó. Legalábbis én nem fizetnék ki ennyit Magyarországon.

(#462) bandus válasza niti (#461) üzenetére


bandus
veterán

Tényleg nem olcsó, de aztmondom megérte, jó volt az az egy hét nagyon :) Viszont tényleg vicc, hogy amikor Korfun voltunk, akkor egy hétre volt az apartman 8k/fő.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#463) dragonfx


dragonfx
veterán

Sátoros téma olcsóbb, aki bírja szereti annak ajánlott, amugy én eddig voltam hétvégét Balcsin tiszatónál, valszeg még lesz 2 balcsi ha mindne igaz....annyira nem vonz már meguntam, határtalan haszntalan hosszútávú értsd 1 hét/2hét zsé elbaaaa.....
Külföld érdekelne de irtó drága, meg ugye ahova én szeretnék menni drága helyek naon :DDD
busszal kocsival menjen a halál, repülő meg ugye megint +tétel.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#464) Chili7


Chili7
őstag

Utazási csekket csak belföldön lehet felhasználni? Névre szól, vagy el lehet biznicelni?

(#465) lord_m válasza Chili7 (#464) üzenetére


lord_m
senior tag

Igen, csak belföldön, és névre szól. Persze társaságban kifizetheted a mások által használt szolgáltatásokat is. ;)

[link]

[Szerkesztve]

(#466) Chili7 válasza lord_m (#465) üzenetére


Chili7
őstag

Fasza! (átvitt értelem smiley)

(#467) Chili7 válasza lord_m (#465) üzenetére


Chili7
őstag

Azt sem lehet, hogy magyarországon költöm el például egy külföldi útra?

(#468) AMD Power


AMD Power
titán

Volt már valaki Párizsban? Én gondolkozok egy Párizsi hévégén. Milyen árban vannak ott a szállások?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#469) lord_m válasza Chili7 (#467) üzenetére


lord_m
senior tag

Érdekes felvetés, de sztem nincs olyan elfogadóhely, ahol külföldi útra befizethetsz vele... :U

(#470) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok!

Horvátba készülünk, lesz félpanziós ellátás, 1 hétre mennyi kunát érdemes váltani? 2 fő re

(#471) Kicker válasza Jarod1 (#470) üzenetére


Kicker
senior tag

60-100 forint értékben... szvsz


én Simontornyára megyek asszonnyal, reméljük jó lesz, 3éjszaka, kastélyszálló...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#472) Chili7 válasza lord_m (#469) üzenetére


Chili7
őstag

Neckermann például ''elfogadóhely''. De nem találok semmit arról, hogy lehetne azzal fizetni külföldi utat.

(#473) Chili7 válasza Kicker (#471) üzenetére


Chili7
őstag

Az 2-3 kuna! :D

(#474) tothbe


tothbe
addikt

neckermannnál is csak belföldire használhatod. Vannak kisebb utazási irodák, akiknél lehet csencselni, persze annak kb. 5%-os ára van, de még így is megéri.
Mi a balcsira megyünk a családdal (2 felnött+2 (3 éves) gyerek) ez 4 nap/3 éjszaka Füreden egy jó wellness szállóban(Flamingó) félpanzióval 90ezer-be fáj. Nem kevés, viszont szinte minden benne van.

By(e) Tothbe

(#475) Kicker válasza Chili7 (#473) üzenetére


Kicker
senior tag

azt szorozd meg most ezerrel, és megkapod a jó választ... /egyszerű egy ismeretlenes egyenlet.../ :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#476) Ariadne válasza AMD Power (#468) üzenetére


Ariadne
őstag

Ha árban nem vagy finnyás :DDD , akkor szerintem ez a város legjobb hotelje: [link]. 8-10 szoba összesen, ablakból a Notre Dame-ra látsz, meg a könyvárusokra. Nem túl nagyok a szobák, de hangulatosak, és az elhelyezkedése miatt valami hihetetlenül jó, ráadásul nagyon barátságos hely, mivel kicsi. Na jó, kicsit giccses a berendezés (selyemtapéta a falon, meg ilyenek), de ennél tökéletesebb helyen nem tudok elképzelni párizsi szállodát.

Ha az ár számít nagyon, akkor pedig ez nagyon jó: [link] A rue Fourcy-n lévőről tudom, hol van, és egy ismerősöm ki is próbálta, teljesen korrekt volt. Egy kedves, csendes kis utcában van, egy lépésre ''a Marais bohém forgatagától'' (útikönyvesen szólva :D ), és szemben van vele a személyes kedvenc múzeumom, amit egy patinás szállodából alakítottak át, az Európai fotográfia múzeuma (Maison européenne de la photographie).

Persze ezeknél is létezik olcsóbb szállás pl., neten lehet találni könnyen, de ezeket ismerem közelebbről. :)

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#477) Ariadne válasza Ariadne (#476) üzenetére


Ariadne
őstag

Itt pontosan látszik, hol a bejárata a drágábbik hotelnek. Khmmm. :U És az árak is megtalálhatóak. [link]

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#478) AMD Power válasza Ariadne (#476) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi. Az ár ''fontos'' lenne. Főleg ,hogy csak egy hétvégére mennék nem szeretnék sokat költeni. Nekem csak egy olyanszállás kell ahol lehet aludni és tisztálkodni.

Amit adtál oldalt. Az olcsóbb... Ott nem találtam konkrét árakat. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#479) Chili7


Chili7
őstag

Costa Brava-ról van valakinek egy rövid beszámolója?
thx

(#480) Gergello


Gergello
addikt

Montenegroban volt/ megy valaki mostanában? Netán autóval?

(#481) tkazmer válasza Ariadne (#476) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem elhelyezkedését nézve még csak nem is drága, riminiben egy ''közönséges'' tengerparti holiday inn kerül ennyibe..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#482) AMD Power


AMD Power
titán

Hol érdemes eurót váltani?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#483) bandus válasza AMD Power (#482) üzenetére


bandus
veterán

Nézegesd a neten a bankok árfolyamait, mindig az aktuális legjobbnál. Szerintem. Balatonon tuti nem, ott egységesen mindenhol 240ft az ojró. Most mész Tunéziába? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#484) AMD Power válasza bandus (#483) üzenetére


AMD Power
titán

Szeptember elején fogok váltani.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#485) bandus válasza AMD Power (#484) üzenetére


bandus
veterán

dollárral jobban jösz ki, de már mondtam párszor :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#486) Atlantis válasza Chili7 (#479) üzenetére


Atlantis
veterán

Melyik rész?

Én Malgrat-on voltam tavaly, nagyon jó hely, leszámítva a Balaton-feelinget, hogy át kell menni a vasúton-úton, ha a víz közelébe akartam kerülni. :) Azonban ez sem mindenhol van így, jó szállásválasztással ez elkerülhető. A víz nagyon hirtelen mélyül ott, a parttól 3-4m-re már teljesen elmerültem. A víz nagyon hajlamos hullámozni, nemhiába nevezik ''Vad part''-nak. A vízimentőktől alapvetően meg is fulladhatsz, elég lazák, sokat nem zavarta őket, ha erős hullámzásban bemész. Amikor ott voltam, sok volt a medúza, ahogy hallom, ez máshol is probléma. A part amúgy aprókavicsos, rendezetten tartják, kifogástalan az emberek vendégszeretete, csak a duhaj németek vannak sokan, néha úgy viselkedtek, mint az állatok. Este elég zajos, tipikus mediterrán a hangulat. Az árak nem vészesek. A környező táj gyönyörű, sok a zöld terület, erdő, sok a látnivaló, Barcelona sincs messze, érdemes megnézni.

Összességében sokkal-sokkal jobban tetszett, mint Jesolo, ahol idén voltam. Többet soha nem megyek Olaszországba, ez biztos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#487) AMD Power válasza Atlantis (#486) üzenetére


AMD Power
titán

Mi volt a baj Olasszal?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#488) Atlantis válasza AMD Power (#487) üzenetére


Atlantis
veterán

A part rendezetlen, a víz koszos, iszonyatosan drága minden és ehhez mérten alacsony a színvonal mindenhol(szállás, kaja, stb), a népek pofátlanok, esetenként szabályosan bunkók voltak velünk. Még a szokásosnál is sokkal nagyobb az átverés, ha észreveszik,, hogy turista vagy. Programot szervezni is nehéz(és persze iszonyatosan drága), döglött a környék.

Pontosan ugyanazt a pénzt költöttük a tavalyi és az idei nyaralásra, de mindenben messze jobb szolgáltatást kaptuk Spanyolországban, mint az olaszoknál.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#489) AMD Power válasza Atlantis (#488) üzenetére


AMD Power
titán

Az kemény. Bár azt eddig is tudtam , hogy drága de azt ,hogy piszkos is. Azt nem. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#490) tkazmer válasza Atlantis (#488) üzenetére


tkazmer
addikt

Nekünk tavaly riminivel semmi bajunk nem volt. Nem volt se koszos, se rendezetlen. Mondjuk drágának nagyon drága volt, de nem mondom, hogy nem érte meg.
Programunk mondjuk annyi volt összesen, hogy átmentünk san marinoba, a többi napon strandoltunk.
Bunkó velünk szerencsére nem volt senki, az étteremben, ahol ettünk, mikor megtudták, hogy az utolsó vacsoránkat töltjük ott, még ajándék fagylaltot is kaptunk. Igaz, úgy tűnt, hogy sikerült kifognunk a környék legjobb éttermét.
A szállásunk is kiválló volt, 4*-os holiday inn, eddig ebben a hotelben láttam csak ilyen komoly informatikai hálózatot(voltam már több helyen, a csillagok alapján ennál jobb hotelben is), a szobában elhelyezett lcd tv-n keresztül rengeteg eurót el lehetett költeni( :) ) filmekre, internetre, sőt lehetett rajta keresztül kaját is rendelni.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#491) tkazmer válasza AMD Power (#489) üzenetére


tkazmer
addikt

Az előzőből kimaradt..
Nem koszos, legalábbis a jobb környékek(riminiben) nem azok. Egy esti séta alkalmával ugyan áttévedtünk a nyaralóövezetből egy kevésbé jó helyre, na az tényleg rémes volt(vasútállomás, és környéke), de hát nem kell odamenni, nem vagy rákényszerítve.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#492) Chili7 válasza Atlantis (#486) üzenetére


Chili7
őstag

Mindegy melyik rész, katalógusból Malgrat-ot, Calellat és Loret de Mar-t nézegettem.
Köszi a kedvcsinálót.
Barcelona?
Hmm, igazából engem egy Nou Camp-os buli érdekelne 90000 fociszerető társammal együtt. Egyelőre csak ez szól spanyol mellett, horváttal szemben, de az asszonyt sajnos ez hidegen hagyja.
Köszi

(#493) tildy


tildy
nagyúr

Balatonszepezd. Most. Ingyen. Vagyis a szállás ingyen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#494) Janoska26 válasza tildy (#493) üzenetére


Janoska26
addikt

Pontosabban, máris indulok :DD

(#495) Vamp


Vamp
senior tag

Balaton, Siófok-Szabadisóstón voltam 9 napig. Életem legnagyobb élménye volt kb, jön is róla nemsoká a cikk.
9 nap ingyenélés, a Balatonnál, szervezett keretek között, a legjobb barátaimmal... Félelmetes volt.

(#496) Bibby


Bibby
addikt

Kell valakinek a balcsinál több? :))

Ελευθερια η θανατος

(#497) Atlantis válasza Chili7 (#492) üzenetére


Atlantis
veterán

Nou Camp még üresen is impozáns látvány, csak kint van a város szélén, nehéz odatömegközlekedni. Ez legyen a legnagyobb baja. :D
Lloret sokkal nagyobb, talán szebb is, mint Malgrat, utóbbi inkább régebbi hangulatot áraszt. Viszont össze van nőve Santa Susanna-val, ami újabb, tágasabb építésű, nekem az nagyon bejött. Sétálni inkább ott volt jó, kisebb a tömeg, szebb minden.

tkazmer: Hát igen, csak amennyibe az kerülhetett, abból spanyol, vagy görög honban meg is koronáznak. :D Ha az egy főre jutó költségek értékarányát nézem, Olaszország sehol nincs. Persze ízlés kérdése.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#498) AMD Power válasza tkazmer (#491) üzenetére


AMD Power
titán

Spanyol vonzó még a számomra. Egyik ismerősöm volt kint és csak dicsérte.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#499) joe69


joe69
senior tag

Szeptember kozepe, London, John Mayer koncert:C
az arat le se irom mert csak megremulok hogy ennyit koltok ra

[Szerkesztve]

(#500) HERR Z válasza AMD Power (#498) üzenetére


HERR Z
veterán

mallorcán voltunk lastminuteba csak ajánlani tudom, még annyira nem is volt drága(igaz a szállás **)
olasz sokkal roszabb volt, drágább(arenal kb balcsi ár), a faultatív programok is drágák, kocsit bérelni is drágább(igaz a robogó olcsóbb)és bármi nevezetességet megnézni is drágább
jah, mallorcán mindenhol ingyérstand van, digóba meg ugye minimum egy napágy(4-5€/nap)ennyiért mallorcán vettünk egy napernyőt
jah és arenalnal a víz is tisztább mint rimini és pesaroban ahol voltunk, mondhatni hibátlan volt, csak sarti volt jobb
lőjj egy lastminute utat, úgy faxa hotel félpanzióval+repjegy 90-100-nál megáll(mi 65-ért voltunk+illeték)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.