- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Gurulunk, WAZE?!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- SzőkeKapitán: Világ vége túlélők topicja
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- leslieke: leslieke farmerzsebe
Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Egy rövid ideig még féláron tudsz hirdetni, előfizetni!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Na, hát azért kérdeztem, mert azt akartam tudni, h hány magot terhel a játék. Ezek szerint nem csak egyet.
Az i3-as processzorok abban különböznek főként a jelenlegitől, h virtuálisan 4 magosak, tehát az oprendszer 4-nek fogja látni, (de ha a játék nem használ 2 magnál többet, akkor ez végülis mindegy - de majd kiderül).
Aztán picivel több az L2 tár is, ugye pont annyival, amennyit a két virtuális mag még igényel a számításaihoz. (kettő helyett három MB L2 tár)
Az i3 nem turbós, de az i5 az tud magasabb órajelet is.
cpu-world.com/Compare_CPUs/2020M, 3120M, 3320Mhttp://www.cpu-world.com/benchmarks/
Nem tudom mennyiért találtál i5-öst, sokat ne költs rá, de talán pont annyi hiányzik a játék gördülékenyebb futásához, amit egy i5 (esetleg i3) processzor tudna hozzátenni.
Ha meg nem csak 2 magot, hanem akár 3-at, 4-et is használ a játék, akkor sokkal jobban fog futni, még az i3-al is.
Hardveraprón szoktak hirdetni.A VGA-ról nem beszéltél, az mennyire terhelődött?
A GPU-Z-ben az egyes értékeknél a sor elején lehet váltani, a max értékeket is tudja mutatni, nem csak a pillanatnyit. GPU-t nézd meg, mennyire terhelődött játék alatt maximum, ill. a memória telítettségét.
Ha ezek nem 100%-on "pörögtek", akkor jó eséllyel nem a VGA a kevés, hanem a CPU.Az ilyen böngészőben futó játékok a proceszort terhelik igazándiból, a World of Tank pl. eredetileg olyan rosszul volt megírva, h egy magot igényelt csak, de azt annyira leterhelte, h 5-6GHz-es mag tudta volna csak jól futtatni a játékot. De hát ugye ilyen nincs, szerencsére későbbi patchekkel ezt javították, már 2 magot is tud használni, így egy normális processzorral már jól fut.
Elvileg tehát egy jobb processzorral jobban fog futni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Posta, csomagküldés
- Suzuki topik
- Tudományos Pandémia Klub
- Witcher topik
- Milyen program, ami...?
- Filmvilág
- Milyen monitort vegyek?
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- További aktív témák...
- Kihagyhatatlan ajánlat vadonatúj Ryzen 7 5800x processzorainkra! 0% THM-re is!
- Apple iPhone 13 / 128GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia / 87% akku
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- AKCIÓ! Lenovo IS8XM LGA 1150 DDR3 alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Realme 7i 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest