Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12301) TTomax válasza TTomax (#12300) üzenetére


TTomax
nagyúr

Még ha ma leér,mert 20-al jön a 104Mb.... 40%.... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12302) Dashes válasza TTomax (#12301) üzenetére


Dashes
őstag

Innen talán gyorsabb.

(#12303) Buldozer99 válasza TTomax (#12301) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Na milyen?én már leszedtem,de még nem volt időm kipróbálni...

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12304) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Mjad kérnék ám beszámolót hogy milyen az új driver :D .

(#12305) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Na mindjárt kipróbálom,és mondom a fejleményeket... :D

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12306) Lauda


Lauda
félisten

Lehet felrobbant a gép, olyan agresszív az a driver...... :Y :C

(#12307) Beowulf_78 válasza TTomax (#12301) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ez az Ambient Occlusion nekem nem gyün elő a menüben... :F Neked előjött? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12308) Beowulf_78 válasza Beowulf_78 (#12307) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Bár most nézem...Vista alatt van Ambient Occlusion...lehet csak ott jön elő. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12309) Laraxior válasza Beowulf_78 (#12308) üzenetére


Laraxior
titán

Talán mert a driver is csak Vistára van nem? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12310) bim válasza Lauda (#12292) üzenetére


bim
veterán

érdekes hogy a natural mod telepitésével szerintem szebb lett a játék mint az ultrahigh modal és mégis gyorsabban fut mint az ultrahigh modal. :F
és nem kicsit mert a tesztet lefuttatva 3fps. plusz átlagban és azok a fényhatások igencsak ütősek lettek. :K

(#12311) Laraxior válasza bim (#12310) üzenetére


Laraxior
titán

van a natural mod, az ultrahigh,meg van az extrem quality....az is nagyon durva :K
de én használom az unlockert is...biztos ami biztos..hagy szaggasson a game :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12312) bim válasza Laraxior (#12311) üzenetére


bim
veterán

extrém quality az ilyen telepitős mint a natural mod? ha esetleg kifeküdne a gépem tőle le tudjam szedni?
link esetleg?? :B

(#12313) Laraxior válasza bim (#12312) üzenetére


Laraxior
titán

nem telepitős.. csak sima másolgatós. megy az ajándék privibe ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12314) bim válasza Laraxior (#12313) üzenetére


bim
veterán

:R :R :R
erre ha rátelepitem ujra a natural modot akkor felülirja ezt?

(#12315) Beowulf_78 válasza Laraxior (#12309) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Faszt. :U Már több órája fent van XP-n is. Semmi gond vele, talán ez eddig ez a legjobb driver érzésre. Persze csak Wars-ot néztem eddig. ;) Van XP X32,X64 driver verzió is.
Ne legyél vak fater. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12316) Beowulf_78 válasza bim (#12312) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Lőttem neked 1920x1200-ban (noAA, only delta ;] ) pár db képet 1.34-es ultra high quality módban... ;)
Natural mod-ban tényleg több az fps, de hogy ez mennyivel szebb mint a natural, azt nem tudom.Mindenesetre jóval gépigényesebb.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12317) bim válasza Beowulf_78 (#12316) üzenetére


bim
veterán

Érdekes hogy az extrém mod csomagban is van egy lite verzió ami ugyanolyan szép mint a többi és jobban megy.
Igazából az én szememre már nem lehet hagyatkozni mert szinte alig veszek észre különbséget a modok között. Csak akkor látom meg ha két azonos screen van egymás mellett.Ez a játék iszonyat szép ez nem is kérdéses.Nálam magasan veri a FC2-t. ;)

A linkelt képek pedig nagyon ott vannak a szeren. :C

[ Szerkesztve ]

(#12318) Laraxior válasza Beowulf_78 (#12316) üzenetére


Laraxior
titán

rá kellene lépni a lábadra fater :W kepfeltoltes.hu...ki a retek várja meg amig betölt a kép? :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12319) Beowulf_78 válasza bim (#12317) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Igazából senki se veszi észre úgy hogy nincs egymás mellett a 2 kép...aki azt mondja az "mellé beszél". Mindegyik mod szép, de hogy a natural és az ultra között nincs különbség észrevehetően az tuti.

Nekem bejön az FC2 is. :K Más stílusú a 2 graf... Dunia engine kevésbé gépigényes, viszont ahhoz képest rettentő gyors.
8xAA játszom 1920x1200-ba. Crysis ultra mod-dal DX9 alatt pedig ippeg hogy eldöcög noAA-val.

Laraxior: Nálam 1mp alatt bedobja a képeket. :U :B

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12320) nixx-21 válasza Beowulf_78 (#12319) üzenetére


nixx-21
senior tag

amúgy msot meglepődtem én is nekem is hamar bejöttek a képek.... :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#12321) Laraxior válasza Beowulf_78 (#12319) üzenetére


Laraxior
titán

most mán nekem is... hoki oldal :W
miért frapsot használsz? Felejtsd el...riva tuner..sokkal több mindent megjelenít ;) órajelek..hőfokok...ventiforulat..te állítod be hol és milyen szinnel jelenítse meg... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12322) Attix82


Attix82
őstag

Csak egy kerdes: Ti csak Crysist toltok? :) eleg egyszer vegigjatszani, mert nem egy nagy a jatekelmenye.

(#12323) Laraxior válasza Attix82 (#12322) üzenetére


Laraxior
titán

Crysis...Crysis Warhead..Crysis Wars... itt van ekkora vas..mivel játszak ha olyan szerencsétlenek a fejlesztők hogy egy év alatt nem tudtak szebb játékot kihozni..DX10..DX10.1..meg hasonló bolondságokkal :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12324) Laraxior


Laraxior
titán

feltettem a Tomb Raider-t is... a Prince of Persiát... az elsőnél el is akadtam már a házban :D a Prince,az elég jó...ha szebb lenne a graf :B maradt az NFSU...az bejövős..ennyi a játék...mondhatni a Crysishoz vettem VGA-t ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12325) Dark KillerX válasza Laraxior (#12323) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Sztem is. :C Mai napig az egyik legjobb és legszebb FPS,nálam is fent van a Crysis(Natural Mod 2.03) és a Warhead is.És nem mellesleg milyen jó érzés,hogy a Warhead-ben magyarul beszélnek. :B Hatalmas respect a fejlesztőknek!!! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#12326) TTomax


TTomax
nagyúr

Én néha pasziánszozok is.... :B

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12327) ImI87 válasza Laraxior (#12321) üzenetére


ImI87
őstag

ezt láttam már pár helyen, és tényleg nasznos.
ezt úgy kell, hogy bepipálos az everest plugin-t, és ott kiválasztod, hogy miket akarsz látni az osd-n (persze az alap vga tulajdonságokon felül)? :F

(#12328) TTomax


TTomax
nagyúr

Jó ez az új driver....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12329) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én is kíváncsi vagyok erre az új drivere de inkább megvárom a WHQL-est. Amúgy stabil ez a béta? Kékhalál, fagyások? Power play működik e benne rendesen?

Crysisról meg annyit hogy nálam is ez viszi a pálmát grafikában már több mint egy éve megjelent de még mindig nem tudták űberelni se PC-n se konzolon:) Tényleg lesz e Crysis konzolra? Mert azt beszélték hogy lesz, de én ezt erősen kétlem :DDD elég erősen le kellene butítani ahhoz a grafikát ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12330) Dark KillerX válasza Cyberpunk (#12329) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Kb féléve volt egy videó meg néhány screen ,miben a Crysis Xbox360-as verzióját mutatták,grafikailag kb. a pc-s verzió medium szintjét ütötte meg.Azóta azonban több helyen is megcáfolták,hogy lesz konzolos verzió.

[ Szerkesztve ]

(#12331) Erdei88


Erdei88
veterán

Egy kis érdekesség
GTX285

(#12332) nixx-21 válasza Cyberpunk (#12329) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem hiszem h a grafika minőségével van a baj hanem a rosszul megírt játékmotorral ,nemdebár? :K

vagy roszultudom? :U mert nem egy két helyen szidták a motort......

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#12333) Buldozer99 válasza Laraxior (#12321) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Riva tuner-ben hol kell ezeket beállítani? :B

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12334) Buldozer99 válasza Laraxior (#12313) üzenetére


Buldozer99
senior tag

nekem is pls... :B :R

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12335) biggamer


biggamer
veterán

Használt már valaki AntiStarforce Driver-t ?
Nem .exe kiterjesztésű nem telepíteni kell, hanem .sys, valahová be kell másolni. :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12336) Dashes


Dashes
őstag

ForceWare történelem tesztekkel(177.24 - 185.20) link .

(#12337) Lauda válasza Laraxior (#12311) üzenetére


Lauda
félisten

Mi a farok az az unlocker? :DD Ja az a dx9-dx10 keverés? Attól még szebb lesz? Gondolkodtam azon, hogy csinálok egyedi cfg fájlokat. Látni, hogy miket módosítanak bennük, azokat még nagyobbra állítom. :DDD

Buldozer99: Crysis Extreme Quality [1.34]

[ Szerkesztve ]

(#12338) Buldozer99 válasza Lauda (#12337) üzenetére


Buldozer99
senior tag

köszi :R

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12339) Laraxior válasza Lauda (#12337) üzenetére


Laraxior
titán

nem tudom mit kever...de engedi a very-high-ot. jobban szaggat a game :D
Lehet át kellene vonulni a Crysis topikba :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12340) Lauda válasza Laraxior (#12339) üzenetére


Lauda
félisten

Gondoltam, hogy ilyesmi lesz. Lehet tényleg. :P :DD Én is reggel hatig nyomtam megint a gémet, nem tudtam abbahagyni egyszerűen, olyan vagyok, mint a mosott szar.... :C

Buldozer99: valamelyik topikba képekkel linkelték hogy kell beállítani a rivatunert, de nem emlékszem hol olvastam. Mindenesetre próbáld meg így, elvileg mennie kell: RivaTuner alapok

Na megtaláltam: [link] Sok sikert! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12341) Buldozer99 válasza Lauda (#12340) üzenetére


Buldozer99
senior tag

köszi,ki is próbálom ;) :R

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12342) Firestormhun válasza Cyberpunk (#12329) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Nvnews-on belsős nv-s emberke azt mondta, hogy ez a 185.20-as FW driver még korai alfa állapotú és sok minden hibásan működik benne. [link]

Anno Mster féle TOD-ot próbáltam ki very high cfg-vel Crysis-hoz, szerintem abszolút kickass. :)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

...

(#12343) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Nekem ezzel az új driverrel belassult a Crysis... :U

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12344) zsolt1129 válasza Buldozer99 (#12343) üzenetére


zsolt1129
addikt

Na akkor én még várok egy kicsit vele. Remélem hamar kidobják a véglegeset is.

(#12345) strebacom válasza Buldozer99 (#12343) üzenetére


strebacom
senior tag

Nekem is!!!

A 180.88 az milyen??? :R

[ Szerkesztve ]

(#12346) Buldozer99 válasza strebacom (#12345) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Én a 180.84 használom,nekem eddig ez jött be a legjobban,amúgy próbáltam a 88ast,de az meg GTA alatt lett szar... :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12347) Drizzt válasza Laraxior (#12323) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Cryostasissal játszottál már? Habár annyira sok extra nincsen benne, de azért faszán néz ki. Mondjuk nagy terek nincsenek benne(bár megjegyzem hogy az nekem egyáltalán nem gond).

I am having fun staying poor.

(#12348) biggamer


biggamer
veterán

GeForce GTX 285 a Gigabyte kínálatában : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12349) Cyberpunk válasza biggamer (#12348) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na én is feldobtam egy Extreme graphic módot a Warheadre. Azért így már mindjárt más :DDD sokkal szebbek lettek a textúrák meg a fények és az árnyékok :C És az a jó benne hogy még a teljesítmény sem csökkent annyira mint amennyire vártam, AA nélkül így is f@szán megy 30 fölött de 8xQ AA az már kinyírja 20 fps :( 16xQ-ra meg már nem is merem rakni ;]
Viszont létezik hozzá egy felturbózott textúra pack na azzal is megnézném csak 1,9 GB cakompack annyit meg lusta vagyok letölteni ezzel a dög lassú nettel :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12350) Lauda válasza Cyberpunk (#12349) üzenetére


Lauda
félisten

1.9 GB? :Y Jó sok minden lehet benne.... :DDD

Bocsi, hogy még mindig Crysis, de annak alig mozog a topikja, hátha tudtok segíteni: :)

A sandboxban hogy lehet többszörözni a betett elemek számát, hogy ne kelljen egyenként bepakolni a hordókat pl? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.