Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12401) Laraxior


Laraxior
titán

és már minuszban is van a víz.... ma ütős eredmény fog érkezni én érzem ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12402) Buldozer99 válasza Laraxior (#12401) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Nem semmi,jó idő lehet a szobában is... :DDD

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12403) Lauda válasza Laraxior (#12401) üzenetére


Lauda
félisten

Baszki nálad is van ám gányolás, mintha csak lenéznék magam mellé..... :Y :C

(#12404) Laraxior válasza Buldozer99 (#12402) üzenetére


Laraxior
titán

nem olyan vészes :D

Hát..félsiker.

810/1674/2700

De csak az első két teszt fut le :O Pedig a max GPU hőfok 23 fok :D

810/1674/2700

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12405) Dark KillerX válasza Buldozer99 (#12402) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nagykabátban ül a gép mellett. :DDD

(#12406) Buldozer99 válasza Dark KillerX (#12405) üzenetére


Buldozer99
senior tag

jaja lehet,sőőt... :DDD

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12407) Laraxior


Laraxior
titán

a cél szentesíti az eszközt ..viva fanatizmus :D :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12408) NFree


NFree
addikt

Nem kell, nevetgélni igen jó ötletet meritettem az öregtől, s nyáron majd be is mutatom,s lessz majd pislogás ;] meg nevetgélés amikor szabadalmaztatom a hűtős hűtésemet :DDD :DDD

vga

(#12409) Laraxior


Laraxior
titán

esik a hó ;] jó idő van :C nyomatom a teszteket :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12410) Buldozer99 válasza Laraxior (#12409) üzenetére


Buldozer99
senior tag

itt nem :((( ,pedig eshetne

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12411) Speed válasza Laraxior (#12401) üzenetére


Speed
őstag

Azt a betyár eget mi ez a cucc hűha vezzeh, nah én ehez képest nokedli vagyok pedig nekem is van 2db radim :D

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#12412) Speed válasza Laraxior (#12404) üzenetére


Speed
őstag

Sajna ugynéz ki ide már egy pot kéne a vga-ra hogy jobban menjem meg min. a szárazjég :( :DD

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#12413) Laraxior válasza Speed (#12412) üzenetére


Laraxior
titán

ha frankón összekeverem a fagyállóval akkor jó lehet a víz is... most már csak a procin múlik... ahhoz meg kell egy faja lapocska amiben meg tudom hajtani ;] Mert nagyon megy...nyomtam egy FFT primeot is ..nah de erről a másik topikban ;]

tudom már miért nem megy jobban...a VRM-eket nem hűti a víz... az hol van akártyán? nem lehet valami ventivel odaférni? :O

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12414) Bagira01 válasza Laraxior (#12413) üzenetére


Bagira01
veterán

Pakolj a vga-ra is 3 ventit aztán csak segítenek valamit, ne csak a radit tedd az ablakba hanem a gépet is ;)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#12415) Laraxior válasza Bagira01 (#12414) üzenetére


Laraxior
titán

nem cipekedek...nehéz mint állat :D majd kisérletezgetem valami ventivel hogy hova kell tenni hogy hűljön az is

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12416) Speed válasza Laraxior (#12413) üzenetére


Speed
őstag

Hát igen a lap is korlát meg nem tom hogy hogy néz ki a hűtésed a vga-n mert azért az se mind1 ahogy mondtad is hogy mit hűtesz rajta. A VRM az a tápellátásért felelős és szerintem a kari hátsó részében fészkel, de nem árt hűteni ugymint a gpu-t és a rammokat :D Nahmeg a jobb lap is megdobná a dolgot de attól ugyebár még a vga nem fog jobban menni, szal csak a hűtésen kell fejleszteni :P

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#12417) Laraxior válasza Speed (#12416) üzenetére


Laraxior
titán

akkor azt megnézem holnap...hátulról megtolom egy szerverventivel ;]
Nekem a lapcserénél a VGA is jobban fog menni.. a PCI-E 1.0 miatt :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12418) Bagira01 válasza Speed (#12416) üzenetére


Bagira01
veterán

Azért a pci-e 2.0 olyan 80-100+ sm2.0 és sm3.0 pontot hozna az meg elég sokat dobna a végeredményen :DD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#12419) Speed


Speed
őstag

Hinnye nem is tudtam hogy ez is dob a dolgon, akkor nagyon gyorsan kell a lap csere :B :B :D

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#12420) Beowulf_78 válasza Speed (#12419) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Annyival többet nem hoz. :U Agyon van "hájpolva" ez a 2.0 mizéria. Játékokban semmivel se gyorsabb. :B Pontokat hozhat, ez igaz. De ha megtéped a PCI-E frekit 120mhz magasságába azzal többet érsz mint a PCI-E 2.0-val. :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12421) Laraxior válasza Beowulf_78 (#12420) üzenetére


Laraxior
titán

csak a pont a lényeg :D Lehet elég lenne egy kölcsönlap is :D és akkor pénzt sem kellene kidobnom ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12422) Speed válasza Beowulf_78 (#12420) üzenetére


Speed
őstag

Hát sajnaos ezt nem tudom mert a gyakorlatban nem néztem , de elhiszem neked mert én nem halottam még soha arról hogy igazából számitana :U

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#12423) Bagira01 válasza Beowulf_78 (#12420) üzenetére


Bagira01
veterán

Hát igen Laraxior-nak nem is a játékban nyújtott teljesítménnyel van gondja :DD , hanem 3dmark06-ban akar pengülni :U (ilyen feszített eredmények mellett, a pci-e 2.0 adna még egy kis löketet)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#12424) Laraxior válasza Bagira01 (#12423) üzenetére


Laraxior
titán

de mindenképpen jó lenne a másik lap, a proci miatt... simán van benne kraft még..ha 1.36V-on 4600MHz,akkor 1.6V-on mennyi lehet? 5500? ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12425) Bagira01 válasza Laraxior (#12424) üzenetére


Bagira01
veterán

1,6v ajjaj :Y Gyorsan fuss ki a hidegbe megint túlhevültél :DD 9x600 azért elég durva lenne :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#12426) Speed válasza Laraxior (#12424) üzenetére


Speed
őstag

Hát azért az 1,6v-t meg kell gondolni mert ott már terhelsé alatt is felmelegszik a proci, bár nem azt mondom hogy nem lehetséges meg kell nézni és max egy procid bánja :D Mi anno jéggel tesztelgettünk 1,7v körül és nitróval 1,8v környékén :R
Ha veszel egy új lapot és van merszed kölcsönadom a potomat, nameg persze ha tudsz ott debibe jeget szerzni de szerintem lenni kéne valahol :B :U

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#12427) Beowulf_78 válasza Laraxior (#12424) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Megfagytál már fater? ;] :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12428) Buldozer99 válasza Beowulf_78 (#12427) üzenetére


Buldozer99
senior tag

úgynézki... :DDD

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12429) bim válasza Cyberpunk (#12352) üzenetére


bim
veterán

leszedtem a warheadhoz et a 2 gigás javitást.Ezt csak simán be kell másolni a game könyvtárba?
most csörgedezik lefelé a cryhoz is ugyanez a brutálpack. :D

(#12430) Laraxior válasza Speed (#12426) üzenetére


Laraxior
titán

nitrogént tudok szerezni ;] jéggel még nem találkoztam :D

miféle javítás? sosem találkozam ilyennel :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12431) Beowulf_78 válasza bim (#12429) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hát..ha olyan lesz a warhead mint amilyen a Crysis lett ettől az új texture pack-tól, akkor még 2009-ben se nagyon lesz szebb, és jobb játék. :K
Bemásoltam ezt a cirka 2gb-ot...és olyan lett a Crysis mintha egy filmben lennék. :Y :Y A nyomvályú olyan mintha frankón domború lenne. Mondjuk egy kis fps nem ártana még. :DDD Mert ez a 21-35fps 1920x1200-ba nem túl sok. Ehhez a texture pack-hoz kell a GTX295 ereje! :U :R Remélem mielőbb meg fogom tudni venni. ;]

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12432) Kecuhun válasza Beowulf_78 (#12431) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Ez már majdnem úgy néz ki, mint egy HD-s természetfilm. :Y

(#12433) Laraxior válasza Beowulf_78 (#12431) üzenetére


Laraxior
titán

pumpálsz egy linket honnan? letöltöm én is :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12434) syC


syC
addikt

sziasztok!

Valakinek van valami tapasztalata a gigabyte gtx 260 216-os kártyáiról tuning tekintetében? Mire lehet számítani? Ha minden igaz,vízzel lesz hűtve (EK FC)

(#12435) nixx-21 válasza Beowulf_78 (#12431) üzenetére


nixx-21
senior tag

appám az a nyomvályú :Y :Y nagyon durva pack :R :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#12436) joshua7


joshua7
veterán

Valaki homályosítson már föl pls. Szóval a 216sp-s karik nem mindenképp 55nm-esek, nemde?

Semper Fi

(#12437) Petya2900XT válasza joshua7 (#12436) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Nem feltétlen:nem minden 216-os 55nm-es,de minden 55nm-es 216-os.Legalábbis így tudom! :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#12438) Cyberpunk válasza Laraxior (#12433) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tessék belinkelem még egyszer [link] Én is töltöm csak még vissza van a fele de elég brutális egy pack :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12439) syC válasza Petya2900XT (#12437) üzenetére


syC
addikt

és a gtx 285 :U

[ Szerkesztve ]

(#12440) nixx-21 válasza Petya2900XT (#12437) üzenetére


nixx-21
senior tag

ez igaz mert a 65nm-esek lehetnek 216SP-sek is meg 192SP-sek is de az 55nm-en készülő chipek csak 216SP-sek.....persze most a GTX260-as kártyáról van szó illetve az azon lévő GPU-król :)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#12441) Cyberpunk válasza syC (#12434) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hali nekem is ilyen karim van én nekem megy stabilan 24/7-ben 700/1500/2500. Sima gyári hűtéssel 730-nál már szemetezik meg belassul 750-nél meg halál :DDD. De vízzel lehet hogy menne.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12442) Laraxior


Laraxior
titán

nos azt hiszem esélyes leszek egy 3dmark06 no1-re :D ha ilyen ütemben haladok felfelé :Y
részletek a 3dmark06 topikban :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12443) Petya2900XT válasza syC (#12439) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

A gtx 285 az is csak 55nm-es,de ugyanúgy 240db sp-t tartalmaz,mint a 280-as
Tag lettem :R

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#12444) syC válasza Petya2900XT (#12443) üzenetére


syC
addikt

No, akkor mégsem minden 55nm-es 216 sp-s :B

mod:grat :C

[ Szerkesztve ]

(#12445) biggamer válasza syC (#12444) üzenetére


biggamer
veterán

[link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12446) bim válasza Beowulf_78 (#12431) üzenetére


bim
veterán

hasonló a nyomvájú a warheadban is..
érdekes hogy a cry-ban jobban megy de a warheadot megfogja kicsit ez a csomag.
cryban natural fel van téve plusz ez a csomag..
1
2

(#12447) nixx-21 válasza biggamer (#12445) üzenetére


nixx-21
senior tag

azért az durva h melegebb(jo ez adódhat a kisseb hűtőből) és többet is fogyaszt(ez viszont nem mert kisseb csikszeélességen kevesebbet kéne)...

5% különbség azért nem olyan nagy.....szvsz mert az az 100FPS_nél is csak 5FPS :K :U

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#12448) Laraxior


Laraxior
titán

Valaki ránézne nekem Everestben,vagy Riva tunerben hogy a kártyán mennyire melegszenek fel a VRMek? Mennyi levegőt kap a léghűtésből.. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12449) Beowulf_78 válasza Laraxior (#12433) üzenetére


Beowulf_78
addikt

[link]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12450) Laraxior válasza Beowulf_78 (#12449) üzenetére


Laraxior
titán

időben...már mindjárt lennt van :DD :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.