Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Televan74 válasza ingalls (#8799) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem semmilyen.Ha valami probléma adódik az általában,az első pár hónapban jelentkezik.
De tegye föl a kezét akinél a kártyája ki fogja szolgálni a garancia időt. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8802) ingalls válasza Televan74 (#8801) üzenetére


ingalls
senior tag

Oké, de tegye fel a kezét az is, akit nem csak saját maga és közvetlen haszna érdekel!
Egyébként köszönöm :R

(#8803) akoska07 válasza Szinyák (#8795) üzenetére


akoska07
nagyúr

Üdv!

MSI-k elég jól mennek 1450-1550/8000-8200.Fesz emelés nélkül.
És a halknál halkabbat képzelj el,ezt tudja az MSI 100% terhelésnél is.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8804) Televan74 válasza ingalls (#8802) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam már örömünnepnek fogsz számítani,ha a GTX970 9 hónap múlva még nálam lesz.Bár még nincs is nálam. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8805) HSM válasza rapidsquirel (#8797) üzenetére


HSM
félisten

Akinek ilyesfajta garancia kell vegyen konzolt, az erre van kitalálva. :U

(#8806) ingalls


ingalls
senior tag

Esetleg aki bontott már ki Strix-et, az meg tudja mondani, hogy voltak-e buborékok a backplate fóliája alatt?

:R

(#8807) rapidsquirel válasza HSM (#8805) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

A válasz nem ilyen "szög egyszerű", de ahogy gondolod. :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#8808) t72killer válasza rapidsquirel (#8797) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Garancia nincs, ráadásul a csúcs egy jó ideje már nem az 1db csúcskártya, hanem a 2-3db csúcskártya - aminek persze még csillagászatibb a kötsége. Egy SLI, tri/quad-SLI - ha rendesen támogatva van(...) - tényleg elviszi a következő generáció játékait, csak itt botladozik a támogatás, főleg az "agyonoptimalizált"(sic) új címeknél.

#8799: Ha a hőfokok is tartósan rendben vannak (gpu és VRM is!), akkor alapfeszes tuningnak nem kéne, h bármilyen káros hatása legyen. Ha a szükség úgy hozza, az enyém is 1500-on fog menni, így kitolható lesz az a 9hónap:). Én új karit sztem csak a 16nm-es példányok befutásával/beérésével fogok venni. Nyers teljesítményben nekem a mostani bőven elég, a teljesítmény/fogyasztás téren nem hiszem, hogy még egy ekkora lépés lenne 28nm-en, mint amit most a 970 meglépett a 770-hez képest.

Illetve egy koptató hatása mégis lehet az alap tuningnak: némileg feszemelés nélkül is jobban melegszik a kari, mint alapfrekin, ergo a ventiket nagyobb fordulaton kell járatni és hamarabb lehetnek csapágyasak. (ahhoz képest, hogy csökkentett frekin alkalmasint nem is mozognak:)) )

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8809) Adams15


Adams15
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek, ha egy TV-n is játszanék a kártyával (FullHD felbontású), az Asus Strix akkor is jó választás? Nem fog túlzottan felmelegedni?

(#8810) #Morcosmedve válasza Adams15 (#8809) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem igazán értem a kérdést?! Ugyan úgy melegedne, mint 1080p-s monitorral.

© asszongya'hogy

(#8811) t72killer válasza Adams15 (#8809) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Miért melegedne fel túlzottan? Ha eléri a(z általad vagy a gyári beállítás által) megadott hőfokot, akkor kavarnak a ventik és lehűtik a karit.

A TV-zésnél álló ventik a marketing része, azt próbálják reklámozni, h filmnézés és hasonló minimális erőforrást követelő igénybevételnél a kari teljesen passzív.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8812) Adams15 válasza t72killer (#8811) üzenetére


Adams15
aktív tag

Köszi a választ! Valamiért arra valóban nem gondoltam, h ugyanúgy melegedne egy hasonló monitorral. :D

(#8813) Szinyák válasza akoska07 (#8803) üzenetére


Szinyák
őstag

:R Thx ez jó hír...

Szinyák

(#8814) TomiLi válasza ingalls (#8806) üzenetére


TomiLi
addikt

Vettem újonnan strix-et, de a fólia az tökéletesen, buborék mentesen volt a backplate-n. Amikor eladtam a vga-t, akkor visszatettem én is a fóliát, és csak "buborékosan" sikerült.

Bogyóka

(#8815) vaakuum


vaakuum
addikt

Erősen gondolkodom egy 980-as kártyán, de nagyon zavarna, ha a vásárlás után 2 héttel megjelenik a 8 gigás változat, és az árak lezuhannak. Viszont az még jobban zavarna, ha amíg várok erre az áresésre, addig a kuponos akció is kifut, és a végén nem lesz olcsóbb (sőt, egyenesen drágább) a kártya+játék az esetleges árcsökkenés után sem.

Tudtok esetleg valami támpontot a 8 gigás kártyák megjelenési idejére és a kártyákhoz járó kuponakció végére?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8816) HSM válasza rapidsquirel (#8807) üzenetére


HSM
félisten

De, pont ilyen szög egyszerű. PC-n te megveszel egy X erősségű hardvert (tökmindegy mennyiért) amire bizonyos emberek/cégek írnak programokat, amiket megvehetsz, futtathatsz.

Bárki, bármikor írhat és kiadhat olyan programot, hogy egy gtx980 tri-sli is összecsinálja magát 1 FPS-el maxon. Én is írok neked olyat bármikor 10 perc alatt, és csak azért kell olyan sok idő, mert nem vagyok nagy opengl guru. :P

(#8817) bigbadforty


bigbadforty
tag

Sziasztok!

MSI ref. hűtős GTX 970 kártyám van, és az MSI AB 0%-os GPU Usage-et mutat folyamatosan akármit játszok, futtatok, viszont a kártya teljesít, mert maxon futnak a gémek meg a hőfok is 79 fok, de végig 0%. Ez valami bug? Vagy hiba lenne? Érdekes, mert pár nappal ezelőtt mutatta rendesen a kihasználtságot, egyszer csak gondolt egyet és 0.

[ Szerkesztve ]

(#8818) Casanova* válasza bigbadforty (#8817) üzenetére


Casanova*
veterán

msi ab nekem se mutatja normálisan. nvidia inspectorral nézd! az perfect működik.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8819) bigbadforty válasza Casanova* (#8818) üzenetére


bigbadforty
tag

Akkor megnyugodhatok, hogy nincs baja a kártyának? Mert gondolom ha normálisan teljesít meg melegszik akkor dolgozik.

(#8820) Casanova* válasza bigbadforty (#8819) üzenetére


Casanova*
veterán

előbb lesd meg nv inspectorral! kíváncsi vagyok az mit mutat.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8821) SSJPeter válasza vaakuum (#8815) üzenetére


SSJPeter
őstag

A kupon akció a készletek erejéig vagy visszavonásig tart, lutri, hogy meddig.
A 8GB-s 980-ról legutóbb 4 hete írták azt, hogy novemberben jön, de szerintem új infó azóta sincs róla...

Let’s go Brandon!

(#8822) torma1981 válasza TomiLi (#8814) üzenetére


torma1981
veterán

Na mik derülnek ki. :-) Ki volt aki ilyet vett tőled? :-P

(#8823) TomiLi válasza torma1981 (#8822) üzenetére


TomiLi
addikt

ÖÖÖ, nem is tudom! :DDD :R De ettől függetlenül jól mükszik, nem? :B

Bogyóka

(#8824) blu79


blu79
addikt

sziasztok, na megjött nekem is :C MSI GTX970 Gaming4 , Zsír új nem másvalaki által visszaküldött példány, szerintem a visszaküldött példányokat egyből észre lehet venni, amikor kibontottam a csomagot megnéztem a dobozt és egy halvány karc nincs rajta a belső dobozokon sincs semmi, semmi ujjlenyomat , kártya fóliában, gyári ragasztószalaggal leragasztva, venti lefóliázva, kicsit nehéz lehúzni a fóliát, ventik normálisan működnek, úgy ahogy kell mindkettő :K , cicergést egyelőre nem vettem észre nem hallom, remélem nem is lesz. Meg vagyok elégedve vele nagyon, dizájn nagyon jól néz ki , hűtése kiváló, egy két gameval próbáltam max 61 fok eddig, de egy ventiprofilt érdemes használni mert fűti a házat :DDD , egyelőre ennyi, (megyek estére melóba, most pihenek)

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#8825) joysefke válasza Landon (#8791) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Egyetértek veled, és tökéletesen megértem, hogy ha valaki kiad egy jelentősebb összeget VGA-ra (100E forint az a nyugati világban is lehet 1 heti gyengébb fizu, tehát szimplán játékra egy komponensért bizony ott is luxus), akkor az joggal várja el, hogy mainstream felbontás mellett (FHD) maxon fussanak a játékok.

Szerintem azok közül akik 100+E Ft-ért vesznek kártyát, sokan vannak, akik ha a szabadidejükről van szó, akkor nem optimális beállítás kereséssel akarják tölteni az időt, hanem kiválasztani a MAX-presetet és indúlhat a game. Számomra igen jelentős különbség van aközött, hogy
(A=csúcskártya) feldobok mindent maxra és mehet a játék
(B=középkat) feldobok mindent maxra és az első pályát kb 5x végigjátszom mire megtalálom azt az 1-2 különösen erőforrászabáló beállítást amit kikapcsolva szépen fut a játék és szinte úgy néz ki, mintha maxon menne. Aztán ha jön egy sűrűbb pálya, lehet megint utánna kell állítani (tovább butítani)

Számomra a B verzió az ront a játékélményen, és ha esetleg veszek egy 970-et, akkor ez is egy komoly indok lesz mellette (no meg a gaming experience tool) egy középkat kártyával szemben.

És nem hiszem, hogy az NV-nek ez mindegy lenne. Nyilván nem cél az, hogy egy mondjuk egy GTX970 az idők végezetéig kitartson, de reális elvárás az, hogy az új felsőkategória eljöveteléig FHD-MAX-on tartson ki. És azt sem hiszem hogy ezzel a saját piacukat kannibalizálnák (980-970SLI etc), mert a FHD-MAX fölött azért még vannak bőven felbontások.

J.

(#8826) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok! Crysis 3 welcome to jungle pályája másnál is ótvarul fut 970-en? Minden más pálya teljesen jó, de az keményen droppol, gondolom valami driver gond lehet. Anno 770-el fix 60 volt ott a Maldo moddal, most meg jó ha 40 van a Giga 970 G1-el. Hozzáteszem sokaknak van ez a gond a 900-as szériánál és az újabb NV driverekkel.

(#8827) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Én ps4-et akartam venni, mert 3 évig konzolpárti voltam :) aztán megláttam, hogy jó ha 30fps-el futnak (ps-en full hdban) a játékok, akkor nagyon elszomorodtam... És most az megy mint anno a ps3-nál, hogy van benn erő van benn erő...ki fogjuk aknázni. Aztán mire ki tudták aknázni, már annyira fejlett volt mellett a pc, hogy az óriási lemaradás szemmel látható volt.
Most ugyan ez van, csak rövidebb lesz az életciklusa a jelenlegi gen-nek. :)
Így pc-t építettem és vezeték nélküli egérrel meg bill.-el tolom a kanapéról a game-ket maxon :D

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#8828) jeszi válasza blu79 (#8824) üzenetére


jeszi
tag

Pár évvel ezelőtt "véletlenül" msi márkájú gtx460-at vettem, nagyon megbízható volt, szerettem.
Pár hónapja vettem msi gaming gtx 760-at, megdöbbentően halk, nem gondoltam volna hogy ilyen zajtalanul oldották meg a hűtést.

Melyik boltban vetted a kártyát?

Nem félek a haláltól, majdcsak túlélem valahogy!

(#8829) SSJPeter válasza bigbadforty (#8817) üzenetére


SSJPeter
őstag

Megkérdezhetem, hogy hol lehet jelenleg kapni új MSI ref. 970-et és persze kb. mennyiért?
Az aprót leszámítva.
Jöhet privátba is.

(#8830) players111:

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8830) #35434496 válasza SSJPeter (#8829) üzenetére


#35434496
törölt tag

iPon.[link] Tegnap még 97k volt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#8831) SSJPeter válasza #35434496 (#8830) üzenetére


SSJPeter
őstag

Lol, elállt példány lehetett???

Amúgy, esetleg máshol nincs véletlenül? :)
Csak ott? Tud vki róla?

Let’s go Brandon!

(#8832) Televan74 válasza #35434496 (#8830) üzenetére


Televan74
nagyúr

Majdnem eléri a MSI GTX970 Gaming árát. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8833) #35434496 válasza Televan74 (#8832) üzenetére


#35434496
törölt tag

Néha kabaré árak vannak de ez Mo itt minden elöfordulhat és elő is fordul. :DDD :DDD

(#8834) JoolsNOS válasza blu79 (#8824) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Win élményindex. Ha ott se cicereg akkor sehol.

(#8826) WongFeiHong: valszeg drivergond. 3al ezelőtti driverrel vittem végig, ott semmi gond nem volt a pályán. Bár azt nem hiszem, hogy a 770el megvolt a fix 60ad... 680 lightninggal eléggé sok kompromisszumot kellett kötni. Persze visszavett grafikával ok. De lényeg, hogy én se a legújabb drivert használom, mert far cry 4 erősen droppolt vele. Pedig elvileg direkt amiatt adták ki.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#8835) Crinos válasza ingalls (#8806) üzenetére


Crinos
tag

Voltak igen.

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#8836) katt777 válasza qad (#8757) üzenetére


katt777
félisten

Köszi. Akkor ezek szerint Zotac 970 Tücsök marad, hacsak GB le nem megy 95k alá. :R

daveoff: Gazdasági megfontolások. Ha nem akarod támogatni az extraprofitjukat (rossz cucc vissza, te kifizetsz egy újat, ők meg garozzák a régit, vagy csak ráfizethetsz +1 év gart, miközben jár az eredeti, stb.), marad a gyártói gar érvényesítése.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8837) szasanyi válasza joysefke (#8825) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de ezt itt a többség ugyanígy így látja és ugyanígy el is várná. A tapasztaltabbak viszont tudják már rég, hogy az elvárások a realitással nem mindig találkoznak (sőt, lehet többször nem mint igen) tehát ezt ide hiába írjátok le akárhányszor attól nem változik meg. Hányan írtak vajon legalább egy mail NV-éknek ezt részetezve - méltatlanodva? Mert annak több értelme lenne, ha más nem is de legalább annak van célozva és tudomására hozva ez a probléma aki egyes egyedül felelős és akintehet(ne) vmi ez ügyben.

(#8838) HSM válasza joysefke (#8825) üzenetére


HSM
félisten

Fel kéne már nőni... Vagy legalább nem bilibe lógó kézzel fórumozni.... :C
Hol ígért olyat az Nv, hogy bármely játék hogy fog futni fél évig? Sehol nincs ez specifikálva, melilyen játékot, milyen grafikával meddig kell tudjon futtatni egy mennyibe kerülő VGA. Hova mész reklamálni és mi alapján? Elárulom, a fórumon kívül senkit nem érdekelne ez, úgy el lennél hajtva a rózsaszín álmaiddal együtt mint a huzat....

(#8839) akoska07 válasza blu79 (#8824) üzenetére


akoska07
nagyúr

Grat! :K

Gyűlnek az MSI tulajok. YEEEE :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8840) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Na már szivárognak az új AMD kártya tesztek is: [link] [link]

Már csak a melegedésről kell egy grafikon.

[ Szerkesztve ]

(#8841) batt válasza HSM (#8838) üzenetére


batt
aktív tag

Senki nem ígért semmit,de a tendencia azt mutatja,hogy eddig az újabb karik-kal 1-1,5évig minimum el lehetett játszani kompromisszumok nélkül! Ez a tendencia talán (sajnos) most kezd megváltozni! (ami ugye a fejlesztők hibája)

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#8842) Zorel válasza Sondi1986 (#8840) üzenetére


Zorel
senior tag

Szerintem így jobb lesz: link
(nem kell a képeket töltögetni)

(#8843) joysefke válasza HSM (#8838) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

haggyám'a

Állítottam olyat hogy lehet hova reklamálni, vagy az NV ígért bármi ilyet? Nem állítottam. Csupán annyit mondtam, hogy az általad is hangoztatott közvélekedés ami így hangzik:
"miután megvetted a szarjukat már le sem szarnak, onnantól már az a lényeg, hogy minnél szarabbul fussanak a kártyádon a játékok hogy mihamarabb vegyél újabb szart" nem teljesen igaz,

a gyártók is monitorozzák a piacot, van némi ráhatásuk a fejlesztőkre etc és nem érdekük az, hogy friss csúcskártyák vásárlói rendszeresen csalódjanak. Nyilván nem tartják a markukban a fejlesztőket és ha valaki olyan játékot akar csinálni, ami alatt a csúcskártya is kifekszik (a la Crysis/Crysis3) hát lelkük rajta, de ez egyértelműen nem lehet cél.

Márpedig azért nem, mert felsőkategóriás kártyát nem csak az vesz, akinek több pénze van mint esze, hanem az is, aki nem akar a beállításokkal bajlódni meg izgulni, hogy maxon el fog-e futni rendesen a játék, hanem csak a gondtalan játékélményre koncentrálni.

Ha egy felső kat kártyával is állandóan (és nem csak eseti jelleggel) előfordul az mint a középkategóriával, hogy keresgélni kell a beállításokat, ahol FHD-n még szépen fut, de még nem csorbul lényegesen a grafika, akkor lesznek emberek akik azt mondják: le vagytok ejtve, mert innentől kezdve az a minimális látható grafikai többlet amit a felső kat kártya nyújta közép kattal vagy a közép kat tetejével szemben nem éri meg a borsos felárat, hiszen így is úgy is szopni kell, márpedig ha nem tudom a beállításokkal való játszadozás nevű szopást kikerülni, akkor minek fizessek? És vesz 970 helyett 760-at...

J.

(#8844) HSM válasza joysefke (#8843) üzenetére


HSM
félisten

Azt nem írtam, hogy cél hogy hamar elavuljon, azt írtam, hogy az ellenkezője sem cél.

Csúcskártyákkal is generációk óta vannak játékok, amikben ezt-azt nem tudsz kimaxolni. A középkategóriás kártyán ami más, hogy ott nem 1-2 opciót, hanem jóval többet és még akkor is lehet, hogy bénán, dadogva fog futni. A PC-n ezt el kell fogadni, hogy játszani kell a beállításokkal, akár még kétkártyás rendszedeken is. Ha csak le akarsz ülni játszani arra a konzol való, nem viccből írtam, ott a fix hardver miatt elvárható, hogy amit megveszel normálisan fusson out of the box.

(#8845) #35434496 válasza Sondi1986 (#8840) üzenetére


#35434496
törölt tag

AMD Radeon™ találgatós topik?

(#8846) WongFeiHong válasza JoolsNOS (#8834) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Maldo moddal lazán megvolt a fix 60. Én csak azzal játszok, mert minimum 20fps-t nyertem vele. Most is csak a Jungle mappal van a gond, minden más rész megy fixen.

(#8847) MPowerPH


MPowerPH
félisten

No, megjott az EVGA GTX980 SC -m vegre valahara. A vizesblokk is itt van mar hozza, de a vizhutes epitesehez kicsit tobb ido kell majd, szoval egyenlore a ref. hutovel futtatom. Hat, hatalmas megkonnyebbules az AMD utan. Visszagondolva, szenvedes volt az AMD kartyakkal az eyefinity. :U Nem tudtam bekonfiguralni, a z uj CCC-vel pedig mar annyira bugos lett, hogy ha egy kijelzot akartam hasznalni, inkabb kihuztam azt kezzel, amit nem... Mert ha letiltottam az eyefinityt, akkor utana nem tudtam ujra engedelyezni, fagyott a CCC, vagy az egyik monitort nem ismerte fel, vagy csak siman kiirta, hogy kesz, de ugyan ugy sotet maradt mindket plusz monitor.
Itt szepen meg van oldva. Vegre tudok egyszerre ugy teljes kepernyos dolgokat futtatni, hogy kozben a masik kepernyon pl. megy a film, ugyan ugy teljes kijelzos uzemmodon.(magyaran baratosnem nezheti a filmet, amig en netezek, avagy nezhetem az F1-et, focit full kepernyon, a masik monitoron meg mehet a forum, harmadikon meg a statisztika, live timing ) Eddig ez is ugy volt, hogy nem tudtam a tobbi kijelzot hasznalni, ha megnyomtam a full kepernyos uzemmodot. Es persze ha megnyomtam, akkor a nagyobb monitor felbontas(x1200) miatt kihuzta a kepet ugy, mintha 1080-as lenne a megjelenito, tehat atlogott a kep ket szele az oldalso monitorokra. Igy alt nagyitottam a kepet, es neztem keretbol.... Vagy kikapcsoltam az eyefinityt.

Profilt hol tudok beallitani, ahol a fako szinvilag kicsit elenkebb lesz.(amolyan AMD-s) Ugye regen is ez volt a gondom a Ti-vel, es azert kopkodtem.

Don't Tread On Me

(#8848) regener válasza MPowerPH (#8847) üzenetére


regener
veterán

NV Vezérlőpult / Asztali színbeállítások és Digital Vibrance csúszkát feljebb tolod tetszés szerint.

(#8849) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Unity Patch-el nézte valaki a játékot (300+ bugfix)? Változott valami?

© asszongya'hogy

(#8850) KAMELOT válasza blu79 (#8824) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor most nyomj neki FURMARK, VALLEY és HEAVEN teszteket és hallgasd meg nem a cicereg!
Aztán nyomj neki tuningot mennyit megy!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.