Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) bandus válasza kew (#200) üzenetére


bandus
veterán

Ign, én sem kockáztatnék. Az eurotours, amivel 3 éve voltunk sajna megszűnt, de még utánajárok majd. Köszi a válaszokat :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#202) tkazmer válasza kew (#197) üzenetére


tkazmer
addikt

Ja, hogy ismerős, meg nem teljesen vista...így már könnyen megértem. Mi egyszer szerveztettünk velük egy autós, ausztriai utat, és nemcsakhogy pl egy 15évvel korábbi fotót közöltek a szállásról(ettől függetlenül kiváló volt, csak nem azt kaptuk, amit vártunk), aztán az útleírást elírták, egy autópályakijárattal hamarabb jöttünk le miattuk...azóta feléjük sem nézünk. Egy ideig küldözgettek még katalógust, bár asszem most télen már nem küldtek..
Idegenvezető persze van a neckermannál is(emellett nekünk meg ott van ''ismerős''(onnan ismerjük, hogy elég sokat utazunk velük, és mindig uaz az ügyintéző intézi. tavaly pl nem sikerült egy ismerőssel elmenni horvátoszágba, így gyorsan szerzett nekünk egy szlovén apartmant..))
Ez az apartmam, amit linkeltél, viszont nem is tűnik rossznak..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#203) tkazmer válasza kew (#200) üzenetére


tkazmer
addikt

Ezt nem tudom azért megerősíteni, tavaly nyáron voltunk barátokkal olaszo-ban, rimini-ben úgy, hogy csak úgy leautóztunk, és kerestünk egy szállást. Namost lehetett választani koszfészek, és 4*-os holiday inn között, persze az utóbbiba mentünk, így a család fizetett napi 169 eurót szobánként(össz 2 szobánk volt) úgy, hogy csak reggelit kaptunk. Utazási irodával még sosem költöttünk ennyit szállásra, pedig voltunk már hasonlóan felszerelt hotelben.(na jó, ott nem volt lcd tv internetezési, filmnézési, kajarendelési lehetőséggel, de kibírtuk volna anélkül is...)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#204) tkazmer


tkazmer
addikt

Úgy tűnik, hogy sikerült találnunk egy krétai, egész jónak kinéző hotelt, lehet hogy ide megyünk a nyáron..[link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#205) AMD Power válasza tkazmer (#204) üzenetére


AMD Power
titán

Ez elég jól néz ki tényleg!! Mennyi lenne ez?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#206) tkazmer válasza AMD Power (#205) üzenetére


tkazmer
addikt

Hát nem tudom pontosan, vannak a hotel oldalán is árak, a neckermann 200k/fő/hét áron adja sajnos félpanzióval, pedig jobb lenne, ha anélkül is lehetne, mert akkor ott vacsorázhatnánk, ahol akarunk(így is lehet, csak sokba kerül). Mi egyébként a suit-okat nézegettük, az oldalon található képek alapján elég jónak tűnnek(nagy belmagasság, meg ilyen gerendás tető stb) azokat ilyen árban adja a hotel:
Suite
including breakfast from € 128,00 to € 242,00
including half board from € 138,00 to € 258,00

de vannak ennél olcsóbb szobái is.

mod:
Most nézem, hogy olcsóbb, mint 200k, mert mi 6-an mennék, és nagyon nem 6x200k-ra jött ki a végösszeg...olyan 8-900k lenne 6unknak, ha jól emlékszem

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#207) AMD Power válasza tkazmer (#206) üzenetére


AMD Power
titán

200K/fő? Az azért elég húzós nem? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#208) tkazmer válasza AMD Power (#207) üzenetére


tkazmer
addikt

Hát ja, de asszem ez a teljes ár(nem a 200k, hanem ami kijött) nem csak a szállás, hanem a repjegy, az illetékek stb..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#209) Pmonik


Pmonik
újonc

Baráti társasággal idén Olaszországba szeretnénk menni (Rimini nagyon tetszik).Ha vki nyaralt már arra létszi oßa + tapasztalatait!
Mult évben Horvátországban voltunk.( www.horvattengerparty.hu/) nem volt roß :DD

(#210) g@bo


g@bo
nagyúr

én asszem a járda-szigetekre megyek.

röhej, hogy a nyaralás pl 100k (görög) és a reptéri illeték röpke 19k.. :o

(#211) tkazmer válasza Pmonik (#209) üzenetére


tkazmer
addikt

Riminibe akkor érdemes menni, ha meg tudod fizetni mondjuk a holiday inn kb 170euró/szoba/éj árait. Az ilyen hotelek vannak a tengerparton, illetve nem közvetlenül ott, hanem egy út választja el tőle, a tengerpart maga meg mondjuk 8km hosszú, 100m széles homokos rész, és kb annyian vannak,mint a kínaiak. Ez a környék jó környék, sétálóutcák, hotelek, kiváló éttermek(ajánlom a ''Nagykövet'' nevű éttermet, nem olcsó, de nagyon jó!), hemzsegnek a mercedes cls-ek, ilyenek, hogy mercedes S osztály, 7-es bmw, 8-as audi teljesen hétköznapi autónak számítanak, a lamborghini már valamivel exkluzívabb, bár abból se kevés van, ferrariból viszont csak 2-t láttunk az ott töltött 1 hét alatt. Ha viszont nem ezen a környéken vagy, akkor elég gyatra a város, mi egy esti séta alkalmával kikeveredtünk innen, és bizony igen rossz helyeket is láttunk. Szóval lehet választani, hogy 1 hétig a felső 10.000-hez tartozol, vagy legalsó réteghez.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#212) tkazmer válasza g@bo (#210) üzenetére


tkazmer
addikt

Sőt, amennyiből elrepülsz mondjuk athénból szamoszra, annyiból tudsz elrepülni bp-ről athénba...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#213) bandus válasza g@bo (#210) üzenetére


bandus
veterán

Sajna ez egy olyan dolog, amit nem tudsz megekrülni, mindenképp le kell perkálni :( Dícséretükre legyne mondva, hogy mióta 3 éve először repültünk, azóta csak 3k-t emelkedett (sovány vigasz :DDD ).

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#214) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Mi tavaly Horvátországban voltunk, Porec, Hotel Delfin: [link]

Utazás egyénileg, autóval. 640km autópálya. Június első hetében mentünk, nagyon nem volt még forgalom. Emléxem, reggel 5:00-kor indultunk és délben már a tengerben lógattam a lábam ... Egy hét, reggeli és a vacsora benne volt, szállás 2 fő részére 100.000.- pénz alatt volt, a benzin oda-vissza 30.000.- pénz. + a költőpénz ...

Egy hét felhőtlen nyaralás ... Jó lenne idén is eljutni oda....

:D :D



Press any key to continue ...

(#215) bandus válasza marsu (#214) üzenetére


bandus
veterán

Tettszik ez a hely nagyon, és még sosem voltam Horvátországban.. Szobák állapota milyen volt? Augusztus végén mennyivel drágábbak a szobák?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#216) marsu válasza bandus (#215) üzenetére


marsu
addikt

Szia bandus!

A szobák nagyon jók, tiszta, csendes, fürdőszoba jó, takarítás mindennapos, ... Azt hiszem 3*** csillagosnak volt besorolva... Reggeli svédasztalos, annyit ehetsz, amennyi jólesik, vacsi szintén....

Mi az előszezonban voltunk, akkor még olcsóbb, augusztus ilyen szempontból rosszabb, mert mindenki akkor megy, tömeg van az autópályán, és ráadásul főszezon. Sajnos drágább 10-20%-kal ...

A tengerpart tiszta, de nem homokos ... Sziklás, kavicsos, de kiépített part van, szinte mindenhol lehet fürdeni. Az árak kb olyanok mint a Balatonon, főszezonban ...

Press any key to continue ...

(#217) pulcsi


pulcsi
tag

Csakis tesóhoz Hamburgba imádom azt a várost gyönyörű helyek vannak Hamburg mellett, na meg a tenger igaz messze van de jóóóó :C

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#218) bandus válasza marsu (#216) üzenetére


bandus
veterán

Köszi a gyors választ :R Nagyon jónak tűnik, jólenne beiktatni harmadiknak idén :) Már csak a pénzt kell összeszedni, meg egy társaságot, akinek szintén lenne kedve/pénze eljönni. Ha eszembejut még valami, akkor kérdezek :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#219) marsu válasza bandus (#218) üzenetére


marsu
addikt

Pár képet tudok mutatni.
Mi kocsival voltunk, körbejártuk a környéket, még Olaszországba is fölmentünk Trieste-ig ..
A legjobb lenne ha kocsival el tudnánk menni idén is. De nekünk talán az előszezon lenne jó. Kettő hely még bőven lenne a kocsiban ... Persze Utószezon is szóba jöhet ... Végülis csak össze kell szervezni ...

Press any key to continue ...

(#220) marsu válasza bandus (#218) üzenetére


marsu
addikt

[kép]

Budapest - Zagreb - Porec útvonal szinte egyenes, nagy része autópálya ...

Hamar ott lehet lenni.

:) ;) ;)

Press any key to continue ...

(#221) bandus válasza marsu (#220) üzenetére


bandus
veterán

Köszi az infokat, meg a képeket :) Nekem nyár eleje semmiképpen sem jó. Június közepéig érettségik vannak, utána meg rögtön be van tervezve egy balatoni nyaralás az osztállyal/évfolyammal. Így ha összejön egyáltalán, mindenképpen az utószezon alatt valamikor.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#222) marsu válasza bandus (#221) üzenetére


marsu
addikt

Lehet, hogy mi is inkább utószezonban megyünk ... Nyáron nekem is sok a munka, legalább lesz mit kipihenni ...

:D :D

Press any key to continue ...

(#223) tkazmer válasza pulcsi (#217) üzenetére


tkazmer
addikt

Jó hely is az a Hamburg...tavaly a foci vb selejtezők ideján jártunk arra az osztállyal, kifejezetten tetszett a város. Ott is végeztem megfigyeléseket az autókkal kapcsolatban, miszerint kb minden 10.-ik autó porsche a belvárosban...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#224) tkazmer válasza marsu (#216) üzenetére


tkazmer
addikt

Mi egyszer az osztállyal jártunk az isztrián, igaz pulában laktunk, de egy alkalommal ellátogattunk porecbe is. Nekem a tengerpart mondjuk annyira nem tetszett, a pulai jobban bejött, bár lehet csak azért volt, mert csak egy délutánt töltöttünk ott(a fő pozitívuma az volt a pulaival szemben, hogy lehetett pl vizibiciklit bérelni). Amúgy nekem az isztrián leginkább Rovinj tetszett, szerintem az egy nagyon szépen rendberakott város(az óvárosra gondolok)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#225) tkazmer válasza g@bo (#210) üzenetére


tkazmer
addikt

Most néztem, máltára meg 31...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#226) AMD Power


AMD Power
titán

Érdekes! Megnéztem mennyibe kerűl úgy a komplet út ha egyedül megyek. Úgyan az a szálloda , a dárum is dettó minden! 38K-val lenne több! Ezen még gondolkodnom kell! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#227) tkazmer válasza AMD Power (#226) üzenetére


tkazmer
addikt

Valószínűleg azért lehet, mert a szállodai szobák ált. min. 2 ágyasak, és ilyenkor valamennyi vesztségkiegyenlítést fizettetnek veled.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#228) AMD Power válasza tkazmer (#227) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igaz sajnos! Pedig nekem mennem kell valahova! Ha más nincs akkor egyedül!! Egy buszos göröország vagy ilyesmi milyen árban van? Apartmanban!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#229) bandus válasza AMD Power (#228) üzenetére


bandus
veterán

Szerinem olyan 30, max 40ezer környékén lehet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#230) AMD Power válasza bandus (#229) üzenetére


AMD Power
titán

Az a baj ,hogy én nem bírom a buszozást! Főleg ha 20 meg 25 óra! De így legalább olcsó. Az a baj ,hogy görögbe nem akarok mert már 3x voltam. Még valami jó hely ami buszos!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#231) bandus válasza AMD Power (#230) üzenetére


bandus
veterán

Én sem bíromelviselni, ha már tömegközlekedés, akkor inkább a vonat. Bulgária esetleg? Szép is, olcsó is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#232) tkazmer válasza AMD Power (#230) üzenetére


tkazmer
addikt

Olaszo-ba nem szerveznek buszos utakat?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#233) AMD Power válasza tkazmer (#232) üzenetére


AMD Power
titán

Az se rossz ötlet! Olaszban még nem voltam!:) Mennyire drága?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#234) tkazmer válasza AMD Power (#233) üzenetére


tkazmer
addikt

Mi is csak egyszer voltunk, Rimini-ben, ott is a város legjobb részén, arról elmondható, hogy nagyon.(6-an 25-30k-ért vacsiztunk/nap...) Viszont a tengerpartra nem kell belépő, csak a nyugágyakért kell fizetni,(asszem 5eur/ágy/nap) és ott nem volt egy hotelnek sem saját tengerpartja, így ha nem olyan jó környéken laksz, akkoris oda tudsz menni. Tömegközlekedést nem próbáltuk, révén autóval mentünk le, a forgalom viszont rémes.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#235) AMD Power válasza tkazmer (#234) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor ezt hanyagolom! Inkább akkor már Görög! Az ottani árakat ismerem. Lehet ,hogy meginmt Vrasnába megyek! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#236) tkazmer válasza AMD Power (#235) üzenetére


tkazmer
addikt

Horvátország sincs olyan messze...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#237) AMD Power válasza tkazmer (#236) üzenetére


AMD Power
titán

Az se rossz! Egyedül mennyire lenne drága 1 hét Horvát?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#238) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

én még szabadságot sem kapok, nemhogy azon gondolkodjak hova menjek nyaralni.

azért aki megteheti annak kellemes időtöltést :)

(#239) bandus válasza AMD Power (#237) üzenetére


bandus
veterán

[link] ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#240) AMD Power válasza CounterBoci (#238) üzenetére


AMD Power
titán

Van 21 napom amit 100%-ban fizet a cég ahol vagyok és ennyi. Meg persze sporolt pénzem amiből elmegyek nyaralni!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#241) #35692544


#35692544
törölt tag

hi
szlovákiába szeretnék menni 4 napra hova érdemes?

(#242) tkazmer válasza #35692544 (#241) üzenetére


tkazmer
addikt

Mi egyszer Rozsnyó környékén voltunk egy tájfutó versenyen, és nagyon jó volt. Egy magyarok által fenntartott apartmanban laktunk, és még magyar tv adók is voltak:). Az utak elég jók, van egy meglehetősen jó étterem is(asszem Vas vagy Réz Gróf a neve..).Érdemes meglátogatni a Krasznahorkai várat is. Voltunk még kassán is, bár ott csak rövid, 1 napos túrát tettünk, az is egészen szép volt, de ha jól emlékszem, ott már nem nagyon beszéltek magyarul. Jah, az árakról meg annyit, hogy kinéztünk magunknak egy elég jó éttermet(kassán) ebédhez, 7-en ebédeltünk, mindenki leves, főétel, egyesek még desszert is, és valami 11k-nak megfelelő koronát hagytunk ott, először azt hittük, valamit lehagytak a számláról:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#243) AMD Power


AMD Power
titán

Ezeket nézétek meg! :B

Na! egyik link se lett jó! :U Érdekes! Az lenne a kérdésem ,hogy egyedül, 7/8 napra Túnáziába elmennétek 120-140K-s árért?

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#244) #53246592 válasza #35692544 (#241) üzenetére


#53246592
törölt tag

Rengeteg szep hely van Szlovakiaban.
Ha ugyanott akartok megszallni vegig akkor egyik jo hely lehet Rozsnyo, Poprad vagy valahol a Szlovak Paradicsomban.

Rozsnyorol elerhetö: Rozsnyo :) , Krasznahorka vara, Betleri kastely, kisse tavolabb ugyan van több kulönbözö barlang: domicai, gombaszögi, stb cseppköbarlangok, ochtinai aragonit barlang, dobsinai jegbarlang (ez mar Sz.Paradicsom).

A Szlovak Paradicsomban ugye ott van a jegbarlang, Hernad-attöres, egyeb turistautvonalak festöi környezetben.

Poprad meg ugyebar a Magas-Tatra kapuja. Latnivalok: Poprad, Otatrafured, Csorba-to, Popradi-to (ami nem igazan Popradnal van), Lomnici-csucs, hegyi turistautvonalak.

4 nap csak etvagygerjesztönek eleg :) Persze meglehet hogy te mast varsz egy kirandulastol/nyaralastol mint en..

AMD Power annyibol inkabb beulnek kocsiba es körbemennek Skandinavian - kocsiban alvas, hideg kaja, stb - mint ahogy azt tavaly is tettem :D de ne hallgass ram ;)


[Szerkesztve]

(#245) AMD Power válasza AMD Power (#243) üzenetére


AMD Power
titán

[link]

vagy

[link]

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#246) tkazmer válasza AMD Power (#245) üzenetére


tkazmer
addikt

Abba a 4*-osba igen, ha alapból nem lenne olyan nagyon meleg arrafelé(úgyértem a hotel ok, az ország éghajlata lehet egy kicsit túl meleg)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#247) AMD Power válasza tkazmer (#246) üzenetére


AMD Power
titán

Nyár elején is olyan nagyon meleg van? Hány fokos olyankor a tenger!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#248) bandus válasza AMD Power (#245) üzenetére


bandus
veterán

Ha hazajöttem leírom a véleményem róluk ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#249) CounterBoci válasza AMD Power (#240) üzenetére


CounterBoci
senior tag

nekem 20 van úgy mint neked, csak annyi a különbség, ha el akarok menni akkor jön a k....g zsidó maszek fajtája a sok kifogással, hogy mennyi meló van. év végén kifizeti a szabadságot, de azzal én nem vagyok kisegítve.

[Szerkesztve]

(#250) AMD Power válasza bandus (#248) üzenetére


AMD Power
titán

Mikor mész? ;)

CounterBoci: Hála Istennek nekem azért könnyű. Azt mondom ,hogy ekkor és ekkor megyek és ennyi. 100%-s szaabdság.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.