Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13151) DeSanto válasza schwartz (#13150) üzenetére


DeSanto
őstag

Én is így néztem (WTF?) a gép elé mikor hallottam a ciripelést.
Hétvégén lanparty-n voltam vele és ott nem ciripelt, de viszont ott csak 1024*768-ban tudtam játszani.Gondolom akkor nem volt terhelt a vga.

ImI87: Eddig csak crysis és 3dmark vantage alatt hallottam.

Nyomtam egy kis GRID-et 1920*1080-ban és az élsimítás 16XQCSAA-n simán ment. G80 feeling-em van :B :K .

[ Szerkesztve ]

(#13152) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Srácok!

cdgalaxis-ban 2k a Crysis akciós áron! :Y :C Ami még akciós január végéig az a Race Driver GRID...4k! :Y :C

Estére mind a két játék már itthon lesz! ;]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13153) TTomax válasza DeSanto (#13151) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vsync-et kapcsold rá...rögtön nem ciripel.... 60fps meg elég ha nem multizol...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13154) Henk válasza DeSanto (#13144) üzenetére


Henk
veterán

Nekem is ilyen tápom van,de nem az ciripel.
Legalábbis nálam a vga csinálja.Illetve a 88gtx-től kezdve az összes gtx csinálta. :DDD

(#13155) DeSanto


DeSanto
őstag

2x. :(

[ Szerkesztve ]

(#13156) DeSanto


DeSanto
őstag

Belehallgattam a tápba hátulról.
Nálam sajna az ciripel.Sőtt a Crysis alatt és a GRID alatt is máshogy!
Lesz ennek baja vagy csak valami tekercs száradozik benne? :D

(#13157) ImI87 válasza Zin (#13140) üzenetére


ImI87
őstag

Szerintem igen. :K
Ez a Black Edition ~pont egyenlő egy ALAP GTX280-nal, és még bőven van benne tartalék is. ;] És ez az (elég tisztességes) gyári OC megér 3-4-5ezer Ft-ot. :C

(#13158) suddenly válasza Beowulf_78 (#13152) üzenetére


suddenly
csendes tag

hm, ezt te hol láttad? vagy elkapkodták már, vagy nem tudom, de a crysis-t azt nem látom, a gridből még van de... :U

(#13159) hülyegyerek válasza Pipó (#13112) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Visszavettem mindent alapra,feltettem a 180.48-at,aztán a 181.20 whql-t,de sehogy sem akarja játékok közben felvenni az órajeleket.
Nibitorral érdemes hozzányúlni a biosban beállított profilokhoz,vagy inkább hagyjam a fenébe,mert nem éri meg a garivesztést....?
Vagy még mindig inkább a táp gyengesége lehet a gond?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#13160) biggamer válasza suddenly (#13158) üzenetére


biggamer
veterán

Most üzent vissza, volt a CD Galaxisba, kígyózó sorok álltak de már elfogyott.
Neki is csak azért maradt, mert előrendelte.

Majd legközelebb.

Én azért rendeltem a régi nagyokból vagy 11 CD-t. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13161) zevsenesca


zevsenesca
csendes tag

pfuu srácok nagy parám van ,remélem tudtok segíteni ! ma reggel leszedtem a 181.20 drivert ,restart után fekete képernyő . hát mondom ez van .vissza az egész: uninstall ,ccleaner ,driver sweeper .feltettem a régit amit használtam a 180.48at ,de ugyan ez .Hosszas matekolás után gondoltam én ehez már kevés vagyok és bevállaltam egy formatot ,utána feltettem a gyári cds drivert ,de ugyanez : megjelenik a startupnál a logó ,bejön az asztal és kb 1-2 másodperc mulva kaputt .Mi lehet a baj ? konfigom a profilban (asszem:))

(#13162) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali én is ki próbáltam az új WHQL-es drivert és az első benyomásom pozitív :K
Igaz még csak Warhead-ben próbáltam de én úgy vettem észre még ha nem is sokat de 2-3 + átlag fps-t hozott a konyhára (bár ez lehet hogy a tuning ramjaim miatt van :F de nem hiszem) De nem volt egy egyszerű felraknom, de végül is sikerült és működik rendesen ahogy kell :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13163) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Nekem miért nem ciripel semmi?:D
Volt 8800 gt m, 2 db 4850 em,4870 em,és most gtx 260.És még nem volt tücsök a gépbe :DDD

Music!!!

(#13164) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Mielőbb meg kell vennem a GTX 295-öt, mert az árak megint a csillagokban lesznek. :( :(
[link]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13165) Cyberpunk válasza Beowulf_78 (#13164) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen erre számítani lehet sajna:(
Én meg egy Q9550-est akarok venni majd valamikor csak menne le már végre 50 ezer körülire az árra. Amennyibe ez meg kerül már ki jön egy Corei7 920-as is, bár igaz hogy akkor új alaplap+memória:)
Ha netán tud valaki jó árusítva egyet akkor szólhat nyugodtan nagyon megköszönném ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13166) Lauda válasza Cyberpunk (#13165) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem az a proci sosem lesz 50 alatt, ne legyen igazam. Egyébként teljesen felesleges Q9550-et venni, de Te tudod. :N

[ Szerkesztve ]

(#13167) biggamer válasza Cyberpunk (#13165) üzenetére


biggamer
veterán

A Corei7 920-ast 4.2-re fel lehet simán rántani, nem ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13168) Cyberpunk válasza Lauda (#13166) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja az meglehet :K De végül is jó ez a rendszer is amíg nem lesz GT300-asom addig marad ez :D

biggamer: szerintem simán ami tesztet láttam ott 4GHz-en hajtották léggel:)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13169) Lauda válasza Cyberpunk (#13168) üzenetére


Lauda
félisten

Én két utat javasolnék. Megvárod míg lecseng ez a mostani euró cirkusz (hogy dögölnének meg, mert most szeretnék váltani) és váltasz core i7-re, majd ha megjelent, jöhet a GT300. A másik, hogy vársz és játszol, majd a GT300 megjelenésekor váltasz i7-re. Persze aztán Te tudod, de ez a mostani proci Téged kiszolgál mindenhol, ha cseréled, az már ne 775-ös legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#13170) Cyberpunk válasza Lauda (#13169) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen így logikusabb. Inkább várok a GT300-ig a gép fejlesztéssel addig legalább meg szolgálja ez a konfig a bele ölt pénzt:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13171) hossszú


hossszú
őstag

Leadtek GTX260-el van valakinek tapasztalata? :F

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#13172) NFree


NFree
addikt

Beowulf_78
Miért csináltatok larával másik topikot az új gtx-eknek?
Bocs, hogy itt kérdeztem de rohanás van.

vga

(#13173) SSJPeter válasza NFree (#13172) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát ez egy hosszú történet. . .a lényeg,hogy nem ők akarták,muszáj volt.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#13174) Beowulf_78 válasza NFree (#13172) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem mi csináltuk, hanem westlake. Mi sem akartuk, de nagy balhé volt így is a szabotázs akciónkból, az új topik miatt...nem akartunk még nagyobbat. Így ide jöttünk részben. Az 1-es hsz-t Lara-val dobtuk össze utólag ez tény és való. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13175) keIdor válasza biggamer (#13167) üzenetére


keIdor
titán

Inkább 3,8-4,0.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13176) TTomax válasza hossszú (#13171) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem GTX280 van Leadtek,de egy szavam nem lehet rá....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13177) SSJPeter válasza hossszú (#13171) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nekem ide s tova 3 Leadtek kártyám volt(az egyik most meg van) és soha semmi gond nem volt vele, sztem jó márka a Leadtek.
Mellesleg refkártya mind1ik túl sok különbség nincs köztük, max. órajelekben.
A Leadtek Exrteme+ az már 216SP-s OC-s kari, tehát inkább azt éri meg megvenni mint a simát ha már egyszer Leadtek-ben gondolkodsz.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#13178) biggamer


biggamer
veterán

Tegnap rendeltem pár game CD-t a CD Galaxisból. ;]

Battlefield 2142 Deluxe Edition / Alapjáték és Northern Strike kiegészítő 1990 Ft /

Battlefield 2 Complete Collection / Alapjáték + 3 db kiegészítő lemez 1990 Ft /

Battlefield 1942 WWII Anthology / Alapjáték + 2 db kiegészítő lemez 1990 Ft /

Medal of Honor (1) War Chest / Alapjáték + 2 db kiegészítő lemez 1990 Ft /

Frontlines: Fuel of War / 2 690 Ft /

Szerintem jó bolt volt. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13179) Buldozer99 válasza biggamer (#13178) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Hmm, ez télleg jó vétel volt, rendelek szerintem énis pár game-t! :K

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#13180) biggamer válasza Buldozer99 (#13179) üzenetére


biggamer
veterán

Pár nappal elötte vettem+ az Auschan-ba a Medal of Honor Airborne-t, az is 1990 Ft volt.

A CD Galaxisból 990 Ft-ért viszik házhoz a lemezeket függetlenül attól, hogy hány darabot rendelsz. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13181) zsolt1129 válasza biggamer (#13180) üzenetére


zsolt1129
addikt

Hoppszi. Most nagyon leárazták a Gameket. Pl: Crysis, Fuel of War stb..... Csak igy tovább :D

(#13182) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Jó hírem van!

GTX 295 tulaj vagyok, legalább fél órája. :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13183) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[egy kis 3d06 ;] ;] ]

Egyelőre bivalynak tünik. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13184) banderasz77 válasza Beowulf_78 (#13183) üzenetére


banderasz77
addikt

Kellemes.

(#13185) Dark KillerX válasza Beowulf_78 (#13182) üzenetére


Dark KillerX
addikt

:C :C

(#13186) pigatt válasza Beowulf_78 (#13182) üzenetére


pigatt
őstag

:Y :R

[ Szerkesztve ]

i9 / 4080 / 32"

(#13187) Buldozer99 válasza Beowulf_78 (#13182) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Grat! :C :C

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#13188) TTomax


TTomax
nagyúr

Használ valaki WIN7-et?Milyen driverral nyomjátok? :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13189) Henk válasza TTomax (#13188) üzenetére


Henk
veterán

Én gondolkodtam a múltkor,hogy kipróbálom,de nekem az volt a dilemmám,hogy milyen progikat használok hozzá,vagy a régiek is kompatibilisek lehetnek vele?(amiket xp-n is használok)

(#13190) biggamer válasza TTomax (#13188) üzenetére


biggamer
veterán

Itt vannak okos dolgok róla : [link] :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13191) slett27


slett27
addikt

HD 4870 Sapphire 512MB GDDR5 piros nyák váltok Zotac GTX 280 AMP!-ra. ;] Szerintetek nem fogok csalódni ?

Jah, Q6600@4GHz (erkély mod) szeretném megpumpálni aztán nyomatni a bencheket. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#13192) Rusher válasza slett27 (#13191) üzenetére


Rusher
őstag

Csalódni? Megbánni nem fogod...halk, erős, "hűvös" mi kell még? :) Nagyon jó kártya :K

(#13193) biggamer válasza TTomax (#13188) üzenetére


biggamer
veterán

Ezen az oldalon gyűjtik róla az okosságokat : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13194) biggamer


biggamer
veterán

Nvidia releases official PhysX 9.09.0010 system drivers : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13195) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Ti hogy szoktátok? PhysX driver uninstall, majd rá a friss, vagy egyszerűen csak rátelepít az előzőre?

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13196) TTomax


TTomax
nagyúr

NVIDIA PhysX System driver 9.09.0010

(#13195) Beowulf_78

Én mindig rátelepítek ... :B

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13197) Beowulf_78 válasza TTomax (#13196) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Akkor megnyugodtam, mert én is úgy szoktam. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13198) biggamer


biggamer
veterán

Van 1990 Ft-ért a CD Galaxisban Crysis, ha valakit érdekel. :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13199) TTomax


TTomax
nagyúr

Kinn van a Mirrors Edge... :C Pfu de vártam...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13200) Beowulf_78 válasza TTomax (#13199) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt ne, mert ban lesz belőle, ha meglátja egy modi. :U ;)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.