Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12077) TTomax válasza lsc (#12075) üzenetére


TTomax
nagyúr

Die GeForce GTX 285 wurde durch Übertakten der GeForce GTX 280 simuliert!

Vagyis köszönjük....amúgy ugyanezt tudja a GTX280,ez jól mutatja mennyi tartalék is van bennük...söt....

(#12076) bim
Pontosan erröl van szó,úgy látom az RV870 azért jóval erősebb lesz,vagyis kb 50%-al erősebbre várhato,a GTX280-nál...bár még elég korai találgatni.Eddig úgyis mindenki le NV fanboyozott,pedig nagyon messze vagyok töle.Egész egyszerűen engem mindig az aktuális egymagos legerősebb VGA érdekel,ezt most az NV abszolválta,de ha az ATI ad ki ilyesmit akkor azt vesszük meg ennyi... a váltás mértékét pedig 50%-ra lőttem be,hogy ne minden negyed évben szórjam a lovét... a Quad mellé pedig még platform váltás előtt még befér egy VGA aztén váltok én DDR3-ra,és hát reméljük addigra az Intel is normalizálja az árait,illetve a Deneb is beérik,bár ez utobbit nem várom erösebbre a yorkomnál.. szvsz nem alternatíva...pff...elnézést az offért...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.