Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) bandi210 válasza Játékos (#11090) üzenetére


bandi210
aktív tag

nekem az van msnen kiírva:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#11152) P00By válasza Beowulf_78 (#11150) üzenetére


P00By
nagyúr

Fénykoromban Icemat 2.0-t használtam :) Most nincsen semmi, mert minek?

Func padot próbáltam. Nem tudom melyiket, de nagyon jó volt :)

Én fanatikus voltam, 15k volt az icemat :B

[ Szerkesztve ]

(#11153) Beowulf_78 válasza P00By (#11152) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Jó az Icemat 2.0! :K Próbáltam én is. Annyi gondom volt vele, hogy rideg. Csak ezért nem vettem meg. :R Ezért lett inkább az Archetype, de okozott némi fejtörést, hogy bevállaljam e az Icemat-ot ... :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11154) Cyberpunk válasza DonMedve (#11146) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem meg ilyen [link] :R

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11155) P00By válasza Beowulf_78 (#11153) üzenetére


P00By
nagyúr

Szeretem, ha rideg egy kicsit :DDD
Nekem ez nem volt gond, mert nem ért hozzá a kezem :)

(#11156) Laraxior válasza Cyberpunk (#11154) üzenetére


Laraxior
titán

:B enyém ilyen,,egerestől,mindenestől :D csak szerényen :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11157) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Azért lassan kiderül hogy itt a topikban mindenkinek profi pad-ja van. ;] :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11158) bandi210 válasza Laraxior (#11156) üzenetére


bandi210
aktív tag

komoly:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#11159) Elmör válasza Beowulf_78 (#11157) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem-nem, mindjárt linkelem nekem milyen van, meg fogtok lepődni, meg röhögni, de nekem ez jött be. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11160) bandi210 válasza Beowulf_78 (#11157) üzenetére


bandi210
aktív tag

..nekem nem:D
csak egy kis xar..de majd a new géphez:D ha valaha kész lesz:S
kéne 16K az alaplaphoz :O :O :O

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#11161) DonMedve


DonMedve
addikt

Van egy icemat 2.0-am nekem is,bennt pihizik a dobozában!Nem szerette a G5.Most meg már nem kell mert kicsi lenne!Nem férnék el rajt,van amikor még ez is kicsi! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11162) bandi210 válasza DonMedve (#11161) üzenetére


bandi210
aktív tag

mi lehet akkora extra egy alátétben??lehet laikus vok..de ezt nemtom megérteni..mi lehet benne az extra?mert rendben hogy nagy meg szép..de ennyiért..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#11163) Elmör


Elmör
senior tag

No, lehet röhögni: egérpadom
Ez full komoly! Látszik, hogy régóta használom, mert kajak el van kopva a széle. :D Viszont erre lehet írni! :P
A teljes bizonyíték :DDD

Akit esetleg érdekel a letöltés: éppen a Burnout-ot blokkolom! :D

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11164) Cyberpunk válasza Elmör (#11163) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az jó játék nekem is meg van :D Csak egy kicsit gagyi arcade de hát nem is készült másnak ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11165) P00By


P00By
nagyúr

Heatkiller GPU-X2 (Waterblock for GTX 285) launched:

[link], [link], [link], [link], [link], [link]

(#11166) Beowulf_78 válasza DonMedve (#11161) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem adod el? :B ;) Ha igen, pü-ben dobj egy árat. :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11167) Elmör


Elmör
senior tag

Úgy látszik holnap elkel a procim.
Lehet pár napig gép nélkül maradok. :O
Ha valamelyikőtök tud eladó Q6600-ot 34K környékén akkor ne habozzon, írjon! :R

Szerk.: a smile-t egy sorral lejjebb kellett volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11168) Laraxior válasza Beowulf_78 (#11157) üzenetére


Laraxior
titán

szerinted honnan van a sok headshot? ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11169) DonMedve válasza bandi210 (#11162) üzenetére


DonMedve
addikt

Az extra???Kérlek az,hogy mennyire tapad rajt az egér,mennyire könnyű rángatni,namost a rángatáshoz hozzátartozik,hogy a gyors mozdulatoknál pontos marad e rajt az egér.Úgy érzem ez a Taito pad most az amit kerestem.A G5-öm rohadtul szereti.Csak kár,hogy szegény halálán van!A Roccat Kone-ról meg nem is beszélek,az alá gyártották,visszajön gariból,remélem szétgyalázok mindenkit.

Beo:Beszélhetünk róla!Mit érne meg neked?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11170) Beowulf_78 válasza DonMedve (#11169) üzenetére


Beowulf_78
addikt

pü ment. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11171) DonMedve válasza Beowulf_78 (#11170) üzenetére


DonMedve
addikt

RePÜ--> :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11172) Undoroid válasza Laraxior (#11147) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Hatalmas gratula a kiváló eredményedért!

* * *

Egérpad?

Az egyik ismerősöm csinált egy tesztet...Függőleges,egyenes vonalakat próbált húzni a Paint-al.Volt egy kis különbség...

Mindkét esetben ugyanazzal a Razer egérrel próbálkozott,két féle Razer alátéten!Gondolom,hogy innen már egyszerű kitalálni,hogy melyik a fém és a textiles? :U

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11173) DonMedve válasza Undoroid (#11172) üzenetére


DonMedve
addikt

Na Bandi210!Érthető így már?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11174) Elmör válasza DonMedve (#11173) üzenetére


Elmör
senior tag

Szerintem már igen! :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11175) Laraxior


Laraxior
titán

Ma kaptam tesztre egy Q9450et... Attisnak mondom :D :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11176) Elmör válasza Laraxior (#11175) üzenetére


Elmör
senior tag

Vazze, én meg legalább 1 Q6600-at ha kapnék! :D
Mátol nincs gamer gépem, nyomhatom a ratyin a netet, meg a honfoglalót, juppijéé! :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11177) Laraxior válasza Elmör (#11176) üzenetére


Laraxior
titán

vót nekem faja q6600om..nem is egy :)) joshua eladta már a Q6600ot? az nagyon jó proci volt :K :R szerintem eladó lesz ez a Q9450..de majd úgyis fennt lesz apróban...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11178) Elmör válasza Laraxior (#11177) üzenetére


Elmör
senior tag

Úgy tudom licitre bocsájtotta. Valahol 40K felett van, de annyit nekem nem ér meg. Nem kell 4GHz-es Q6600, elég ha viszi a 3,6-ot is. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11179) Kasza08 válasza P00By (#11165) üzenetére


Kasza08
őstag

Neked ezért fizetnek? ;] :D

(#11180) Laraxior válasza Elmör (#11178) üzenetére


Laraxior
titán

:K :R

hú gyerekek... kicseréltem a Razeren a teflontalpakat, megjött az eXactMat is... olyan mozgása van az egérnek..hiiij :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11181) lorcsi válasza Laraxior (#11180) üzenetére


lorcsi
veterán

honnan szereztél teflon talpakat ?

(#11182) Laraxior válasza lorcsi (#11181) üzenetére


Laraxior
titán

benne van a razerben,mint szériatartozék..csak én most találtam meg..de van még egy szett :DDD ugyanis a most eladott razerből valahogy eltűnt ;] és nem eladó :DDD :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11183) bandi210 válasza DonMedve (#11169) üzenetére


bandi210
aktív tag

bocs..akk úgy kérdezem hogy a nagy shotmániákusokon és a rajzolgatósokon kívűl kell e vkinek?vagy egyéb..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#11184) DonMedve válasza bandi210 (#11183) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11185) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Q9550@3920MHz@1.392V ;]

Attisnak! :)) :Y :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11186) Laraxior válasza Laraxior (#11185) üzenetére


Laraxior
titán

Q9450.... rossebbe..elírtam :D :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11187) bandi210 válasza DonMedve (#11184) üzenetére


bandi210
aktív tag

ennyi:d majd ha meglesz NEW COMPU AKK MAJD SZTEM LEHET BESZERZEK EGYX SZÉP A/3AS MÉRETŰT:dd(húúpsz csipsssz lóóók:D)

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#11188) Elmör válasza bandi210 (#11187) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha látod,hogy csipsz lóóók akkó mé nem módosítóóó!? :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11189) P00By válasza Kasza08 (#11179) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem :B

:D

Galaxy GeForce 9600 GT Green Edition Pictured:

[link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#11190) Elmör válasza P00By (#11189) üzenetére


Elmör
senior tag

Beszarás! :DDD
Ha 9600GT-t vennék asszem nem érdekelne, hogy 5%-al kevesebbet fogyaszt vagy sem, ellenben a GTX280-nál már tutira. :))
Persze az 5% csak hasracsapás, illetve lustaság, mert ugyanaz a billentyű. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11191) bandi210 válasza Elmör (#11188) üzenetére


bandi210
aktív tag

mert mikor eszembe jutott(beírtam..utána akartam módosítani..mert volt egy kisa dolgom..)és mire átírtam volna addigra kissé lejárt az idő:SS
szerk:off..

[ Szerkesztve ]

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#11192) Elmör válasza bandi210 (#11191) üzenetére


Elmör
senior tag

Oks.Béke veled! :R
Most hogy áll az épülő/készülő géped? Mi hiányzik még?
A tököm, on-ba rakom. :D

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11194) Elmör


Elmör
senior tag

Észrevettétek Játékos milyen régen írt?
Szerintem elkapta az asszony! :DDD ;]
Úgy néz ki lesz finom kis Q9400-em. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11195) Játékos válasza Elmör (#11194) üzenetére


Játékos
addikt

:))

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11196) lorcsi válasza P00By (#11189) üzenetére


lorcsi
veterán

mit lehet a jumperral állítani ?

(#11197) Beowulf_78 válasza lorcsi (#11196) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hogy mekkorát ugorj. :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11198) Elmör válasza Beowulf_78 (#11197) üzenetére


Elmör
senior tag

Vagy hogy mekkorát hipervándorolj! :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11199) Beowulf_78 válasza Elmör (#11198) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ja ja. :) Egyébként nekem tetszett a film... :K bár sokaknak nagyon nem. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11200) Elmör válasza Beowulf_78 (#11199) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor én a kettő között vagyok. Nem emlékszem az egészre, mert közben volt egy fontos telefonom, de egynek jó volt. :K
Az új X-men filmre vagyok kíváncsi nagyon. 1 hete néztem meg a trilógiát és tök kellemesen csalódtam. A második rész ütött szerintem, az első kicsit gyengus, a harmadik átlagos. Hugh Jackman meg tényleg egy állat, bár a legjobb alakítása szerintem akkor is a tökéletes trükk. :C
Ja, lesz játék is belőle, de azt annyira nem várom. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.