- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- LG OLED48CX TV mint monitor
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gerner1
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Yézi: 10 év
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
glukonon #7460 üzenetére
H55 chipset.
2×4GB DDR3 1066 mehet bele maximum.
Elég, ha a meglevő mellé még egy 4gigás modult veszel, 6giga is bőven jó; a dual channel is megmarad. Ha 1333-asakat találsz csak, azt is belerakhatod, visszaveszi az órajelét 1066-ra, és azon fogja hajtani.
Arra figyelj, h DDR3L-t ne vegyél, az alacsonyabb feszültségen megy, de ebbe a modellbe még nem való.Első generációs Core i processzorokat kezel, Socket G1-es foglalat.
Ezek azok:
http://itcafe.hu/tema/notebook_laptop_alkatreszek_csereje_processzor_ram_hdd/hsz_6897-6897.html
Csak max. 35W TDP-s processzort tegyél bele, a gép hűtését maximum ezekhez tervezték, 45-55W-os processzorokkal nem biztos, h meg tud birkózni a gép hűtése.
Remélhetőleg BIOS szinten támogatja az összes G1-es processzort, és nem csak azt a párat, ami a kézikönyvben is szerepel.VGA nem cserélhető, dedikált ugyan, de rá van forrasztva az alaplapra a vrammal együtt.
Ha játékok alatt kevés a teljesítménye, igazából hiába cserélsz ki benne bármit is, a VGA teljesítménye behatárolja a gép lehetőségeit --> ha nagyobb processzort is tennél bele, akkor se lenne több FPS-ed, mivel a VGA teljesítméyne túl kevés.
Add el, és vegyél inkább egy erősebb videokártyával rendelkező gépet.
Esetleg ramot vegyél még hozzá, a 2GB épp a határán van a használhatóságának.SSD-t is tehetsz bele természetesen, az minden műveletet felgyorsítana, de a játékok alatt akkor se lesz több FPS-ed.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Filmgyűjtés
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Melyik tápegységet vegyem?
- Túra és kirándulás topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AliExpress tapasztalatok
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Nyaralás topik
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- ÁRCSÖKKENTÉS Lenovo ThinkPad P51s, P52s, T570, T580 eredeti Lenovo, belső akkumulátor eladó
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 MAGYAR - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
- HP ProBook 430 G4 Pentium 4415U (bios jelszavas)
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged