Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2251) horkovy24 válasza tariattila (#2250) üzenetére


horkovy24
senior tag

Neked meg el kéne egy kicsit gondolkozni!Mert ingyen senkitől nem fogsz egy Wii U-t kapni játékokkal!Nekem erre a gépre azt mondtad hogy még ezekkel a címekkel együtt sem adnál többet érte 50 ezer forintnál! :R

http://hardverapro.hu/apro/elado_nintendo_wii_u_basick_pack

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#2252) Devil198909 válasza horkovy24 (#2251) üzenetére


Devil198909
tag

Hát azért az 50 ezret én is eléggé keveslem egy garanciális gépért pláne ezekkel a játékokkal!Gondolj bele Attila az igaz hogy 65-ért megveszed a basick pakkot újonnan viszont 100 ezer forint fölötti összegnél fogsz kikötni ha ezeket a játékokat is megveszed hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#2253) mirci18 válasza tariattila (#2250) üzenetére


mirci18
addikt

Ami nekem kapóra jönne mert 40-50 ért már beinvesztálnék ebbe a gépbe.
De a 78-at sokallom a mario luigi-s gépért.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2254) mirci18 válasza horkovy24 (#2251) üzenetére


mirci18
addikt

A tied tényleg jó áron van 1 játékkal 40-50 a reális.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2255) horkovy24 válasza mirci18 (#2254) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszönöm szépen a megerősítést a gépem árában!Akkor ezek szerint nem szálltam el vele! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#2256) tariattila


tariattila
veterán

megértelek benneteket maximálisan...
akinek nem sürgős a dolog nyugodtan tartogathatja!
viszont ha valamit újan meg lehet venni tizen-huszon ezerrel drágábban akkor annyit megér, hogy nincs "végigjátszva 4-5 cím" vele...

nekem más a megközelítésem az U-val kapcsolatban...
nem magamnak kell hanem két kisgyerkőcnek akik nem fognak/tudnak játszani azokkal a játékokkal amiket annyira várnak erre a konzolra...
CSAK a jóöreg nintendos Mario-, Donkey-, Kart-al

erre pedig nem éri meg ennyit kiadnom
ez a saját állaspontom...
tehát lehet nekem kell majd többet várnom a beszerzéssel :DDD

(#2257) ldave


ldave
félisten

Ha valaki lemaradt volna, tegnap az EA így viccelődött a Wii U-n:

A Slime draws near! Command?

(#2258) horkovy24 válasza tariattila (#2256) üzenetére


horkovy24
senior tag

Miért igazából mik azok a játékok amit a gyerkőceid annyira szeretnének erre a Wii U-ra?Már a meglévő és jövőbeli szuper Nintendo-s címeken kívül?

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#2259) PandaMonium válasza ldave (#2257) üzenetére


PandaMonium
őstag

Baromi humorosak a srácok, jó látni, hogy ennyi szabadidejük van a BF4 számtalan bugjainak javítása mellett. :U

What I cannot create, I do not understand

(#2260) tariattila válasza horkovy24 (#2258) üzenetére


tariattila
veterán

super mario variánsok, donkey kong, rayman, mario party, land... mario kart 8, kirby stb... szóval a durva lövöldözős, háborús, zombis dolgok nem érdekelnek...

mondhatnánk azt is hogy erre tökéletes a kis wii.... s ez támasztja alá azt az elképzelést, hogy ezt a pár címet komolyabb grafikával, új pályákkal játszák... az enyhe túlzás. :U

kivéve HA olcsón hozzájutok...

[ Szerkesztve ]

(#2261) horkovy24 válasza tariattila (#2260) üzenetére


horkovy24
senior tag

Értem!Végülis nem igazán értem mi is a problémád a Wii U árával elvégre ezek a címek amiket felsoroltál erre is vannak/lesznek azt meg enyhe túlzásnak érzem hogy ezek a Wii-s társaik simán grafikában feltúrbózott változatai!Innen látszik hogy nem játszottál még például a Super Mario 3D world-el ez is például azért messze nem ugyanaz mint a Super Mario Galaxy de például a Donkey Kong-ot is mondhatnám ugyanis nekem a Wii U-s tropical freez sokkal jobban tetszett mint a Wii-s returns!A Mario Kart 8-is biztos fantasztikus lesz arra már most a fejemet rá merném tenni!Magyarul én csak annyit szeretnék ezzel mondani hogy elöször ki kéne próbálnod a gépet az igazán jó címekkel és utánna dönteni nem pedig egyből arra hivatkozni hogy a Nintendo elcseszte ezt a Wii U-t ezért te 50 ezernél nem adnál többet érte még az exlusive címekkel együtt sem! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#2262) tariattila válasza horkovy24 (#2261) üzenetére


tariattila
veterán

nem értesz!
pont nem azt mondom, hogy csak grafikában, stb felturbózott játékok ezek! ha ezt 'gondolnám' nem is akarnék venni!
pontosan tudom, hogy mennyivel más kategória...
gyerkőcök állandóan ezeket nézik youtube-on :D

csak a mostani wii-n látom, hogy mennyire korlátozott az érdeklődési körük... mennyire nem tudnak mit kezdeni a bonyolultabb játékmenettel (még az Animal Crossing se köti le őket...hiába fordítom nekik a szöveges részeket)
a wii U azoknak éri meg akik az összes (:U) címet szeretnék rajta játszani...
ezek nem mi vagyunk jelenleg
nem tudom jobban leírni a wiiU-hoz való 'viszonyom'.... :(

ha érted akkor azt is érted, hogy NEKEM miért ennyit ér!
úgy látom (sajnos) lesz esélyem olcsóbban hozzájutnom mint amennyit valójában ÉRNE ez a remek gép ...

[ Szerkesztve ]

(#2263) horkovy24 válasza tariattila (#2262) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ezek szerint ahogy értelmezem amit írtál gyakorlatilag akkor nekik még nem is igazán való konzol mert ezek nem is igazán bonyolult játékmenetűek!PS 4-en Xboxone-on még bonyolultabbak a játékok mint ezen!Nekik szerintem akkor a legjobb választás egy xbox 360 kinect-el azzal biztos jól ellennének! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#2264) tariattila válasza horkovy24 (#2263) üzenetére


tariattila
veterán

ezekkel a '2D' játékokkal iszonyat ügyesek!
esélyem nincs mellettük :)

talán még a super mario galaxy (egyszerű játékmenet) tipusú is megy nekik...

pc-hez vettem 2 xbox360 controllert... egy nap alatt azt is kenték-vágták...
tehát a konzol való nekik
de a wii U képességeit csak az ilyen tipusú játékokban élveznék ki... ez pedig a játékkínálatot nézve pár játékra korlátozódik...

(#2265) mirci18 válasza tariattila (#2264) üzenetére


mirci18
addikt

Csak hogy elmondjam a véleményemet én is.
Teljesen felesleges ezen vitatkozni hogy mennyit érne valójában egy WII U.
Egy dolog dönt ez ügyben.
Mégpedig a kereslet kínálat.
Hogyha annyira nagy Hype-ja lenne mint a többi konzolnak akkor drágább lenne a használt is.
Így meg az van hogy mindenki a töredékéért tudja eladni a WII U-t a boltok csökkentik az áraikat mert a kutyának sem kell ők is próbálnak tőle megszabadulni.
Ez van nem kell temetni a Nintendo mert úgy tudom még 21 veszteséges évre van elég pénze tehát maradnak úgy is.
Egyébként is az N64 is és a Gamecube is ahogy most a WII U az exkluzív címekből tartja fenn a brandet mert a legtöbben ezért veszik ezt a konzolt.
Ahogy én is a Mario játékok miatt venném nem a komoly grafika miatt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2266) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Új Mario Kart 8 trailer.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2267) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#2266) üzenetére


ldave
félisten

Rainbow Road FTW!

A Slime draws near! Command?

(#2268) tariattila válasza mirci18 (#2265) üzenetére


tariattila
veterán

nem azon vitatkozom, hogy mennyit ér!

max. azon, hogy NEKEM mennyit...

az meg hogy töredék áron adnák az új árához képest azért nem igaz...

(a töredék az ugye kevesebb mint fél... 30 ezerért azért még mindig nincs :DDD )

(#2269) ldave válasza tariattila (#2268) üzenetére


ldave
félisten

Az a baj a hazai használtpiaccal, hogy az eladó a vételár 90% alá nem akar menni, a vevő meg 50%-tól indulna lefelé...

A Slime draws near! Command?

(#2270) tariattila válasza ldave (#2269) üzenetére


tariattila
veterán

:R
eladó oldalról osztom a véleményed... viszont vevő oldalról én 60%-ot tartok reálisnak új árhoz képest a használtaknál...
a garancia nélküli pedig nem is tudom mire gondol :U

tehát egy bézik kb 40...

(#2271) mirci18 válasza tariattila (#2268) üzenetére


mirci18
addikt

Tudom hogy nem azon vitatkozol csak beírtam mert elegem volt a parttalan vitából.
Mondtam már kereslet kínálat.
Érdekes a többi konzol tartja az árát csak ez nem a kereslethiány miatt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2272) mirci18 válasza ldave (#2269) üzenetére


mirci18
addikt

Ez a kortól is függ ám.
Egy 2 évvel ezelőtti vagy egy 1.5 éves gépért te hogy kérhetnél 90%-ot.
Ez irreveláns.
Tudva levő hogy bármilyen dolgot veszel másnap használtan kapásból veszt az értékéből vagy 15-20 százalékot.
Kocsiknál ez pár százezer ft.

Az hogy az eladó nem megy egy ár alá egy dolog.
Előbb utóbb fog mert már nem kell neki de drágán nem adhatja el úgyhogy hajlania kell.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2273) ldave válasza mirci18 (#2272) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem félreértetted a hozzászólásom.

A Slime draws near! Command?

(#2274) mirci18 válasza ldave (#2273) üzenetére


mirci18
addikt

Nem érthettem félre mert te az eladó ár elvárásáról írtál amit én véleményeztem.
Nem tudom ezen mit érthettem félre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2275) tariattila válasza mirci18 (#2274) üzenetére


tariattila
veterán

szerintem is félreértetted!

pontosan ő is azt mondja, hogy irreveláns... :U

(#2276) mirci18 válasza tariattila (#2275) üzenetére


mirci18
addikt

Én ugyanerről beszéltem.
Irreveláns az eladók hozzáállása de sokszor a vevőké.
De aki olcsó János az úgyse vesz ilyen konzolt,
Engem is csak a online multiplayer miatt érdekel jelenleg mert amivel játszani akarok az van wii-re is.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2277) tariattila válasza mirci18 (#2276) üzenetére


tariattila
veterán

ez nem "olcsóJánosság" kérdése kizárólag!

ha látnám a supportot, fejlesztést, akkor már rég megvettem volna rendes áron!

(#2278) ldave


ldave
félisten

Az a baj, hogy ma részegen fogok hazamenni és ma jönnek az első GBA játékok Wii U-ra. Félek, hogy megveszek párat :) Így is végtelen már a backlog.

A Slime draws near! Command?

(#2279) Goldwin válasza tariattila (#2270) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"a garancia nélküli pedig nem is tudom mire gondol"

Hány meghibásodott Wii U konzolról van tudomásod? A három nagy konzolgyártó közül a Nintendo büszkélkedhet a legkisebb meghibásodási rátával.

(#2280) tariattila válasza Goldwin (#2279) üzenetére


tariattila
veterán

már bocs de ha egy tizessel olcsóbb csak egy próbagaris gép egy magyarországi konzolboltos géptől akkor szerinted mit választok? ;)

(#2281) PandaMonium válasza tariattila (#2280) üzenetére


PandaMonium
őstag

Igen, ebben igazad van csak, hogy itt nem éppen 10.000Ft -os árkülönbségről van szó mikor 50.000Ft -ért akarsz elvinni egy újonnan 100.000Ft+ ba kerülő packot amin még van garancia is.

Nem kezdek el itt százalékokat írni, hogy ennyi reális érte meg annyi, mert itt már elég részletesen kivesézték feljebb, ez úgy is kereslet/kínálat függő, de könyörgöm, ne akarjunk már egy Suzuki árából Ferrarit venni. :U

What I cannot create, I do not understand

(#2282) tariattila válasza PandaMonium (#2281) üzenetére


tariattila
veterán

túlzó a hasonlatod nem gondolod?

58e basic nulla gari VS. 70e premium pack Land szoft, garancia

ez ne legyen már suzuki vs ferrari hasonlat!
nem is értelek komolyan

itt két ferrárit hasonlítanék össze gari nélkül vs garis, extrás kondíciókkal...

de befejezem tényleg mert nem értitek meg, hogy 70 helyett vennék simán 45-50-ért ugyan olyan kondíciósat használtan...
ezen mi nem érthető?
nem 30-ért akarok!
az meg, hogy pár hónapja 80-90-100 volt az ára az kit érdekel MA?

(#2283) Mister_X válasza ldave (#2269) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nálam ott indul, hogy ha ki lett csomagolva, már mínusz harminc százalék. Az álatlános használtpiaci ár 60-65%-a a bolti árnak. Játékok esetén ez más, ott erőteljesebb az erkölcsi avulás már a megjelenéstől számítva (Killzone: Shadow Fall fél év telteltével 5-6e Ft, InFamous: Second Son már 8-12e Ft).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2284) PandaMonium válasza tariattila (#2282) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem gondolom, az árakat pedig nem a "pár hónapja 80-90-100 volt az ára" kijelentésre alapoztam, hanem horkovy24 nem sokkal fentebbi posztjára ahol azt írta, hogy a hirdetésében szereplő Wii U-ját a játékokkal együtt 50k Ft-ért akartad elvinni. Arra a packra írtam, hogy újonnan bőven 100+k megvan, ráadásul azon (legalább is a hirdetés szövege alapján) még garancia is van. Írták is többen, hogy 50k nagyon kevés volna érte, erre te azzal védekeztél, hogy neked ennyit ér.

Egyébként a 58k -s basic pack nulla garival (amit nem tudom hol láttál, mert itt hardveraprón jelenleg nincs ilyen hirdetés) vs az újonnan legolcsóbban 70k -ért megvehető premium pack szintén elég durva, lesarkított példa. Mindegy is, nem megbántani akartalak, csak nem értem, hogy miért hiszed, hogy bárkinek is jó üzlet volna féláron eladnia a még garanciás Wii U -ját.

What I cannot create, I do not understand

(#2285) horkovy24 válasza PandaMonium (#2284) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen ahogy a hírdetésben is írtam a gép garanciális! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#2286) tariattila válasza PandaMonium (#2284) üzenetére


tariattila
veterán

1, nem az összes játékkal akartam 50-ért! ajánlottam is neki hogy adja el külön azokat amik nekem nem kellenek s úgy még jól ki is jön (arról nem tehetek, hogy nem akarja senki bontani)

2, 58 ért volt basic pakk gari nélkül (igaz bontatlan) tehát jól mondod, hogy 'jelenleg' ...tegnap még volt...
írt is felháborodva nemrég aki hirdette...

3, semmi sarkítás... 69.990 a premium land pack... keress rá! segítek:konzolvilág

valami össznépi mundérvédelmi összeesküvéselméletet szagolok itt :DDD
figyelem azért, hogy ki meddig árulgatja a portékáját...
bár egyre kevésbbé izgat a téma...

[ Szerkesztve ]

(#2287) tybaa válasza PandaMonium (#2284) üzenetére


tybaa
csendes tag

A kereső csodákra képes:

58k-s basic: Nintendo Wii U Basic Pack
65 az új ára ingyenes házhozszállítással, ami kellemes, ha nem helyben vagy.

70k-s premium:
Konzolvilág: Nintendo Wii U Premium (Fekete) + Nintendo Land
Gameshop: Nintendo Wii U Premium (Fekete) + Nintendo Land

(#2288) PandaMonium válasza tariattila (#2286) üzenetére


PandaMonium
őstag

1. Nekem ezt hiába mondod, én arra reagáltam ami itt a fórumban volt, márpedig itt azt írták, hogy az összes játékkal akartad vinni ennyiért. De mindegy is, mert ha csak pár játékot kértél volna mellé, már akkor is kevés lenne érte az 50k.

2. Lehet, hogy tegnap még fent volt, de ma már nincs, ebből azért feltételezhető, hogy nem sikerült eladnia ennyiért. Mindig voltak és lesznek olyan emberek akik képtelenek elfogadni, hogy ha vesznek valamit azt már nem ugyan olyan áron, vagy épp, hogy csak 1-2 ezer forinttal olcsóbban tudják majd tovább adni, ezekkel nem kell foglalkozni.

3. De igenis sarkítás mikor egy 58k -ba kerülő basic packal hozakodsz elő ha egyszer ettől sokkal jobb hirdetések is vannak. Segítségre pedig nem szorulok, köszönöm, de tisztában vagyok az árakkal és az összes nevesebb konzol bolttal. :U

Nincs itt semmi összeesküvés, csak még mindig nem érted, hogy a te feltételeiddel, ilyen áron nem fogsz kapni Wii U-t. :U
De mindegy is, fölösleges ezen tovább rágódni, sok sikert a vásárláshoz. :R

(#2287) tybaa: Én hardveraprón kerestem elsősorban az aktuális hirdetések között, ott pedig értelem szerűen az archivált hirdetéseket pedig már nem dobja ki, a topikban pedig nem találtam semmit erről a hirdetésről. Tisztában vagyok vele, hogy valóban lehet 70k -ért kapni premium packot nintendo land-el, ha esetleg a nagy linkelgetés helyett újra elolvasnád a kommentemet látnád, hogy soha nem is állítottam, hogy ez kamu. :(((

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#2289) Alba Game válasza PandaMonium (#2288) üzenetére


Alba Game
tag

Ez korekt volt Panda' ! :C :R
Mellesleg én is tudnék mesélni bőven az alkudozó "OlcsóJanikról", akik a "mennyit engedsz a feléből ??" szerint gondolkodnak. 50k -ért akarsz WiiU pakkot (!) venni? Csak hajrá! Sztem az olyan is lesz... :( Egy Basic csomag, dobozosan, némi garival meg mondjuk 2 gaméval (mittomén ... NintiLand + MarioU) 60k normális. Alatta nagyon jó vétel vagy szét van gyalázva. Fölötte irreális. Ha boltként veszem meg, akkor pedig max. 40k az usernek. Ennyi és nem több.

(#2290) ldave


ldave
félisten

Hogy játékokról is legyen szó: tegnap a sok Kart trailer után jött pár bemutató írás is külföldi oldalakra, pár szerencsés már kipróbálhatta élesben a legújabb verziót (amivel mi játszottunk Bécsben, az még egy korai build volt). A látványtól mindenki el van ájulva, 2 játékos módban is gond nélkül tolja a 60 fps-t, persze 720p-ben, mint a 3D World. Azt írják, hogy a pályadizájn sokat javult, sokkal kisebb a szerencsefaktor, mint a korábbi részekben, ráadásul az MI fejlődött.

A Slime draws near! Command?

(#2291) Alba Game válasza ldave (#2290) üzenetére


Alba Game
tag

Még a végén megfontolom a beszerzését... ;-)

Köszi az infókat !! :R

(#2292) tybaa válasza PandaMonium (#2288) üzenetére


tybaa
csendes tag

Ha esetleg újra elolvasnád a kommentemet látnád, hogy soha nem is állítottam, hogy azt állítod, hogy ez kamu. :D Csak azért linkeltem be, mert emlékeztem, hogy nemrég volt ilyen apróhirdetés.

A premiumot meg csak amiatt, mert ilyen kicsi árkülönbség mellett, ha nem fontos a fehér szín, nincs értelme basic pack-ot venni. Hozzátéve azt, hogy új konzol vásárlása esetén, és azt is, hogy szerintem.

(#2293) Alba Game válasza tybaa (#2292) üzenetére


Alba Game
tag

jó ez a párnacsata, csak így tovább !

parttalan vita ez srácok, mivel totál szubjektív a történet. kinek így, kinek úgy. kinek ennyit, kinek annyit. de persze mindenki meg akarja magyarázni, mire gondolt a másik, amikor ezt-meg-azt leírta. bravó! :C

(#2294) n000rbi


n000rbi
senior tag

Használtok wiiu pro kontrollert? Van értelme venni wii classic kontroller mellé?

(#2295) PandaMonium válasza n000rbi (#2294) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én speciel csak azt használom Monster Hunterezéshez (és Máriózáshoz, mikor épp valaki más nem sajátítja ki :P), szerintem sokkal jobb az alap kontrollernél sok szempontból, de ha csak nem a több játékos miatt kell, hanem az alap kontrollert lecserélésére (amit 100%-ban sajnos nem tud teljesíteni révén, hogy hiányzik belőle a touch screen és a mikrofon) akkor nem költenék rá mert elég drága és a legtöbb játékhoz megteszi az alap is. :)

What I cannot create, I do not understand

(#2296) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Bakker... Pár napja átszereltem a nagy TV-ről az asztalomra a Wii U-t mivel csak én szoktam használni itthon így minek zavarjuk egymást.
Nem akartam fektetve tenni mert nincs sok szabad hely, általában mindig szét vannak dobálva a cuccaim így inkább beleszereltem a Premium-hoz kapott álványba és úgy használtam. Feltűnő is volt kissé, hogy mint ha jobban kattogna játék közben mint korábban és alapból hangosabb is volt a konzol.

Most kivettem a lemezt belőle és voilá, egy szép kis csík a korongon végig...
Szerencsére a játék még működik de akkor sem örülök. Lényeg a lényeg, mindenkinek javaslom, hogy hagyja a konzolt fektetve.

Nem is értem, hogy ha ilyen dolgokat produkál a Wii U állított használatnál akkor miért támogatja ezt a Nintendo (mármint a premiumhoz adott álványokkal)? :U

What I cannot create, I do not understand

(#2297) ldave válasza PandaMonium (#2296) üzenetére


ldave
félisten

Huhh, ez durva. Valami nagyon egyedi jelenség lehet ez, mert nem nagyon olvasni ilyesmiről... Nekem a Wii állva volt évekig, sose volt ilyen.

A Slime draws near! Command?

(#2298) mirci18 válasza PandaMonium (#2296) üzenetére


mirci18
addikt

Jó tudni más is tapasztalt ilyet?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2299) Alba Game válasza mirci18 (#2298) üzenetére


Alba Game
tag

Az FAT X360 -asok meg a Slim PS2 -esek csinálták ezt. Jellemzően az olvasófej szalagkábele ér hozzá a lemezhez és hagy egy halvány kör-karcot rajta. Ha idejében észreveszik a dolgot, akkor menthető a lemez (polírozással). Nálad két dolod fordulhatott elő:
1. a gép megmoccant olvasás közben (bár ennek vagy nincs sok esélye, vagy ha mégis megmozdult, akkor sem nagyon lehet ok egy kisebb elmozdulás mert a diszket a helyén tartja egy elektromágneses leszorító korong)
2. az olvasó szalagkábelének a rögzítése "adta meg magát". fellazult a dolog vagy hasonló történhetett.
Ezek a legjobb tippjeim, de való igaz, ez egyáltalán nem általános jelenség. Bár én eddig csak fektetve használtam konzolt ( Slim PS3 -at kis ideig állítva ), pont a hasonló dolgok miatt. A múltkor is behoztak hozzánk egy PS2 -es (IGEN!) FIFA 14 -et, amit 16k -ért vett pár napja a srác. A gépének a szalagkábele fullra kinyírta a lemezt. Kör-forma karc volt ott is. :Y
De fontos: MINNÉL ELŐBB nézesd meg szervizessel a géped, mert innenntől (ha ez utóbbi eset a hiba oka) akár fektetve is okozhatja ezt a géped !!! :F

WiiU Pro-Controller: kicsit olvass vissza, pár egy-két hónapja bőséggel értekeztünk itt róla, pro/kontra minőségben egyaránt. Jó olvasgatást ! :K

[ Szerkesztve ]

(#2300) RangerFox válasza Alba Game (#2299) üzenetére


RangerFox
veterán

A Fat 360-anom sose csinált ilyet, pedig állítva használtam.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.