Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13751) biggamer válasza Laraxior (#13749) üzenetére


biggamer
veterán

;) :))

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13752) KillHates válasza DonMedve (#13750) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, mi van? Cseréltek gépet?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13753) Elmör válasza DonMedve (#13750) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem tudtam. :B
De akkor is tudtott volna valami érdekeset mutatni. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#13754) DonMedve válasza KillHates (#13752) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13755) Laraxior válasza DonMedve (#13754) üzenetére


Laraxior
titán

miért? :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13756) Beowulf_78 válasza DonMedve (#13754) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ajaj...ez nem hangzik túl jól. :Y Mi a hátráltató tényező? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13757) Laraxior válasza Beowulf_78 (#13756) üzenetére


Laraxior
titán

kell egy társ mi aki védi a hátad? :D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13758) Laraxior válasza Laraxior (#13757) üzenetére


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13759) Beowulf_78 válasza Laraxior (#13757) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hehehe...elég jól mennek a hells map-ek. ;] Vannak pályák ahol majdnem mindenkit szopatok. :DDD A Battleground, Savanna már csak rutinból nyomom, és akkor figyelek ha nem vagyok az első vagy a második. ;] Fater..inkább az a helyzet sztem hogy neked hiányzik a lövöldözés. :B Bár tény, jó móka volt együtt egy csapatban, és jó lenne folytatni! :K :C
De ahogy Don Medve válaszát nézem, ez még váratni fog magára. :U Azt hittem boltolni fogtok. :F

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13760) DonMedve válasza Laraxior (#13755) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor igen! :DD :DD A vinyóügy kérdéses még!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13761) Laraxior válasza Beowulf_78 (#13759) üzenetére


Laraxior
titán

valamelyik nap néztelek Crysis stat-on..még nem értél utol :D Bár lehet már igen :D nah majd igyekszem valamit alkotni.... lehet laptopon :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13762) Laraxior válasza DonMedve (#13760) üzenetére


Laraxior
titán

lenne itt helyben egy arc, de elég hoki gépe van... nekem bőven elég lenne a Tiéd is.
SSD marad itt ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13763) DonMedve válasza Laraxior (#13762) üzenetére


DonMedve
addikt

Mondtam PÜ-ben is,nekem nem kell a SSD-d.Tegnap azon nem tudtunk megegyezni,hogy vinni akarod a két 320-at,de én nem tudom hova rakni a cuccaim,mert a 160-as kevés.Meg ugye a topba sem akarsz hagyni.De tényleg te ssd-vel kaptad,vagy hol van az eredeti?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13764) Laraxior válasza DonMedve (#13763) üzenetére


Laraxior
titán

az eredetit eladtam :) egy 250es Toshiba volt mellé, de ugye csak 3GB rammal... most 4GB 800as van benne :C
küldtem PÜ...
Beo..lehet már jövő héten szétrúgom a segged :DD :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13765) DonMedve válasza Laraxior (#13764) üzenetére


DonMedve
addikt

Ment a válasz.Memónak örülök,csak vinyót kellene bele szerválnom! :W
De jó lett volna előbb szólsz,ha minden igaz holnap jön a 9800 Xtreme.Kidobtam 5 rugót! :W A procira a Freezer Xtreme-t ráhackeltem nem szidni.De gondolom úgyis megy rá a H2O!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13766) Laraxior válasza DonMedve (#13765) üzenetére


Laraxior
titán

Attis a Te embered ;)

mára egy kicsit elvonulok... sokat dolgoztam..pihi van :B holnap jövök megbeszélünk mindent :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13767) DonMedve válasza Laraxior (#13766) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem a honnan-al van a baj! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13768) KillHates válasza Laraxior (#13766) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÖÖÖÖöööö.... Tessék! Mi a helyzet?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13769) Beowulf_78 válasza Laraxior (#13764) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hell's map résztvevői is sokat fejlődtek... OFC team, Sausage Team...van olyan map, ami elhúzódik, és mondjuk az első helyen végzek 9-4 es kill-death ratio-val. Nehéz nagy különbségekkel nyerni. Sajnos a Ruins map még nem megy annyira, bár tény annyira nem tetszik. Az elején jó volt mert újdonság, de megunható elég hamar. :F

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13770) DonMedve válasza KillHates (#13768) üzenetére


DonMedve
addikt

ha lesz csere,nem ad vinyót a topba.De irtam,hogy nem a honnan-al van a baj! :( :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13771) Laraxior válasza Beowulf_78 (#13769) üzenetére


Laraxior
titán

sok új map...kicsit majd szoknom kell :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13772) Laraxior válasza DonMedve (#13765) üzenetére


Laraxior
titán

nem hiszem hogy vizezve lesz :) nem akarok rákölteni :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13773) DonMedve válasza Laraxior (#13772) üzenetére


DonMedve
addikt

Aham! :DD Hisszük ha látjuk.Ez ördögi kör.Azt is mondtad nem kell PC,erre tessék.Bár velem csak jót teszel!Csak az a vinyó! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13774) Elmör válasza DonMedve (#13773) üzenetére


Elmör
senior tag

Mégiscsak laptop lesz? :Y
Aztán utána meg Te fogsz cserélni valakivel? :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#13775) KillHates válasza DonMedve (#13770) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem van egy 5400-as 250 GB-osom. De gyúrjál rá egy külső vinyóra is! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13776) DonMedve válasza KillHates (#13775) üzenetére


DonMedve
addikt

Az lenne amit itt hagyna nekem!Kapna egy külső racket!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13777) DonMedve válasza Elmör (#13774) üzenetére


DonMedve
addikt

Még ki tudja? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13778) Laraxior válasza DonMedve (#13776) üzenetére


Laraxior
titán

minek a rack? csak egy esata kábel kell :) nekem is ugy van az meg van a lapod mellé elvileg.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13779) DonMedve válasza Laraxior (#13778) üzenetére


DonMedve
addikt

Van persze!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13780) biggamer válasza Laraxior (#13772) üzenetére


biggamer
veterán

ComputerMode: Revoltec notebookhűtők érkeztek! [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13781) szacsee


szacsee
nagyúr

Laraxior látom nálad 2493-as Samsung virít, most tervezek egy 24"-os monitort.
Ezidáig 2 befutó van:
2494HS
2494HM
Játékra, néha filmnézésre és netezni lesz.
Mi a véleményetek? Akad ilyen árban jobb monitor, vagy ezek tökéletesek lennének.
Pivot miatt jobban bejövős a HM, szerintem az lesz, hacsak nem ürül a zsebem hamarabb ki, mert akkor a HS-t leszek kénytelen megvenni.
Már kezdem unni a 19"-os 8ms-es 4:3-as monitorom.
Gép van alá, majd valami VGA-t is lesek, de ezen még hezitálok... lehet nyár lesz belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#13782) Pttypang


Pttypang
veterán

Úgytűnik életre kel az új konfig..(ideiglenes:D)...július elején meg all in felújítás lesz géptémában xD

Everybody lies.

(#13783) ádyz


ádyz
addikt

Ehhe, életre kelt a 6600GT-m. Igaz, csak 5 percig bír menni, de "él". :C

(#13784) NFree


NFree
addikt

Hali srácok ssd vásárlásán törögetem a buksim, de nem nagyon találok kimondottan topikot, hogy milyen ssd érdemes venni stb.
Gondoltam megkérdem itt, hol tudnék lefárasztani emberkéket a kérdéseimmel, egy csomó ssd-s topik van de azok csak tesztekről bemutatókról szól engem meg más tapasztalatok érdekelnének 1 hellyen, ne keljen átbogarásszak egy csomó topikot, a lényeg olyan 30 gb körül érdekelne rendszer lenne csak rajta. :R Meg hallottam valami olyasmit ki kell kapcsolni a lapozó file-t, mert beszarik tőlle , nos ilyen gondok érdekelnének engem,
Megöszönöm , ha kapok útbaigazítást :R

vga

(#13785) P00By válasza NFree (#13784) üzenetére


P00By
nagyúr

Flash SSD Ezt a topikot is megtaláltad? :F

(#13786) Cyberpunk válasza szacsee (#13781) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A 2494HS/HM nagyon jó választás :C Kalibrálva egész jó színhűséget tudnak felmutatni ahhoz képest hogy TN panelesek. Játékra meg kifejezetten ajánlót a minimális után húzása és input lagja miatt. Filmekhez is jó lesz a 16:9-es képaránya miatt.
Én is ilyet vettem volna csak lemondtam mert váltok DTR-re ;] bár második monitornak még lehet hogy jól jönne :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13787) Laraxior válasza szacsee (#13781) üzenetére


Laraxior
titán

már nincsen meg a monitorom :) minek neked a pivot? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13788) Undoroid válasza Laraxior (#13522) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Laraxior!

Megnéztem az adatlapját és az A47 " csak " 338FPS-t tud,de még így is letaglóz,ha megtalál egy közeli sorozatlövés... Közel ugyanolyan gyorsan tudja szórni a golyókat,mint a valódi!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13789) Laraxior válasza Undoroid (#13788) üzenetére


Laraxior
titán

kinek van a47e? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13790) Pttypang válasza Cyberpunk (#13786) üzenetére


Pttypang
veterán

Majd júliusban én is kérdezek egy szépet és joot:D(60K alatt de 40K fölötti összegsávban;))

Everybody lies.

(#13791) Beowulf_78 válasza szacsee (#13781) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Attól függ mennyi pénzed van rá...ha pl. 100k a határ, nem nagyon fogsz jobbat kapni, és a Tn-nél jobb panelek kilőve. Ha pl. van rá 130k akkor S-IPS panelos 26-os LG monitort vedd. Én Tn panelos 24-es moncsit nem vennék, mert sztem a mérete akkora, hogy számítógép asztalról nem fogod tudni mindig pont középről nézni. A Tn pedig ebben a legzavaróbb. 22-es méretben ez még annyira nem probléma, mert a panel jóval kissebb.
Én 24-es mérettől mmindenképpen S-IPS, H-IPS, S-PVA panelos monitort választanék. Jóval szebbek a szinek, kontrasztosabb, van rendes fekete (ez Tn-nél inkább szürkés), és nem feltétlen kell pont középről nézned mert nagy betekintési szög jellemzi ezeket a panelokat. Játékoknál az utánhúzás az egyik legfonotsabb szempont, ami ha túl sok alkalmatlan lesz játékra.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13792) Laraxior válasza Beowulf_78 (#13791) üzenetére


Laraxior
titán

igazából látni kellene egymás mellett a kettőt...mert nekem pl nem volt semmi gondom az enyémmel, és gyönyörű is volt :K a betekintési szög az tényleg lehet kicsit izé,mert ha teljesen elfeküdtem a fotelembe akkor le kellett hajtani a monitort :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13793) Beowulf_78 válasza Laraxior (#13792) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Jó a Tn is...de ekkora méretnél már zavaró. Pont hogy egymás mellett fog kijönni a hihetetlen szinhűségbeli különbség és a fekete, fehér szin milyensége! Ha nem teszed egymás mellé, és nem használtál komolyabb panelt, akkor sanszosabb hogy megszokod a Tn-t. Én ugye Tn-ről álltam át M-VA panelre, és hihetetlen, égbekiáltóan nagy különbségeket tapasztaltam. :K Jóval nagyobb élmény a mozizás, és a játék is. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13794) Cyberpunk válasza Beowulf_78 (#13791) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja igaz ez is szempont :K Én már láttam 24"-os monitort TN-est szemből aminek a széleinél már fellelhető volt a színtorzulás. Az előbb említett betekintési szög végett.
De nem eszik ám annyira forrón a kását TN-esek között is lehet olyanokat találni amiknél nem nagyon lelhető fel az előbb említett eset. Például a kinézett Samu 2494HS/HM, de persze ezek sem ágyból filmet nézős monitorok:D
Ha van rá zsé akkor 100k-ért már lehet kapni Benq FP241W vagy VW-t, persze ha találni még valahol egy raktárban porosodott mert már nem gyártják. Ezek a monitorok némi kompromisszummal de elég jók játékra is és MVA panellel vannak szerelve.
De én még mindig azt mondom hogy ha valaki hardcore nyomja a játékokat akkor a legjobb választás egy TN-es legalább 2ms válaszidő és 0 ms input lag. Vagy ha nem akkor ott van a szem kifolyatós CRT tele geometria hibákkal ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13795) Laraxior


Laraxior
titán

Én 19ről váltottam 24-re... hatalmas különbség volt... igaából nem is érdekelet a szin, meg satöbbi...hatalmas volt a kép és kész :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13796) Laraxior


Laraxior
titán

:Y 3 new Poster :C

Bumblebee

Optimus Prime

Starscream

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13797) P00By válasza Laraxior (#13796) üzenetére


P00By
nagyúr

Jók! :K :D
Állandóan lázba hoznak mi? ;]

(#13798) Laraxior válasza P00By (#13797) üzenetére


Laraxior
titán

naná... asszem dobok egy hirdetést az apróba, hogy Transformers moziplakátot keresek ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13799) Laraxior válasza Laraxior (#13798) üzenetére


Laraxior
titán

van új Street fighter film... :Y

ez ám a telefon :Y :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13800) NFree válasza P00By (#13785) üzenetére


NFree
addikt

Köcce :R :R Megyek is ;)

vga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.