Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12601) Laraxior válasza KillHates (#12597) üzenetére


Laraxior
titán

rendszerwinyo... sosem fog telelenni :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12602) Laraxior válasza KillHates (#12600) üzenetére


Laraxior
titán

egyébként én ugy hallottam hogy az SLc a jobb.... az MLC a kakibb :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12603) P00By válasza KillHates (#12600) üzenetére


P00By
nagyúr

Majd Lara megveszi ;]

(#12602) Laraxior: Ez így nem pontos :D

XFX Readies Radeon HD 4890 XXX, XT OC Editions Milyen má ez a doboz! :DD

(#12604) Laraxior válasza P00By (#12603) üzenetére


Laraxior
titán

Lara nem vesz semmit.... bár... :DDD ;]

Csak a doboz +10euro :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12605) Pttypang válasza Laraxior (#12604) üzenetére


Pttypang
veterán

:D..(azért meggondolja:DLoL)...céthallytás lesz ebből:D:D:D

Everybody lies.

(#12606) P00By


P00By
nagyúr

Szép vita alakult ki a NVIDIA GeForce GTX 295 / GTX 285 / GTX 275 topikban :Y :D

(#12607) Laraxior


Laraxior
titán

:Y :Y :Y :Y :Y :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12608) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ha ha az Iponnál is áprilisi tréfák mennek. Írtak egy cikket hogy az Intel felvásárolta az nVidiát ;] Persze ez már nekem gyanús volt, azért a végén leleplezik magukat :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12609) nixx-21 válasza Laraxior (#12607) üzenetére


nixx-21
senior tag

az oké h egy helyre belinkeled na de h mindenhova :N (legalább olvasd végig a cikket :DD :DDD :R )

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#12610) Cyberpunk válasza Laraxior (#12607) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem ződ a logó :DDD :P

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12611) Laraxior válasza Cyberpunk (#12610) üzenetére


Laraxior
titán

majd beérik és akkor zűd lesz :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12612) Pttypang válasza Laraxior (#12611) üzenetére


Pttypang
veterán

:D..babakékLoL

Everybody lies.

(#12613) Gaben01


Gaben01
őstag

Ismerősöm vett egy FuSi Amilo Pi3525 notebook-ot,amin nem volt oprendszer.Próbálom ráerőszakolni egy XP Pro SP3-at,de a fájlok betöltése közben (mielőtt még választhatnál,hogy hova akarod telepíteni,akarod-e formázni) egyszer csak dob egy kékhalált. :F
Hol/hogyan tudom megnézni,hogy mit jelent az a tököm hosszú hibakód,amit az alsó sorban dob a kék képernyőnél?
FuSi support persze csak 5ig volt.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12614) Kasza08 válasza Laraxior (#12607) üzenetére


Kasza08
őstag

csinos

(#12615) Játékos válasza Kasza08 (#12614) üzenetére


Játékos
addikt

Dikkazafej! Hogy' kiloja? :DDD :DDD Mi ez a csajszi? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12616) Laraxior válasza Gaben01 (#12613) üzenetére


Laraxior
titán

vista.... hiányzik a sata driver ha minden igaz.... vagy be kell épiteni a windowsba... valami ilyesmit olvastam itt a fórumon :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12617) Kasza08 válasza Játékos (#12615) üzenetére


Kasza08
őstag

Xbox topicban azt mondtam, hogy itt hagyom a PH!-t (ápr. 1.) és tiv most így "büntet" :U

(#12618) Laraxior válasza Kasza08 (#12617) üzenetére


Laraxior
titán

:D mint egy kecseg :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12619) Kasza08 válasza Laraxior (#12618) üzenetére


Kasza08
őstag

naaaaa... :P

Fater: Miccózehhe'?

(#12620) Játékos válasza Kasza08 (#12617) üzenetére


Játékos
addikt

Ez jóó! :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12621) Gaben01 válasza Laraxior (#12616) üzenetére


Gaben01
őstag

Úgy érted XP helyett toljak neki Vistat?
Ha jól látom (kurva gyorsan írja ki a dolgokat) akkor a Microsoft NETframe fájljainak másolásánál dobja el magát.
Egyébként a Vista fájlok kibontása éppen 35%-nál jár :) szal már próbálkozok a dologgal.
Kérdés,hogy 1x1GB ddr2 ram mire lesz elég egy T3200 társaságában Vista esetén. :U

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12622) Játékos válasza Gaben01 (#12621) üzenetére


Játékos
addikt

3 percbe van, hogy a SATA drivert integráld az XP telepítőbe. Én is megoldottam, tényleg semmi probléma nincs vele. :N

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12623) Gaben01 válasza Játékos (#12622) üzenetére


Gaben01
őstag

Esetleg privátban meg tudnád nekem írni,hogy kell csinálni? :B :R
Közben a Vista föltelepült,meglátom mit csinál a gép,bár inkább XP-vel lenne szimpatikus a dolog.

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12624) Játékos válasza Gaben01 (#12623) üzenetére


Játékos
addikt

:K már ott is van.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12625) Gaben01 válasza Játékos (#12624) üzenetére


Gaben01
őstag

Hálásan köszönöm. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12626) Laraxior válasza Gaben01 (#12623) üzenetére


Laraxior
titán

azt se bánnám ha nem privibe lenne... hagy lássuk...lehet nekem is jól jönne az XP :D :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12627) Gaben01


Gaben01
őstag

Esetleg ez is jól jöhet. :))

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12628) KillHates válasza Kasza08 (#12619) üzenetére


KillHates
nagyúr

Miért Larát kérdezed? Ő nem nagyon vágja a motoros témát...
Nehéz hozzá alkatrészt lőni, inkább japót vegyél, ha már régit veszel, de azoknak is van típushibáik!!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12629) Elmör


Elmör
senior tag

Na gyerekek ez az április 1 tényleg durván megviccelt engem. :DDD
Délelőtt a boltban bolondok háza volt, nem lehetett megszusszanni egy percre se, aztán délután meg majdnem bealudtam és este meg hulla fáradtan úgy gondoltam filmezek egy jót, mire hallom, hogy valami puffant az ajtóm előtt. Gondoltam dikkmá lomtalanítás van aztán valamit idedobtak, de nem. Egy ember feküdt az ajtóm előtt és remegett (nem epilepsziás) folyt róla a víz és nem válaszolt semmire, csak görcsösen remegett, aztán megkérdeztem a szomszédokat ismerik-e, de nem, erre kihívtam a mentőket. Kiderült, hogy a földszintről keveredett fel valahogy és cukros, szóval rosszul lett, leesett 1,1-re a cukra.
Bakker 1 órát "szórakoztunk" a mentősökkel, mire meg bírt szólalni. 2 kocsi is kijött, mert az első nem szakszerű volt az esethez, csak a sima általános mentő. Persze én még ilyet nem láttam, így elsőre azt gondoltam, hogy részeg (bár nem volt alkohol szaga, szóval ebben hibáztam) vagy kábítós az emberke, de a végén mondták, hogy jól tettem, hogy szóltam, mert reggelig akár meg is halhatott volna. :U Szerintem a szomszédok is hallották, de csak jóval később mertek kijönni. Pedig az egyik fia is cukros, így tényleg azt mondom, hogy átlépik egymást az emberek, nem érdekli őket semmi. :W

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12630) Gaben01 válasza Laraxior (#12626) üzenetére


Gaben01
őstag

Az első sora a lényeg,a többi meg úgy működik,mint ahogy pár hsz-el előbb linkeltem.Nálam már települ az XP. :))

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#12631) NFree


NFree
addikt

Srácok valaki tolja már a Wheelman-t, esetleg demót látott valaki, kiváncsi vook rá :B :F
Nah meg inkább a véleményekre lennék kiváncsi, :))

[ Szerkesztve ]

vga

(#12632) KillHates válasza Kasza08 (#12619) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, látom visszacsinálták a speedes mókust! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12633) Laraxior válasza NFree (#12631) üzenetére


Laraxior
titán

Beowulfot kérdezd :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12634) Pttypang válasza KillHates (#12632) üzenetére


Pttypang
veterán

Szép:D..:D..túúl a sövényen:D

Everybody lies.

(#12635) Kasza08 válasza KillHates (#12628) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem te vagy a fater? :U
Mind1, én neked címeztem, elvégre te vagy a legfrissebb apa ;)
Egyébként köszi!:R

(#12636) Laraxior


Laraxior
titán

"MLC (Multi level cell) vagy SLC (Single level cell) típusú flash chipekből fognak felépülni. Az SLC megoldások strapabíróbbak, gyorsabbak és drágábbak is MLC társaiknál, ilyen, azaz SLC típusú chipeket használnak az üzleti megoldásokban, mint például az Intel X25-E Extreme SSD meghajtójában is." :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12637) Pttypang válasza Laraxior (#12636) üzenetére


Pttypang
veterán

Na és te üzleti vagy:D?(..vagy inkább ipari:D)

Everybody lies.

(#12638) biggamer


biggamer
veterán

:Y Enyhít a SecuROM szorításán az EA : [link] :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12639) Pttypang válasza biggamer (#12638) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez se ér sokat csak ha vki online akarja nyomni..

Everybody lies.

(#12640) biggamer válasza Pttypang (#12639) üzenetére


biggamer
veterán

Miért, Te nem szoktál onlányon játszani ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12641) Pttypang válasza biggamer (#12640) üzenetére


Pttypang
veterán

--->ano közöltem..nincs otthon még netem..és igen szoktam..de atól még nembizti hogy valaki csak azért veszi meg(na joo jelentős esély van rá..) hogy onlánkodjon:D..
Van benne valami dolog de az hogy letöltöd torrent és INGYEN(relatíve) játszol off az nem az hogy onlány viszont jopéézért..
.......oooO.............
......(. ..).....Oooo....
.......) /.......(. ..)...
.......\_)........) /......
................(_/.......
Lépek másik gép..

Everybody lies.

(#12643) Laraxior


Laraxior
titán

meg van hirdetve a 750es winyom... 20ért..alku nincsen..max 19..egyefene.
csávókám ir: 17ért vittem
válasz: de nem ezt :N :D

:W :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12644) Laraxior


Laraxior
titán

még 120hsz .... és pH! nagyúr leszek ;] :D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12646) KillHates válasza Kasza08 (#12635) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én Suzuki-t vennék. Azoknak ha az üzemanyag ellátó rendszerük rendben van akkor nagy gáz már nem lehet a motorral... Csak nem legyen puffos.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12647) KillHates válasza Laraxior (#12644) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jól nyomod bázz! Nekem eltűnt olyan 800 hsz-em, oszt ugrott is a kedvencségem. :D
Igazából avatart szerettem volna, de az meg sohasem lesz. Nem is tudtam, hogy a ban után egy év bünti jár.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12648) Laraxior válasza KillHates (#12647) üzenetére


Laraxior
titán

én se tudtam hogy ilyen szankciók vannak :( Pedig Te sokkal intenzivebb vagy... amióta nincsen meg a gépem azt se tudom hova mit irjak... MSI laptop topikban fele hsz már az enyém :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12649) Laraxior


Laraxior
titán

:Y hétfőn feladtam a vizhűtést...bakke és még mindig nem kapta meg a srác :Y :W még szerencse meg van a blokk, a papir, minden... 35.000-et irtam rá értéknek..nah de akkoris :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12650) nixx-21 válasza KillHates (#12647) üzenetére


nixx-21
senior tag

1 év bütni? mien egy év bünti? :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.