Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11701) Beowulf_78 válasza Játékos (#11700) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Próbáld ki még egy 4. ellenőrző progival is. Ez eddig 2:1, hogy vidd vissza. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#11702) KillHates válasza Játékos (#11700) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az egyik ügyfelemnek a RAID-je a rosszul beállított energiagazdálkodás miatt vacakolt. Az is hibát jelzett folyamatosan.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11703) Játékos válasza KillHates (#11702) üzenetére


Játékos
addikt

Energiagazdálkodás? :F :((( Az EPU6 eléggé ebbe a kategóriába tartozhat, ugye?! :W :W
Nem tudom, melyik szopatott jobban. A vincsi, vagy az EPU.... :W

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11704) Laraxior


Laraxior
titán

mondtam hogy minden második hsz a kis tetűé :W fődig ér a nyelve... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11705) DonMedve válasza Laraxior (#11704) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem szokták neki mondani??:"-Nyalj be régen láttalak!! ;] "

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11706) KillHates válasza Laraxior (#11704) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szánalmas... :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11707) DonMedve


DonMedve
addikt

Srácok szerintetek ez a proci erősebb mint az enyém?
Intel Core2Duo T9300 2,5Ghz , 800Mhz FSB, 6MB L2 cache-erről lenne szó,ügye ez mobilproci!
Az enyém egy E6700!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11708) KillHates válasza DonMedve (#11707) üzenetére


KillHates
nagyúr

Itt össze tudod hasonlítani: [link]

De szerintem nem erősebb. Az asztalik nagyon jól túlhajthatók, míg a mobil procikhoz speckó szerelés kell.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11709) DonMedve válasza KillHates (#11708) üzenetére


DonMedve
addikt

THX :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11710) Pttypang válasza KillHates (#11670) üzenetére


Pttypang
veterán

hehe:D a tehetség..na de valaki segítene..illetve gondolom addigra megoldom:D az xpsp3 nemigen akarja felismerni a TELÓM..mármint az újat..adatkábel+driver elvileg megléenne de mégse akarja felismerni..próbáltam máshol alap Xp felismeri..tipp?
szerk:na mindegy..lekaptam egy k550i drivert..majd otthon kiderül mi lett..
Ja egy negatív rekrd:kemény 73pontot értem el 3dmark06-ban:DDLoL..na ennyit erről..kemény 0fps-t produkált a gép a tesztek alatt:DD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11711) Pttypang válasza Pttypang (#11710) üzenetére


Pttypang
veterán

azért cselesen sokszorosan átküldős módszerrel feltoltam gépre néhány képet:D
Tess az album:D
Na szóvakl érdekes....tesóm szobájába lett átrakva:D LoL

Everybody lies.

(#11713) Henk válasza P00By (#11712) üzenetére


Henk
veterán

Az Inno nagyon erőlteti a kártyáin ezeket a spéci hűtőet.Kiváncsi vagyok ez az árát hogyan befolyásolja.

(#11714) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Képzeljétek, mi történt! Egy hónapja megfingott a Z-5500-am. Hívtam a Logitech ügyfélszolgálatot, azt mondták, egyértelmű, ki lesz cserélve, de az eladó szerv intézi. OK. Eltelt egy hónap, tegnap kitalálta az eladó szerv (Cellcom), hogy ja, igen, minden rendben, visszakapom az árát! :Y Kérdeztem a csákótól, hogy ezt hogy hoztátok össze, ki találta ki mindezt? Aszongya: beszerzési problémák miat! :Y Aha! Én meg hülye vagyok...mondom pont itt van a honlapotok előttem, lehet rendelni halomra, semmiféle beszerzési problémáról nem írtok. Kérdeztem, hogy az a baj, hogy közben 15k-val drágábban adjátok? Hááát...öööö. a deviza árfolyamok...de ha kifizetem az akkori, és az aktuális ár különbözetét, akkor kaphatok egy újat. Rögtön nincs beszerzési probléma...
Na itt fejezd be testvérem, add a főnököt. Mindez fél ötkor volt, a főnök már nem elérhető, de ma addig keresem, ameddig el nem érem.
Mit szóltok a korrekt hozzáálláshoz? :U
Lehet, hogy ez egy "égi jel" arra, hogy lecseréljem a Logit valami normális cuccra? Kipótolom az akkori árat, oszt veszek valami összeválogatott házimozit...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11715) Laraxior válasza Játékos (#11714) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11716) Pttypang válasza Játékos (#11714) üzenetére


Pttypang
veterán

Fejel..aztán megkérdezni megint..na akkor van csere?:D
De azért ez télleg elszomorító...:S
-->Vásárlók könyve..mondjuk ki tudja..lehet nem sok értelme lenne:S

Everybody lies.

(#11717) P00By


P00By
nagyúr

(#11719) P00By


P00By
nagyúr

MSI Unveils N250GTS Series Video Cards

Játékos: Az komoly! :Y :(

[ Szerkesztve ]

(#11720) P00By


P00By
nagyúr

Vmit írhatnátok, mert ez így eléggé "viccesen" néz ki... :D

MSI Announce the MSI N260GTX Lightning Series

(#11721) Pttypang válasza P00By (#11720) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem vagyok valami nagy angolos:DD
De az a "kezelő" lap eléggé tecccik:Delfogadnám..na írtam valamit:D

Everybody lies.

(#11722) P00By válasza Pttypang (#11721) üzenetére


P00By
nagyúr

:DDD Jó volt, köszönjük :C

Leadtek Launches WinFast GTS 250

(#11723) Pttypang válasza P00By (#11722) üzenetére


Pttypang
veterán

vááá könyörgöm!!!ez gyünyörű!!!kell nekem ez a kari!!!!!pls!!!!valaki..nekem kell!!!lécci..egyszerűen szép!!!.....atya úr isten..ez qrva jool méz ki..nekem kell.....most!!!:S
Mondjuk nem is akarom inkább tudni az árát:S

Everybody lies.

(#11724) P00By válasza Pttypang (#11723) üzenetére


P00By
nagyúr

Lehet hülyeséget írok, de azt hiszem a 9800 GTX+ lesz egy árban, vagy kicsit több lesz :)

(#11725) Laraxior


Laraxior
titán

az összes Leadtek-en ilyen hűtőborító van? a 8800GTS-emen is ilyen volt, a 8800GTXen is ilyen van :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11726) Pttypang válasza P00By (#11724) üzenetére


Pttypang
veterán

És mennyi az annyi?(nem merek utánanézni:Smegfejelem ammoncsit:S)
És ezt melyikre érted?ameiket én kbszottul szépnek találom?(lara)

Everybody lies.

(#11727) shteer válasza Játékos (#11714) üzenetére


shteer
titán

na hagyd magad, koma! kifele cseréltessed aztán elfele adjad :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#11728) Pttypang válasza shteer (#11727) üzenetére


Pttypang
veterán

addig fesztiválozz amíg ki nem cserélik:DD

Everybody lies.

(#11729) DonMedve válasza Laraxior (#11725) üzenetére


DonMedve
addikt

Valszeg!Az én G92-es GTS-emen is ilyen a hűtő!Persze Leadtek!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11730) Pttypang válasza DonMedve (#11729) üzenetére


Pttypang
veterán

És van olyan (emberi árú) nvidia kari aminek ilyen szépecske a hűtője:D?

Everybody lies.

(#11731) P00By válasza Pttypang (#11730) üzenetére


P00By
nagyúr

Mi neked az "emberi" ár? :U

(#11732) Pttypang válasza P00By (#11731) üzenetére


Pttypang
veterán

20K körül:Dmondjuk ez olyan 3év múlva ennyivé válik:D

Everybody lies.

(#11733) P00By válasza Pttypang (#11732) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem akarom mondani, h BandiT-nál milyen kártya van 19k-ért és még jó is ár/érték arányban :D

(#11734) Pttypang válasza P00By (#11733) üzenetére


Pttypang
veterán

Léci..legalább ne mondjátok hogy olyan kb 60Kkürül van:D

Everybody lies.

(#11735) P00By válasza Pttypang (#11734) üzenetére


P00By
nagyúr

nvidia kari aminek ilyen szépecske a hűtője Jah! Nem szóltam :)
20k-ért sztem nincsen. :U

(#11737) DonMedve válasza P00By (#11735) üzenetére


DonMedve
addikt

De van!Egy Leadtek 8800GTS(G80) 320MB!!! ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11738) P00By válasza DonMedve (#11737) üzenetére


P00By
nagyúr

Én itt apróban valamikor 26-ért láttam 320 megásat(nem tudom, h leadtek volt-e).

(#11739) Pttypang válasza P00By (#11735) üzenetére


Pttypang
veterán

Vááá lécci valaki mondjon már..szerintem "csupaszon" szebbek ezek a karik..amiken nincsenek ilyen ratyi képek:D

Everybody lies.

(#11740) Gaben01 válasza Játékos (#11714) üzenetére


Gaben01
őstag

Bházz,a cellcom intézi a p35-dq6-om garanciáját is,most negyedik hete. :((( A lapot Bagirától vettem,a garipapírja velencére szólt egy olyan céghez,ami ma elérhetetlen.A Gigabyte-nak nincs itthon képviselete,a legközelebbi Németországban van.Szerencsére az egyik disztribútoron keresztül megtaláltam a cellcomot és mondták,hogy igen,ők intézik annak a cégnek a garanciális ügyeit.Bevittem a lapot,mondom szar a 3-as és 4-es ramfoglalat.Semmi gáz,fölírták a problémát meg a számomat,majd hívnak.2 hét után odacsörögtem,hogy mi van már.Erre azt mondják,hogy igen,tényleg szar a 2 foglalat és továbbküldték a nagykernek.És ennyi,evvel részükről rendben a dolog.Múlt pénteken hívtam őket,azt mondták,hogy ezen a héten csüt-péntek magasságában érdeklődjek. :W
Nekem kezd elfogyni a türelmem,de azt mondják,hogy nem náluk lett véve a lap,ők csak átvállalták a garanciális ügyintézést,így a dolog a nagykeren múlik,azt meg nem lehet tudni mikor mondanak valamit.Kicsit szkeptikus vagyok. :U

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#11741) KillHates válasza Játékos (#11714) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elkeserítő... :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11742) Laraxior válasza Gaben01 (#11740) üzenetére


Laraxior
titán

az enyém is beszart a DQ6...ill. én úgy vettem..és megszűnt a bolt ahol vásárolva lett :DDD szerencsére a nagyker megállípította hogy hibás a lap..én visszakaptam a pénzem a lap korábbi tulaja meg elmehet a rákba..lementem Nyíregyre... nesze nekem személyes átvétel..kaptam egy szar lapot :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11743) KillHates válasza P00By (#11717) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, ennek mi xar értelme van? Egyébként szép a kártya! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11744) Laraxior


Laraxior
titán

Aki megmondja mi frankó ebben a hirdetésben az....

komolyan... kicsit rafkós az arc...megmondtam neki mi a helyzet erre aszonta kötekedek...
Nézzétek a számokat ;] :D :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11745) Gaben01 válasza Laraxior (#11742) üzenetére


Gaben01
őstag

szerencsére a nagyker megállapította hogy hibás a lap na erre várok most én is negyedik hete. :O

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#11746) KillHates válasza Gaben01 (#11740) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tuti, hogy a CHS-ben van. Kérdezz rá, hogy melyik nagyker és ha a CHS akkor szólok Kálmibának, vagy a szépséges Ildikének!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11747) Gaben01 válasza Laraxior (#11744) üzenetére


Gaben01
őstag

Adok hozzá egy ASUS egeret is (cirka 3-4 ezer ft a boltban) egér nélkül 5K-val olcsóbb. :DDD

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#11748) Laraxior válasza Gaben01 (#11747) üzenetére


Laraxior
titán

:K ezt leírtam neki én is... erre aszongya nem tudo meglenni kötekedés nélkül :W :Y

3-4 k boltban... jah..Nála meg 5k :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11749) Gaben01 válasza KillHates (#11746) üzenetére


Gaben01
őstag

Köszi Attis,megpróbálom kideríteni hol van a lap. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#11750) Laraxior válasza KillHates (#11746) üzenetére


Laraxior
titán

Kálmibá kimenthetne nekem egy 2x2GB OCZ kitet :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.