Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) ingalls válasza Sz.Miki (#8692) üzenetére


ingalls
senior tag

Azok a matricák tökéletesen rajta voltak. De a belső karton dobozon egyébként láttam karcolásokat.

(#8691) SSJPeter: Értelek, de engem most nem az ő büszkeségük és üzleti érdekeik izgatnak, hanem az, hogy kihúztak 110 gurigát a zsebemből egy (zavaróan) zajos kártyáért. Azt is értem, hogy rá vannak már feszülve erre, de az a cinizmus, ahogy a kérdéseimet is kezelte, az nem engedhető meg. Főleg az, hogy jól tudják, hogy selejtet adnak, amiért rezzenéstelen arccal veszik át a lóvét. Szerintem ez undorító. Lehet, hogy a szerződés védi őket és nem lehet kikezdeni az igazságukat, de nem védi attól, hogy rájuk gyújtsam a kócerájukat.
Bocs az indulataimért, de nem azok közé tartozom, akinek nem pénz 100+k.

(#8702) blu79 válasza WaterWawe (#8699) üzenetére


blu79
addikt

ha megjön a karim én biztos manuálisan beállítom hogy pörögjenek, így nem fűti a házat, és szerintem így is annyira halkak mintha passzív lenne

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#8703) Bib


Bib
őstag

Az nvidia redeem aktiválás után mennyi idő múlva várható valami e-mailben? Lehet nem vipmail-est kellett volna megadni?

(#8704) bigdigit válasza ingalls (#8701) üzenetére


bigdigit
addikt

Ha neten rendelted miért nem kértél levásárlást és egyből hozták volna másikat. Persze azt is előtte online rendelni. Majd így tovább egész addig míg jót nem kapsz. Én elszúrtan mert a második kártyát nem vittem 3 napon belül.

(#8705) SSJPeter válasza ingalls (#8701) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát igen, ha ez így történt akkor még olvasni is rossz.

Amúgy ha webshopban rendelted, nyilván tudod, elállhatsz a vásárlástól, de a kártya típusát/gyártóját légyszi áruld el azért, mert még eddig nem tetted (legalább is én nem láttam), had okuljunk belőle.

Let’s go Brandon!

(#8706) Zorel válasza SSJPeter (#8705) üzenetére


Zorel
senior tag

(#8624) ingalls:
"Na, elmentem, megvettem bótból, kápéra! Este írok, hogy hegedül! Strix 970."

(#8707) SSJPeter: No problem! :)

[ Szerkesztve ]

(#8707) SSJPeter válasza Zorel (#8706) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ok, thx, nem olvastam vissza, sorry.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8708) ingalls válasza bigdigit (#8704) üzenetére


ingalls
senior tag

Vissza lehet vinni 3 napon belul?
Egyébként a Strix-nél normális az égö led, mikor áram alatt van? (Kikapcsolva is.)

(#8709) torma1981 válasza ingalls (#8708) üzenetére


torma1981
veterán

Igen. A tápellátást jelzi. Nálam is világit. :D

(#8710) #85552128 válasza ingalls (#8708) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha ErP/EuP képes tápod+alaplapod van akkor az UEFI-ben bekapcsolhatod ezt a funkciót és kikapcsolt állapotban nem fog világítani de amúgy normális.

[ Szerkesztve ]

(#8711) KAMELOT


KAMELOT
titán

Van már valami hír a 8GB változatokról mert már november vége és erre a hónapra írták, hogy jönnek!? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8712) Sz.Miki válasza KAMELOT (#8711) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Azért várod, mert szükséged van ennyi memóriára, vagy azért, hogy esetleg lenyomja az árakat? :D

Kb semmi haszna nem lesz a 8g memóriának.

(#8713) ffodi válasza WaterWawe (#8699) üzenetére


ffodi
veterán

Szerintem kifejezetten jó ötlet volt. Üresjáratban néma, terhelés alatt pedig mindenképp bekapcsol és pörög folyamatosan. (Igaz egy 980-ról van szó, és csináltam neki egyedi profilt is, mert túl későn pörgött fel a gyári beállítással) :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8714) KAMELOT válasza Sz.Miki (#8712) üzenetére


KAMELOT
titán

Azért jó ha van + memória! Azért várom mert ha csak pár 10euroval drágább mint a 4GB változat akkor inkább azt veszem meg! Őszintén inkább a Ti-t várom, de talán feleslegesen mert az tuti ilyen 7-800euro lesz! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8715) Sz.Miki válasza KAMELOT (#8714) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Az biztos, hogy nem a 980 helyét fogja váltani árcédulában.

(#8716) Montesantos válasza Sz.Miki (#8715) üzenetére


Montesantos
senior tag

Felette lesz az tuti... amíg az amd nem hoz ki valamit addig ott tartják az árát....

Gabi

(#8717) Sz.Miki válasza Montesantos (#8716) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Az AMD-vel az a bajom, hogy biztosan hozni fogja a kötelezőt, meg fogja lépni a mostani NV-ket, de fogyasztásban és melegedésben durva lesz :(

(#8718) Anubris válasza Montesantos (#8716) üzenetére


Anubris
őstag

Az a gond, hogy a 6 gb-s 780-ak is Ti árban maradtak végig, ráadásul a 8gb-s 290x-ek sem voltak képesek megmozgatni a piacot, egy két hétig lehetett kapni a Vapor-X-ből de azóta megint eltűntek.Szóval szerintem a 8gb nem fogja levinni a 980 árát, majd csak a Ti.

(#8719) ingalls válasza bigdigit (#8704) üzenetére


ingalls
senior tag

Szia!

Bocs, hogy privátban szemetelek, de muszáj megkérjelek, hogy írj valamit erről a "3 napon belül" dologról.
Vissza lehet menni 3 napig, ha nem jó a termék?

Üdv:
Máté

(#8720) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Aki GTX 980-at használ és wotozik 2560*1440 felbontásban megtenné, hogy írna nekem fps adatokat?

Harkov illetve Stalingrad pályák lennének fontosak. Természetesen minden beállítás kimaxolva.

Köszönöm!!! :R :R :R

(#8721) ingalls válasza ingalls (#8719) üzenetére


ingalls
senior tag

Hopp, ez mégse privát lett :B :B

[ Szerkesztve ]

(#8722) Zorel válasza Sz.Miki (#8712) üzenetére


Zorel
senior tag

Sajnos van pár olyan játék manapság, ahol igencsak jól jön a sok VRAM (4GB+) még FHD-ba is.
WD pl simábban fut 780 6GB-on, mint 970-en, de ilyen volt a Shadow of Mordor is Ultra textúra pack-al.
Szvsz GTA V előtt ha kijön a 8GB-os verzió, akkor igencsak lesz rá kereslet. RAGE motor szintén nagyon szereti a sok VRAM-ot...

[ Szerkesztve ]

(#8723) Anubris


Anubris
őstag

Itt egy teszt a 980 Classified-ról, kár, hogy más 980/970 modellekkel nem vetették össze, de az tetszik, hogy a 780 Ti Classihoz igen.
[link]

(#8724) Televan74 válasza Zorel (#8722) üzenetére


Televan74
nagyúr

8GB -os modellek árát meg fogják kérni,mind két oldalon.Tényleg nem kapkodja el egyik gyártó sem a 8GB -os modellek bevezetését.Sőt olyat is olvastam,hogy csak a 980Ti lesz 8GB memóriával és 384bittel.De ezek még csak találgatások.Minden esetre egyre több játék fogja igényelni a több memóriát.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8725) t72killer válasza Televan74 (#8724) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"8GB memóriával és 384bittel" - ez tényleg elég meredeken találgatás kategória, uis a 384bit 3-mal osztható rammennyiséggel kompatibilis (3-6-12GB).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8726) daveoff válasza Televan74 (#8724) üzenetére


daveoff
veterán

A 8GB VRAM-ot én még mindig túlzásnak tartom, a 4GB-nak elégnek kell lenni még egy darabig. Ezt a hatalmas VRAM igényt megint mesterségesen generálják, a másik meg hogy nem szabad bedőlni annak, amit a szoftver kiír. Egyébként szerintem is húzós lesz a 8GB-os verziók ára, az biztos.

(#8725) t72killer: 980Ti 6Gb-ot el tudom képzelni...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#8727) batt válasza daveoff (#8726) üzenetére


batt
aktív tag

Teljesen egyetértek!

Itt csak akkor lesz gáz ,ha igaza lesz Abu-nak és jönnek az optimalizálatlan konzolportok,ott szükség lehet a 8gb-ra! Na de ha ez bekövetkezik,akkor asszem váltok konzolra!

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#8728) HSM válasza batt (#8727) üzenetére


HSM
félisten

"...ott szükség lehet a 8gb-ra!"

Ezt most úgy írod, mintha bárkinek letörne a keze, ha a textúrákat Ultra/mega/super/brutál opcióról le kell venni high-ra. :C
Persze, tudom, vannak ilyenek, belőlük élnek a HW-gyártók. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8729) Televan74 válasza daveoff (#8726) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én mindenesetre megvárom a következő esztendőt.Aztán a tesztek és az árak alapján döntök. :K

Mondjuk én nem vagyok maximalista,évekig elvoltam középkategóriás kártyákkal is.Csak 40 éves koromra szállt meg valami.Lehet hogy korai kapuzárási pánik. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8730) Landon válasza batt (#8727) üzenetére


Landon
őstag

Ez mar megtortent tudtommal: Evil Within, Shadow of Mordor, AC Unity. Jovore GTA5 es Witcher3 tuti biztos megeszi reggelire a 4GB-t, ezt boritekolom.

HSM @ Igen, egy 180-200k-s VGA-nal letorik a kezem ha barmihez is hozza kell nyulnom az AA-n kivul (1080p-n jatszom). :) Itt azzal van a baj, hogy a vadi uj VGA mar kevesnek tunik egyes optimalizalatlan jateknal ez pedig a jovoben nem fog valtozni sajnos. Nem eri meg otpimalizalni, ez van. :( Ezert is vartam eddig a 8GB-s verziokra de sajnos egyre jobban az latszik, hogy iden ne lesz sok belole...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8731) batt válasza HSM (#8728) üzenetére


batt
aktív tag

HSM Ha veszek egy vga-t és nem az alsó kategóriából akkor azért elvárja az ember,hogy mennyen max-on! Vagy nem? (persze most nem a mega-giga felbontásokon)

Landon Szerintem nem történt meg! Mint daveoff kolléga írta " Ezt a hatalmas VRAM igényt megint mesterségesen generálják"

Evil Within/ játszottam vele bőségesen elég neki a 4GB max-on!
Shadow of Mordor / Szintén ,még a hd textura pack-kal is!
AC Unity nem próbáltam ,de ahogy olvastam nagyon bug-os rosszul optimalizált ,mint ahogy szinte az összes újabb UBIsoft game! (a vram igényéről nem tudok)

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#8732) Landon válasza batt (#8731) üzenetére


Landon
őstag

A mi szempontunkbol nem teljesen mindegy, hogy mestersegesen generalt vagy sem? :)

Nem jatszottam a fentiekkel csak olvastam a negativ kritikakat, de ha a magas vram igeny kacsa, akkor csak orulok! :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8733) Crinos válasza Landon (#8732) üzenetére


Crinos
tag

Evil Within, Shadow of Mordor HD Pack, 970-esem 1080p-ben fullosan kihajtja, és nem fogy el a Vram.

Persze, hogy generálják, kell nekik a lé....ezeknek is élni kell vmiből :o

Nomeg mire ide ér a DX12(fullosan), addigra lesz itt még változás....

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#8734) HSM válasza batt (#8731) üzenetére


HSM
félisten

Jajj, de unalmas duma, már bocs.... A kártyád veszed meg, aminek van egy adott ereje, nem az arra optimalizált programokat. :U
Azért vannak kapcsolók a játékokban, mert van akinek 2GB-o, 3GB-os, 4GB-os, 6GB-os, 8GB-os, vagy akár 12GB-os VGA-ja van. Ahogy GPU-ból is van GTX 750 és GTX 980 is, azoknak is más csúszkák más értékig húzhatók.
Amúgy most komolyan, szerinted a konzolokon nincs egy csomó dolog helyetted is mondjuk "mediumra" húzva? Dehogynem... Csak ott mindenkinek ugyanaz a vas van, nem kell megmutatni a usernek a beállítást. Bár a beállítás elnevezése is csak a programozótól függ. :P

[ Szerkesztve ]

(#8735) Landon válasza HSM (#8734) üzenetére


Landon
őstag

Nem vagyok benne biztos, hogy Batt is a 980-rol beszel de en igen. Abban az esetben egy 200k-s vga-nal a minimum az, hogy legalabb fel evig mindent elvisz kimaxolva 1080p-n - SSAA-t most ne keverjuk bele.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8736) szasanyi


szasanyi
félisten

Ha jól csalódom olyan játék eddig is előfordult aminek kellett a 3-4GB max részletességgel való 1080p-s futtatáshoz, kvázi a 2GB nem volt elég csak csökkentett részletesség mellett. Akkor sem váltottunk 1-2 játék miatt csupán +2GB VRAM miatt tetemes felárért cserébe, mert ugye nem kevéssel kerültek / kerülnek többe.
Nyilván most is van / lesz olyan aminek a 4GB VRAM sem elég, de pár kirívó (vagy csupán optimalizálatlan) játék miatt nem kell a kardunkba dőlni, és "elhajigálva" a 100k-s kártyákat uo., rohanni 8GB-ost venni valszeg komoly ellenében, mert sztem most is ez lesz. Jelenleg nincs ez kicsit túllihegve? Egyébként ez megint csak azt a megállapításomat támasztja alá, miszerint a mesterséges igények generálására legalkalmasabb a PH! fórumok böngészése. :U

(#8727) batt: én a konzolt jól meggondolnám a helyedben nehogy úgy jár mint egymás után két ismerősöm is. Megvették, nem hozta látványban az elvártat a gamer PC után (meg persze nem is bírják fizetni a horror, 15-20k áron kapható játékokat) aztán visszatértek PC-re. A kontrollert is megemlíteném azért, bár nem tudom azzal milyen viszonyban vagy. Ez ezért volt duplán szívás, mert ugye buktával kiszállt a jó középkategóriás PC-jéből, majd vett egy jobban, újonnan ~3 hónap múlva ~250k-ért - akonzol mellé. De, hát én előre figyelmeztettem ugyanígy ezért csak azt mondhatom: aki marha, egyen szénát.

(#8737) Abu85 válasza Landon (#8730) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Shadow of Mordor önmagában egy generált probléma. Azért kell neki 6 GB VRAM, mert 10 éves az alatta dolgozó motor és PC-n nem sikerült megvalósítani rajta a textura streaminget. Ez szoftveres gond, hiszen a konzolokon működik a textura streaming, és ott 384 MB van elkülönítve a textúráknak. Persze konzolra sokkal egyszerűbb minden, de 384 MB kontra 6 GB csak úgy jön össze, ha PC-n kihagyják az alapvető optimalizálásokat. Szóval a Shadow of Mordor egy igazi technológiai csőd PC-n. Nem foglalkoztak a porttal, mert más évek óta megcsinálja a textura streaminget DX11-en belül, tehát bármennyire is azt mondják, hogy vállalhatatlanul nehéz, azért a gyakorlati példákból kiindulva lehetséges a koncepció működése.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8738) #35434496 válasza Abu85 (#8737) üzenetére


#35434496
törölt tag

Aub! Mennyi idő alatt tudnának készíteni egy új "tökéletes" motort?

(#8739) FaTHI válasza szasanyi (#8736) üzenetére


FaTHI
őstag

Többek között én is azért cserélem a 680-at mert kevés a 2Gb.Igaz a Gpu is lassan kevésnek mondható, de azért még az újabb játékoknál pl. Far Cry4, Assasin creed Bf4, szépen elfut very high -ultra beállitásokkal, no de egyszer váltani kell...
A lényeg sztem 1080P hez pl. még pár évig elég lesz a 4gb sztem.

[ Szerkesztve ]

(#8740) szasanyi válasza #35434496 (#8738) üzenetére


szasanyi
félisten

Aub? :DDD Tökmind1 mert úgysem fognak, ti. nem éri meg. És hát kell vmi, ahol látható lesz a 4GB vs 8GB RAM közötti különbség, hogy a még drágább kártyákat jobban el lehessen adni.

(#8741) Abu85 válasza #35434496 (#8738) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Tökéletest soha. De a nulláról felhúzni egy új generációs motort az úgy kb. 4 év. Persze ha problémamentes a fejlesztés. Ennek meg lesz az eredménye, lásd Alien: Isolation, aminek a motorja zsír új, négy és fél év alatt fejlesztették ki a játékkal együtt.
Anyagilag azonban kifizetődőbb lehet a meglévő rendszer elavult komponenseit átírni. Persze nagy kérdés, hogy azt mennyire tervezték modulárisra, illetve a struktúrája mennyire engedi meg a komolyabb beavatkozást. Mivel a Shadow of Mordor PS4-en GNM-et használ, így annyira nem lehet rossz a helyzet. Ha GNMX-et használnának, akkor azt mondom, hogy a motor a probléma, de így inkább az akarat vagy a pénz hiányzott a PC-s portnál.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8742) HSM válasza Landon (#8735) üzenetére


HSM
félisten

Teljesen mindegy, 970, vagy 980, úgy látom nem értetted meg, amit írtam. A 980-al csak az NV részvényesenek a zsebébe tömsz több lóvét, meg a gépedbe minimális plusszteljesítményt.

Leírom kicsit kevésbé finoman. Senkit nem érdekel, mennyiért vetted a VGA-d, hány havi fizetésedből, és mennyi idő múlva fog elavulni és egy forintot sem érni. Az se érdekel senkit, mit tudsz vele maxon játszani és mit nem. Senkit az ég világon. :N Ez egy ilyen biznisz.

(#8736) szasanyi: A PH olvasás olyanoknak árt, akik nem gondolkonak. Sírni mindenért lehet (néhány topikban különösen nagy kultúrája van ennek), meg jót nevetni is az illetőkön. ;] Maximálisan egyetértek amúgy, az OFF-os rész végével különösen. :R

[ Szerkesztve ]

(#8743) szasanyi válasza HSM (#8742) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem az a baj, ha vkinek az átlagtól eltérő igényei vannak és/vagy (túl) sok pénze és jó dolgában nem tudja már mit csináljon. Az a gond ha folyamatosan azt sugallja, hogy csak az a jó. Sajnos a fórumok erre nagyon alkalmasak és attól, hogy ez nem mindenkit sarkall eszetlen döntésekre, időnként lehet irritáló. Persze az emberi hülyeség és a világegyetem végtelensége között szerintem is van némi összefüggés, aminek a gyártók és forgalmazók ez esetben nagyon örülnek. ;)

Abu85: azt nem tudod véletlenül, hogy a konzolok esetében miért nem tudnak többet kihozni a minden játéknál? Mert ugye vannak problémák a natív 1080p-ven, a maximális grafikai részletességgel a 60FPS-ről nem is szólva. Azért a kezdetekkor mintha azt sugallták volna, hogy a NextGen konzolok ezeket már tudni fogják. Őszintén szólva én is fontoltam, hogy újabb gamer PC helyett PS4-et veszek, de éppen ezekre a problémákra és a játékok áraira tekintettel nem tartottam jobb alternatívának.

[ Szerkesztve ]

(#8744) HSM válasza szasanyi (#8743) üzenetére


HSM
félisten

Igen, ismét egyet kell értsek. :K
Ami az irritálós részt illeti, engem is irritálnak ezek, de csak simán továbbolvasok. :)
Engem sokkal jobban bosszant, amikor rémhírterjesztés megy, vagy durva trollkodás, mint pl. hog a 290-es radeon kiégeti a gép oldalát. Na, az olyanok kiégetik az agyamban a továbbolvasó-biztosítékot... :D
Bár már olyan téren is kezdek fejlődni, egyre nagyobb trollkodás kell, hogy átlépje az ingerüszöböm. ;]
Sajnos nincs mit tenni, a hülyék mindig mindenben túlerőben vannak. :C

[ Szerkesztve ]

(#8745) #16729600


#16729600
törölt tag

Azért létezik ellenpélda is,ugyebár amikor valaki azt a mondakört/hitregét hirdeti,hogy 3db 14 es ventivel ellátott ház nem felel meg a 290X termodinamikai értékeinek és a felhasználó eredendő és születési hibája,hogy megsült a kártyája, azért az is megérne önmagában egy misét :) ( túlerő ide, vagy oda )

[ Szerkesztve ]

(#8746) Reggie0 válasza HSM (#8744) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez csak attol fugg,hogy mibol van a gep oldala:)

(#8747) #35434496 válasza Abu85 (#8741) üzenetére


#35434496
törölt tag

Készülnek jelenleg új motorok? Vagy alszanak a programozók?

(#8748) Abu85 válasza #35434496 (#8747) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Persze. Folyamatosan megy a megújítás. Az Alien: Isolation motorja mellett még számos új alapokra helyezett rendszer készül. Vagy van aki már előre dolgozott, mint a Frostbite 3 és az Asura esetében, ahol igazából csak a struktúrát kellett átdolgozni, hogy jó legyen a jövőre. De jön a Nitrous, ami zsír új motor, tényleg az alapjaiban egészen új koncepciót alkalmaz, vagy ott a Capcom Panta Rhei rendszere, amit direkt úgy terveztek, hogy túllépjenek vele a DX11-en is, abszolút új generációs irányt véve. A Gamebyro is meg fut teljesen újulni, csak még nem jelentették be, de nyilván sejthető, hogy jó ideje nem volt update, és nem azért, mert ellustultak, hanem dolgoznak a nagy lépésen, ami sok időt vesz igénybe.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8749) #35434496 válasza Abu85 (#8748) üzenetére


#35434496
törölt tag

Pl: Frostbite 3 dx12 alatt, jó lesz? Vagy át kell írni teljesen?

(#8750) szasanyi válasza Abu85 (#8748) üzenetére


szasanyi
félisten

A kérdésem fölött elsiklottál, vagy nem tudsz / nem akarsz válaszolni? Tényleg érdekelne, hogy mi az oka ezeknek mert éppen Te magyaráztad el részletesen a konzolok előnyeit a PC-vel szemben, és ugye ott a szuper GCN is (ami ráadásul nem is teljesen ismeretlen hw téren) ...de akkor mi a gond? Mert nincs meg a natív 1080p + 60FPS magas grafikával, sőt... ráadásul a SONY a PS4 kapcsán már 4k-t is emlegetett. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.