Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) KillHates válasza nixx-21 (#12199) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vagy meghúzza a notit 4 GHz-re :D
Aztán ez lesz:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12202) Henk válasza P00By (#12197) üzenetére


Henk
veterán

A szép az benne,hogy a mem-ból 30mhz-et vissza kellett venni a tuning idejére. :D

(#12203) Elmör


Elmör
senior tag

Szép estét Geforce-osok!
Miután elolvastam a GTX295 körüli hype-ot meg a sok okos hozzászólást gondoltam
tolok most egy Vantage-ot. Kíváncsi voltam magára a progira is (még nem láttam korábban) meg a gépemre is. Természetesen tuningos eredmény, nem alap. Lassan tényleg annyit el lehet érni benne, mint 3D Mark06-ban. :DDD
Egyébként ezeknek a Mark teszteknek a hangjaira mindig is kíváncsi voltam, szépen fut a teszt, de tök unalmas, hogy csönd van. Még a 2003-as Markban emlékszem, hogy volt sound teszt, de az akkori cuccomon úgy beszaggatott, áá az pedig király volt. :))

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12204) TTomax válasza Elmör (#12203) üzenetére


TTomax
nagyúr

Fizikszet kapcsold ki driverböl mert igy nem tul szalonképes az eredményed...Valami ilyesmit kell kapnod... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12205) TTomax válasza Elmör (#12203) üzenetére


TTomax
nagyúr

Fizikszet kapcsold ki driverböl mert igy nem tul szalonképes az eredményed...Valami ilyesmit kell kapnod... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12206) TTomax válasza Elmör (#12203) üzenetére


TTomax
nagyúr

Fizikszet kapcsold ki driverböl mert igy nem tul szalonképes az eredményed...Valami ilyesmit kell kapnod... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12207) TTomax válasza TTomax (#12206) üzenetére


TTomax
nagyúr

pfff ebből az előbb még csak egy volt...elnézést.... :B

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12208) Henk válasza TTomax (#12207) üzenetére


Henk
veterán

Így legalább tudja,hogy mit kéne kapnia. :D

(#12209) Elmör válasza TTomax (#12204) üzenetére


Elmör
senior tag

Ezt nem tudtam, de most már tudom és kb tényleg ennyit kaptam, kicsit kevesebbet. :DDD
A Vantage topikban is megnéztem, hát így tényleg nehezebb jó eredményeket kapni. :))
Azért kell kikapcsolni, mert így fair az AMD-ATi kártyásokkal szemben?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12211) Pttypang válasza Cyberpunk (#12191) üzenetére


Pttypang
veterán

Thx..mondjuk killtől mindenképpen megvenném csak a cserén gondolkodtam:d de gondsoltam hogy jobb:D
már csak egy 512es ddr1es ram és tesóm befogja végre:D(ha kész az új gép a régi az ővé..csak a házat meg egyebeket cserélem vissza a gyárira neki ;] (na azok kicsit gagyik:D)
:D na akk aztán a notit széttuningolja:D és rádob erre egy 0-át:DD

Everybody lies.

(#12212) Pttypang válasza Elmör (#12209) üzenetére


Pttypang
veterán

:D én összehoztam márt a negyatív csúcsot 73 ponttal:D 0fps...szóval..:D
tegnap crysisoltam egy jkoot haveromnál..qool játék:D na de a cod5..húú..na az fájt..a japán áll mellettem és nem engem lő hanem valaki mást:S aztán komoótsan odasétálok és fejbeszúrogatom:D
meg légvédelmi ágyúval a társamra:D szakadt láb és egyebek:DD

Everybody lies.

(#12213) Pttypang válasza Pttypang (#12212) üzenetére


Pttypang
veterán

Közben kill lassan egy kis nitroglcerint is belenyom a csomagba:D csak hogyha kibontrom joo legyen..kicsit zaklattam..sry!:S

Everybody lies.

(#12214) Pttypang


Pttypang
veterán

Csajoknak:
Pusziból csók lesz
Csókból csókolózás
Csókolózásból ölelés
Ölelésből simogatás
Simogatásból pedig szeretkezés
Kérsz egy puszit ? Very Happy xD

Everybody lies.

(#12215) Elmör válasza Pttypang (#12214) üzenetére


Elmör
senior tag

Kár, hogy kevés csaj olvassa ezt a topikot. :DDD

Bakker ma mekkorát szívtam! Kimentem a halál f*sz*ra a kameráért, amit elvileg megcsinált emberünk. Nem találtam normális parkolóhelyet, ezért nagyon szarul kellett megállnom, na mondom gyorsan beugrok, kifezetem és hozom el. Aztán mutatja, hogy jó lett, már nem akadozik a lejátszáskor csak kevés van az akksiban. Mindegy, kifizettem (20K mínusz) és indultam haza. Jó nagy dugó a Margit hídon, meg a Hungárián és majdnem éhenhaltam, aztán végre hazaértem, nézem a másik akksival hogy a felvétel megint nem működik, ááááá azt a rohadt tizenhét hatodát vagy mi, szóval begurultam. Fogtam felhívtam, nem érdekelt, hogy nincs már nyitva.... végül a holnapban egyeztünk meg. Miért nem nézte meg, amikor direkt kiemeltem, hogy a felvétel érdekel nem a lejátszás. :W

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12217) Cyberpunk válasza P00By (#12216) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nekem nem tűnik olyan nagy dobásnak azért a 70-esnél jobb lesz ;]
És még az nV-re mondják az ATI-sok hogy csak át címkéz meg legfeljebb órajeleket babrál hát ennél sem lesz nagyon nagy változás :DDD De tán a GTX260-asokat ez már legyorsulhatja de szerintem GTX280/285-höz már kevés lesz.
Na meg késő csóka ez már néhány hónap (na jó talán több :D ) és nyakunkon a következő generáció.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12219) Laraxior válasza P00By (#12218) üzenetére


Laraxior
titán

nebassz... mátrixos? :Y :C

dobok mindjárt képeket a jelenlegi cuccomról :D ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12220) Laraxior válasza Laraxior (#12219) üzenetére


Laraxior
titán

:D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12221) Laraxior válasza Laraxior (#12220) üzenetére


Laraxior
titán

:B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12222) DonMedve válasza Elmör (#12215) üzenetére


DonMedve
addikt

Kedves Elmör!
Vesd tekinteted az emailjeidre,ment egy kis meglepi!!! :C :C :C :C ;)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12223) KillHates válasza P00By (#12210) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát ez elég ocsmány...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12224) KillHates válasza Laraxior (#12221) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hol a nótás?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12225) KillHates válasza Játékos (#12115) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ne vegyél egy haverom vett, alig bírta eladni. Ennyi pízért kapsz már HD ready-s jó nagy tv-t is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12226) Elmör válasza DonMedve (#12222) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi, megkaptam!
Örülök! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12227) Laraxior válasza KillHates (#12224) üzenetére


Laraxior
titán

a zacsiban :) hogy ne porosodjon :D ráhúztam egy zacsit a kijelzőre ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12228) KillHates válasza Laraxior (#12227) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt inkább ne tedd! Túlmelegedhet a géped elég könnyen így. Ha azt akarod, hogy ne porosodjon akkor kend be valami antisztatikus kencével.
Ha használod a gépet, akkor mindig legyen kinyitva, hogy a billentyűzet felé is tudjon hűlni.

A múltkor néztem, hogy amikor a nagy bannolgatás volt, hogy hány hozzászólásom van. Olyan 5700 körül jártam. Na mondom mindjárt kedvenc leszek. Megint ránéztem az adatlapomra, hogy hol járok, és látom, hogy kb 1000 hsz-el kevesebb van, olyan 4900 hsz-nél járok. Na, kedvenc sem leszek egy darabig :D (meg az egyébként sem vagyok)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12229) Henk válasza KillHates (#12228) üzenetére


Henk
veterán

A sok ban mellé úgy néz ki levonás is jár. :D
Visszatartanak mint a nem elég feljett gyereket az óvodában,most újra járod a középsőt.

(#12230) Laraxior válasza KillHates (#12228) üzenetére


Laraxior
titán

arra gondoltam hogy lefóliázom külön a tetejét, a monitor részét, és a billentyűzetet is hogy ne porosodjon, ne koszosodjon ..alulról úgyis szippantja ki a 6 venti a levegőt...ez jó megoldás lehet? :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12231) Pttypang válasza Laraxior (#12221) üzenetére


Pttypang
veterán

39,1 c???
érdekes..de ezek kisfelbontásúak:S:D
...ááá...hajjonmeg a fizika és az angoltanár:S...
meg azt a ki..aki kitalálta hogy adjam át most a gépet... :O :(( :(( :(( :((

Everybody lies.

(#12232) Laraxior


Laraxior
titán

Ő lenne az aki eladó :D ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12233) Pttypang válasza Pttypang (#12231) üzenetére


Pttypang
veterán

Váá..újabb aláírásőrület:DD
Boldi aláírásában láttam asszem egy társascsigának nevezett alakzatot Smile cska szeretném megosztani veletek az én verziómat.

Hamár csigánál vagyunk a történet ott kezdődött h Fényessel elkezdtünk baromkodni Teal'c-ek(csillagkapuból a jófej néger goaudos forma) rajzolásával.
@: ) vidám teal'c
@B) vidám búvár teal'c
@*) vidám csillagszemű kalóz teal'c
@ ) vak teal'c
@|) japán teal'c
...
minden lehetséges verziót kiaknáztunk megfelelő fáradás után Razz

majd jöttek a csigák Laughing
_____ döglött csiga
_@_/** csillagszemű juhászcsiga
**\_@_/** sziámi csillagszeműjuhászcsiga
_@_/ vak csiga
_@_S** gerincferdüléses csillagszeműjuhászcsiga
_@_/° Kalóz csiga
_x_/* mutáns csillagszemű kalózcsiga
...
és itt is minden lehetséges verziót levázoltunk amit rajzolni lehetett. Csak ennyit akartam Smile hajrá tovább

Everybody lies.

(#12234) Pttypang válasza Laraxior (#12232) üzenetére


Pttypang
veterán

Egyébként ez a gépház kb hányszorosa az aeroengine jr nek:D?(méretben..)

Everybody lies.

(#12235) Laraxior válasza Pttypang (#12234) üzenetére


Laraxior
titán

2 :U :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12236) Laraxior


Laraxior
titán

jelenleg: :DDD

[link]

itt egy "normális" kép :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12237) Pttypang válasza Laraxior (#12236) üzenetére


Pttypang
veterán

:Dhehe..K ábel a rengetegben:DD szép..de ha 2szerese..háát akkor sztem beleférne halmi..:D(osztálytársam és kib*ott kicsi:DD)
Xéép!...a monitort mondjuk elfogadnám:DD :P
Meg úgy az egészet..de éppenséggel egy ventire vadászom mivel ami volt az aeroengine-ben kék az asszem meghalódik:D nembaj majd rátolom(ha már lecseréltem..) 18v-os akksira aztán megy az az 5K-s fordulatszám ;] ;]
:D

Everybody lies.

(#12238) KillHates válasza Laraxior (#12230) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én maximum annyit tennék, hogy vennék egy skin-t a noti tetejére. Oszt ennyi. A többi bugyolálás többet árt mint használ. Inkább vegyél egy flakon sűrített levegőt és azzal fújdogáld. Egyébként te nem vagy olyan retkes, hogy porosodjon a géped! Vagy elköltöztél egy cement gyártó üzem mellé? :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12239) KillHates válasza Henk (#12229) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja, úgy látszik. :D
Kénytelen leszek szarrá offolni a szakmai topic-okat, hogy behozzam a lemaradásom ;] ;] ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12240) Pttypang válasza KillHates (#12238) üzenetére


Pttypang
veterán

:D...ha a tiéd lenne ez a cucc te is ezt csinálnád:DD :P :C

Everybody lies.

(#12241) KillHates válasza Pttypang (#12240) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dehogy. 12 éve szerelek notebook-okat. A melegnél semmi sem árt nekik jobban...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12242) Pttypang válasza KillHates (#12241) üzenetére


Pttypang
veterán

Hajaj..:S...hát semminek se tesz joot a meleg:D a túlzott..
..de mondjuk azért egy 200K-s gépnél azért te is próbálnád megóvni..márha nem lenne ekkora hozzáértésed..de mivel van így felhomályosítod a kevésbé rutinosokat..na:DD
mester..így megfelel?(hunnap utalok:d és várom..egyébként mi lesz a csomagban?:D)

Everybody lies.

(#12243) Elmör válasza KillHates (#12241) üzenetére


Elmör
senior tag

Azért lenne még néhány dolog tuti, ami a melegedés mellett biztosan kinyírja, nem? :DDD
Adjunk neki egy kis pluszt feszt, vizet meg homokot és máris csááá. :DD
Notit nem tuningolnék az biztos. Max ha van gyári progi ami még a biztonságos tuningot engedni (ez meg gondolom max 10%, azaz szinte semmi).
Hugom is elkezdte, hogy egy kicsit tuningolhantám az övét, mert a Tomb Raider Legendet jobban vinné akkor tutira, de megmondtam neki, hogy tegyen le róla. ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12244) Játékos válasza KillHates (#12225) üzenetére


Játékos
addikt

Kapok a lófarkat! 42"-os Panasonic PV80 160-180k! Oszt alig egy méter! :(
Akkor inkább nézem monitoron, csak azzal az a baj, hogy a családot nem tudom eléültetni, legfeljebb felváltva... :DDD
Egyébként meg már megrendeltem, 160k-ért újat! Infocus X9. Nyílván belépőszint, de sokkal nagyobb, mint egy plazma. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12245) Pttypang válasza Elmör (#12243) üzenetére


Pttypang
veterán

hehe..vagy ennyi erővel a 18ikról földhözvágod:D

Everybody lies.

(#12246) Pttypang válasza Játékos (#12244) üzenetére


Pttypang
veterán

Hát ha nekem ilyen problémáim lennének:D :C :C

Everybody lies.

(#12247) Játékos válasza Pttypang (#12246) üzenetére


Játékos
addikt

3 éve (!) szeretnék házimozit! Nem szarjuk ám a pénzt, keserves gyűjtögetés, nélkülözés előzte meg a vásárlást. :K
De már úgy várom, majd befosok! :DDD Majd jól megmutatom Nektek!
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12248) Cyberpunk válasza Játékos (#12244) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De azért a plazmák szebbek főleg a Panák. Ezt tudom mert nekem is ilyen van :DDD a sima földi vagy műholdas jel az hát elég ratyin nézz ki rajta de egy DVD filmnél már megmutatja az erejét :K szóval szebbek plazmán a színek és kontrasztosak a feketéről meg hát ne is beszéljünk. Ha én váltok a következő biztos hogy csak OLED lesz de az meg még odébb van egy kissé.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12249) Laraxior


Laraxior
titán

lesz tuning is.. nem kell aggódni ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12250) Játékos válasza Cyberpunk (#12248) üzenetére


Játékos
addikt

Igazából nem mondtál újdonságot :N . Be is bszna, ha nem lenne szebb képe! :)
Viszont én mozit szeretnék, nem pedigTV-t. TV-m eddig se volt, ezután se hiszem, hogy lesz. A gyerekeknek van, de nekem nem kell. Az elmúlt 1-2 hétben többször felmerült, hogy 42PV(vagy PX)80-as Panát veszek, de kicsi! Az nagyon nem mozi!
A tiéd mekkora? Illetve milyen pontosan? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.