Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12550) Henk válasza Elmör (#12545) üzenetére


Henk
veterán

Hát én azért egy Impreza-t elég különlegesnek érzek.Meg nem arra gondoltam,hogy akkor valaki vegyen egy új kiskategóriást.Mert az új autó az egyik legnagyobb bukó,nagyon gyorsan veszít az értékéből.De a 10 éves erőmű árából vesz egy 6-7 éves Opet pl.Azzal nem tud versenyezni,de 130-al megy az is és arra nem kell még 1 milliót rákölteni,hogy forgalomba helyezd itthon.Mondjuk a 2-t nem lehet összehasonlítani mert nem egy kategória.De mondjuk ha abban a Subaru-ban sok a km és holnap után megadja magát a turbo,márpedig elöbb utóbb megadja mert mert a turbo-s autóknál ez hibaforrás.Akkor annak a javítása is 200k körül kezdődik és újra ne is gondoljon a gazdi mert egyrészt nincs,ha mégis megszerzi akkor duplázza az autó értékét mert olyan horror áron van.Ilyen motor,váltó problémákra megint ne gondoljunk mert az arany áron van megint.Ráadásul ezeknél még az sincs,hogy besétál az ember bármelyik bontóba és sorba állnak ezek az autók,hogy válogathasson az alkatrészekbe.A teljesítmény miatt a biztosítása is sokkal drágább + fogyasztás.De hát ez nem egy hétvégi családi autó.Aki ilyet vesz az nem úgy kuporgatja össze rá a pénzt mert tudja,hogy állandó szervízt igényel és költséges.Szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.