Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12251) Laraxior válasza Játékos (#12250) üzenetére


Laraxior
titán

nekem sincsen TV-m :B :D mondjuk nem is szeretnék :B de egy TV kártyának örülnék asszem :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12252) Laraxior


Laraxior
titán

Megpróbálkozom a Crysis Wars-szal multiban :D :B ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12253) Cyberpunk válasza Játékos (#12250) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem egy Pana 42PX80-as van. Nem annyira nagy de nekem megfelel mert úgy is legfeljebb 2-3 méterről nézzem a nagyobbakat meg még távolabbról kellene (annyi helyem meg nincs :DDD ).
Egyébként ha a méret számít akkor szerintem te már jól járnál egy projektorral persze HD-s. Nem olcsó de egy 52"-os plazma árából már ki jön egy, mellé meg egy nagy vászon aztán mehet az igazi házi mozi.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12254) Elmör válasza Laraxior (#12252) üzenetére


Elmör
senior tag

Na hogy ment? :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12255) P00By válasza Elmör (#12254) üzenetére


P00By
nagyúr

Még próbálkozik :D

(#12256) Laraxior válasza Elmör (#12254) üzenetére


Laraxior
titán

hát..nem is lenne gond csak: :D
állandóan megszakad a "W" betű..és mint tudjuk ezzel haladnék előre :W
másik meg messze van a noti kijelzője és mivel szakadozik a W betű ezért nem fogom átrendezni az egész asztalt..de majd kitalálok valamit ;] egyébként simán játszható 1024ben mediumon :DDD
kicsit lejjebb adtam az 1920 high 4xAA ról :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12257) Játékos válasza Cyberpunk (#12253) üzenetére


Játékos
addikt

Igen-igen. A PX80 tényleg jó KIS tv. :DDD Olyat vettem volna, ha plazmára adom a fejem. DE! Annak az árából kijön a proji! Ja, és 1280x720 a natív felbontása! :K (A PX80-nak 1024x768)
Akkora képet fogok nézni, hogy befosok! ;] :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12258) Cyberpunk válasza Játékos (#12257) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen aki a konkrét mozi élményre vágyik annak a projektor a legjobb. Kiváltképp ha égőt kell cserélni ;] de az meg jó darabig bírni fogja.
Amúgy szerintem akkor fogod tudni igazán kihasználni ha HD filmeket nézel rajta a plazmán is ezek szépek igazán. A sima ratyi minőségű agyonkonvertált avi-kat el kell felejteni :K
A proji mellé meg dobsz egy jó kis spéci 5 vagy 7.1-es hang cuccot egy klafa kis házimozi erősítővel. És akkor még mozit is nyithatsz otthon :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12259) P00By válasza Játékos (#12257) üzenetére


P00By
nagyúr

Bizony jó projektorról! ;]

(#12260) Játékos válasza Cyberpunk (#12258) üzenetére


Játékos
addikt

A sima ratyi minőségű agyonkonvertált avi-kat el kell felejteni :F :F

Olyat nem nézek már vagy 2 éve! ;] Van vagy 200 .MVK a pócon! :K
Izzócserén meg nem kell aggódni! A gyári drága, de van rá garancia, viszont miután lejárt, akkor van egy úriember, aki 18-25k-ig cserél ezekben a projektorokban gyári minőségű izzót! :K Feltéve, hoyg meglesz még akkor a gépezet...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12261) KillHates válasza Pttypang (#12242) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali, nem okoskodni akarok, csak megkímélni magam attól, hogy cserélhetem Oszinak a nyákról levált IC-t :D
A kocka jól becsomagolva. És még mit tegyek bele? :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12262) Játékos válasza KillHates (#12261) üzenetére


Játékos
addikt

Attis!

A cimbidnek milyen projektora volt? Mit nem szeretett benne? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12263) KillHates válasza Elmör (#12243) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elég leejteni egy notit az biztos halál.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12264) KillHates válasza Játékos (#12244) üzenetére


KillHates
nagyúr

Te tudod...
Nekem is volt projektorom, utáltam. Inkább néztük a sima TV-nket.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12265) Játékos válasza KillHates (#12264) üzenetére


Játékos
addikt

De nem mondod, hogy milyen? Most ez teljesen olyan, mintha azt mondaná neked valaki, hogy ne vegyél laptopot sose, mert szar. Nekem volt egy régen, és utáltam. Meg a haverom is utálta. :F
De mit utált benne? Milyen típus volt? Azért 3-4 évvel ezelőtt egészen més kategória volt a projektor... :K
Mindezek ellenére, a benőtt fejemlágyával gondolkodván azt mondom: lehet, hogy igazad van, és nem fog bejönni nekem se hosszútávon. ;)
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12266) Játékos válasza KillHates (#12264) üzenetére


Játékos
addikt

De nem mondod, hogy milyen? Most ez teljesen olyan, mintha azt mondaná neked valaki, hogy ne vegyél laptopot sose, mert szar. Nekem volt egy régen, és utáltam. Meg a haverom is utálta. :F
De mit utált benne? Milyen típus volt? Azért 3-4 évvel ezelőtt egészen més kategória volt a projektor... :K
Mindezek ellenére, a benőtt fejemlágyával gondolkodván azt mondom: lehet, hogy igazad van, és nem fog bejönni nekem se hosszútávon. ;)
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12267) KillHates válasza Játékos (#12265) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egy BARCO 5500 lumenes atomvillanás SXGA mozi projektorom volt. Rettenetesen szép képe volt, ha:
- eléggé sötétet csináltunk
- pontszembe volt a vászonnal, mert hiába a lencserendszere és a torzítás mentesítő asszimetrikus vetítési funkció, ha nem pont szembe volt, akkor látszott a kromatikus abberáció (szétcsúsztak a színek)
-folyamatosan tisztogattuk a lencséket (mindig teliszívta magát porral, szöszmösszel, kutyafaxával)

Ami tetszett benne:
- a nagy kép, a mozi élmény

Ami nem tetszett:
- sohasem lesz olyan képe mint egy lapost "tvnek"
- macerás használni (sötétítés, elővenni, felrakni, ha kell tisztogatni, vásznat feltenni a falra, letekerni, bútorokat elrendezni e szerint)
- hangos volt a ventije, főleg ha már ment órák óta, nyáron meg állandóan hangos volt
- kifogásolható képminőség, ha a körülmények nem optimálisak (barlang mélye, seggsötét)
- mindig szarakodás, beállítgatás
- állandóan elényúlt valaki, vagy a feje belógott, vagy belerúgtak az állványba, mindig rettegtem, hogy a félhomályba valaki feldönti
- bazi nagy volt és rohadt nehéz

Aztán eladtam majdnem fél millióért (az új ára majdnem egy millió volt) mindez 3 éve volt akkor még jól ment a szekér. Szerintem a BARCO gyártja még ma is a világ legjobb projektorait, ezt bárki, aki ért a mozitechnikához megerősíti. De sajnos már ők is a DLP-s technológiát nyomják...

Ami a lényeg, hogyha ilyen 2-250 ezer forintba gondolkodsz szerintem vegyél egy 112-es 122-es nagy TV-t. Nekem most egy 112-es HITACHI-m van és az is nézhetetlenül nagy már. Ha meg a kicsiknek kell a mozi élmény akkor meg leülnek elé egy méterre.
De ami a lényeg a mozizást semmi sem pótolhatja, mert otthon nincsen:
- sok ember
- puka és kóla
- bazi nagy lenyithatós fotelsor
- 30000 lumen fényerő
- 1500W-os 21 csatornás audio
- légkondi
- segg sötét
És ami a legfontosabb nem lesz mag a "moziba megyünk" szeánsza; a készülődés, izgalom, hogy miről fog szólni a film, meg a "behugyozok inkább de ezt a jelenetet még végignézem"

Egy szó mint száz: én nekem ingyen sem kellene már projektor (legfeljebb arra, hogy elcseréljem pár csaptelepre, WC-re, mosdóra :D )

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12268) Játékos válasza KillHates (#12267) üzenetére


Játékos
addikt

elcseréljem pár csaptelepre, WC-re, mosdóra

:DDD hát erre csak: :C :C

No akkor sorban:
5500 lumenes atomvillanás SXGA mozi projektorom volt

5500 Lumen? :Y Egy otthoni mozihoz 1000-1200 kell, mert a szemedet kiviszi! :K Meg nem is szélesvásznú? :F Ja, és még ráadásul LCD... :(

...szép képe volt, ha:
- eléggé sötétet csináltunk

Ez evidens. Én is rakatok fel redőnyt. :K

Pont szembe a vászonnal.

Ismét egy abszolút evidens dolog. Egy centivel se tenném arrébb! :N

macerás használni (sötétítés, elővenni, felrakni, ha kell tisztogatni, vásznat feltenni a falra, letekerni, bútorokat elrendezni e szerint)
- mindig szarakodás, beállítgatás

Elővenni? Felrakni? :F Mi ez? Pesszárium? :DDD Fel kell fogatni egy konzlon a plafonra, egyszer belőni, és annyi. Mindig szembe lesz a vászonnal.
Bútorokat a TV-hez is igazítani kell. Persze könnyebb, de akkor is kell.

-állandóan elényúlt valaki, vagy a feje belógott, vagy belerúgtak az állványba, mindig rettegtem, hogy a félhomályba valaki feldönti

az előbb megválaszoltam.

Amiket a HSZ végén érvként felhoztál az igazi mozi mellett, én pont azolat utálom!

És ami a legfontosabb nem lesz mag a "moziba megyünk" szeánsza; a készülődés, izgalom, hogy miről fog szólni a film, meg a "behugyozok inkább de ezt a jelenetet még végignézem

Kívánom Neked, hogy hamarosan 2-3 gyerekkel indulj moziba! Élmény lesz, az biztos! :DDD Ha meg hugyozni kell, akkor megállítom a filmet...

Nincs ezzel semmi baj, biztosan van még nagyon sok dolog, amiben nem értünk egyet. Ez így is van rendjén. :K

Ja! Amit írtam már egyszer: ami 3-4 éve egymilla volt, azon most kacagnak az AV-n, mert annyira gagyik! :Y Nem Téged akarlak bosszantani, csak azt mondom, hogy brutális iramban fejlődik a technika... :K
Béke! :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12269) Pttypang válasza KillHates (#12261) üzenetére


Pttypang
veterán

ja nem.-.én valami olyasmire gondoltam hogy a hűtő hogy szuperál..nekem ami most van az hát passzívban megy most mert leszedtem róla azt a szép kis 8 éves 4cm-es ventit(még a régi házból való átköltözgetés alatt:D)
Na szóval amikor az új gépházba bekerült már nem ovlt rajta..és a házhűtő venti nyomatta réá a levegőt:D..
Egyébként örülnék én bárminek:DD..amihez kedved van..és hasznosnak ítélsz:D(hidd el..mindenképp felhasználom..ha más nem akkor amikor majd a régi gépzázába visszarakom ezt az őslényzt:D(a mostani otthoni rendszert:DD ;] )..addig is ebben a házban van csak mert a régi az kicsit szétberhelt lett..meg kellene kicsit vasalgatni meg ilyesmik..(kicsit szét van csúszva:D)

Everybody lies.

(#12270) Pttypang válasza Játékos (#12268) üzenetére


Pttypang
veterán

figyi..szerintem akkor már csak a széksor hiányzik..egyébként sokkal jobb moziban..tapasztalat:D a kivetítő nem qool..na joo meg lehet szokni meg minden de a mozi sokkal jobb:D nincs indok..csak jobb..

Everybody lies.

(#12271) KillHates válasza Játékos (#12268) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahogy gondolod. Látom eltökélt vagy. És milyen szerkezet lesz?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12272) Játékos válasza KillHates (#12271) üzenetére


Játékos
addikt

Egy abszolút belépőszintű vetítő. Infocus X9. 1280x720p natív felbontás. DLP technológia.
1500 Lumen, 2500:1 kontraszt.
TPlafonról fog lógni fix konzolon, 2 méter széels képet fog vetíteni fix helyre.
Ennyi pénzért nem veszel normális 50"-os plazmát! :N
Ez a proji most 160k. :K

Bandi:

a kivetítő nem qool..na joo meg lehet szokni meg minden de a mozi sokkal jobb nincs indok..csak jobb..

Ez aztán az indok! :Y Nagyon okosan, rafináltan érvelsz! :DDD Gyakorlatilag megerősítettél a döntésem helyességében...
:R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12273) Laraxior válasza Játékos (#12272) üzenetére


Laraxior
titán

180ért van 82es, 94es full HD-s LCD TV olyan képe van beszarsz :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12274) Laraxior


Laraxior
titán

most láttam.... hatalmas :D ;] :C :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12275) Játékos válasza Laraxior (#12273) üzenetére


Játékos
addikt

Oszi!

Most komolyan! Mi a büdös ráknak 80 cm-re 2 megapixel??? :F :Y
Milyen távolról nézed? 1 méterről? Másrészt meg nem szeretem az LCD-t! :( Harmadrészt a proji olcsóbb. Akkkor nem értem, mi szólhat a tv mellett? :U
Mondom mégegyszer: 42"-os Pana plazmával szemeztem, de kicsi volt. Akkor mit kezdjek egy 80-90 cm-es bigyóval? Pláne fullHD... :F
Na mindegy. Szerintem nem összehasonlítható a két kategória. Ne is tegyük. Ha Neked jobb az, akkor vedd, de nekem inkább ne mondd, hogy jobb.
Béke!

:Y viszont a link az kircsi... :( Nagyon kemény srác lehet...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12276) KillHates válasza Játékos (#12272) üzenetére


KillHates
nagyúr

Infocus, az nagyon jó! :K
Akkor megyünk majd Hozzátok, pukával, kólával. Összemaszatoljuk és telirottyantjuk a foteleket! :D Ha más nem akkor a gyerekek biztosan élvezni fogják a társaságunkat. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12277) KillHates válasza Laraxior (#12273) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az qrva sok! Ennyiért vettem a 112-es Hitachi-mat.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12278) Pttypang válasza Játékos (#12272) üzenetére


Pttypang
veterán

???...hidd el szerintem a projektor nem jobb..mondjuk csak ha ki van használva..de mivel nincs olyan ismerősöm akinek egyáltalán projektora lenne:D így hát nemigazán tudok ésszerűen érvelni:D..
vagyis inkább nem is kellett volna ráírnom semmit:D
De mondjuk az én korosztályomnak tényleg egyszerűbb elmenni moziba:D

Everybody lies.

(#12279) Laraxior válasza KillHates (#12277) üzenetére


Laraxior
titán

köbö ennyiért van a mediában...máshol nem nézegettem sosem :D a media meg a legolcsóbb hely amúgyis :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12280) Pttypang válasza KillHates (#12271) üzenetére


Pttypang
veterán

ÁÁÁ..kill..úúútálom a csöcs(CIB néven fut:D) bankot.. :((( :((( :W ...13:00kor bezár..a qrva..mondom..haverommal meg ott álltunk 16:00kor:S....
Ebből hétfői utalás lesz..hajjanak meg a csöcsös alkalmazottak:S(de csak akik a nyitvatartást kitalálták..)

Joo hír:Hohó..a media nagyon siet:D beadtam egy régi tropa pendrivem 1gigás..mondták(mert hirtelen otthon megtaláltam a blokkot:D) hogy olyan 1 hónap és felhívnak hogy mehetek levásárolnmi mert úgyse javítják..erre úgy fél év múlva(na joo nem csak 3-4 hónap:S) na szóval tegnap hívtak hogy hohó lehet menni..erre közlöm telefonba hogy hát hupsz nincs meg se a blokk se a garijegy..erre a pali mondja hogy pill mindjárt visszahívnak és megmondják mivan..visszahív a pali..mondja hogy személyi elég és kiadják..illetve hát levásárolhatom..erre mondom hupsz hát az nincs sikeresen elhagytam..mondja akk diák meg lakcímkártya..mondom oks:D szóval most épp áttelepülök a 4gigásra:D majd lövök képeket..a csöcsről:S
(hoppá ez hosszú lett..bocsesz..)

Everybody lies.

(#12281) Pttypang válasza Laraxior (#12279) üzenetére


Pttypang
veterán

csak 18K a ház??..húú azt hittem drágábban adod majd:D

Everybody lies.

(#12282) Pttypang


Pttypang
veterán

Hehe:D
Itt lakom:DD hehe télleg joo képeket csinál ez a teló....

Everybody lies.

(#12283) Pttypang


Pttypang
veterán

Segítség..vki pls privátban..nem akarja behozni a firefox az oldal alját!!(csak ebben a totyikban meg az aeroengine-sben:S)
Pls..!!!

Everybody lies.

(#12284) Pttypang válasza Pttypang (#12283) üzenetére


Pttypang
veterán

Hehe..sunyi..25/oldalas nézetben már joo..akkor nemszóltam!

Everybody lies.

(#12285) P00By válasza Pttypang (#12284) üzenetére


P00By
nagyúr

Elvagy? :D

(#12286) Laraxior válasza Pttypang (#12284) üzenetére


Laraxior
titán

neked külön topikot kellene nyitni öcsém...annyi vakert löksz a semmiről :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12287) Pttypang válasza P00By (#12285) üzenetére


Pttypang
veterán

Hé..sajna időproblémáim miatt gyorsan kell sokat írnom íyg néha nemteljesen értelmes hsz-eket is összehozok..sőt gyakran..
Ezért még nem kell beszólni:S:D
Azért összehozok én értelmeseket is.....néha..na joo ritkán..

Everybody lies.

(#12288) P00By


P00By
nagyúr

(#12289) Játékos válasza Pttypang (#12287) üzenetére


Játékos
addikt

Azért összehozok én értelmeseket is.....

Mutas :DDD d! Én még nem futottam vele össze.

Attis!

Engem ér megtiszteltetés, ha erre jártok, és megálltok mozizni! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12290) Pttypang válasza Játékos (#12289) üzenetére


Pttypang
veterán

:S..ez azért fájt...
:D :O :W ..na nembaj..majd igyekszem :C
Ha végre(húú de sokszor mondtam már ezt:S) elkészül az új gép vagy ha végre lesz otthon net(ami ápr 16 i dátummal tuti hamarabb lesz mint az első..)
na szóval onnantól talán már lesz valamennyi esély arra hogy bejöjjön a próbálkozás..addig meg sajna csak ez van...így is rámzárják a könyvtárat:S

Everybody lies.

(#12291) Henk válasza Pttypang (#12287) üzenetére


Henk
veterán

Neked lehet tényleg külön topik kéne,mindig végig olvasom figyelmesen a hozzászólásaidat,de a felét sem értem.Komolyan. :)
Ha valami modi meglátja a fenti hsz kavalkádot amit generáltál akkor már nem ban lesz,egyből tarkólövés. :D

(#12292) Laraxior válasza Henk (#12291) üzenetére


Laraxior
titán

barchkóba.... hogy lőjük tarkóba :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12293) P00By válasza Henk (#12291) üzenetére


P00By
nagyúr

(#12294) Henk válasza Laraxior (#12292) üzenetére


Henk
veterán

Csitt-csatt ez egy headshot. :DDD
P00By: szerintem inkább ifi még nagyon,legalábbis nekem ez a benyomásom.

(#12295) KillHates válasza Pttypang (#12280) üzenetére


KillHates
nagyúr

Holnap shabbat, aztán ma korán kell zárni, mert Jahve megbüntet, ha a napján dolgozni merészelnek! Na, shalom!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12296) KillHates válasza Játékos (#12289) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké,máris melegítem a babkonzerveket!! :D :D
Köszönjük az invitációt! :R :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12297) Elmör


Elmör
senior tag

Ááá nem bírok aludni!
Pedig holnap megyek haza reggel és jó lenne 8-kor felkelni, legkésőbb fél 9-kor. :(((
Lehet kicsit még Burnout-ozok vagy olvasgatok a neten, aztán 1 felé már csak elalszom. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12298) shteer válasza Elmör (#12297) üzenetére


shteer
titán

Éééééééééééééééééééééééééééééééééééééébresztőőőőőőőőőőőőőőőőő!!! :D

..szerintem jónak tűnik

(#12299) shteer válasza Játékos (#12275) üzenetére


shteer
titán

beszólok én is :) én is FullHD TV-t vennék :P

..szerintem jónak tűnik

(#12300) Laraxior válasza shteer (#12299) üzenetére


Laraxior
titán

:C :DDD

akkor mi hallgassunk... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.