Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32251) snecy20 válasza perfegor17 (#32249) üzenetére


snecy20
veterán

Emellé lenne? LG 49" 123cm 4K Monitor

Ha natív 4k, akkor felejtős.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#32252) RazoR válasza piero86 (#32247) üzenetére


RazoR
veterán

4 csavart kell kitekerned és már lent is van a borda....

(#32253) perfegor17 válasza snecy20 (#32251) üzenetére


perfegor17
senior tag

Az régen volt az a PS4 Pro-é lett.1440p-s monitorom van csak nem lett átírva :)

(#32254) perfegor17 válasza TTomax (#32250) üzenetére


perfegor17
senior tag

cooler master masterliquid ml240l van rajta 4 ventivel 4ghz-n megy most. :)
terhelve olyan 48-50c.

[ Szerkesztve ]

(#32255) BullKoxa válasza piero86 (#32247) üzenetére


BullKoxa
őstag

Az a paszta hamar elfárad , nekem is olyanom van, erre lesz lecserélve Thermal Grizzly Hydronaut , maradok a márkánál és ez is 4g-s lesz.

[ Szerkesztve ]

(#32256) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nálatok a Texture filtering - Negative LOD bias Allow vagy Clamp beállításon van?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#32257) TTomax válasza Archttila (#32256) üzenetére


TTomax
nagyúr

Allow

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32258) Pro!Petya válasza BullKoxa (#32255) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azért annyira nem írnám le a kryonaut-ot!! (nem kupak alá való ennyi, arra ott a conductonaut)
A 8Pack -os konfigok is többnyire ezzel vannak kenve és nem hiszem hogy a 10-15-30 ezer eurós gépeket is szétkapatják félévente és újrakenik mert a paszta elfáradt..
.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#32259) TTomax válasza Pro!Petya (#32258) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pedig nekem a tubusba száradt bele kb fél év alatt... azt hittem rosszul látok,nem bírtam kinyomni... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32260) Pro!Petya válasza TTomax (#32259) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Reggel megkeresem aztán megnézem. 8hónapja használtam utoljára azóta a zacsijában pihen.
Hogy tároltad?

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#32261) TTomax válasza Pro!Petya (#32260) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egy kis karton dobozban egy rakat kacat mellett,gap pad stb...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32262) RazoR válasza Pro!Petya (#32258) üzenetére


RazoR
veterán

A Kryo extrém OC-hoz van kitalálva (pl N2O) mert mínusz 100 fokon sem keményedik ki! Otthoni felhasználásra a Hydro való!
Próbáltam mindkettőt és a Kryo nálam is megdöglött 2-3 hónap alatt a vga-n.

(#32263) cyberkind válasza Pro!Petya (#32258) üzenetére


cyberkind
félisten

Én sok ideje Kryo-t használok, és a most ~6 hónapos kenésem már katasztrófa, most konkrétan delidelve legalább olyan meleg (de inkább melegebb) a cpu mint gyári állapotában, kb 3 hónapig tartott a paszta, következőleg Hydro megy fel mindenre.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32264) Sifre válasza cyberkind (#32263) üzenetére


Sifre
senior tag

Fasza, én is kryo-t vettem a tesztek alapján, mondjuk még csak 1 hónapos...

(#32265) blu79


blu79
addikt

Srácok, nem jobb inkább az MX2 vagy MX4 ? Nekem a procin az van már több mint 3 éve... és a hőmérséklet nem változott :) azóta sem... a videókártyákra is azt szoktam tenni és nagyon bevált :K
Olcsó is meg jó is :)

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#32266) RazoR válasza blu79 (#32265) üzenetére


RazoR
veterán

Hydro 11,8 W/mk
MX4 5,6 W/mk

(#32267) Pro!Petya válasza TTomax (#32261) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Na meg is kerestem :

8hónapja volt használva és vajsimán jön ki belőle. :K

(#32262) RazoR
(#32263) cyberkind

2016 óta használom a kryonautot de nekem problémám még nem volt vele..
A hőfokok nem romlottak ,a tárolás alatt sem száradt be eddig. Évente kenem alapesetben ujra vagy ha bontom a rendszert valami oknál fogva, de nem félévente.( Decemberben tervezem ujra használni.)
Most amennyivel magasabb hőfokokat kapok a decemberi méréseimhez képest az a környezeti levegő melegedésével egyenlő szval ugyanott vagyok mint eddig. CPU Kupakra használom és ott nálam bevált másra ott a conductonaut. Sajnálom hogy nálatok nem vált be! Ameddig nem találkozom vele problémával addig továbbra is ajánlani fogom! :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#32268) cyberkind válasza Pro!Petya (#32267) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is ezt ajánlottam addig, amíg nem kezdett el rohamosan csökkenni a tartóssága, amúgy jó cucc.

Paranormal Cocktivity

(#32269) pohár válasza cyberkind (#32263) üzenetére


pohár
félisten

én a Hydrot a 8600K felé raktam, de olyan nehezen jött ki magából a tubusból is... a felrakása maga volt a pokol, nem lehetett kenni sem, ha netán sikerült szépen eloszlatnom a proci felén, de véletlen rosszul nyúltam hozzá, feljött az egést addigi munkám, botrány :W :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32270) cyberkind válasza pohár (#32269) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha szar lesz a Hydro akkor visszaváltok az MX4-re, de kár lenne.

Paranormal Cocktivity

(#32271) VTom válasza pohár (#32269) üzenetére


VTom
veterán

Nem valami lejárt szavatosságú, bekeményedett hydro volt az?
Én ezt a pasztát használom két éve, és soha nem tapasztaltam hasonlókat..

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#32272) Motoxxx


Motoxxx
tag

Sziasztok. Szeretnék véleményket kérni, hogy melyik kártya melett döntsek.

Gainward GeForce GTX 1070 Ti 8GB GDDR5 256bit

vagy

MSI GTX 1070 Armor OC 8GB GDDR5

Árban szinte semmi különbség nincs, amiért hozzá tudok jutni. Viszont a Gainward Ti kártya, én mégis MSi párti vagyok és itt is jókat olvastam róla.

Köszi a véleményeket.

(#32273) snecy20 válasza Motoxxx (#32272) üzenetére


snecy20
veterán

Ez melyik típusú Gainward kártya konkrétan?
Csak azért, mert ez az MSi Armor nem egy nagy eresztés hűtésileg, ha viszont a Gainward-ból a Phoenix GS típusról van szó, akkor az már jóval inkább ajánlható az MSI-vel szemben.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#32274) Motoxxx válasza snecy20 (#32273) üzenetére


Motoxxx
tag

Nem eről a kártyáról lenne szó. [link]

[ Szerkesztve ]

(#32275) snecy20 válasza Motoxxx (#32274) üzenetére


snecy20
veterán

Mindenképp a Gainward ettől függetlenül is, hisz egy jó 15%-kkal azért mégiscsak erősebb a Ti verzió a simánál.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#32276) pohár válasza VTom (#32271) üzenetére


pohár
félisten

hát nem tudom, gyártási/lejárati dátumot nem látok sem a zacsin, se a tubuson, de még ebben a melegben is elég nehezen tudtam kinyomni most, hogy rápróbáltam gyorsan :U :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32277) RazoR válasza pohár (#32276) üzenetére


RazoR
veterán

Sajnos be tud dögleni, van itthon Kryo és Hydro és konkrétan nem tudom megkülönböztetni mert indkettő alig jön ki a tubusból.

[ Szerkesztve ]

(#32278) pohár válasza RazoR (#32277) üzenetére


pohár
félisten

csodás dolog amúgy, hogy egy 3000ft-os paszta ennyire ki tud száradni, hogy alig lehet kipréselni a tubusból, kenni meg egyáltalán nem lehet, mert olyan, mint a gumi :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32279) diegho válasza pohár (#32278) üzenetére


diegho
nagyúr

Bezzeg a Mastergel Maker az krémes maradt és kb ugyanazt tudja, mint a macige...

(#32280) bombibmw válasza RazoR (#32277) üzenetére


bombibmw
veterán

Én most a vadiúj Kryot nem tudtam kinyomni a tubusból.
Rendesen gumi állaga volt. :D
Bezzeg a CM paszta.
Vigyázni kellett rá, hogy nehogy lecsöppenjen. :D

(#32281) VTom válasza bombibmw (#32280) üzenetére


VTom
veterán

Gyúrni kéne, akkor ki tudnád nyomni a tubusból :K

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#32282) bombibmw válasza VTom (#32281) üzenetére


bombibmw
veterán

Igen, gyenge vagyok. :D

(#32283) Lord Myn válasza Motoxxx (#32274) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nekem ilyen van, félpasszív, alapból 1860-ig boostol, halk és nem cicereg, bár most nyáron a default fan profillal néha melege van: full terhelésen 80 fokig felmegy. Így most custom fan profilt használok az Afterburnerben.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#32284) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!

MSI GTX 1070 Quick Silver OC-m van és vannak bizonyos problémáim, maradjunk annyiban, hogy nem tűnik stabilnak a teljesítménye bizonyos játékok alatt (ha van igény rá kifejtem, de nem rövid a sztori). Egy konkrét esetet azért mondok, csak hogy kézzelfoghatóbb legyen a dolog: mikor PUBG-val játszom, két monitoron (egyiken film másikon játék) akkor nincs nagy gond, de már alapból ott sem vagyok megelégedve a teljesítménnyel, mert kb közepes beállításokon játszom. De mondjuk 60 fps fölött van. Mikro akadások vannak a játékban. Aztán ha streamet indítok, bizonyos helyeken 10-re is képes lemenni az fps, 20%-os GPU kihasználtság mellett. Streamelés közben nem készítettem még diagnosztikát, de itt MSI AB-val készített grafikon amit stream nélkül, egy monitor használata közben rögzítettem:

Elsősorban a GPU Usage instabilitása az ami nagyon zavar (kár, hogy nincs mellette az FPS mérő, mert az még ettől is sokkal nagyobb kilengéseket mutatna), összehasonlításképp a PUBG topikban kaptam Create. fórumozótól egy képet, nála ilyen a GPU kihasználtság 1060-al. Persze erre azt is lehet mondani, hogy az ő kártyáját jobban pörgeti a játék mert hogy kicsit gyengébb, de ha felhúzom maximumra a grafikát vagy downclockolok vagy bármit csinálok akkor sem használja ki a GPU-t, pláne mikor 2-3 percen keresztül 30 fps alatt állok 30%-os GPU usage-el.

Tehát a probléma 1 monitor használata esetén is fennáll és nem csak PUBG-ben. De nem kezdek el mindent leírni mert 6 oldalas hsz lesz belőle.

Rengeteg beállításon és optimalizáláson vagyok túl az nvidia vezérlőpulttól kezdve a power beállításokon át az nvidia profilerrel való játszadozással és különböző verziójú NV driverekkel együtt és jogtiszta Windows teljes formázás utáni telepítésével bezárólag. Eddig nem találtam megoldást, csak néha tűnt jobbnak de placebo volt.

A kártyát én nem bántottam, nem OC-ztem vadul csak MSI AB-ben +-50Mhz-el próbálgattam a core-on, a memórián +-100Mhz-el, de azt is csak azért, hogy hátha hoz valami megoldást. Amióta megvan a kártya úgy érzem nem úgy teljesít ahogy kellene, néha rámjön és keresgélek neten de megoldást eddig nem találtam.

És most jön ami igazán érdekes:
Gondoltam ránézek a VGA BIOS-ra GPU-Z-vel:


Kikerestem TPU-n ezt a 86.04.26.00.3E BIOS-t. itt érdekes módon Gaming X-nek írja, persze gondolom ide a felhasználók töltik fel a BIOS-okat ezért nem tudom ez mennyire valid infó... Az viszont biztos, hogy van itt az oldalon Quick Silver BIOS is, igaz az nem Quick Silver OC és ilyet nem is találok az oldalon... Szerintetek? Azon gondolkozom, hogy megpróbálkozom az MSI Live Update 6-tal amit a Utility-k között lehet találni az oldalon. Jár ez valamilyen veszéllyel? Azt olvastam, hogy vírusirtót addig ki kell kapcsolni. (Ettől nem tartok, csak jelzem hogy tisztában vagyok ezzel a lépéssel.)

Van bármi egyéb ötletetek, hogy mit lehet kezdeni egy ilyen problémával?

A konfigom a profilomban.
Az is lehet, hogy a windows szarakodik, most tesztelem Spybot anti beacon-el is hogy milyen a teljesítmény ha egy köteg telemetriát blokkolok.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#32285) TTomax válasza Dyingsoul (#32284) üzenetére


TTomax
nagyúr

Semmi gond a vgaval,a processzorod gyenge,azért malmozik a vga.A forumtársadnak fele ilyen erös vgaja van,sokkal gyorsabb rammal/gyorsabb procival.Én elkezdenék nézegetni egy jó fajta 6magos rendszert a helyedben.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32286) diegho válasza Dyingsoul (#32284) üzenetére


diegho
nagyúr

Proci lesz a gond szerintem is. Nálam a Ryzen alatt akadt a pubg, mióta 8400 van, nincs semmi gond, az fps 100 felett.

(#32287) Dyingsoul válasza TTomax (#32285) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ha a procim a gyenge, mivel magyarázzátok ezeket a teszteredményeket?

VRMark 980 Ti + 4790K (Joshi-tól)
VRMark 1070 + 4770K (Az enyém)

forrás: VR Topik.

Ez közel 30% különbség, annyival nem jobb a 980 Ti + 4790K kombó szerintem...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#32288) cyberkind válasza Dyingsoul (#32287) üzenetére


cyberkind
félisten

Mennyin járatod a procit?

Paranormal Cocktivity

(#32289) Puma K válasza diegho (#32286) üzenetére


Puma K
veterán

"Nálam a Ryzen alatt akadt a pubg..."

Hajajj pontosan milyen Ryzen volt az?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32290) Puma K válasza Dyingsoul (#32287) üzenetére


Puma K
veterán

"Ez közel 30% különbség, annyival nem jobb a 980 Ti + 4790K kombó szerintem..."

Jól írod, hogy szerinted.

A valóság meg az, hogy egy jobb fajta tuningolt GTX 980 Ti akár az 1080 teljesítményét is tudja hozni.

Valamint a 4790K alapból 4000Mhz-cen jár a boost órajele pedig 4400Mhz, míg a régebbi 4770K csak 3500Mhz-cen ketyeg a boost-ja pedig 3900Mhz, ez már kapásból a CPU-nál +500 és megint csak +500Mhz órajel különbség. A jobb tuningolhatóságról nem is beszélve amit a 4790K alapból tud a már magasabb órajele miatt.

A 4770K procidat mennyin járatod?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32291) Dyingsoul válasza cyberkind (#32288) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Télen volt rajta egy enyhe tuning 2-3 hónapig (4.0 GHz), most alapon megy. Turbó órajele így alapon 3.9 GHz. A benchmark alatt 70%-os kihasználtságon ment a CPU, 3.7GHz-en. A CPU hőfokai teljesen rendben vannak, így tuning nélkül játékok alatt 55-60C-on szokott menni, néha talán 61-62 de a CPU ventit nem járatom csak 60% körül (ha fontos bemegyek biosba megnézni de ez szerintem ebben a kánikulában sem kritikus). Szobában nincs légkondi, így estelente 30-32 fok szokott lenni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#32292) cyberkind válasza Dyingsoul (#32291) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az órajel a gond, rettenetesen kevés az alap és a turbo-ja a 4770K-nak, illetve nem is értem miért nincs tuningolva egy K-s proci, egy alap 4.4Ghz-es órajel sokat dobna mindenen ha nem túl gyenge darab a cpu.

(#32293) Puma K
Ez igencsak szomorú tény. :(

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32293) Puma K válasza cyberkind (#32292) üzenetére


Puma K
veterán

A 4770K procik között nem túl gyakori a 4400Mhz-re képes példány. 4000-4200 közötti a reális elvárás.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32294) TTomax válasza Dyingsoul (#32287) üzenetére


TTomax
nagyúr

De ez egy teszt eredmény ahol a VRMark a vga VR képességeit méri,csakhogy te teljesen más problémával küzdessz,hidd el nekem plattform limited van,föleg abból látható hogy amikor elindítasz egy streamet akkor esik a vga használat,márpedig azért mert a cpu nem tudja időben kiszolgálni az vgat a kért adatokkal.Az 1600as ramjaid sem sokat segitenek nekem 2133as volt 6maggal 4.5GHzre huzva (4930K),és bizony még azt is le lehetett térdeltetni pedig ott quad channel a memória nem dual mint nálad,igaz 1080Tivel. A stream igencsak prociigényes feladat,kezd csak el szépen a procid monitorozni,majd meglátod,hogy lesznek olyan pillanatok amikor egy-egy szál 100%ra ugrik,na olyankor jön a vga kihasználtság esés.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32295) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Rendben, köszönöm a hozzászólásokat! Nem gondoltam volna, hogy ennyire megrágta az idő vasfoga a CPU-mat. :( Eddig is terveztem a váltást de a Ryzen 2-t és az Intel arra adott válaszát még meg szerettem volna várni... (Urambocsá' Intel párti vagyok, de azt is látom, hogy a Ryzen most erősen megszorongatta a pöffeszkedő kék órást ami csak jó mert fejlődésre késztette.)

(#32294) TTomax: De ilyen esetekben amikor egy-egy szál közel 100%-on fut nem tudja átvenni valamelyik unatkozó szál a feladatokat?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#32296) Puma K válasza Dyingsoul (#32295) üzenetére


Puma K
veterán

Hajtsd ki a 4770K-ból amit még stabilan tud normális hőmérséklettel, és várd meg míg az Intel ki nem jön az i9 9900K, i7 9700K procikkal. Ezek jótékony hatással lesznek a Ryzen 2-es szériájú felsőbb kategóriába tartozó procikra.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32297) diegho válasza Puma K (#32289) üzenetére


diegho
nagyúr

2600 4ghz-en. Folyamatosan mikrolag hegyek. 8400-al meg semmi, minden fluid.

(#32298) TTomax válasza Dyingsoul (#32295) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem mer az a szál másnak van kiosztva.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32299) Dyingsoul válasza Puma K (#32296) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Jövőre szerettem volna 16/32-es CPU-t venni akár HEDT platformról, vagy Ryzenből ha érkezne a mainstreambe '19-ben de így helyette lehet, hogy idén lesz 8/16-os intel, ha minden igaz az i9-9900k az lesz majd. Ezt most meg kell rágnom, mert azzal nem számoltam, hogy ennyire gyenge lenne a rendszerem és ilyen korán kellene váltanom. :((

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#32300) TTomax válasza Dyingsoul (#32299) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem kell neked még 16/32es cpu.... elég egy 8magos is söt,a HT se olyan fontos ha intel,mert nem dob az annyit mint Ryzenen.Én...ha most én vennék az 2600X lenne,de csak mert gusztustalannak tartom az intel féle foglalat játékot.De ez itt már nagyon off. :B

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.