Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13651) Játékos válasza Laraxior (#13650) üzenetére


Játékos
addikt

Ebben a szövegben kefélést lehetne a bögyölő helyére írni. :B
Transformers egy audiovizuális orgia! Nálam elsőszámú tesztfilm a mozinkban mind kép, mind hang (1,5MB angol DTS) tekintetében! :K :C Szinkron KIZÁRT dolog!
:R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#13652) P00By válasza Játékos (#13651) üzenetére


P00By
nagyúr

Rohadjak meg, de nem emlékszem hogyan láttam a moziban anno! :F
Csak egyszer láttam :B

(#13653) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

:DDD :DDD :DDD :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13654) Laraxior válasza Beowulf_78 (#13653) üzenetére


Laraxior
titán

már a másik topikban jeleztem hogy hatalmas gif :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13655) Beowulf_78 válasza Laraxior (#13654) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ja ja...örökzöld. Akárhányszor képes vagyok megnézni a filmet. :K Ennek a gif-nek meg ugye itt a PH-n külön aktualitása van. ;] Bár mostanában mintha kezdenének jól dolgozni a moderátorok. :K Ritkán reguláznak, nincs bennük feltétlen a szereplési vágy...így van rendjén. :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13656) Laraxior


Laraxior
titán

egy kolléga aláirása:

Milyen az új magyar szimfónikus zenekar? 1 gordonka, 10millió bőgő...

:DD :Y :DD :Y :DD :Y :DD :Y :DD :Y :DD :Y :DD :Y :DD :Y :DD :Y :DD :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13657) KillHates válasza Laraxior (#13656) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jaj ezen majdnem bepisáltam!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13658) NFree


NFree
addikt

Laraxior
elég sokat forgolódsz itt ezért megkérdezem , nem emlékszel körülbelül mennyi feszt adtál anno a 4,4ghz+ hoz a cpu term az mvh-nak és a refeknek , nem merem nagyon piszkálni őket nehogy kinyírjak valamit.
A csatit meg ha eddig nem küldted el, hagyd már megoldottam, de azért írhattál volna :F

vga

(#13659) Laraxior válasza NFree (#13658) üzenetére


Laraxior
titán

elfelejtettem visszairni, de bedobozoltam már :B :B

hmm... nagyon nem emlékszem már, de kapott mindenből bőven ;] mondjuk csak azért mert nekem 2x2GB ramom volt és nem 2x1GB :K CPU term és az mch is 1.5 felett volt, a refe lehet elérték az 1.000-et is, ha nem felette. :Y ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13660) NFree válasza Laraxior (#13659) üzenetére


NFree
addikt

Az gyönyörű én nem mertem annyit adni max 1.4v ot, refnek meg 0.9 et igy megált 4.3ghz-nél :(
Na majd talán egyszer ;] köszi :R

vga

(#13661) P00By


P00By
nagyúr

New Swiftech Full-cover waterblock for GTX285 released:

[link], [link], [link], [link], [link]

(#13662) keIdor


keIdor
titán

Itt van az egyik legjobb társaság, a volt Crysis Wars-os csapat is, szóval ezt most ide le kell írnom:

Lesz még egy olyan játék, mint a Left 4 Dead (amit imádok), Május 14.-én indul Steam-en, és ha addig megveszed, csak 3.000Ft!!! Hitelkártyával kell fizetni, itt a videó. Kurva jó lesz 6-an kell menni ilyen gépmanipulált emberek ellen! Co-op!
Szerintem jó olcsó, ennyiért simán megéri, szóval hajrá emberek, 3k nem pénz érte, és toljuk majd!! Szeretem az ilyen idegbeteg játékokat Co-op-ban! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13663) P00By válasza keIdor (#13662) üzenetére


P00By
nagyúr

Látom keményen gyűjtöd az embereket! ;]

(#13664) Cyberpunk válasza keIdor (#13662) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez nagyon beteg ;] Főleg a lánc fűrészes hent amolyan Doom feeling :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13665) DonMedve válasza keIdor (#13662) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez komoly lehet!Szépnek is néz ki!Bár lehet csak a videó! ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13666) Elmör


Elmör
senior tag

Üüü micsoda finomság került a gépemre, az új X-men játék. ;] :D
Asszem bele is merülök. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#13667) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

The Chronicles Of Riddick Assault On Dark Athena

Hozzátenném hogy egy még beta állapotú Win7 build 7077 nem túl stabil teszt rendszeren néztem. 1280x1024 a max. felbontásom jelenleg, mert a monitorom szervízben van. 1280x1024-ben full max. AA-val 40-70fps-t tud GTX 295 VGA-val. A játék jó lett, ötletesek a kivégzések, jók a mozgások, szép a grafika. :K Igényes produkció lett, bár mindenképpen az 1920x1200 felbontásra leszek majd kíváncsi. Alig bírtam abba hagyni, mert nem akarom a játékélményt elrontani ha egyszer adott egy Full HD-s monitor, amit egyszer csak vissza fogok kapni. Kipróbáltam, tetszik, és kellően igényes lett, Vin Diesel eredeti hangja még mindig "ott van a szeren", és sokat dob a játékon. Multiplayer is lesz a játékban, ennek a minőségétől fogom függővé tenni a játék megvételét. Ambient Occlusion grafikai beállítás is helyet kapott a játékban (Low-Medium-High), ami kicsit javít a kinézeten (a fény pontosabb számításával minden egyes pixelen). Hátránya ha be van kapcsolva akkor nincs AA. Ami érdekes, hogy nekem max. AA használattal szebbnek tünt a játék, mint AO-el. 16xMSAA-val 40-70fps, míg AO high-ban 110-170fps, ami nem kis különbség. Lehet ez csak valami Win7 anomália, majd megnézem Vista SP2 alatt is, ha visszakaptam a monitoromat. Elképzelhető hogy csak a kis monitor miatt látom rondábbnak az AO-t, mindenestre az biztos hogy a 16xAA megfogja, még a GTX 295-öt is.
A játékosok többségét arra fogja predesztinálni véleményem szerint, hogy AO-nel tolják végig, vagy minimális szűréssel, full HD-ben szvsz. játszhatatlan lesz 16xAA-val CF, SLI csúcs kártyákkal (is).

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13668) Pttypang válasza Elmör (#13666) üzenetére


Pttypang
veterán

Én a filmre várok..hogy végre nézhessem:d..a mozi messze van a és még csak mozis-kamerás-felvételek vannak torrenten:S..
na meg hogy végre joo legyen a gépem..alaplap search van épp xD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13669) P00By válasza Laraxior (#13635) üzenetére


P00By
nagyúr

Láttam az új előzetest! :Y :Y :Y :R

(#13671) Laraxior válasza P00By (#13670) üzenetére


Laraxior
titán

gondolkodtál még azon hogy ezeket a linkeket ide ne tedd be? ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13672) P00By válasza Laraxior (#13671) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem :N Viszont megnéztem a G.I. Joe előzetest is! :D

(#13673) Pttypang válasza Laraxior (#13671) üzenetére


Pttypang
veterán

ki tudja mitől lesz olcsóbb a kenyér???..... :P :DDD

Everybody lies.

(#13675) Beowulf_78 válasza Cyberpunk (#13674) üzenetére


Beowulf_78
addikt

pü ment. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13676) Laraxior válasza P00By (#13672) üzenetére


Laraxior
titán

elég uncsi itt, már csak azért mert szerintem senkit se érdekel ;) nem linkelsz többet, ha szépen megkérlek? ;] Persze beszélhetünk róla máshogy is :DD
nem haragból, csak tényleg nem érdekel itt senkit, inkább mesélj a G.I Joeról...ammicsoda? :DDD Meg a Terminator 4rűl :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13677) Beowulf_78 válasza Laraxior (#13676) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Támogatom az ötletet! :U Annyival kiegészítve, hogy ez eleve iszonyat kevés felhasználót érint magyar nyelven is. Hát még angolul... :( Én már utaltam rá, hogy jó lenne ha befejezné. Nem sokat ért sajnos. De ha továbbiakban is marad a tendencia én is szólni fogok. Össze vissza van szemetelve angol linkekkel a 285/295 topik is és a 280-as topik is P00By által. :F Linkeljen, nincs is ezzel semmi baj, csak ha lehet magyar nyelven, és ne folyamatosan a vízhűtéses megoldásokról mert a kutyát se érdekli. Biggamer érdekes módon eltalálja a megfelelő egyensúlyt a linkekkel kapcsolatban. P00By-nak ez úgy látom nem megy. :((( Tudom, hogy hsz gyűjtögetésről van szó, ez nem is lehet kérdés, csak majd les nagyot aki P00By-tól mint akuálisan a "PH kedvencétől" (akinek majd 6000 szakmai, és 4000 közösségi hsz van) fog egyszer pü-ben segítséget kérni...bár a linkelés tudományát átadhatja, mint tudása legjavát. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13678) Laraxior válasza Beowulf_78 (#13677) üzenetére


Laraxior
titán

nekem nem a témával van gondom,hanem azzal hogy itt senkinek sincsen GT200as, rajtad kivül, vizről nem is beszélve, ez nem szakmai, itt bohóckodunk :DDD
egyébként semmi bajom vele, csak tényleg sok a link :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13679) Pttypang válasza Beowulf_78 (#13677) üzenetére


Pttypang
veterán

Angol?..jaja..:D..mint a kínai xD
(volt már aki megkérdezte PM-ben hogy hogyan kell linkelni :DDD)
Erről a lapról valaki lenne szíves közölni kezeli e az Intel E2180-as procim?
Foxconn P4M800

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13680) Laraxior


Laraxior
titán

úgyfest jövő hét szerdán vizsgázok :Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13681) P00By válasza Laraxior (#13676) üzenetére


P00By
nagyúr

Komolyan nem tudod mijaza G.I. Joe? :F
T4 se lesz semmi! Jó a felhozatal! Meg a Titanic 2 ugye? :D

Beowulf_78: Kár, h nem áldott meg a sors egy Oliverda féle habitussal! Olyan magas röptű vita alakulhatna ki :D Látom azért némi személyeskedés is befigyel, jó szokásodhoz híven ;) Bizony sok a szemét! :)

(#13680)Laraxior: Akkor ügyes legyél! Biztosra mész(boríték)? :)

[ Szerkesztve ]

(#13682) Laraxior válasza P00By (#13681) üzenetére


Laraxior
titán

elég nagy lett mostanság a kereset a Marvel-es hősökre :K megnéztem a trailert... jó lesz..kár hogy nyár vége :DDD egyelőre a Transformers 2 köt le.... már mindent tudok róla amit a köznép tudhat :D

:Y
Tegnap megnéztem a86-os mesét...egy cosmó minden ugyanaz az új filmben...pl. Jazz ugyanúgy mászik rá a Tankra :C Kár hogy Optimus meghal benne, érdekes mert úgy emlékszem hogy a képregényben Jazz lesz az új góré :B
Megatron = Galvatron :Y csodálkoztam is
Hiányolom még Unicron-t is.... mondjuk elég monumentális lenne :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13683) Laraxior válasza P00By (#13681) üzenetére


Laraxior
titán

tököm se boritékozik, nincsen annyi pénzem....ill. van de jó lesz az autóra :K :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13684) Pttypang válasza Laraxior (#13682) üzenetére


Pttypang
veterán

És még rám mondják hogy függő vok...

Everybody lies.

(#13685) P00By válasza Laraxior (#13682) üzenetére


P00By
nagyúr

mondjuk elég monumentális Az enyhe kifejezés! :)
Egyébként köszi a spoilert, tényleg! :U :D

(#13683)Laraxior: Remélem normális vizsgáztatót fogsz kapni.

[ Szerkesztve ]

(#13686) Laraxior válasza Pttypang (#13684) üzenetére


Laraxior
titán

Jelenleg szerintem rendelkezem az összes elérhető Transformers cuccal..
-1 video: full HDben, magyar és angol
-1 DVD: bonus disc-el együtt, extrákkal, hogyan készült, stb. :)
-1 film: 1986os Transformers the movie
-1 sorozat: ez érkezőfélben van :)
-1 sima divX, átrippelve telora is :D
-képregények, természetesen acrobat reader :B
-Transformers 2 előzetesek. :B
-Transformers OST ( 3 album)

asszem kb ennyi

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13687) Laraxior válasza P00By (#13685) üzenetére


Laraxior
titán

23 éves film.... ne spoilerezzünk má...

érdemes megnézni, ha még nem tetted volna, benne van Arcee is, bár a többi autobottal nem találkoztam, amik a 2. részben lesznek :B
álcával annál inkább... Ravage,Soundwave, a Constructiconok ....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13688) P00By válasza Laraxior (#13687) üzenetére


P00By
nagyúr

Ja hogy ja :D Csak így kiderült egy részlet az új filmből :DD
Én csak képregényt láttam anno, az első mozgóképes transformers az új film volt :D

[ Szerkesztve ]

(#13689) Laraxior válasza P00By (#13688) üzenetére


Laraxior
titán

1984: Transformers, a sorozat
1986. elkészül az animációs film
2007. kész a film első része
2009. 2. rész
2011, vagy 12, ahogy Bay elvállalja, aszonta egy év pihit akar, meg is értem...beletekintettem a forgatásba :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13690) Laraxior


Laraxior
titán

Gondolkodtatok már azon hogy mi lett Barricade-el? :Y A rendőrautó... ugyanis utoljára az autópályán láthattuk, amikor Optimus szétkapta Csonttörőt...
A másik: hogyhogy életbe maradt Scorponok?
Miért is kellett meghalnia Jazz-nek, mikor a mesében elég jelentős alak....
Ha Megatron újra él akkor Jazz-t miért nem hozzák vissza az Örök Szikrával? Jó tudom hogy kettészabták...de nah :DDD
Optimusból hol van az a másik robot ami kiugrik belőle? Legalábbis a mesében igy volt... Reméljük Soundwave nem lesz ilyen, benne vagy 4 robot volt :DD :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13691) Pttypang válasza Laraxior (#13690) üzenetére


Pttypang
veterán

mikor aludtál utoljára??..
ööö...hányszor nézed ezeket naponta?...:D
Vannak filmek amiket tényleg sokszor megnéz az ember..tanusítom ...de azért látszik hogy iszonyúúúan érdekel..gyűjtőszenvedély ottvan:D
Tetszett csak nem néztem meg annyiszor(csak vagy 20X xD) hogy ilyeneket nézzek benne..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13692) Laraxior válasza Pttypang (#13691) üzenetére


Laraxior
titán

Te az a tipus vagy aki néz de nem lát.....ennyi idősen mondjuk nem is baj :)) mondjuk ami nem tetszik azt én se jegyzem csak nézem...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13693) Laraxior válasza Pttypang (#13691) üzenetére


Laraxior
titán

ha 20szor láttad és fel se fogtad hogy mi van benne, akkor minek nézted meg? :F vagy te tudsz mindent és te már csak nézed.... akkor meg válaszolhatnál :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13694) P00By válasza Laraxior (#13693) üzenetére


P00By
nagyúr

Rutinból :U :D

(#13695) Laraxior válasza P00By (#13694) üzenetére


Laraxior
titán

ezt neki rutinból

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13696) P00By válasza Laraxior (#13695) üzenetére


P00By
nagyúr

Nagyon szigorú vagy! :K ;]

(#13697) Laraxior


Laraxior
titán

utánvételnél az általam küldött csomagért a lóvét csak én vehetem át ugye személyivel? Nagyon remélem nem a lakótársaimnál kötött ki az 50 rugó...mert akkor asszem nem lesznek lakótársaim :((( mára vártam...lehet a posta egy kicsit lassabb, mint a bank :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13698) Elmör válasza Laraxior (#13690) üzenetére


Elmör
senior tag

Miva? :F :DDD
Alig vágtam miket is írtál le, de komolyan, pedig én néztem a mesét, volt képregényem is sok meg láttam az első filmet. :))
Bakker ennyire elfelejtettem volna a részleteket, hogy Jazznek annyi? Meg mi az az örök szikra? :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#13699) Laraxior válasza Elmör (#13698) üzenetére


Laraxior
titán

kicsit kevertem az új filmmel is. Az örök szikra és a Jazz-es téma az az újban van. a Régiben Optimus hal meg, de ott is van ilyesmi...csak ott mátrixnak hivják

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13700) KillHates válasza P00By (#13670) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én mindig megnézem. Különben hülyén halnék meg! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.