Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12801) Elmör válasza Laraxior (#12800) üzenetére


Elmör
senior tag

Mennyiért? :D
22"-es Samsungot beszámítasz? :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12802) Pttypang válasza Elmör (#12801) üzenetére


Pttypang
veterán

:D...Ki tudja:D...moncsiról moncsira..aztán a végén beszámításokkal lesz egy 15colos katódsugárcsövese:D:D:D:D(végigszámítgatja:D)

Everybody lies.

(#12804) Laraxior válasza Elmör (#12801) üzenetére


Laraxior
titán

jó üzlet lenne.. monitorról monitorra :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12805) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

lehet csemegézni :DDD :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12806) Henk válasza Játékos (#12795) üzenetére


Henk
veterán

Egyáltalán semmi hibajelenség nincs és lehet,hogy túl reagálom a dolgot.De télen is 42 fok körül volt most meg 45-47 fokig felmegy idle,load természetesen 50 fölé is.Végülis nem foglalkoztam vele eddig sem csak mivel passzív hűtés van a lapon kiváncsi voltam,hogy mégis hol mér a szenzora.
Laraxior: itt egy kép a lapról és a bal felső sarokban van egy chip amin ITE felirat van.De akkor ott méri a lap hőmérsékletét,ott a szenzor?

(#12807) Laraxior válasza Henk (#12806) üzenetére


Laraxior
titán

azt a chipet méri a szenzor...azt jelzi ki alaplapi hőfokként. Nekem is volt hogy az UD3p 60 fokos volt,pedig tesztpadon volt.. és rajta volt az ujjam és kézmeleg se volt :D én is aggódtam.. aztán pár driver install asszem megoldotta a dolgot. próbáld új everesttel ha az nem új... vagy nézd meg a kezeddel manuálisan, de garantálom hogy nem meleg... persze ha normális házad van... normális hűtéssel :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12808) Henk válasza Laraxior (#12807) üzenetére


Henk
veterán

Majd megtapogatom akkor mennyire meleg.Végül is annyira nem vészes hőfok csak most ez pattant ki a fejemből,mindig van valami trükk. :DDD
A házam az adatlapon,meg a múltkor linkelt képen látszanak a hőfokok,szerintem kielégítő a hűtése.Legalábbis egy léghűtéshez képest.
A legújabb everest-et használom úgy tudom. ;)

(#12809) KillHates válasza Henk (#12808) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ugyanez a szitu velem is. Nekem is hőbörög az alaplap, hogy 45-50 fokos a chipset, közben meg alig melegebb mint a billentyűzetem. Szerintem nézd meg "kézrátétellel" és ha nem találod forrónak, akkor hagyd a fenébe.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12810) Henk válasza KillHates (#12809) üzenetére


Henk
veterán

Rendben megnézem majd.Ha mégis melegedne mit csináljak vele,ragasszak rá egy ram sünit? :DDD

(#12811) biggamer


biggamer
veterán

Óceán szimuláció Nvidia módra (DX11 techdemo) : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12812) Pttypang válasza KillHates (#12809) üzenetére


Pttypang
veterán

Nálam az aux-címmel illetett cumó kissé gyanús:D..jobban melegszik mint a proci:D

Everybody lies.

(#12813) Elmör válasza biggamer (#12811) üzenetére


Elmör
senior tag

Szépnek szép, de mekkora erőmű kellhet ehhez? Ráadásul még igazi "akció" nem is volt benne. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12814) Pttypang válasza Elmör (#12813) üzenetére


Pttypang
veterán

Az a híres külső vidkari a..ja télleg quadro:D
Nesztek:D..erőműbevaló:D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#12815) zoo8800


zoo8800
veterán

A fenébe már, hova lett a tavasz?
1 hónapja még hó volt a Mátrában, most meg lehet menni a Balcsira :F :W

Az Ipon pedig lassan lenyomja a PH!-t.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#12816) Pttypang válasza zoo8800 (#12815) üzenetére


Pttypang
veterán

Nálunk most esett az eső..meg fúj a szél épen:D..de joo idő van:D

Everybody lies.

(#12817) Cyberpunk válasza biggamer (#12811) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem rossz jó lesz ez :DDD
De beleolvasva az iponos fórumba hát jó nagy baromságokat irkálnak egyesek :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12818) Pttypang válasza Cyberpunk (#12817) üzenetére


Pttypang
veterán

Az nem fórum hanem állatkert:D :P ;]

Everybody lies.

(#12819) zoo8800 válasza Pttypang (#12816) üzenetére


zoo8800
veterán

Háát nem ártana egy frissítő zuhi :D
Szél nem kell, csak egy kis szellő :D

Ipon fórum a béka valaga alatt, de a hírek elég jók, gyakran megelőzik a ph-t
néha csak jó, hogy van modi is :Y

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#12820) Pttypang válasza zoo8800 (#12819) üzenetére


Pttypang
veterán

Mert ott sok állat van mint mondottam..:D
Frissitő volt ez is..vagy 7 percet ha esett:D..
Szél meg kellemes..szellő..:D

Everybody lies.

(#12821) Cyberpunk válasza Pttypang (#12818) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen néha csak ha egy kis kikapcsolódásra vágyok elég elolvasni egy pár hozzá szólást (főleg VGA-val kapcsolatban) és már is felvidulok :))
Azért meg mondtam a frankót nekik, de mindjárt meg köveznek az ATI fan-ok ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12822) strebacom


strebacom
senior tag

(#12823) Pttypang válasza Cyberpunk (#12821) üzenetére


Pttypang
veterán

Nembaj..előkapjuk a sörétest..aztán kövezzenek csak:D ;] ;]

Everybody lies.

(#12824) zoo8800 válasza Cyberpunk (#12821) üzenetére


zoo8800
veterán

ATi :F
az meg mi? :D eszik, vagy isszák? :))

rip and tear, until it is done

(#12825) KillHates válasza zoo8800 (#12824) üzenetére


KillHates
nagyúr

:D :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12826) Pttypang válasza zoo8800 (#12824) üzenetére


Pttypang
veterán

Nemtom..valami baromság lehet...talán...antialkoholisták?...látszik hogy hülyeség....

Everybody lies.

(#12827) zoo8800 válasza Pttypang (#12826) üzenetére


zoo8800
veterán

várjuk a megfejtéseket...már ha van értelme egyáltalán :))

rip and tear, until it is done

(#12828) KillHates


KillHates
nagyúr

Na, ne flémeljétek az ATI-t! Ők is csinálnak jó zsugákat. Emlékezzetek csak az 5xxx-es sorozatú nVIDIÁ-kra mekkora fosok voltak! Akkor szinte minden hárdkór gémernek ATI-ja volt! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12829) P00By válasza KillHates (#12828) üzenetére


P00By
nagyúr

Most eszembe jutott a 9800 PROm :O :D

(#12830) DonMedve válasza KillHates (#12828) üzenetére


DonMedve
addikt

Igy folytatódik még megérhetjük,hogy igy legyen megint! :O

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12831) Laraxior


Laraxior
titán

szereztem egy asztali gépet :D :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12832) zoo8800 válasza Laraxior (#12831) üzenetére


zoo8800
veterán

eddig bírtad? :D :))

rip and tear, until it is done

(#12833) Laraxior válasza zoo8800 (#12832) üzenetére


Laraxior
titán

csak hoki..letöltő gép :D de igyekszem hasznot húzni belőle azért vállaltam be...olyan olcsóért vót :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12834) Gaben01 válasza Laraxior (#12833) üzenetére


Gaben01
őstag

Lara!

Kéne egy kis segítség.Visszajött a dq6-om gariból (a 3-as és 4-es ramslot ugyanúgy szar,holnap viszem vissza,a nagykerben annyira voltak képesek 2,5 hónap alatt,hogy rádobtak egy F7-es biost az F8 beta helyett :W :((( ) és szeretném a régi PATA vinyómat likvidálni a gépből:van egy sata2-es wd500-as és egy 750-es F1 samu.Volt nálam egy cserelap (P35C-DS3R) amivel szépen telepítettem a winfost meg a drivereket a wd-re.Ha a régi pata-s vinyó a gépben van,akkor válaszhatok melyik winfos induljon.Ha kiveszem és csak a két sata vinyó marad akkor boot disk failure van.Álligattam már AHCI módot meg minden lóf@szt de nem megy.Mit kéne állítanom?Ha jól rémlik nálad 2db 750-es F1 volt.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12835) Laraxior válasza Gaben01 (#12834) üzenetére


Laraxior
titán

cseréld meg a sata kábelt :)) nekem is volt ilyen... állitgattam mindent windowsban.. aztán csak át kellett tenni masterre a satás winyot :D :K
akkor csomagolhatom az alaplapi vizesblokkokat? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12836) Gaben01 válasza Laraxior (#12835) üzenetére


Gaben01
őstag

Bios-ban az a master amelyiken a winfos is van,szal nem értem.De nekiállok variálni.
Várj még a blokkokkal,holnap viszem vissza,mert még mindig ugyanolyan szar,mint 2,5 hónappal ezelőtt.Jó eséllyel ordítani fogok és anyázni. :((( Ma kaptam végre vissza és nem vagyok előrébb. :(

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12837) Gaben01


Gaben01
őstag

Holnap rágyújtom a cellcomosokra az üzletüket,bár igazából a nagykert kéne megpörkölnöm..Amit adtak p35c-ds3r-t abban gond nélkül mentek az 1066-os ballistix-ek 890-en 4-4-4-12 időzítéssel 1,9V-on.A dq6-ban egyszerűen semmilyen beállítás mellett nem tudom elindulásra bírni a gépet,ha a ramok dualban mennének.Csak single channelben,azt is csak az 1-2 foglalatban.Rányomtak egy régebbi bios-t és cső.Erre futotta nekik 2,5 hónap alatt.Most szedhetem szét megint a vízhűtést,mászhatok vissza és problémázhatok. :W
Lara:lehúztam mindent a lapról,csak a wd maradt (azon van a winfos) és a létező összes sata portra rányomtam.Volt ahci mód enabled meg sata 0-3 native mode enabled,de semmi eredmény. :(

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12839) P00By


P00By
nagyúr

The Unborn-t látta vki? :U

(#12840) Pttypang válasza KillHates (#12828) üzenetére


Pttypang
veterán

Nemtuidom..lehet atim-lesz:s..agp-s..nem vették vissza az agp-s fx550-at:s..ötlet?(integráltal az a 7 nap ameddig netem lesz (még annyi:D) az nagyon hamar elmegy és nem tudok így gamelni..:S..vki tud olcsóér vidkarit??..pls:D..csak ilyen kis mmorpg-k menjenek..pl mu..szóval a lényeg hogy azért a régi közelében legyen(ha már vettem hozzá procit:D)..
(tudjátok milyen fini a rumos kókuszlikőrös csokigolyó??..háét én tudom:D ;] ;] :P )

Everybody lies.

(#12841) Pttypang válasza Pttypang (#12840) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez egy fa?

Everybody lies.

(#12842) zoo8800


zoo8800
veterán

ma (megint) megbüntettek parkolásért.
a bré televan már a mikuláscsomagjukkal.

rip and tear, until it is done

(#12843) Pttypang válasza zoo8800 (#12842) üzenetére


Pttypang
veterán

Szedd ki..fizesd be ésrakd vissza a a szélvédőre..ha nem nézi meg akk megúszod:D..(ha megnézi akk meg megbüntet:D..)

Everybody lies.

(#12844) shteer válasza P00By (#12839) üzenetére


shteer
titán

még nem :)

..szerintem jónak tűnik

(#12845) KillHates válasza Pttypang (#12841) üzenetére


KillHates
nagyúr

fú, vazze! Te aztán tudod mi az igazi bünti :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12846) Pttypang válasza KillHates (#12845) üzenetére


Pttypang
veterán

Megmutassam mi megy erről a game fórumján?:D...kegyetlen:D ;] ;]

Everybody lies.

(#12847) biggamer


biggamer
veterán

Béta GeForce meghajtó érkezett az új Riddick játék okán : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12848) zoo8800 válasza Pttypang (#12843) üzenetére


zoo8800
veterán

ennyi eszük azért van.
már kicelluxoztam a kártyát, nincs több bünti ;] :N

rip and tear, until it is done

(#12849) Cyberpunk válasza biggamer (#12847) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi már megjelent :Y Na ezt a játékot várom már nagyon, az eredeti is kegyetlen jó volt. De most feljavított grafika plusz egy kis többlet tartalom :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12850) Pttypang válasza zoo8800 (#12848) üzenetére


Pttypang
veterán

:D..sztetek a vidkari gariját eltudja intézni vki?(gondolok akire kell:D)..

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.