Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11301) Laraxior


Laraxior
titán

már "csak" 932 hsz kell... tegnap pumpáltam közel 100at :D meg egy halom eredményt is :C majdnem levertek egy i7+ GTX285 combóval :Y ne ám már hogy a Q9550 + GTX280 ne legyen combosabb.... fél nap alatt rávertem vagy 500pontot ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11302) DonMedve válasza Laraxior (#11301) üzenetére


DonMedve
addikt

Lara,te állat! :DD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11303) KillHates


KillHates
nagyúr

:C :C :K :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11304) KillHates válasza Laraxior (#11301) üzenetére


KillHates
nagyúr

gratulálok :C ne hagyd magad! jó hideg van, ki kell használni :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11305) KillHates válasza Játékos (#11293) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerinted mi van a ölemben ami nem hagy aludni, mert nem tudom elaltani? Így fél kettőkor...
:D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11306) Játékos válasza KillHates (#11305) üzenetére


Játékos
addikt

:) Ne félj! Nem kell sok idő, és Te leszel az, aki majd nem hagyja elaludni, csak mondja mégegyszer, hogy "Imádlak apa!" Jobb, mint egy lottóötös! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11308) Laraxior válasza KillHates (#11305) üzenetére


Laraxior
titán

höhö... kiskocka lesz...én már látom a papa nyomdokaiba fog lépni :C

reméljük nem lesz bunda az arcán :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11309) Beowulf_78 válasza KillHates (#11303) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Keldor azt mondta nem szabad Rampage 2-öt venni. Sok a gond vele. :U :F Vicces hogy egy Asus R.O.G. lap 80-90k-ért szar. :(

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11310) Beowulf_78 válasza WesTM (#11298) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Persze...püföli a híres 295 GTX-et. :F Az egyik 14 a másik 16 fps kb. Tök mindegy melyik püföli melyiket, mert full-ba kevés mind a kettő a 2560-hoz. Látom dörzsölted a tenyered amikor válaszoltál, hogy végre ezt leírhatod, bár a kérdésre félrevezető volt a válaszod...de el kell hogy keserítselek, hogy 2560 jelenleg az a felbontás, ahol optimalizáltsági korlátok lépnek fel mindkét gyártónál, tehát a 4870 X2 CFX, és a 295 Quad SLI jó lenne, de nem jól skálázódnak, amellett, hogy az egyik 230 a másik 280k.
Szóval ha legközelebb hasonlóan kimerítő választ adsz, nem csak annyit hogy "4870 X2-t vegyél, mert az jobb 2560-ban", akkor azt megköszönném :B , mert ezzel a véleményeddel félrevezeted azt, aki segítséget kért.

ui: Ez a gond az Ati tulajokkal...késztetést éreztél arra hogy leírhasd, jobb a 4870 X2 2560-ban mint a 295 GTX. Ez tény, ezzel senki sem akar vitatkozni. De a túlzott márkahűséged jelen esetben nem sugallt megoldást a kérdést feltevő problémájára.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11311) Henk válasza Beowulf_78 (#11310) üzenetére


Henk
veterán

nem sugallt megoldást a kérdést feltevő problémájára szerintem nem is ez volt a célja.

(#11312) Laraxior válasza Beowulf_78 (#11309) üzenetére


Laraxior
titán

Gigabyte a nyerő mostanában ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11313) szacsee válasza Beowulf_78 (#11309) üzenetére


szacsee
nagyúr

Amit linkelt, az nem az mATX-es megfelelője?
Mindegy Giga úgy is jobb.. ;] ha már szóba jött a márkahűség. :DDD

(#11314) WesTM válasza Beowulf_78 (#11310) üzenetére


WesTM
senior tag

Tenyérdörzsölés megvolt. :R
Végül is igazad van,de nem a kimerítő válasz volt a lényeg. Kolléga kérdezte melyik kártyát érdemes megvenni.
Én válaszoltam hogy a 4870x2-t.
Megindoklom miért. Abban a felbontásban amiket olvastam, minden tesztben sikerült megvernie a 295 gtx-et. Ha nem így lett volna akkor azt mondom a 295gtxet vegye, mert veri abban a felbontásban a 4870x2-t.
Továbbá 4870x2 1gb memoriát tud magonként használni, ami több mint a 295-é, ez pedig extrém nagy felbontásban jobban jön. (Még 1 érv mellette)
Persze hogy ha szó lett volna arról, hogy esetleg CFX,-vagy SLI legyen akkor lehet azt mondom egyből hogy 2 4870x2. :R De még a 2gpu-val is problémák vannak, nem még a 4 el. Tehát tiszta szívből nem ajánlanám senkinek.

A márkahűség más dolog. Tény hogy nem vennék nvidiát, mert jelenleg is van 2, és nem vagyok lehívva tőlük. (8800ultra és gts). Bár az ultrát régen szerettem, de az még akkor volt mikor kijött. :)

Részemről ennyi. :R

Továbbra is azt mondom hogy 4870 x2. Persze a GTX sem rossz. :R :C

(#11315) Gaben01


Gaben01
őstag

Valaki b@ssza már fejbe ezt a gyökeret,mert kezd hihetetlenül irritáló lenni amit csinál: [link] :(((

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#11316) Beowulf_78 válasza WesTM (#11314) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Megint írtál jó sokat...a semmiről. :F Semmit nem magyaráztál meg abból, amit én megkérdőjeleztem a segítőkészségeddel kapcsolatban... :U Még 1x utoljára. :W
A kérdés az volt hogy:

Milyen VGA-t vegyen 30 colos monitorhoz, 2560-as felbontáshoz, full minőségben való játékhoz..

Erre pedig még mindig nem az a válasz amit te írtál. Az hogy melyik veri melyiket tök mindegy, mert mind a 2 VGA-val játszhatatlan full-ban ez a felbontás. DE MÁR EZT IS LEÍRTAM 1X.

Végül pedig ismertetném veled, mert ez sem megy segítség nélkül ahogy látom, hogy ez az nVidia baráti topik. Na már most te mint Ati tulaj kinek is vagy a barátja innen a topikból??? :U Mert ha senkinek, akkor nem értem mit keresel itt? :B
Olyan dolgokat írsz le amik nem fedik a valóságot, és ráadásul egy segítséget igénylő fórumtársunkat is félrevezeted az Ati fanatizmusoddal, mert neked még mindig nem a segítségnyújtás volt a lényeg, hanem hogy sztárold az Ati-t a 295 szemben.
Igazából próbáld magad más topikokra orientálni, mert bár el nem küldhetlek a topikból, de abba segíthetek, hogy ne érezd jól magad közöttünk. ;)

ui:
Mellesleg megjegyezném, ill. megkérdőjelezném a szakmai hozzáértésedet is a dolgokhoz, mert aki azt gondolja azért jobb a 4870 X2 2560-ban mert nem 1,8GB hanem 2 GB van szerelve az X2, az elég butuska, és tudatlan ehhez a témához. :B :(

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11317) Gaben01


Gaben01
őstag

Közben átkerült ide: [link]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#11318) Beowulf_78 válasza Gaben01 (#11315) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Írtam egy kurva hosszú hsz-t....de mire befejeztem, törölték az írást. :(
Beteszem ide, remélem ez a zodiákus benéz ide:

A kedves cikkíró, aki még mellesleg tanulóként írta a cikket, gondoljon bele, majd ha ő is kereső képes lesz, és lesz hobbija, mennyire értelmes dolog, és mennyi pénzt áldoz rá. Mert nem másokat kell fikázni, mert mi nem vagyunk olyanok. Illetve olyanok vagyunk, csak pont más dolgokban.
Az hogy a cikkíró ilyen marhaságok miatt ír egy cikket...pfff.Gatula neki ezért. Az pedig hogy a szüleitől nem kér pénzt, mert a nyári munkákból összeszedett lóvét költi csak...Röhelyesnek tartom hogy megszólja azokat akik a pénzért megdolgoznak, és a gépre költik. Hogy 1-2 fps-ért, vagy másért az magánügy. A cikkírónak pedig böki a csőrét, hogy otthon anyuci apuci nem ad lóvét fejlesztésre (még jó) mert gyorsabb gép kellene. Ezért van hogy irritálja őt egy aláírás, és ezt szavakba is ölti blog formájában. Az irígység nagy úr... :B
Laraxior-t pedig ismerem, és bár tényleg sokat költ a gépre, de jóval normálisabb arc, mint te a blog bejegyzésed alapján. Arról nem is beszélve hogy te még a csattogós falepkéket tologatod álmodban a hüvelykujjadat szopkodva, amikor ő már fent van, és megy melózni. Azt hiszem 04h jár be. Szóval engedtessék már meg neki hogy hardvert vegyen, abból amiért megdolgozott. Akit már elért a gazdasági válság szele, azt sajnálom, de ha engem elér, nem leszek irígy, mert lesz esetleg olyan, akit még nem ért el.
De hogy egy kis olajat öntsek a tűzre, Január elején vettem egy GTX 295-öt 102k-ért! :P
Készpénzért! Persze nem 1-2fps-ért, és nem 3d06, Vantage-hoz.
Javaslom a cikkírónak beszélje meg a szüleivel, hogy krónikus irígységben szenved, amit úgy tudnának orvosolni, ha hazahoz egy 4-es vagy 5-öst akkor kapjon 1-2-3k-t, és az ebből összerakott pénzt arra költi amire akarja. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11319) KillHates


KillHates
nagyúr

Hát ezt én sem hagyhattam szó nélkül: [link]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11320) Henk válasza KillHates (#11319) üzenetére


Henk
veterán

B@szki ez aztán odafigyel a topikok helyes működésére.Ha így folytatja beveszik modi-nak.Vagy ő irányít majd egy személyben itt mindent. :DDD

(#11321) Kasza08 válasza Henk (#11320) üzenetére


Kasza08
őstag

Ja wohl, mein Führer!:D PH! uralomra tör ;]

(#11322) WesTM válasza Beowulf_78 (#11316) üzenetére


WesTM
senior tag

Ahogy olvasom az nvidia fórumokat azt veszem észre túl nagy a szád a semmire. Hogy jösz te ahhoz hogy kritizálj mindenkit?
Próbáltam segíteni, jelzem NEM NEKED!!! ;]
És igen okozhatja a memória a sebességet, már csak az rv770ből kiindulva, ami gyorsabb magas felbontáson, amit szintén említettem 1gb memóriával. Tehátz oda már kell a memó, főleg ennek a kártyának, és főleg annak tudatában, hogy a geforce-k memória kezelése g80 óta gyengébb. Én meg tudom indokolni amit írok, te meg okoskodsz.
Mi lett volna ha átnézel azon amit írok, és foglalkozol a mással?
.
Köszönöm veled a beszélgetést befejeztem, akkor segíts TE :R másnak!!!

ÉS nem fenyegetések, ha ati fórumba keveredsz véletlen majd segíthetek, hogy ne érezd jól magad. :(( Ezzel magadat járattad le. GRAT!
Kiállítottad a bizonyítványt magadról, régóta figyellek a fórumokban.

Bocsi többiek, hogy meg kell védeni magamat. :( És továbbra is jelzem, semmi bajom az nvidia karikkal, attól még hogy nem vennék olyat. (Itt van mellettem 2 nvidia kártya most is.)

[ Szerkesztve ]

(#11323) KillHates válasza Henk (#11320) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerencsére nem így választják ki a moderátorokat. Nagy felelősség ez a házigazdáknak; emberileg, pszichológiailag meg kell felelni erre a célra. Szerinted, nem fényesedne ki neki egy hét alatt a "BAN gomb" a billentyűzetén? Mint abban a topicban írtam, nem a modker topic alapos látogatása a célravezető... Legfeljebb abban, hogy megutálják az embert. :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11324) KillHates válasza Kasza08 (#11321) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak poénkodj, aztán ha zod modi lesz hamar ugrik a kis mókus avatarod :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11325) Beowulf_78 válasza KillHates (#11324) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Rövidesen bezáratom az Ati-s "játszóházat" a GTX 295 topikhoz kapcsolódóan. :((( Megy a kampányolás 2-3 ember részéről. Már kurvára unom. Illetve azt, hogy bármit írsz az hülyeség, amit meg ők mondanak hülyeséget, az szentírás. :(

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11326) Beowulf_78 válasza WesTM (#11322) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Még 1x mondom, mert ezt sem sikerült felfognod...ez egy baráti topik, és te nem vagy "barát" szónak még csak a közelében sem!
Nem szakmai topik...haló! Felfogtad? :U :(
Menj és segíts a 4870 X2 topikba...ott legalább az én hsz-eimmel se fogsz találkozni.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11327) KillHates válasza Beowulf_78 (#11326) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehh, Beo! Hagyd már a fenébe! Pont arról van szó, hogy ez egy baráti topic. Ha ő az ATI-kat méltatja, hát legyen. Nem kell ezért pálcát törnöd felette. Nem akarlak megsérteni, de most pont azt csinálod, amiért az "ATI játszóteret" záratni szeretnéd...
Béke, cimbi. :R :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11328) Elmör válasza Gaben01 (#11317) üzenetére


Elmör
senior tag

Leírtam neki az én szerény kis véleményemet is. :D
A végén már tényleg ott fogunk tartani, hogy az emberek egymást megszólják, mert mondjuk X vesz paradicsomot, Y meg nem tud. :(((
Mondjuk azt el kell ismerni, hogy amikor pofátlanul sok hirdetést adnak fel 1 dologról és Ő "beköpi" azzal segít a moderátoroknak, de ennyi, a többi dolga már inkább idegesítő. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11329) KillHates válasza Elmör (#11328) üzenetére


KillHates
nagyúr

"A végén már tényleg ott fogunk tartani, hogy az emberek egymást megszólják, mert mondjuk X vesz paradicsomot, Y meg nem tud."

Egyébként egyértelműen ez irigység. És kishazánkra leginkább ez jellemző. Németországban a gyerekek úgy csúfolják egymást, hogy "neidungar"...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11330) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Ezúton értesítem az NV-s BARÁTAIMAT hogy IceMAT 2.0 black tulaj lettem
DonMedve jóvoltából! :C
Póstán küldte, amitől kicsit azért tartottam, mivel üveg pad...de épen és sértetlenül megérkezett! :K Egyelőre más dimenziónak érzem a Func Archetype-hoz képest! :Y :C Meglátjuk mennyire hálálja meg a Crysis Wars...remélem sok-sok head shoot-tal... ;]

mod: dobok is egy pirosat neki! :K :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11331) Elmör válasza Beowulf_78 (#11330) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem is tudtam, hogy üveg pad! :Y
Gratula hozzá, sok-sok headshot-ot! :C

Nekem pedig megérkezett a Q9400-em! :D
Még nem tudom tesztelni, mert a paszta (MX-2) még nem jött meg. Azzal csak jobb lesz egy kicsit a hőfok. Ha meg nem, akkor úgyis megírom és levonjuk a konklúziót, hogy nem érdemes 1500-ért venni pasztát, jó az 500 Ft-os is. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11332) Beowulf_78 válasza Elmör (#11331) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Grat! neked is a procihoz. :C :C Az MX-2 meg várd meg. Jó lesz az. ;) Amióta átálltam Arctic Silver-ről azóta csak MX-2-öt veszek. :K A GPU-t is ezzel pasztázom. ;]
Olyan nem lehet hogy nálad nem jó...ha esetleg mégis, elkúrtál valamit. :DDD

ui: ilyen profi egérpad felületi kidolgozást még nem láttam mint az IceMAT 2.0! :Y Nem véletlenül 9-10k a bóótban. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11333) KillHates válasza Beowulf_78 (#11330) üzenetére


KillHates
nagyúr

A Te régi padodat nem adod el nekem?
Én a göcsörtös asztalon nyomom, és nem akarom, hogy elkopjon a csicsás egerem talpa pár hét alatt. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11334) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ej látom ment a gyilok bocs hogy ki robbantottam ;]
Egyébként nem mostanában veszem meg a monitort úgyhogy talán felesleges is volt a kérdés :U . Legkorábban majd a nyáron. Az viszont biztos hogy a jelenlegi csúcs kártyákat mellőzni fogom nem elég oda már ez a teljesítmény :N Majd talán a következő generáció :U
szerintetek ekkora felbontáson már nem fogok CPU limitbe ütközni? Jó persze a jelenlegi addigra megy a háztól és talán majd valamelyik Corei7 a 35 nm-esek közül jöhet ;]

Egyébként Hexaa-nál 307 ezer a Dell 3008WFP :C egész korrekt egy kereskedő én legolcsóbban 320 ezerért láttam. De ennek ellenére inkább hanyagolom egyenlőre :DDD
Ez meg mellé két GTX295 plusz új lap hát annyim jelenleg nincs :O elvégre válság van nem de ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11335) KillHates válasza Cyberpunk (#11334) üzenetére


KillHates
nagyúr

Samsung monitorban esetleg nem gondolkozol?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11336) Laraxior válasza Beowulf_78 (#11330) üzenetére


Laraxior
titán

akko végre megmérkőzhetne a két Copperhead...
IceMat vs. eXactMat ;] :D
Mellesleg nekem hót felesleges volt megvenni...semmi jobb eredmény nincsen..max szépen mutat itt a gép mellett :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11337) Beowulf_78 válasza KillHates (#11333) üzenetére


Beowulf_78
addikt

2K? ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11338) Cyberpunk válasza KillHates (#11335) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát :U ami pöpec Samu az a XL30, de az meg egy vagyon, konkrétan ;] 900k fölötti ár :Y Persze jobb lenne 2 ms G2G ,meg LED hátér világítás csak hát ezért már tényleg el kellene adnom az egyik vesém, annyira meg nem vagyok fanatikus :DD

Ja tévedtem mikor azt mondtam hogy nem vagyok fanatikus hiszen "fanatikus tag" vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11339) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!
Úgy néz ki tényleg csak holnap jön meg a pasztám. Postás bácsi nem csengetett, márpedig 4 után nem is fog! :O

Viszont ebbe a régi netezős gépbe vett fater 2X512MB DDR ramot, a régi 256MB helyére. Amit nem értek, hogy ugyan gyorsabban töltöget, de mégis eléggé aktívan használja a lapozófájlt és ilyenkor a merevlemez is eléggé dolgozik. Ez így természetes?
Gondoltam arra is, hogy a proci visszafogja a memókat, mert az 166-os FSB-n megy (Sempron 2600+). Próbáltam 200-as FSB-vel, de nem akarja, még a CMOS Clear sem segített, csak a CPU Safe mode. A tököm ki van ezzel a géppel. Mondjuk tényleg nem tölt annyit, meg nem fagy le, ha egyszerre 2-3 weblapot nézek, de a vinyós dolgot nem értem. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11340) KillHates válasza Beowulf_78 (#11337) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tökéletes! :R Csak az asszony meg ne tudja, mert kibelez! Majd elsunnyogom, mert tegnap nyertem egy ezrest egy kaparós sorsjeggyel :C úgyhogy most habzsi-dőzsi van! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11341) KillHates válasza Cyberpunk (#11338) üzenetére


KillHates
nagyúr

A CHS-ben a 30-as PVA-s Samu van:

SAMSUNG LCD Monitor 30" 305T+ 1000:1, 300cd, 6ms, 2DVI
A Listaár: 276 700 HUF + ÁFA
Kosárba teszek darabot
Cikkszám: SMG LS30HUXCB/EDC
Garancia: 3 év szervizben
CHS Azonosító: 95086
Gyártó: SAMSUNG
Akció: NEM
Képernyő átmérő: 30
Technológia:
Felbontás: 2560 X 1600 (WQXGA) 16:10
Válaszidő: 6 ms
Kontrasztarány: 1000:1
Fényerő: 300 ANSI lumen
DVI: 2DB
TV-Tuner: NEM
Multimédiás:
Szín: FEKETE
Látószög H/V: 178/178 °
Színek száma: 16,7
Pivot (forgatható): NEM
Állítható magasság: IGEN
Fali rögzítés: 200X100
Touch-screen (érintős): NEM
USB elosztó: IGEN
Beépített tápegység: IGEN
Egyéb csatlakozók: N.A.
Egyéb: FALRA SZERELHETŐ, USB HUB 4PORT, KETTŐS DVI BEMENE
Súly:
HD (High Definition) Támogatás
Egyéb: Falra szerelhető, USB hub 4port, Kettős DVI bemenet;
Válaszidő (ms) (tipikus) 6 (GTG)Szeparált H/V Bemenet

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11342) bandi210 válasza Laraxior (#11301) üzenetére


bandi210
aktív tag

:d asszonyállat..helyxett gépállat:DD
ja lara..türelem..és majd a gyerek lekapja a szakálladXD(mondjuk nincs de nem baj:D)

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#11343) DonMedve válasza Beowulf_78 (#11330) üzenetére


DonMedve
addikt

Hi Skacok!
Beo a pirospötty,ment vissza is!És köszönöm a korrekt üzletet!
Más:Képzeljétek tegnap beadta a kulcsot a G5-öm.A múlt héten,nagyon gáz voltam COD2-be,pedig nem vagyok egy láma benne,sokszor kaptam meg már a WH-s,és az AIM-os köcsög "kitűntetést".Erre a dicsőségfalam is bizonyíték,de a tetőpont a tegnapi nap volt!Teljesen kész voltam,még meg is jegyezték a szerón,hogy mi van velem.Ez azért utal valamire nem?Nem elég,hogy laggolt a szerver mint állat,de amikor el kellett volna valakit találni,akkor sem ment!És olyanok vertek meg akiket szarrá szoktam gyalázni!Mérgemben odavágtam az asztalhoz az egerem,és elment a jobbklikk! :O :((( Úgyhogy amíg a Roccat Kone,vissza nem jön gariból,addig game pihi.Lehet nem is baj,mert már tisztára bekockulok!Ehh úgyhogy így jártam.Bocs,hogy itt panaszkodtam,de kinek mondjam el ha nem nektek?Ti megértetek talán. :R

Ui.:Attis,ezt is bevállalod egy kis műtétre?? :B :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11344) Elmör válasza DonMedve (#11343) üzenetére


Elmör
senior tag

Sajnálom az egerentyűdet, tuti megvolt már az "ideje" de a végén a kegyelemdöfést Te adtad meg neki. :K
Én a billentyűzetet szoktam bántani, aztám az egeret és végül jönne a monitor, de addig szerencsére nem jutottam el soha, az kemény is lenne. :B
A Roccat Kone remélem mihamarabb hozzád kerül szép, új állapotában, aztán akkor tudsz megint COD-ozni. ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#11345) Cyberpunk válasza KillHates (#11341) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így az adatait el nézve nem tűnik rossznak, azért egy tesztet meg kellene nézni róla.
Viszont a Dell az egy picit jobb, no meg persze jobban is néz ki :K És sokan dicsérték az alig észre vehető után húzása miatt kifejezetten jó játékra is, persze egy profi gamer biztos találna kivetni valót rajta. De ebben a méret kategóriában kifejezetten impozáns.
Viszont a Samunál van 3 napos pixel gari :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11346) Laraxior


Laraxior
titán

Racecam(* A felhasználó jogait az Alapelvek durva megsértése miatt ideiglenesen felfüggesztettük!)
(Az eltiltásból hátralévő idő: 0 nap, 05:52:05) Blahó Tibor (Budaörs)
racecam@prohardver.hu

azt a kur*a..ilyet sem sűrűn láttok :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11347) KillHates válasza DonMedve (#11343) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az a gányolás után, nem lep meg, hogy szarakodott az egered. Biztosan elmozdult az optika a nagy szigszalag gumótól ami benne van az egérben! :D Nagy szopás megcsinálni...
Hoci, küldjed, de sok idő lesz (kb egy hét) mert rá kell szánnom egy éjszakát, hogy bekalibráljam.
Addig meg marad a jó kis USB-s Genius. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11348) KillHates válasza Elmör (#11344) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én egyiket sem bántom. A kettő majdnem annyit ér mint az egész gépem! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11349) KillHates válasza Laraxior (#11346) üzenetére


KillHates
nagyúr

Miafax??? Race-t tempbannolták? :Y :Y Pedig nagyon korrekt modi. Biztosan valaki felidegesítette és kénytelen volt elküldeni a pitsába! Aztán bannolta saját magát. :U :F

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11350) KillHates válasza Cyberpunk (#11345) üzenetére


KillHates
nagyúr

Járj utána, ha kell együtt bemegyünk a nagykerbe és megveszed a pingpong asztalt :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.