Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) Játékos válasza shteer (#12299) üzenetére


Játékos
addikt

És mé' nem veszel? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12302) Laraxior válasza Játékos (#12301) üzenetére


Laraxior
titán

én lölö azért nem mert nagy monitorom is van...és amúgyse nézek TV-t :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12303) shteer válasza Játékos (#12301) üzenetére


shteer
titán

mert még nincs rá szükségem és még nem engedhetem meg magamnak

így a 2 együtt nem nagy gond :)

..szerintem jónak tűnik

(#12304) Játékos válasza shteer (#12303) üzenetére


Játékos
addikt

Akkor tök jó, hogy Oszivak mindketten megmondjátok nekem, hogy mi a jó. :DDD
Persze egyikőtök se vesz... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12305) Laraxior válasza Játékos (#12304) üzenetére


Laraxior
titán

véleményünk attól még lehet nem? szerintem szó se volt olyanról hogy te mit vegyél..hanem arról hogy mi mit vennénk ;) de én kérek elnézést

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12306) NFree válasza P00By (#12293) üzenetére


NFree
addikt

Megint jól mulattam köszi, :C :C
De valameik nap is milyen volt, :U odavolt hogy van net, meg müködik :D aztán jöttek a hsz-ek ezerrel :Y :DDD
Én Bírom a srácot szerintem polipkezei vannak, + egyszerre vagy 5 dolgot csinál , mert egy kicsit szét van csúszva :D
De aranyos ;)

vga

(#12307) Játékos válasza Laraxior (#12305) üzenetére


Játékos
addikt

Jóvammá! :DDD
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12308) Pttypang válasza Henk (#12291) üzenetére


Pttypang
veterán

persze..
..köszi kihagyom..:D...
Háhá..mek holnap meccsre..megöltem a telóm..csak 18V-ot kapott:S...

Everybody lies.

(#12309) Laraxior


Laraxior
titán

Attis.. jöhetnél egy kicsit... :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12310) Henk válasza shteer (#12299) üzenetére


Henk
veterán

Én is azt vettem,de nem merek beleszólni. :D

(#12311) Laraxior válasza Henk (#12310) üzenetére


Laraxior
titán

Játékos villámgyorsan leugat :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12312) Henk válasza Laraxior (#12311) üzenetére


Henk
veterán

Ja nem,hiszen nem egyformák az igények.Nekem a full hd kellett a gép miatt és olyan kicsi a szobám,hogy egy 2m-es vászon nem is férne el sehol.Ha mégis akkor max. 2m-re ülnék a vászontól,úgy nézném mint a tenisz meccset.(kapkodnám jobbra-balra a fejem ha a széleit is látni szeretném) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12313) Játékos válasza Laraxior (#12311) üzenetére


Játékos
addikt

:(( Ugatni te szoktál. Én akkor inkább harapok! :(((

Hank:

helyesen fogalmaztál. Mindeki más igényeket támaszt. Gondolom, meg vagy vele elégedve?! Ennyi. Ez a lényeg!
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12314) Henk válasza Játékos (#12313) üzenetére


Henk
veterán

Pontosan így van,nekem ez kellett azért ezt vettem és elégedett is vagyok vele. :K

(#12315) Játékos válasza Henk (#12314) üzenetére


Játékos
addikt

Tényleg örülök, hogy nem fogtál mellé! Remélem, én is elmondhatom ezt magamról egy hét múlva! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12316) P00By válasza Játékos (#12315) üzenetére


P00By
nagyúr

Szerintem ne vegyél semmit! :U

;] :P

(#12317) Laraxior válasza P00By (#12316) üzenetére


Laraxior
titán

levegőt se.... ;] mostanában tiszta bolond...igaza vót Beo-nak valami nem 100 :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12318) P00By válasza Laraxior (#12317) üzenetére


P00By
nagyúr

Lehet tényleg megették és az egyik gyermeke átvette az irányítást! :DDD ;]

(#12319) Játékos válasza Laraxior (#12317) üzenetére


Játékos
addikt

Nálam nem 100 valami? :F Te tudod. A lényeg, hogy nálad igen. Ez is teljesen normális, szeretnék hozzád hasonlítani! Sőt! Te szeretnék lenni. Egyedül, egy laptoppal. Ez az, amire minden családapa vágyik! Nincs baj Oszi, majd felnősz Te is, és másképp fogsz reagálni bizonyos dolgokra.
Beo mondta, hogy valami baj van? Vele semmi bajom sincs! De ha ő mondja...
Mindezek ellenére szeretném a békét fenntartani, még akkor is, ha nem egyezik mindenben a véleményünk. Sokkal jobb egy barát, mint egy ellenség, hidd el! :K
Remélem, nem lett túl harapós, csak egy picit felbasztál az ugatós hozzászólással.
Na béke! :R

P00By
:DDD Nem a gyermeke vagyok, apukám ül a gép előtt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12320) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát bár nekem is plazma TV-m van, de én is simán el tudnám képzelni magam egy projektorral. Nálam is pont a méret a lényeg :DDD Volt egy időszak amikor például 30"-os monitort akartam venni, de végül meggondoltam magam. Pontosabban a pénztárcám megparancsolta hogy állj ;] no meg hát milyen gépet kellet volna már ahhoz összerakni hogy vigye a játékokat fullban :U Így hát megelégszek egyenlőre "csak" egy 24"-ossal.
de osztom Játékos nézeteit aki valódi Home made mozit akar annak a legjobb megoldás a projektor :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12321) KillHates


KillHates
nagyúr

Mit tudtok cirkuszolni... Nem féltem Robit, ha nem jön be neki a projektor sitty-sutty eladja és vesz majd egy "világító pingpong asztalt"
Na megyek pelenkázni. :) Az sokkal jobb buli! :DDD Az én TV-m két hónapja csak a port gyűjti. De az nagyon jól. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12322) Elmör válasza shteer (#12298) üzenetére


Elmör
senior tag

De szerettem volna hallani ezt élőben! :DDD :P :N
A mobilom így is majdnem meghalt, amikor fél 9-kor rákezdett, mert tegnap csak 3-kor tudtam leszakadni a gépről. ;] Annyira elmerültem a Paradise-ban. Lehet idén ez lesz a Best game nálam. :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12323) KillHates


KillHates
nagyúr

Na mivan? Mindenki aluszik? :D
Most végeztünk a padlőfűtéssel. :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12324) Henk válasza KillHates (#12323) üzenetére


Henk
veterán

Hát te sem lopod a napot.Vagy éjszakás voltál? :DDD

(#12325) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12326) KillHates válasza Henk (#12324) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Nem, csak megcsúszott az épületgépész a munkával és, hogy határidőre meglegyen belehúztunk egy kicsit. Rohadt hideg volt kint. Reggel fél hétkor persze már keltettek a lányok. Most akkora táskák vannak a szemem alatt, hogy Horst Tappert reinkarnációja lettem!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12327) KillHates válasza Beowulf_78 (#12325) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi készül Beo boszorkánykonyhájában?
Motorozás beindult? Ezzel a gixerrel már macerásabb a gumi füstöltetés!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12328) Laraxior válasza KillHates (#12327) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12329) Cyberpunk válasza KillHates (#12327) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lol gixer trike :DDD :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12330) shteer válasza Játékos (#12304) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#12331) KillHates


KillHates
nagyúr

Megnéztem a BSG sorozatzáróját, nagyon tetszett, csak olyan szomorú volt...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12332) NFree válasza KillHates (#12327) üzenetére


NFree
addikt

Én azt mondom csak egy idióta csinál ilyet egy gixerrel, :( elveszi mindazt amitől gixer a gixer :K
Nehogy félre érsd nem neked szólt ;) :C

vga

(#12333) Játékos válasza KillHates (#12331) üzenetére


Játékos
addikt

BSG ? Azmiaz? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12334) Laraxior


Laraxior
titán

BattleStar Galactica :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12335) Játékos válasza Laraxior (#12334) üzenetére


Játékos
addikt

:R Köszi szépen! Közben a gugli is megmondta, csak azért nem reagáltam magamnak, mert nem tudtam mit. :DDD
És azjóaz? Egy percet nem láttam még belőle. :B Pedig van 2-3 sorozat, amit szívesen nézek. :K Ti néztek sorozatokat? :U

Jááájjj. A tököm kivan magamtól. :W Megígértem anyának, hogy miután kész a mozi, nem lejmolom a családi kasszát tovább. Csakhát közben megláttam a Siverstone HTPC házakat... :O (Az Origenről nem is beszélve...) Nem tudok megálljt parancsolni magamnak sose. :( :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12336) NFree válasza Játékos (#12335) üzenetére


NFree
addikt

"Megígértem anyának" Ezt már én is eljátszottam a múltkor,volt is problem rendesen :O , de mindíg akad valami ami felizgatja az embert :DDD

vga

(#12337) Játékos válasza NFree (#12336) üzenetére


Játékos
addikt

mindíg akad valami ami felizgatja az embert

Hála Istennek! Csak nálam ez túl sűrűn van... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12338) DonMedve válasza Játékos (#12337) üzenetére


DonMedve
addikt

Nálam is!Az Asszony is már tipródik a nyakamon!Most akarok venni VGA-t neki,de persze ez úgy történik,hogy megkapja az enyém,én meg veszek egy jobbat!Már fogja a fejét! :B :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12339) NFree válasza DonMedve (#12338) üzenetére


NFree
addikt

Jaj :K ez jó duma :D : gyere anyukám kapsz fasza vga-t, csak előbb vegyünk nekem egy faszábbat :DDD

Játékos
Hát ne légy olyan izgulós fajta :N
Én most próbálom leszokatni magam, nem sok sikerrel annak ellenére, hogy megígértem othon befejezem a pénz szórást, abban a pillanatban vettem a mocira gumát 30k, eljöttem melózni megigértem, hogy tényleg befejeztem, erre most akarok összedobni vizet 40k, ugye nem ártana egy moncsi 140k, meg egy erősebb vga 100k, ezt hogy fogom othon beadagolni :Y :F

vga

(#12340) Laraxior válasza NFree (#12339) üzenetére


Laraxior
titán

vegyél GTX280at.. adok rá vizesblokkot..és probléma letudva :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12341) NFree válasza Laraxior (#12340) üzenetére


NFree
addikt

Gondolkodtam rajta , hogy megveszem a vizes blokkot is, aztán majd veszek egy 280-at, de asszem megvárom még lejjeb szaladnak az árak, meg a 285 valahogy jobban vonz, habár nem tudni még milyen lessz a 275, de már agyaltam a 295-ön is, de nem akarok tápot cserélni, lehet marad a 275. Begolyózok :F :DDD

vga

(#12342) Játékos


Játékos
addikt

Itt a tavasz. Új szerelem...
:( Jáájjj...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12343) Pttypang válasza KillHates (#12323) üzenetére


Pttypang
veterán

Hehe..hát legalább lehet majd a padlón aludni..no alvás:D
Megyünk haverommal DVTK-VASAS meccsre:D..haverom fehér fűzővel:D vicces lesz...

Everybody lies.

(#12344) Laraxior


Laraxior
titán

szert tettem CS4-es 11.0 photoshopra...hungarian... lehet mázolni :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12345) Beowulf_78 válasza KillHates (#12327) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ez olyan gixxer mint az enyém. :DDD Már mint évjáratban. :C
Ezzel így a Mátrában se nagyon lehetne boldogulni, 3 kerékkel... ;]
Kb. 1,5 hónapja motorozom a gixxerrel... ;]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12346) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

jajmekkorahajam van :D :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12347) KillHates válasza Beowulf_78 (#12345) üzenetére


KillHates
nagyúr

Néztem, még difi sincsen rajta. Kb. olyan fordulóköre lehet mit a Titanic-nak.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12348) Henk válasza KillHates (#12347) üzenetére


Henk
veterán

Vagy fordul az kis íven csak nagyon csapatni kell a farát,keresztbe minden kanyarban. :D

(#12349) Laraxior válasza KillHates (#12347) üzenetére


Laraxior
titán

Papi... nem tudod beszámoltatni a T8100emet egy T9300ba? esetleg egy T9500be? az se baj ha nem új..sőt :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12350) NFree válasza Beowulf_78 (#12345) üzenetére


NFree
addikt

Megnézném a mátrában a srácot :DDD
Május 1 kunmadár?? :K

vga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.