Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) Laraxior


Laraxior
titán

csinyáááltam nektek videjót a Subarummal :B :C szobaszőnyeg felhajt aztán gooo ;] keresek valami oldalt ahova fel tudom tölteni :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12552) Laraxior válasza Laraxior (#12551) üzenetére


Laraxior
titán

feltettem youtubera,de nem találom... :W hiába irom be a keresőbe :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12553) P00By válasza Laraxior (#12552) üzenetére


P00By
nagyúr

hóvaaan :D

(#12554) Laraxior válasza P00By (#12553) üzenetére


Laraxior
titán

remélhetőleg megnyitja....
át lett konvertálva 3GP-be szal youtube-hoz hasonlóan szar a minősége :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12555) P00By válasza Laraxior (#12554) üzenetére


P00By
nagyúr

Meg hát! :D
Fürge a kicsike ;]

(#12556) nixx-21 válasza Laraxior (#12554) üzenetére


nixx-21
senior tag

párszor lekoccoltad a falat...iet előbe nem lehet azt ugye tudod? :DDD iletve lehet csak annak ára van :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#12557) biggamer válasza Laraxior (#12554) üzenetére


biggamer
veterán

Nagyobb szobátok nincs ? ;]
Akkorákat nevettem ezen az 1nm-es területen való " kínlódással ".
Amúgy tetszetős ezzel a világítással. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12558) biggamer


biggamer
veterán

CryEngine 3 Demonstration : [link]
/ egy kis nyalánkság /

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12559) Elmör válasza Henk (#12550) üzenetére


Elmör
senior tag

Teljesen egyetértek azzal, amit leírtál és ahogy megírtad más a kategória is, tehát erről így tényleg nem is lehet jó álláspontot foglalni, de szerintem egy Impreza még a realitás határain belül tartható, illetve eltartható.
(A turbó más turbósnál is bemondhatja az unalmast, nem kell hozzá, hogy 10 éves legyen, csak egyszer kell meghajtani az autót egy forró nyári napon majd azonnal leállítani. :DDD )
Összességében lényegtelen, hogy ki mit tart elfogadhatónak, mert az élet rá tud cáfolni csúfosan. :B

Mindenki: hogyan lehet játékot uninstallálni? Még ne röhögjetek, mert ez csak a kérdés első része. :DD Nincs uninstall a start menüben sem és a mappájában sem, valamint a beállítások/programok módosítása, eltávolításában pedig nincs benne! Ilyenkor hogy a kígyóba szedjem le? :F Csak töröljem simán?
Megnéztem a setupos részét is, de csak a feltelepítést ajánlja fel. :(((

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12560) TTomax válasza Laraxior (#12536) üzenetére


TTomax
nagyúr

Kuplungolni úgy tanulj meg hogy berakod egyesbe... a gázt elfelejted,meg azt a lábad is,csak a fékre veszed elő... kuplung fel amíg el nem indul... fék, megáll... ismét kuplung ... ismét megáll... amíg el nem kezded érezni...emelkedőn,lejtőn...a legjobb diesel autóval megtanulni,mert az kicsit nyomatékosabb alapjáraton...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12561) Játékos


Játékos
addikt

Jó reggelt Nektek!

A kuplungról mindig az jut eszembe, hogy vezettem vagy egy évig egy öreg dízel Peugeot-t. Ennek olyan kemény volt a kuplungja, hogy a bal lábam teljesen megerősödött benne, mert izomból kellett taposni. Teljesen hozzászoktam, a vicces az volt, mikor a barátom autójába átültem, annak meg olyan volt, mint a vaj. Minden egyes váltáskor olyat rúgtam a padlólemezbe, hogy a többiek megkérdezték: miért rúgdosom szegény kocsit? Nem kell berúgni, hisz már megy! :DDD
Nagyon szeretek vezetni, csak sajna drága mulatság. Megengedném magamnak, de egy csomó lemondással járna... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12562) P00By válasza Játékos (#12561) üzenetére


P00By
nagyúr

Sajnos, nem olcsó mulatság. Főleg, ha vmi normálisabbat szeretnél!

(#12563) biggamer válasza Játékos (#12561) üzenetére


biggamer
veterán

Nekem a " KUPLUNG " -ról mindig a haverom kutyája jutott eszembe, azt hívták így.
A másiknak " DÖMPER " volt a neve / spániel /. :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12564) Laraxior válasza TTomax (#12560) üzenetére


Laraxior
titán

:K igy tanulom :K :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12565) biggamer


biggamer
veterán

SuperPipe GTX 285 videokártyákat mutatott be az MSI : [link]
/ ;] ilyen formában még nem volt <--> Laraxior /

Chieftec CH-07, új számítógépház játékosoknak : [link]

Nagyon pofás mindkettő. :K

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12566) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali a Stormrise topikban már megy a fanboy-ság. Újra kirobbant az nV vs. ATI harc ;]
Tudom nem kéne vele foglalkozni, de amikor direkt kötekednek nem bírok ellenállni valami oknál fogva :DDD De azért nem soká bemagyarázzák nekem hogy egy rakás sz@r a kártyám. Amit azért elég nehéz elhinni én használom nap mint nap. Már nagyon unom hogy hűjének nézik az embert a konkurenciánál.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12567) P00By válasza Cyberpunk (#12566) üzenetére


P00By
nagyúr

HüJének biztosan nem néznek ;]
Annyira unalmasak ezek a viták :N

(#12568) Pttypang válasza Laraxior (#12554) üzenetére


Pttypang
veterán

:S..na majd máskor nekemv nemnan nyitja meg:D:D:D

Everybody lies.

(#12569) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Á most nagyon boldog vagyok elég szárul indult a nap, meló sem volt, de azért benntartottak ücsörögni :W De most végre megtaláltam a világ egyik legcsodálatosabb zenéjének a gitár tabját :DD Már ezer éve kerestem ezt a számot most végre magamévá tehetem :C :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12570) Elmör válasza Cyberpunk (#12569) üzenetére


Elmör
senior tag

Én meg az I kissed a girl számot találtam meg végre Kate Perrytől, illetve tudtam meg a címét. ;] :C
Egyébként szép estét mindenkinek! ;)
Hogyan is lehetne leszedni azt a játékot, aminek nem találom az uninstallját? :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12571) Cyberpunk válasza Elmör (#12570) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát akkor egy külső progival például Total Unistall vagy ez [link] én az utóbbit használom. Ezzel legalább minden makacs programot el lehet távolítani :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12572) Elmör válasza Cyberpunk (#12571) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi, megpróbáltam a programoddal, de nem sikerült leszednem. A kereső móddal sem találta. Minden mást észlel, de ezt nem. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12573) nixx-21 válasza Játékos (#12561) üzenetére


nixx-21
senior tag

hááát ezen hangosan felnevettem :DDD :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#12574) Játékos válasza Elmör (#12572) üzenetére


Játékos
addikt

Töröld ki a file-okat, aztán adjál neki RegCleaner-rel. :K Én ezt tenném!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12575) biggamer


biggamer
veterán

Az Nvidia visszavág: hamarabb jön a GTX 275 : [link]
/ " Ezzel egy időben az egy PCB-re épülő GeForce GTX 295 is készül, így elég mozgalmas időszak elé nézünk. " /

Nincs több Call of Duty ? [link]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12576) Elmör válasza biggamer (#12575) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi!
Az új GTX-ről nem is hallottam. ;]
Call of Duty pedig lesz, csak más néven. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12578) Pttypang válasza Játékos (#12574) üzenetére


Pttypang
veterán

Hehe..én így szoktam nodot-reinstallozni..makacs egy progi..nekem meg nincs money-m megvenni:D..
--azért nem annyira unalmasok ezek..mondjuk a cod2 ha rendesen felélesztenék joo lenne:D..
Egyébként a tuti ötlet:..a francba az nfs-ekkel sokkal egyszerűbb lenne ha az underground 2őben graf motort cserélnének feltöltenék kocsikkal meg cumókkal és kész a tuti recept!!..mert igenis a best nfs az az underground 1-2 volt..
(az isten bele aki kitalálta hogy menünk színházba..:S.. :((( ..hogy 4órán át kellett ülni egyhelyben egy 10perces szünettel megszabdalva:s..ennyit erről..na mindegy..

Everybody lies.

(#12579) Laraxior


Laraxior
titán

első benyomás az SSDről: g*cigyorsan tölt a Vista :DDD :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12580) Cyberpunk válasza Laraxior (#12579) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na mi van csak nem SSD-t vettél :Y Milyet? SLC-s vagy MLC?
Már nekem is fáj a fogam egyre jó lenne egy a Raptor helyett, de én megvárom az év végét addigra már reméljük sokkal gyorsabb, és főleg barátibb áron lehet majd hozzájuk jutni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12581) Laraxior válasza Cyberpunk (#12580) üzenetére


Laraxior
titán

természetesen SLC :)) 24 pénz volt egy 32GB-os... úgyis csak rendszernek használom...annak tökéletes :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12582) Pttypang válasza Laraxior (#12581) üzenetére


Pttypang
veterán

:Dgrat..majd időt mérj:D

Everybody lies.

(#12583) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

[link]

Samsung SSD power :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12584) P00By


P00By
nagyúr

ZOTAC Expands Low-Profile Product Lineup with GeForce 9600 GT LP

Laraxior: Én is akarok, csak nem ehhez a szutyok géphez...

[ Szerkesztve ]

(#12585) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én meg egy olyan bővítő kártyás megoldást látnék szívesebben a gépemben :K Csak egy bökkenő van az ár :O De majd talán egyszer azt is megéljük hogy emberibb árakat kérnek értük, persze csak majd ha megfejték a gazdag Vér Pistikéket ;] Nekem mindenesetre simán megérné olyan 35-40k körűl egy 64/128GB-os 700 körüli read/write tempóval.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12586) Cyberpunk válasza Laraxior (#12583) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja és csinálhatnál egy bench-et HD Tune-val :K
Én is csináltam össze hasonlítás véget a Raptorommal ;] [link]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12587) Laraxior válasza Cyberpunk (#12586) üzenetére


Laraxior
titán

hamarosan jövök :D ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12588) Cyberpunk válasza Laraxior (#12587) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Türelmetlenül várjuk :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12589) Laraxior válasza Cyberpunk (#12588) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

kicsit durva :DDD :Y :C

SSD vs. Raptor
79.7 - min - 50.4
157.5 - max - 83.4
108.7 - avg - 71.9
0.2 - acctime - 8.3
143.3 - burstR - 112.1

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12590) Laraxior válasza Laraxior (#12589) üzenetére


Laraxior
titán

SSD vs. Raptor vs. Samsung F1 (750GB)
79.7 - min - 50.4 - min - 70.7
157.5 - max - 83.4 - min - 88.5
108.7 - avg - 71.9 - min - 86.4
0.2 - acctime - 8.3 - acctime - 13.6
143.3 - burstR - 112.1 - burstR - 83.2

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12591) Cyberpunk válasza Laraxior (#12589) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja erre számítottam ;] Főleg az elérési idő az a nagyon durva :Y persze az SSD-ben nincs mozgó alkatrész. Azért meg néznék egy VelochiRaptort meg ezt, bár annak sincs túl sok esélye. De azért kivi lennék egy Raid0-ás eredményre is bár az acctime-n az sem változtatna sokat.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12592) Cyberpunk válasza Laraxior (#12590) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A TR értékei jók a samunak :C de azért a többiben elmarad ;] a raptorhoz képest.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12593) Laraxior válasza Cyberpunk (#12592) üzenetére


Laraxior
titán

Samsung egy kicsit le van lassulva... egyébként jóval többet tud...de tele van minden kacattal... majd megnézem a másikat..azon csak nagyfájlok vannak (HD film) az jóval gyorsabb lesz...mert a max olvasásnak 110 alatt kellene lennie valamivel... sőt..amikor megvettem tök üresen még mértük is Játékossal :K :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12594) Cyberpunk válasza Laraxior (#12593) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja, de ez el mondható az enyémről is. Ezen a rendszer + a progik meg egyéb kacat:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12595) shteer válasza Laraxior (#12583) üzenetére


shteer
titán

megcsappant a tárhely ;]

..szerintem jónak tűnik

(#12596) Pttypang válasza shteer (#12595) üzenetére


Pttypang
veterán

Az csak a rendszernek kell:D..(gond a letöltés máshova megy:D..)

Everybody lies.

(#12597) KillHates válasza Laraxior (#12593) üzenetére


KillHates
nagyúr

Be fog lassulni az SSD ha teli írta magát, és már nem tud nullás szektorra írni . Sajna ez a hibájuk. EZért is keresek olyan programot ami a FAT szerinti üres szektorokat teljesen kipucolja.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12598) Játékos válasza KillHates (#12597) üzenetére


Játékos
addikt

Erről én is olvastam, persze a gyártók szerint nem igaz. :)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12599) Pttypang válasza KillHates (#12597) üzenetére


Pttypang
veterán

Meg még sokkal drágább a vinyóhoz nézve:S..

Everybody lies.

(#12600) KillHates válasza Játékos (#12598) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajnos igen... Az MLC-sekkel nincsen ilyen gond, csak az SLC-sekkel.
Lövésem sincsen mi lehet a probléma, gondolom, valami logikai illesztés.

Nem kell valakinek ilyen AUTÓ-RÁDIÓ-DVD-TOLATÓKAMERA kutyafasza?

Mindent lejátszós! Dobozában,. összes tartozékával! Hardver csere is jöhet.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.