Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) AMD Power válasza tkazmer (#99) üzenetére


AMD Power
titán

Persze azt tudom .hogy drágább lesz de mennyivel! Még egy 20K beleférne!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#102) #00809728


#00809728
törölt tag

Olasz-Spanyol autóval és egy bandával.Meglátjuk mi merre meddig és pontosan hova is.

(#103) Donki Hóte válasza BlacKSouL (#57) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szia!

Te voltál Krétán az Astir Beach Hotelben? A nyári nyaralást oda tervezzük, tudnál róla pár szót mondani?

Milyen volt a tenger? Tényleg nagyon szeles? Milyen volt a kaja?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#104) AMD Power


AMD Power
titán

Ennyi? A Gyurcsány csomág tényleg gáz lett , de ennyire? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#105) tkazmer válasza AMD Power (#104) üzenetére


tkazmer
addikt

Az a helyzet, hogy a nagy utazási irodák ilyenkor még el vannak foglalva a síelőkkel. Pl a neckermannak is csak tavasszal jelenik meg a nyári katalógusa, ezért még mi sem tudunk mindent biztosan a nyaralásunkkal kapcsolatban.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#106) AMD Power válasza tkazmer (#105) üzenetére


AMD Power
titán

Én is most a Budavártours nyári ajánlatait várom!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#107) tkazmer válasza AMD Power (#106) üzenetére


tkazmer
addikt

Mi a neckermann-al szoltunk utazni, meglehetősen jó cég, ráadásul már kezdenek minket ott ismerni:) Utaztunk már 1x a vista-val is, de az meglehetősen különös volt, a szállásunkról egy kb 15 évvel azelőtti képet tettek a katalógusukba(ez a növényzetből látszott), valamint autóval mentünk, és olyan rémes leírást adtak, h 2 kijárattal előbb jöttünk le az autópályáról. Még szerencse, hogy a helybéliek meglehetősen segítőkésznek mutatkoztak. Jah, legelőször meg néhány évig a menthol travellel mentünk néhányszor észak-ciprusra, na az nagyon jó hely, ajánlom mindenkinek, és nem is kifejezetten drága(mondjuk dél-ciprushoz, meg 1-2 másik F-tengeri szigethez képest)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#108) AMD Power válasza tkazmer (#107) üzenetére


AMD Power
titán

Ciprus az én fejemben is megfordult! De végülis Tunézia nyert. Talán majd jövőre!

A Neckermann oldalát meg majd átnézem!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109) kp78


kp78
addikt

Mi is Tunéziába megyünk, Mahdia Beach Hotel [link], Billa Reisen (Ausztria) utazási irodával.
Aug. végén, olyan 130.000-ban lesz /fő.

(#110) AMD Power válasza kp78 (#109) üzenetére


AMD Power
titán

Melyik hónapban? Hány napra?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#111) kp78 válasza AMD Power (#110) üzenetére


kp78
addikt

Aug 21-től vagy 28-tól, egy hétre, all inclusive. Bár még lépést nem tettem ezirányba, de remélem nem lesz gond vele.

(#112) thaler2 válasza AMD Power (#98) üzenetére


thaler2
senior tag

Mi ugyanide akarunk menni b.nőmme, meg barátokkal, aug.ban, ha bárhol látsz majd valami konkrét ajánlatot irj a topikba pls, én is követem folyamatosan, a neten az ajánlatokat ha van valami én is irok.

üdv:Phaler2

(#113) AMD Power válasza thaler2 (#112) üzenetére


AMD Power
titán

Ok! ;)

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#114) AMD Power


AMD Power
titán

Hát ez a nyaralás nekem is érdekes lesz! Megkaptam a januári hatalmas fizetésemet! :O

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#115) gregorik válasza AMD Power (#104) üzenetére


gregorik
senior tag

''Ennyi? A Gyurcsány csomág tényleg gáz lett , de ennyire?''

nem ennyi, de minek kéne itt hencegni? (már aki megtehetné.) egyik beírja, h. a járdaszigetekre megy nyaralni, másik beírná, hogy megy a Karib-szigetekre, mire jó az?

(#116) gregorik válasza aesir (#49) üzenetére


gregorik
senior tag

a zanzibári útról nem szeretnél bővebben írni ide? [link]
kíváncsian olvasnánk.

(#117) AMD Power válasza gregorik (#115) üzenetére


AMD Power
titán

Nem akartam hencegni , sorry!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#118) gregorik válasza AMD Power (#117) üzenetére


gregorik
senior tag

nem rólad beszélek, hanem az olyanokról, mint én. ;)

(#119) regent válasza kp78 (#109) üzenetére


regent
aktív tag

A Billa Reisen az tudod mi ugye? Az élelmiszer (és más egyebek) áruházlánc ''utazási irodája''. Már ha lehet errööl beszélni ilyen formában. Szerintem nem csinál mást, mint megvesz mondjuk a Neckermanntól egy rakás szállást (utat) dömpingáron még az összel, aztán most eladja a vásárlóknak ezt is. Persze ettööl még lehet hogy nagyon jó, de nem az utaztatás a föö profilja. Mondjuk ausztriában nem aggódom a korrekt szervezés miatt, ha itt azt mondják 3* tengerpart, akkor nem próbálnak meg betuszkolni egy belvárosi 2*-osba.
Elnézést, ha tévedtem, természetesen nem ismerem komolyabban a céget, csak a prospektusaival találkoztam.



Tildy!

Menjetek svájcba kocsival, nagyon szép, és ha tudtok a kocsiban aludni, akkor nagyon olcsó is. Ugyanis az autópályán minden pihenöönél (benzinkutas kiépített pihnööre gondolok) lehet aludni egy éjszakát legalább gond nélkül. Aztán minden nap be lehet menni a városokba várost nézni, vagy a hegyekbe hegyet mászni. Nagyon szép. Ja, mi minden kútnál ingyen fürödhettünk, csak el kellett kérni a kulcsot, így aztán a higiéniával sem volt gond. Nem tudom még ma is így van-e, már jónéhány éve voltam ott utoljára. De kedves népek a maguk módján.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#120) kp78 válasza regent (#119) üzenetére


kp78
addikt

Tisztában vagyok a Billa Reisen-nel, már voltunk velük Horvátban, Olaszban, és egyszer egy ausztriai téli vakáción voltak tesómék. Nekünk totál bejött, korrekt volt minden, egyszer telefonálsz, lefoglalod, postáznak papírokat, kifizeted, és mehetsz.
Nekünk még nem volt gondunk velük.
Persze nem utolsó sorban az áraik is jók.
2 éve voltunk Vodice-ben, all inclusive ellátással. Voltak ott magyarok még, akik itthoni utazási irodával jöttek, félpanzióért többet fizettek mint mi :Y
Persze a jó árhoz az is hozzátartozik, hogy a nyaralást már karácsony és szilveszter között kinéztük, és január elején mindjárt le is foglaltuk, ez még plussz kedvezményt jelentett. :))

(#121) tkazmer válasza kp78 (#120) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, egy időben mi is ezt csináltuk, hogy már január elején lefoglaltuk az utat, és úgy tényleg sokkal olcsóbb volt...viszont mostmár sajnos ez nem megy, mégpedig azért, mert még az utazási irodák sem nagyon tudják, hogy hol mi mennyibe fog kerülni. Jah, és a hoteleket sem nagyon lehet felhívni, ha esetleg magunk szerveznénk, mivel nincs ott egy lélek sem:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#122) AMD Power válasza tkazmer (#121) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! Ma én is telefonálgattam egy picit! Mindenhol azt mondták ,hogy majd február végén március elején hívjam őket a nyári árak miatt!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#123) tkazmer válasza AMD Power (#122) üzenetére


tkazmer
addikt

A legjobb, amikor egy görög hotelben veszi fel az üzenetrögzítő...:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#124) AMD Power válasza tkazmer (#123) üzenetére


AMD Power
titán

Annál már csak az jobb ha egy Tunézia hotelben veszi föl az üzenetrögzitő! :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#125) AMD Power


AMD Power
titán

Rendeltem a Medina Tourstól egy prospektust! És tegnap meg is jött! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#126) bandus


bandus
veterán

Nekünk úgynézki összejön egy utolsó osztály/évfolyam kirándulás az érettségik után :) Egyik tanárnönk nyaralója a rendelkezésünkre áll Almádiban, 4k/fő/éj árban. Nem a legolcsóbb de erre rászánom a pénzt. Már csak el kell döntnünk hány napra megyünk..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#127) Oly válasza bandus (#126) üzenetére


Oly
senior tag

Nagyon nem a legolcsóbb! :Y

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#128) tkazmer válasza bandus (#126) üzenetére


tkazmer
addikt

Minket meg vitorlázni visznek majd siófokra hasonló árban talán 5 napra. Meg voltunk almádiban is az ősszel, de az csak 2.5 nap volt(igaz, az Almádi Yacht Klubban(nem tom, mond e ez vkinek vmit))
De akkoris a tavalyi volt a csúcs, akkor 2 hétre(!) vittek el minket németországba(!) egy tanulmányi kirándulásra...Az általad említett ár 2x-séért + költőpénz(ami ugye 2 hét esetén már nem kevés...)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#129) regent válasza bandus (#126) üzenetére


regent
aktív tag

Tavaly télen 18 euróért laktunk egy néninél reggelivel ausztriában, felvonótól 5 perc gyaloglásra. Es nem sajnálta a kaját. Szerintem értékeljétek át azt a 4k/fö/éj-t. Mégha a tanárnöötök is. Szerintem rendelkezésre áll Almádiban egy rakás nyaraló, olcsóbban, csak keresni kell.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#130) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A haverokkal mi idén Szlovéniába megyünk jó kis zenei fesztiválra! :D

Egy hetes lesz, valszeg tuti elmegy rá 100K, ráadásul ott Euró van... Így hát az idei egyhetes koncertenlevés felemészti a nyaralást.

Szigetre meg tuti nem megyek, nah persze attól függ mi lesz ott... Mivel évről évre rosszabb :(

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#131) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Sehova, semennyiért.. :D Most veszek fel hitelt hogy felújítsam az odumat, nem lesz pénz ilyen úri murikra :DDD

(#132) bandus válasza regent (#129) üzenetére


bandus
veterán

Igazából úgy vagyok vele, hogy jól bejáratott hely, már háromszor voltunk ott osztálykiránduláson, szeretjük, kényelmes, stb, és ezért ki is fizetem érte.(pontosabban ballagási ajándék lesz. Más ékszert, telefont, stb kért, én inkább ezt. ; [link], ami a képen van ágy, pont abban szoktam én aludni :) ) Az árban legalább van reggeli, és most úgy néz ki, hogy 5 napra megyünk, szerdától vasárnapig, valamikor június végén, júius elején :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#133) regent válasza bandus (#132) üzenetére


regent
aktív tag

Ja, hogy ez egy panzió, reggelivel! Az más, akkor korrekt lehet az ár.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#134) AMD Power


AMD Power
titán

Már alig várom ,hogy megtudjam a nyári árakat! Egyenlőre még sehol semmit nem írnak! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#135) AMD Power válasza AMD Power (#134) üzenetére


AMD Power
titán

Jól alakul a nyaralásunk! Haveromnak akivel ''mentem'' volna tegnap mondták meg ,hogy 30 napja van munkát kerersnie mert csődbe ment a cég ahol dolgozott! :O

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#136) degu


degu
senior tag

Alakul a nyaralas! :R
Bekasmegyer,ket BKV-jegy araert! :DDD :C

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#137) Kicker válasza AMD Power (#135) üzenetére


Kicker
senior tag

sajnos nagyon sanyarú idők jönnek, én is tervezgettem ezt-azt, de hogy bnőm munkáját vesztette létszámleépítés miatt, illetve nekem is kevesebb marad tisztán a zsebben, már kurva nehéz lesz... :W

de hogy On is legyek, Hollandiát néztem, de valami nagyon takaros költséghatékony megoldás jöhet szóba...

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#138) AMD Power válasza degu (#136) üzenetére


AMD Power
titán

Békásmegyer? Én nap mint nap arra nyaralok! ;)

Kicker: Hát igen! Nem egyszerű. De én akkor is menni szeretnék! :((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139) userZ


userZ
tag

Nincs nő, nincs nyaralás...remélem max egy last minute-ig változik a helyzet! :D

Stop the Earth, I want to get off!

(#140) bandus válasza AMD Power (#138) üzenetére


bandus
veterán

Akkor én örömhírt írok :B Úgyláccik összejön még egy hét sátoraljaújhely közelében, a hegyekben. Baráti társaság, pihi-buli-pihi, valamikor nyár végén :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#141) Peter789 válasza AMD Power (#1) üzenetére


Peter789
senior tag

sziasztok!

egy fontos dolog tunéziával kapcsolatban (persze sok más helyre is igaz): a szállodák jó része (úgy rémlik hogy a marhaba is) kint van a p*cs*b*n, mindig taxizni kell ha valamit látni akarsz a városból! plussz oda ki már csak rendelésre megy a taxi, ami minimum dupla árat jelent mert tudja hogy nem lehet úgy alkudozni, mert otthagy és várhatsz a következőre... bent a városban csak kinyitod a szemed, minden 5dik kocsi taxi, és már a körbenéző tekintetből levágják hogy taxi kell és már áll is meg egy melletted. ott lehet alkudni, pár dínárért (most 200 körül lehet?) akárhová elvisznek a városban, esetleg szomszéd városba is... de előre le kell fixálni a viteldíjat, és akkor fizetni amikor kiszálsz! (persze nem beszélnek angolul, de a cél nevét mondva, meg a számokat kézzel lábbal mutogatva el lehet magyarázni :D ) lehetőleg legyen sok 1-2 dínáros nálad, mert minket átvert egy taxis rögtön elsőre: az automatából kivett vasalt 10 dínárost odaadtuk, erre visszaad 2 dínár. mondjuk hogy 10-est adtunk, 7 jár vissza... erre elkezd lobogtatni egy agyon vissza gyűrt 5-öst, hogy azt adtuk, ennyi jár vissza. ügyes bűvész volt a k*cs*gje, legközelebb már figyeltünk... de úgy általában nagyon pozitív tapasztalatokat szereztünk... keríttess egy térképet, és jelöltesd be rajta az utazási irodással, hogy pontosan hol van a szálloda. ha mégsem ott van, akkor lehet verni az asztalt... minket pl átbaxtak a légkondival is: igeeeen, hát persze hogy van légkondi... jah, ventillátor a szoba tetején... utólag rájöttünk, hogy ez sokkal jobb mint a légkondi, mert így nyitva lehet tartani egész éjjel a teraszajtót és jó a levegő, ha meg légkondid van az azonnal lekapcsol ha kinyitod az ajtót... szóval én már ugyanilyet keresek legközelebb... :)

mi a haverokkal az idei nyaralást bulgáriába tervezzük. annó 5 évesen jártam burgasban családdal dehát azt nem nagyon lehet tapasztalatnak nevezni... egyetlen amire emléxem, hogy szozopolban kinyomtam egy pici sülthal szemét, apám meg majd elhányta magát, amúgy is kivan a halaktól... :DDD járt mostanában valaki arrafelé? apartmanba tervezzük, de egyelőre még árakat se találtunk sehol... görögbe nyugodtan el merünk indulni foglalás nélkül, mert simán találtunk szállást fillérekért, de bulgáriában nemtom mennyi lehet a zimmerferis apartman... tapasztalatok? :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#142) degu válasza AMD Power (#138) üzenetére


degu
senior tag

Biztos sokan irigyelnek! :DDD :R
Tudod- laknak havajban is! :C ...es azok csak sohajtoznak a palmafak alatt,a vakitoan feher tengerparti homokon,mikozben felnyitjak az eppen olukbe pottyant kokuszdiot,es arrol abrandoznak,hogy...egyszer talan eljutnak Magyarorszagra...Bekasmegyerre... :R :DD

[Szerkesztve]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#143) gregorik


gregorik
senior tag

én menni Costa Rica--Ecuador útvonal több hónapra május körül, de önkénteskedni, ami nem éppen nyaralás. fák ültetése, dzsungelben ösvények vágása, útbaigazító táblák állítása (leendő nemzeti park), állatgondozás, ilyenek.
viszem magammal egy magyar barátomat is, hogy ne dilizzek be, mert ott még az angol szó is ritkaság lesz, nemhogy a magyar.. :) jöhetne nyugodtan még valaki..

(#144) _az válasza gregorik (#143) üzenetére


_az
senior tag

:C

amúgy mit takar az, hogy önkénteskedés? ez valami szervezetben zajlik, vagy totál freelace, hogy csak odamentek és kajért vállaltok melót?

részleteket, na, rééészleteket! :D

[Szerkesztve]

az

(#145) gregorik válasza _az (#144) üzenetére


gregorik
senior tag

a Planet Club nonprofit szervezeten belül zajlik; freelance-ként nem fogadnának kint tárt karokkal, nem lenne saját bungalónk stb.. részleteket, milyen részleteket? :)

(#146) nRu3


nRu3
addikt

Dubai, Thaiand és környéke és társai,
nász út pedig ha az égiek is kegyesek lesznek még is Dominika.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#147) AMD Power válasza nRu3 (#146) üzenetére


AMD Power
titán

Jaj te szegény! Hogy sajnálunk! :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#148) gregorik válasza nRu3 (#146) üzenetére


gregorik
senior tag

ne akarjál rám licitálni, nem fog menni :DD ;)


(ez persze csak vicc volt)

[Szerkesztve]

(#149) tkazmer válasza AMD Power (#134) üzenetére


tkazmer
addikt

Ezt várjuk mi is....igaz, épp most jöttünk vissza egy 6 napos sítúráról...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#150) nRu3 válasza AMD Power (#147) üzenetére


nRu3
addikt

De a kérdés az volt hova mennék , én oda mennék, de nem tehetem sajna és egyenlöre az égiek sem nem úgy akarják.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.