Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok. Pár gyors kérdésem lenne .
Érdemes e át térnem amd sapphire nitro rx 8 gb nitro ról erre Asus RTX 2060 Dual 6GB GDDR6 jó kis kártya ez a fajta kártya?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#3052) jeni válasza kisselandras (#3051) üzenetére


jeni
félisten

Milyen RX 8gb?
Az 5700 sima vagy a RX 5700XT is jó lépés ami olykor meg olcsóbb is lehet.

(#3053) Chaser válasza jeni (#3052) üzenetére


Chaser
titán

nyilván 580, de ha 590 onnan is érdemit lépne előre
én 5700/2600s közt vacilálok, _ha_ nem olvasnék mindenféle driveres nyűgről naviknál, nem is gondolkodnék h az legyen vagy 2060s, de olvasok...( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3054) Create. válasza Chaser (#3053) üzenetére


Create.
addikt

Az a baj, hogy mondanám neked, hogy mi lett a cserével a helyzet nekem, de amd annyira lutri, hogy lehet nekem jó lesz, neked meg nem. Amúgy aorus 2060superem volt, nagyon korrekt kártya lett, de az msi gaming x is az, annyi hogy az msi-n csak 1 8tüs van így nem lehet annyira tuningolni.

(#3055) kisselandras válasza jeni (#3052) üzenetére


kisselandras
senior tag

580 széria

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#3056) jeni válasza Chaser (#3053) üzenetére


jeni
félisten

Ha a korábbi driver verzióknál nincs gond akkor azzal is mehetnek a karik

(#3057) Chaser válasza Create. (#3054) üzenetére


Chaser
titán

láttam, teljesen random, a legrosszabb verzió
gb-nél csak a ventitől tartok, tegnap is olvastam egy reviewt, alacsony fordulaton "brummog" - és ebbe minden gb kártyánál belefutok -, szimpatikusabb lenne, elvileg van eg 1év extra gártói gar is az aorusokon, de gaming x-nél ilyen venti gondot még nem láttam

jeni
minden driver veruiónál lehet gond, én ennyit látok a naviknál

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3058) Create. válasza Chaser (#3057) üzenetére


Create.
addikt

Az enyémnek tuti nem volt semmi ilyen, nekem a gainward phantom gs kerregett és aorust kaptam helyette cserébe. De ha tényleg a legbiztosabbra akarsz menni akkor talán az msi gaming x a legtutibb, de szerintem az aorus-al sincs már gond, inkább régebben volt ez jellemzö meg a windforcekkal / gamingekkel.

(#3059) Chaser válasza Create. (#3058) üzenetére


Chaser
titán

Gwnel meg azt mondom oke, gb-nek viszont ez a csucs szeriaja, ott mar nem oke
Teljesen random fordul elo, mint a navi driver problema

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3060) Create. válasza Chaser (#3059) üzenetére


Create.
addikt

Pont ez az, hogy gainwardnak is az volt a csúcsa szérián belül és annyiba is kerül, mint más gyártóé. Ha nem kerregett volna akkor egy jó kártya lett volna amúgy, mert load alatt is szinte hangtalan volt.

(#3061) , válasza kisselandras (#3055) üzenetére


,
addikt

Jelentős előrelépés lesz minden téren.

(#3062) , válasza Chaser (#3053) üzenetére


,
addikt

Nem egy kategória a kettő. Igaz nálam 5700-ból csak egy blower hűtős verzió járt, de egyértelműen a 2060 ellenfelének mondanám, és semmiképpen nem a 2070 szintű 2060 Super ellenfelének. Vagy nem emiatt gondolkodsz a kettő között?

(#3063) Chaser válasza Create. (#3060) üzenetére


Chaser
titán

No jo, gw csucs az nem aorus szint:)
Uj seasonic tapom kerregett, masik amire csereltem szinten, kevesbe az igaz
Ha az elejen kijon es ellassal le lehet paddzolni ole, de ha kesobb jon es elhajtanak garbol az nem oke, ezert tartok a gb kartyaktol - msi gaming vonalon egyik szerianal sem lattam ilyet, armornal sem, ott ventusra panaszkodnak, csak az belepo -

Scorp2011
Tesztekben 2600s-hez van kozel, kb egal
Ez idovel ide-oda valtozhat, driverek miatt vacilalok csak, sok bibi lehet navinal

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3064) , válasza Chaser (#3063) üzenetére


,
addikt

2060 (sima) vs 5700 esetében hol az egyik jobb, hol a másik, játékfüggő (összességében minimálisat erősebb az 5700). 2060 Super már közel 2070-es szint, az előbb említetteknél jobb: Link
Ettől függetlenül persze biztos van olyan teszt is, ami egy 2060 Super környékére kihoz egy 5700-at, minden attól függ, hogy a tesztet készítő melyik gyártót részesíti előnyben.

Én amúgy még a 2060 vs 5700 viszonylatában is egyértelműen a 2060-at venném, mert kb azonos teljesítményszint (minimális eltéréssel), viszont a 2060-hoz egy dupla annyiért eladható játék van, így összességében olcsóbban kapsz jobb hűtést, jobb jövőbeni eladhatóságot, és közel azonos teljesítményt. Én mindegyiket 116-117ezer Ft-ért vettem (2060-ból Gainward Ghost OC-m van, 5700-ból meg az Asusnak a blower hűtős változata volt). Azonos volt a vételár, de az RTX-hez egy drágábban eladható játék járt, így összességében jóval (kb 10e Ft) olcsóbbra jöttem ki a 2060 esetében, amin ráadásul normális hűtés is volt, nem a gagyi blower változat.

(#3065) Chaser válasza , (#3064) üzenetére


Chaser
titán

ezt eljátszottuk 1660ti topikban pár emberkével, nem megyek ilyenbe bele megint ( :
sok tesztoldal van, sok játék, sok beállítás, sok "cheater" tesztelő, 5700 vs 2060s esetében én azt láttam, tesztek 80+ %-ában egymás mellett vannak leginkább
nem veszek gw-t ilyen árkategóriában, navi customot sem
ha navi 5700 pulse - 124e -
ha 2060s akkor msi gaming, vagy gb aorus - 146e -
esetleg még msi armor - 136e -, ahogy nézem kb ua. mint a gaming, csak az "csicsásabb" és nagyobb stock órajelet kapott
nálam csak a navis driver nyűg a kérdés, ha az nem lenne jöhetne az 5700-es nyugodtan, így átgondolom még

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3066) , válasza Chaser (#3065) üzenetére


,
addikt

Világos, tiszteletben tartom a véleményed, hisz ahány ember, annyiféle elképzelés/elvárás. Nem meggyőzni akartalak, csak leírtam a saját véleményem/tapasztalataim. Nálam egy 5700 labdába sem rúghat a 2060-nal szemben ilyen árazás mellett (közel azonos teljesítményszint, de drágábban, és gagyibb hűtéssel). Másnak, más irányultságú tesztek alapján attól még lehet jó választás még egy 2060 Superrel (de akkor már akár egy 2080 Superrel) szemben is, ettől szép ez a világ, hogy minden ember más és más. :)

Armorból nekem utoljára 1080-as kártyáim voltak, tökéletesen tették a dolgukat, én simán be mernék vállalni abból egy 2060 Supert (de akár erősebb RTX-et is). Kb az a kategória, mint a Sapphire esetében a Pulse.

(#3067) Chaser válasza , (#3066) üzenetére


Chaser
titán

rengeteg játék van, több felbontás, kb meg sem lehet mondani pontosan melyik vga mennyivel jobb a másiknál :) adott játékon belül max
ez volt az első teszt amit néztem, kb mindenben jobbnak hozza ki az 5700-est 2060s ellenében, de legtöbb teszt is, van ahol picit elmarad, de mindenképp 2060 fölött van jóval
de nem ezért lenne navi, kis pulse 570 itx zafír "emlékére", szép lenne onnan egy 5700 pulse :)
fan viszont egyáltalán nem vagyok, rászánok még némi időt, nem akarok nyűglődni driverekkel és sync problémákkal, lutrizni sem akarok ilyen árkategóriában, hűtéstől nem tartok, a pulse 5700 az nagyon korrekt, ahogy 2060s msi gaming és gb aorus is, és nyilván az armor is, egy user tesztet találtam, elég meggyőző - anno gaming x-ekben a piros-fekete design tetszett, természetesen az új genes kártyáknál ezen változtattak ( : ettől független gyárilag úgy látom szép oc-t kapnak, armoron pl tápcsati is csak 1x8 pin , de tuningolni nem akarok, nem izgat -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3068) , válasza Chaser (#3067) üzenetére


,
addikt

AMD-ből a Sapphire nekem is a kedvenc márkám, még nem csalódtam egyik kártyájukban sem soha.

(#3069) Chaser válasza , (#3068) üzenetére


Chaser
titán

csak a link maradt le a tesztről :) ez volt az első találat radeon 5700 review-ra

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3070) , válasza Chaser (#3069) üzenetére


,
addikt

Igen, lehet így is 10 db játékot összeválogatni a cél érdekében. Ha viszont megnézed azt a tesztet, amit én linkeltem, ott bő 2-szer ennyi játékban mérték össze a kártyákat, annak a tesztnek én valahogy jobban tudok hinni. Főleg miután járt már a gépemben 5700 is, meg 2060 is. De azt mondom, ha van lehetőséged, tégy egy próbát, vegyél egy 2060 Supert meg egy 5700-at is, mérd össze őket saját magad.

(#3071) Chaser válasza , (#3070) üzenetére


Chaser
titán

ezért mondtam, h adott játék terén elég egyértelmű a dolog, sok játéknál nem, tesztelő meg úgy hozza ki az eredményt ahogy akarja
fogyasztásoknál is nem ritkán elég ellentmondásos dolgok jönnek ki több teszt összevetésével
- speciel engem nagyon kevés játék érint, azokban egálok kb, és mindkettő jó kártya az tény -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3072) BlueSteel


BlueSteel
tag

Sziasztok! Van olyan, aki Gainward 2060 super Ghost kártyát vásárolt? Mik a tapasztalatok? Sajnos sehol nincs róla értelmes vélemény, illetve teszt sem.

(#3073) Chaser válasza BlueSteel (#3072) üzenetére


Chaser
titán

átfutottam azt is, sok érdemi tényleg nincs róla, sztem hozza a kötelezőt, de én már ilyen árkategóriában nem foglalkoznék gw-vel
alzáról játékkal msi armor 136e kuponokkal, gaming x és gb aorus 146e, ahogy nézem a ghost se lenne sokkal 136e alatt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3074) BlueSteel válasza Chaser (#3073) üzenetére


BlueSteel
tag

Volt egy, amit 119-ért el lehetett hozni... Viszont az a néhány külföldi komment, ami létezik róla, zajosnak írja és hogy magasak a hőfokok. Gondolkodom, hogy törlöm a rendelést.

(#3075) Chaser válasza BlueSteel (#3074) üzenetére


Chaser
titán

felbontott? én törölném, msi armorról ilyeneket nem láttam, sőt, jó kártya, ha a 119e-s gw-hez játék sem járt akkor pláne nem éri meg rizikózni vele - de sztem egyébként sem -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3076) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Sziasztok! Lehetőségem lenne a jelenlegi rx 5700 sapphire pulseomat elcserelni egy gigabyte aorus rtx 2060 superre. Jó döntés lenne vagy maradjon az 5700? Kitudja, lehet csatlakozok hozzátok ha jó döntés lenne😁

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#3077) , válasza Krisz0418 (#3076) üzenetére


,
addikt

Elcserélés alatt azt érted, hogy egy az egyben, mindenféle ráfizetés nélkül? Mert akkor az nagyon nagy üzlet lenne, kicsit más ársávban mozog a két kártya, újonnan van vagy 30ezer Ft árkülönbség közöttük az RTX javára.

(#3078) Krisz0418 válasza , (#3077) üzenetére


Krisz0418
őstag

Az oké hogy nagy különbség van, de a teljesítmény? Hűtése ennek is kiváló, nem zúg bug recseg, nyikorog stb.. Teszi a dolgát.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#3079) Chaser válasza Krisz0418 (#3076) üzenetére


Chaser
titán

tesztekben sok ellentmondás van, ha van kifejezetten olyan játék ami érdekel megnézed több helyen, éppen melyik oldal mit hazudik rá ( :
mindkettő jó kártya, _ha_ nem kell ráfizetni és a gar is ugyanannyi, akkor én személy szerint elcserélném - bár nem biztos, korrekt az 5700 pulse :) -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3080) , válasza Krisz0418 (#3078) üzenetére


,
addikt

A teljesítmény játékfüggő, de alapvetően én az 5700 ellenfelének a 2060-at tartom, és nem a 2060 Supert. A 2060 Super erősebb ezeknél valamennyivel.
Rendes hivatalos bolti garanciát kapnál a 2060 Superhez? Mert ha igen, akkor én tutira belevágnék a cserébe.

(#3081) Krisz0418 válasza , (#3080) üzenetére


Krisz0418
őstag

3ev alza gari a 2060super, az enyem 2ev pcx.

A 2060s alig 1honapos, az enyém 3hetes kb.

Mindkettő kártya tökéletesen elég fullhd ultrara tudomásom szerint igaz?

Szerk.: ph-s kollegatol vette a 2060at, akitől vette o meg alzaban. Gondolom akkor phs emberken keresztül kellene intéznem ha gebasz lenne vele..

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#3082) , válasza Krisz0418 (#3081) üzenetére


,
addikt

Hát akkor nem kérdés, hogy én meglépném a cserét. Semmi az égvilágon nem szól az 5700 mellett, garanciában is gyengébb, teljesítményben is valamennyivel gyengébb, későbbi eladhatóságban is gyengébb, mindenben rosszabb választás.
Arra az egyre még kérdezz rá, hogy esetleg nem cicereg-e, illetve a ventik nem zörögnek-e rajta? Vajon miért akarnak szabadulni tőle?

Egyébként itt ajánlották a hardveraprón a cserét, vagy valahol máshol? Ha téged nem érdekel a dolog, én lehet, hogy beszerzek egy 5700-at, és becserélem erre a 2060 Super Aorusra.

Szerk.: Most nézem, már szerkesztetted az írást, tehát akkor ph-s emberen keresztül lehetne csak intézni? Mert úgy viszont már másabb azért a helyzet, megnézném én azt a számlát, hogy magánszemély nevére szól-e vagy cég nevére, stb., stb., így azért már egy kicsivel macerásabb a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#3083) Krisz0418 válasza , (#3082) üzenetére


Krisz0418
őstag

Elvileg a srácnak freesynces a monitora és csak hdmi-s. Nem teljesen értem de ezt írta 😃

172pozitivos a srác, ez csak jelent valamit

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#3084) Chaser válasza Krisz0418 (#3081) üzenetére


Chaser
titán

mámost' azonnal cseréld :K - 3 év gar lett volna az 570 pulserq is egyébként - elkéred a pdf-es számlát, azzal tudod intézni - ha nagyon biztosra akarsz menni adásvételit is kérsz, bár jogszabály szerint nem szükséges -, nem fiókból intézed az esetleges gart, hanem telefonon/személyesen

szerk:
valszeg nem kezeli a monitorja az nv syncet, nem minden monitor tudja ami tud freesyncet

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3085) , válasza Krisz0418 (#3083) üzenetére


,
addikt

Az Alzánál semmit nem jelent, hogy kinek mennyi értékelése van itt a hardveraprón. Márpedig a garanciát az Alzánál kell majd intézned, nem itt.

Ha egyébként érdekelne valóban a csere, kérd el a VGA számláját, nézd meg, hogy mi szerepel rajta, magánszemély vásárolta-e vagy sem, nincs-e valami trükk rajta, pl. le van kuponozva más egyéb hardverekkel együtt, stb., mert olyankor azért érhet majd meglepetés garanciáztatásnál...

(#3086) Chaser válasza , (#3085) üzenetére


Chaser
titán

ha "kupnozott" sincs semmi, esetleges későbbi elállásnál - pl ha két év múlva bedöglik és nem tudják cserélni, ő pedig nem akar náluk mást venni - levonják a kuponos dolgok értékét a számláról, de az max 15-20e ft

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3087) Lord Myn válasza Krisz0418 (#3083) üzenetére


Lord Myn
senior tag

HDMI-n nem működik a freesync az nV kártyákkal, csak DP-n.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#3088) Krisz0418 válasza Chaser (#3086) üzenetére


Krisz0418
őstag

Orosházán lakik a srác én meg Hatvan, kicsit messze van. Postán akarja megoldani, mpl futárral. Ez igy mennyire para vagy ez hogy kivitelezheto?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#3089) , válasza Chaser (#3086) üzenetére


,
addikt

Tőlem még soha sehol nem kérdezték meg, hogy cserét kérek-e vagy pénzvisszafizetést, mindig a bolt döntötte el.

Az a max 15-20ezer Ft kuponkedvezmény amit írtál (ami garanciáztatásnál automatikusan bukta) az lehet akár 2-3-szor is ennyi ha utánaszámolsz, hiszen nem tudhatod, hogy még mi szerepel a számlán a VGA mellett.

(#3090) Create. válasza , (#3089) üzenetére


Create.
addikt

Én emiatt tartom meg, amit így kaptam. Ha eladom a kártyám, adom mellé ezeket a szarokat is. Ha vissza tudsz küldeni mindent, akkor nem vonhatják le a kupon árát se.

(#3091) Create. válasza Krisz0418 (#3088) üzenetére


Create.
addikt

Postán biztos bele nem mennék ilyenbe. Én mindenképpen személyesen csinálnám. A 170 pozitívos tuti nem hülye, hogy majd 30ezerrel olcsóbb kártyára cseréljen.

(#3092) Chaser válasza Create. (#3090) üzenetére


Chaser
titán

azt rosszul látod, két hetes elállásnál működik amit mondasz, ha káőbb defektál a kártya, nem tudnák cserélni és pénz vissza mellett döntesz, hiába viszed vissza a sallangokat, azok "működnek", nem tudsz mire hivatkozni elállni tőlük, csak a vga-tól, és 99,9% eséllyel a kuponok értékét le fogják vonni az árából - teljesen jogosan -
de sztem nem nagy érvágás ha úgy alakul, -15-20e ft akár két év használatért cserébe :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3093) Glaz-dozfhut válasza Krisz0418 (#3088) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Még egy fontos szempont nem hangzott el. Erre a típusra 4 év garancia van összesen. Vagyis plusz egy év a gyártó oldalán való regisztrálás után. A számla fényképével, plusz egy-két adat. Viszont a vásárlás után egy hónapon belül kell véghez vinni. Ez is feltétel.

- Glaz-doz-fhut -

(#3094) Create. válasza Chaser (#3092) üzenetére


Create.
addikt

De milyen jogon vonja le belőle a teljes kupont? Egy kategóriának sem felel meg a vga, amire a kupont beváltottam.

[ Szerkesztve ]

(#3095) Krisz0418 válasza Create. (#3094) üzenetére


Krisz0418
őstag

Fejlemények, ra kellene fizetnem a kártyára de pontos összeget csak este telefonon. Így is oké lenne? Mennyit érdemes max rafizetni?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#3096) Create. válasza Krisz0418 (#3095) üzenetére


Create.
addikt

Az ilyen embernek nem tudom hogy van ennyi pozitívja. Hagynám a francba. Össze-vissza beszèl.

(#3097) Krisz0418 válasza Create. (#3096) üzenetére


Krisz0418
őstag

:( pedig olyan faszántosan passzolna a giga b450 aorus elite lapomba az rtx😁

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#3098) , válasza Create. (#3090) üzenetére


,
addikt

Visszaküldés csak a 14 napos elállásnál működik, utána már nem. Tehát ilyenkor mindenképp le fogják vonni.
Ha a VGA mellett nem volt semmi más nagyobb értékű dolog, tehát lényegében csak a VGA ára lett úgymond "lekuponozva", akkor nincs nagy gond. A nagy gond akkor van, ha a VGA mellett volt más nagyobb értékű dolog is, mert ilyenkor mondjuk ha az össz kuponkedvezményed közel 50ezer Ft-ra rúgott (kiszámoltam, elképzelhető), akkor az egészet le fogják vonni a VGA árából, és csak a maradék összeget fogják visszafizetni.

(#3099) Chaser válasza Create. (#3094) üzenetére


Chaser
titán

mindegy mire váltottad be, elég evidens, h a vga árából vonták le, én is levonnám a helyükben
ilyenkor vagy az van, h az eredeti állapot visszaállítása, tehát pénz nálad, minden vásárolt áru náluk - sallangok terén viszont már nincs jogalapod elállni -, "egyezkedés lehet, ebben az esetben sztem a hatóságok is mellettük döntenének - hülyének is egyértelmű mért így vette az adott drága terméket valaki -

Scorp2011
ezt mondtam én is, kiegészítve azzal, h később is el lehet állni abban az esetben, ha a vga meghibásodik, és nem tudják _pontosan ugyanolyanra_ cserélni, ilyenkor nem vagy köteles elfogadni a cserét, lehet ez 2,5év múlva is, sem azt, h levásárolhatod az összeget náluk, nyugodtan mondhatod h kösz szépen, kérem vissza a pénzem - eredeti állapot helyreállítása -
én nem is vásároltam össze semmit sallangokon kívül most sem a vga-val

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3100) Krisz0418 válasza Create. (#3096) üzenetére


Krisz0418
őstag

Pfuu, annyi van hogy vagy személyesen talizunk es rendezzük le, vagy marad a posta. Azt mondta ugy is lehetne hogy elutal nekem 120-130ezret (a pulse árat). Én küldom a kártyát, megnezil ha jó akkor jön a giga en meg mondjuk visszakuldok neki 150et. Kicsit bonyi.. 😂

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.