Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2801) #20844032 válasza mirci18 (#2798) üzenetére


#20844032
törölt tag

(#2802) #20844032 válasza ldave (#2799) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én nem a konzol névválasztásban látoma problémát, de igen. Az iparág baja ma az, hogy a köznyelveben az androidos randomszar is meg a donkey kong név is a videojáték halmazban szerepel. Közben felnőtt egy generáció, aki csak annyit érzékel, hogy a donkey kong nevet nem találja meg a randomtelefonos sztóron, így lassan ismét kikerül a halmazból, bele a gödörbe. Vissza kell helyezni minden portékát az őt megillető helyre a polcon, és minden rendben lesz. Én látok potenciált abban, amikben most gondolkodik a ninty.

[ Szerkesztve ]

(#2803) Alba Game válasza mirci18 (#2798) üzenetére


Alba Game
tag

Nem minden ps4 -es vagy x1 -es játékot az 576 -ban kell megvenni, és máris nem 17-20ezrekbe kerülnek. (Mellesleg 576 is döglődik, nem is értem miért... ;] hiszen nemrég zárták be pár vidéki boltjukat és én is látom -mert tőlünk alig 80méterre vannak- hogy mekkora pauza van náluk (is). ) Én 3db PS4 játékkal indítottam, magát a gépem 110ezerért vettem újonnan bolttól, mégegy joy -al (ugyanettől a bolttól) és a játékokat 10-10k / db áron (KillZone, TombRaider, AC4). Ha ugyanezt 576 -ban veszem ... jaaaajjj :O
Szóval ésszel kell vásárolni és több cash marad a zsebben ! :K

(#2804) Alba Game válasza PandaMonium (#2793) üzenetére


Alba Game
tag

Miért nem figyelsz? Én ezt mondtam: "...Évente 5-6 exkluzív t.p. cím? Vágyálom !! ..." Vagyis külsős fejlesztésű, csak WiiU -ra megjelenő játék. Értesz ??
Tudom, hogy az eddigi másfél évben maga a Ninti mit adott ki a saját égisze alatt exkluzívként. Abból van jópár és biztosan dupla annyi, mint ugyanilyen szempontból nézve a PS4 + X1 -re együtt. :U

[ Szerkesztve ]

(#2805) ldave válasza #20844032 (#2802) üzenetére


ldave
félisten

Nem csak abban van gond, de szerintem most már kijelenthetjük, hogy rossz döntés volt a Wii név megtartása az új gép esetében, főleg a kezdeti marketinggel együtt ami körülötte volt. Mai napig azt próbálja magyarázni a Nintendo, hogy a Wii U nem csak egy tablet izé a Wii-hez.

A Slime draws near! Command?

(#2806) Alba Game válasza ldave (#2805) üzenetére


Alba Game
tag

Sztem ezen már túl lépett az, akit egy cseppet is érdekel. Nem a kőkorszakban vagyunk...
Mellesleg maga a WiiU név még véletlenűl sem azt sugallja, hogy maga a WiiU egy tablet volna.
Csak azt akarták vele elérni, hogy meglegyen a népeknek, ez a Wii továbbgondolása, de a lényege ugyanaz. Önfeledten szórakoztat, megmozgat, sötöbö. Mint a Wii, csak Ultrább kivitelben. (bocs, ezt most kicsit meg lett erőszakolva :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#2807) nauro válasza Alba Game (#2806) üzenetére


nauro
aktív tag

Neked látom van 3DS és U is párhuzamosan, használod így a U kontrollerjét magában? Arra ott van a 3DS nem?

(#2808) Alba Game válasza nauro (#2807) üzenetére


Alba Game
tag

Nem igazán. Egészen más történet a kettő. 3DS az mobilkonzol. Ha megyek valamerre vagy munkába, akkor azt tolom. Ha meg otthon "ülnek a tévén" akkor marad a WiiU off-tv módban. :K

[ Szerkesztve ]

(#2809) ldave válasza ldave (#2636) üzenetére


ldave
félisten

Itt a jó hír, megvan a Wii U-s cél, átlépte a 200 ezer dollárt a felajánlott összeg. Viszont úgy látszik a 3DS-es gól már nem lesz, ahhoz elég komoly hajrá kéne az utolsó 36 órára.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2810) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#2809) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Elég jól belendültek a fiúk, extrém esetben még az is meglehet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2811) mirci18 válasza #20844032 (#2801) üzenetére


mirci18
addikt

Hát használtpiac a Nintendónál nem nagyon van mert nem adnak el.
A többi új konzolnál se nagyon hinném hogy te egy hónap múlva megveszed feleannyiért.
Miért ki lenne az a hülye aki eladja neked féláron akár fél évvel később is.
Másrészt a használt játék használt marad.
Még ha vigyáz is rá lessznek karcok.
Akkor ennyi erővel konzolt is csak használtan vegyek hogyha nincs 150 e ft-om azokra a csili vili új gépekre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2812) boost


boost
addikt

Kéne tartani itt hetente egy napot, olyan témában, hogy - miért megy tönkre a Nintendo, miért tűnik el fél éven belül, hogy rontotta el a dolgot, hogy kéne megoldania, stb.. És kéretik, hogy a többi napokon ezeket a témákat hanyagoljuk.

Köszi.

(#2813) mirci18 válasza boost (#2812) üzenetére


mirci18
addikt

Szerintem meg nem.
Én kiváncsi vagyok mindenki véleményére.
Mondjuk az más tészta hogy itt mindenki szakértő de eggyikünk szava se jut el a Nintendóhoz.
Engem az sem zavar mikor olyan cikkeket raknak ide be amiben ócsárolják a Nintendót.
Tudomásul kell venni Magyarországon lenézik azokat aki Nintendósak.
Mert azt mondják hogy gagyi a gép meg a grafika.
És hogy mindíg csak Mario van rá.
Aki felveszi annak inge aki nem annak nem.
Ennyi.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2814) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#2810) üzenetére


ldave
félisten

Végülis lehet rá esély, ahogy nézem az első két nap 75 ezer dollár jött össze, most az utolsó két nap kéne 45 ezer. Volt már ilyen hajára példa? Talán a Shovel Knight-nak volt ilyen durva zárása.

A Slime draws near! Command?

(#2815) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#2814) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Óránként ha egy ezres összejönne, akkor teljesülne. Van rá reális esély, mert közben paypal-on is nyomatják pár lepedővel.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2816) mirci18 válasza ldave (#2809) üzenetére


mirci18
addikt

Ezekben a régi 8/16 bites grafikájú játékokban mi a pláne?
Nem lenne jobb megírni őket egy olyan grafikával ami sokkal jobban illik a mai konzolokhoz?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2817) ldave válasza mirci18 (#2816) üzenetére


ldave
félisten

Nekem tetszik a stílus, főleg ha ilyen profin van megoldva, mint az Alicia vagy a Chasm esetében. Van amikor lenne kedve retrózni az embernek, de feldobná azért a játékélményt egy picit modernebb dolgokkal. Na ezek pont erre jók, látványban hozzák a SNES, Mega Drive éra stílusát, játékmenetben pedig a jelen lehetőségeit.

A Slime draws near! Command?

(#2818) mirci18 válasza ldave (#2817) üzenetére


mirci18
addikt

Aha.
Köszi én is valami ilyesmire tippeltem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2819) PandaMonium válasza Alba Game (#2804) üzenetére


PandaMonium
őstag

Te nem figyelsz. :N Nem azt írtam, hogy 5-6 third party exkluzívot (amúgy a "third-party exkluzív" címek elég ritkák, általában kis studiókra/indiekre jellemző, de ott sem azért mert nem akarnak több platformra megjelentetni, hanem azért mert nincs rá pénzük), hanem azt, hogy összesen ennyit. A third party stúdiókat csak mellékesen említettem meg. Lehet egy vitát úgy is kezelni, hogy ha félreértés van nem egyből hurrogva nekiesünk a másik torkának a "miért nem figyelsz" és az "értesz ??"-ek nélkül. :)

(#2812) szgergely: Ha nem erről szól a topik akkor sokszor napokig semmiről. Nyilván Iwata szabadidejében nem a ProHardver fórumot böngészi tippekért, hogy miként húzza ki a slamasztikából a Nintendo-t. :DDD Ettől még szerintem spekulálhatunk, mert elvégre mind Nintendo konzolunk van és mindannyiunk szeretne valami előrelépést látni.

(#2816) mirci18: Sokaknak mai napig bejön a pixel art, köztük nekem is. Kellemes retro hangulatot tud kölcsönözni a játékoknak, arról már nem is beszélve, hogy jelentősen lecsökkenti a fejlesztők számára a grafikára fordított pénzmag mennyiségét és a fejlesztési időnek is jót tesz ha hamar kész van minden asset. :K

What I cannot create, I do not understand

(#2820) Alba Game válasza mirci18 (#2811) üzenetére


Alba Game
tag

Használt szoftverekkel meg gépekkel (is) foglalkozó konzolboltban dolgozom vidéken. Hidd el, van piaca annak is. Adnak is, vesznek is. Ezt elsőkézből mondhatom.
És hogy miért adják el? 1. Megunták, 2. Nem jött be, 3. Végigjátszották, stb...

(#2821) Alba Game válasza boost (#2812) üzenetére


Alba Game
tag

Problem ?? Végre ÉRTÉKES témákban cserélünk eszmét. Akár minden nap is mehetne itt ez. Miért? Szted jobb, amikor két nap alatt van 3 poszt (1. ezt vettem, 2. hogyan kell ezt-azt megcsinálni, 3. utálom a Nintendot / Playstationt / Xboxot ). Sokkal jobb volna, igaz ?? :C

(#2822) Alba Game válasza PandaMonium (#2819) üzenetére


Alba Game
tag

Sztem elbeszélünk egymás mellett. A lényeg, hogy kevés a Ninti game, de nembaj. És bocsesz, ha esetleg kicsit "hirtelen" voltam. Nem állt a szándékomban. :R

(#2823) #20844032 válasza mirci18 (#2811) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szaldj fel a harverpróra, meg fogsz lepődni :)) Én amit lehet megveszek használtban. Bukjon rajta más, én nem az örökkévalóságnak veszem, meg a polcnak :D Az újrajátszásra semmi esély nincs, több a játék, mint amire időm lenne valaha, és akkor hol vannak a régi pótolandó játékok...

(#2824) mirci18 válasza #20844032 (#2823) üzenetére


mirci18
addikt

Hardverapróra nem szoktam járni mivel nem vagyok városi így csak postán vehetek bármit.
És itt a hardveraprón nincs mögötted egy értékelési rendszer hogy megvédhessen a csalóktól.
Ezért nem apródozok vagyis olx-ezek meg jófogás-ozok.
Csakis a jóöreg vatera ahol nem igazán van használt játék.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2825) mirci18


mirci18
addikt

Más:
Már volt róla szó a fórumon hogy ősszel vagy télen benevezek egy WII U-ra:
De ahogy nézem ezek közül a konzolok közül kell választanom ha az ár érték arányt nézem:
[Mario és Luigi]

[Nintendo Land és Mario Kart 8 ]

[Nintendo Land és Super Mario World 3d ]

S javítsatok ki ha tévedek de ár érték arányban ez így alakul:
1: Nintendo Land és Mario Kart 8
2: Nintendo Land és Super Mario World 3d
3: Mario és Luigi

Azért tettem a Mario és Luigi-t az utolsó helyre mert ahogy tudom a Luigi-s játék csak a Mario másolata nehezebb kivitelben.

Ti mit tudtok hogy ezeknél a csomagoknál mind a két játék lemezes?
Mert úgy tudom hogy például a Luigi nem az hanem csak letölthető formában van benne.

Másik olvastam hogy kapok hozzáférést a Nintendo Network premiumhoz.
Ez mi lenne pontosan?

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2826) Dr.F.E.R.I. válasza mirci18 (#2825) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha a középsőt (N.Land + Kart8) megrendeled, akkor a promócióban le is töltheted akár a 2D Mariót a gépre. Ez premium-dolog elvileg 10% kedvezményt ad letölthető játékok után, ha nem keverem most össze valamivel.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2827) Alba Game válasza mirci18 (#2825) üzenetére


Alba Game
tag

N.N. Prémium nincs már. (ha jól tudom)

Igen, az egyik game lemezes, a másik (jellemzően az újabb) letöltős lesz ezekben a pakkokban.

Hidd el, nagyon is jól megy és forog is rendesen a használtszoftver kereskedelem.
Én meg a Vaterát hagyom ki, mert ott is ugyanúgy átvághatnak, ráadásul arányaiban sokkal több a tajparaszt emberke is. Én pl. jártam úgy, hogy vettem annó egy FarCry3 -at, átutaltam az árát. (ellenőrzött eladó ugye, baj nem lehet). Kapcsolattartás megvolt, kedves fiatal hölgyikével. Nah, az utalás után már eltellt 2 hét és még semmi. Hívtam telefonon, sokadszorra vette fel. Mondja, hogy már elküldte. Szóltam, hogy ha a héten nem fut be, küldje vissza a pénzt, mert feljelentem. Okés. Pénz sem jött, játék sem. Aztán egyszer csak befutott a game, de nem vettem át. Akkorra már vettem másikat. Nah, innentől a hapsija óránként hívogatott, fenyegetett nem kicsit, hogy miket képzelek, meg megkeres és vasrúddal fogja kiütni belőlem a játék árát. Azt sem tudta sztem, hogy mit beszél. Őt is feljelentettem (rögzítettem jópár szívhezszóló beszédét). persze csak hangemberkedett, a dolog meg elcsitult. Nekem idegeskedés, pár álmatlan éjjszaka meg minusz ötezrem bánta. Nesze neked, ellenőrzött felhasználók !!! :P

[ Szerkesztve ]

(#2828) slick-adam válasza Alba Game (#2827) üzenetére


slick-adam
aktív tag

" Szóltam, hogy ha a héten nem fut be, küldje vissza a pénzt, mert feljelentem."

es ha a postan tunt volna el? akkor is adja vissza a penzt? :)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#2829) Alba Game válasza slick-adam (#2828) üzenetére


Alba Game
tag

Nem tűnt volna el. Mert ha valaki feladja ajánlott elsőbbségi levélként, kap küldeményazonosítót. Azt kértem többször is, hogy utánnanézhessek, merre jár a csomi. De nem küldte. Innentől egyértelmű volt a szitu.

(#2830) slick-adam válasza Alba Game (#2829) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ertes

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#2831) mirci18 válasza Alba Game (#2827) üzenetére


mirci18
addikt

Hát sajnos bunkó eladók mindenhol vannak nekem is van egy két sztorim.Jellemzően ha feljelentéssel próbálkozok az emberek engedékenyebbek lessznek.
De általában vaterán 100-ból 98 emberrel nincs baj már akikkel üzleteltem így nekem ez a legstabilabb.

A Nintendo Network premiumról azért referenciát kérnék mástól is mert most ezt a fórumot elkezdtem az elejétől olvasni és akkor ezek szerint több hír már nem szolgáltat pontos alapot 2014-ben.
Egyébként köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2832) mirci18 válasza Dr.F.E.R.I. (#2826) üzenetére


mirci18
addikt

Az a baj hogy a promóció július 30-ig él addig meg biztosan nem fogom megvenni a gépet de sebaj.
Valamelyiket megveszem úgyis mert kell a Mario Kart 8 a Super Mario world 3 d és a super mario bros u is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2833) ldave


ldave
félisten

A Polygon csinált egy jó kis Mario Kart 8 előzetes videót: [link]

A Slime draws near! Command?

(#2834) #20844032 válasza Alba Game (#2827) üzenetére


#20844032
törölt tag

Megoldás: vaterafutár. Olcsó, 50k-ig értékbiztosított, a fogadó értesítést kap feladáskor, a küldő felvételkor, azaz nincs kérdés meg mellébeszélés.. És mivel a posta csinálja, minden postán működik (illetve a küldő és fogadó oldalon posta és háznál minden permutációja :D ). Otthon kitöltöd az onlány adatlapot, kinyomtatod a menetlevelet, a postán már csak le kell adnod. Az egész kényelmesebb és jobb mint a sima postai küldés. És nagyrészt olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#2835) mirci18 válasza #20844032 (#2834) üzenetére


mirci18
addikt

Tudod mi a szomorú hogy hiába olcsó (ezért használom 75 dkg felett én is ezt).
A legtöbben mégsem használják.
Mert vagy nem tudnak róla vagy nem érdekli mert egyszerűbb bemenni marinénihez a postára és kitölteni egy papírt.Vagy mert nincs nyomtatója.

Másik dolog olvastam hogy a Nintendo Network ID-t ami a Miiverse-hez kell csak egy gépen lehet használni.
Ez mostanra kijavították vagy még mindíg hogyha tönkremegy a gépem akkor elvesztem az accountom.
Arról nem is beszélve hogyha átmennék haverhoz az ő gépén ( bár erre nulla az esélyem hogy másnál ilyen gépbe fussak) beléphessek a saját accountomba.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2836) #20844032 válasza mirci18 (#2835) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én úgy tudom az accountod most is a géphez van kötve.

(#2837) #20844032 válasza mirci18 (#2835) üzenetére


#20844032
törölt tag

Eladóként csak ezt használom a biztosítás miatt. Vevőként meg nem kötök üzletet, csak ha ezzel küldi.

(#2838) horkovy24 válasza mirci18 (#2825) üzenetére


horkovy24
senior tag

Szia!Én most vettem meg ezt a Mario és Luigi Premium pakkot!A Mario Bros U és a Luigi U egy lemezen van rajta szóval a Luigi U-t nem kell letöltened! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#2839) mirci18 válasza #20844032 (#2836) üzenetére


mirci18
addikt

Hát az eléggé nevetséges hogy 2014-ben ezt a Nintendo nem tudja megoldani.
Mikor egy facebook-ra akár több gépről is be tudok jelentkezni egyszerre.
Nincs géphez kötve.
Igazából ezt eddig még sehol sem halottam.

Másik dolog azért a vaterán nem kötöm a vásárlást csak a vatera futárhoz nekem egy ajánlott levél is megteszi.
Inkább akkor berzenkedek ha egy olyan eladót fogok ki aki juszt nem akar engedni abból amit ő leírt.

Példa:
Vettem egy embertől valamit.
Ő kikötötte hogy 300 ft alatt nem postáz 7 napig várja össze a csomagot postára adás előtt tovább nem.
De ha személyesen megyek akkor 14 nap.
Én hiába magyaráztam hogy miért veri a mellét mikor 500 ft-nyi árut vettem tőle és szükségem lenne 14 napra mert akkor jár le az utolsó aukció.
Kijelentette nem lehet csak külön postázva.
Erre megkérdeztem hogy van az hogy személyes átvételkor lehet várni de postázáskor nem.
Mi volt a válasz:
A szabályokat én hozom tetszik nem tetszik ez van.
Én meg röhögtem hogy 500 ft-ért siránkozik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2840) mirci18 válasza horkovy24 (#2838) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor én tévedtem ezügyben.
Csak akkor kérdés hogy a másik két konzol csomagnál két lemez van e?
Vagy egy?
Vagy egy lemez és egy online játék?

Köszi a felvilágosítást.

Egyébként azért tévesztett meg ez a játék mert kiadták külön ezt a Luigi játékot lemezen és én azt hidtem hogy nem forgalmazzák a két játékot egy lemezen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2841) horkovy24 válasza mirci18 (#2840) üzenetére


horkovy24
senior tag

A másik két csomagnál két lemez jár a géphez!Egyébként nem is forgalmazzák így a játékot a boltokban hogy egy lemezen van mind a két játék!Ez csak ebben a csomagban van így hogy a Mario Bros U és a Luigi U egy lemezen van! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#2842) ldave


ldave
félisten

Az új Hardveraprón egész jó értékelő rendszer van, szerintem semmivel se rosszabb, mint a Vatera.

A Slime draws near! Command?

(#2843) mirci18 válasza horkovy24 (#2841) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor összegezve a másik két konzol jobban megéri mert ahhoz két teljes értékű játék jár.
S nem csak egy Mario és egy Luigi átirat.
Még mindíg nem értem hogy miért adtak ki egy teljesen ugyanolyan játékot más szereplővel komolyabb nehézségi fokozattal.
Miért nem lett beépítve Luigi módként ez a Super Mario bros U játékba?

Köszi a válaszokat.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2844) mirci18 válasza ldave (#2842) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor majd ránézek mert én biztos csak a régin lehettem ott még nem igazán volt értékelő rendszer.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2845) #20844032 válasza mirci18 (#2839) üzenetére


#20844032
törölt tag

Aztnem tudom, én a vaterát egyáltalán nem használom, csak a vaterfutárt :)

(#2846) Alba Game válasza ldave (#2842) üzenetére


Alba Game
tag

Nem az értékelési rendszer a gond, hanem a (vissza)ellenőrizhetőség. Hogy az illető lekoccolhat a pénzzel, ha előre utalok, ha meg én adok el és utánvét, akkor simán elállhat menet közben a vételtől és bukom a postát oda-vissza, plusz még a posta is összetörheti a holmit. Én itt úgy csinálom, hogy kérek előre utalni egy kisebb összeget (mondjuk az utánvétes posta díjját - biztosítéknak, hogy ne gondolja meg magát) és amikor átveszi, akkor már csak a terméket magát kelljen kifizetnie. Ez így járható, de sokan még ennyi előleget (max. 1500ft) sem hajlandóak átutalni, legyen akárhány pozitívja is az eladónak. nem képesek megérteni, hogy a netes vásárlás abszolúte a bizalmonn kell, hogy alapuljon. Mert tökéletes biztoítás arra, hogy nem károsulsz, egyszerűen nincs. Minden kijátszható. Ez van.
Lekopogom, nekem pl. a Játékaim.Hu -n van egy 175+ / 0- -os accountom és eddig szerencsémre még egyszer sem jártam pórul senkivel sem. Egy srác ült a holmiján két hétig, mire hajlandó volt elküldeni, de ez volt a leghúzósabb eset. pedig itt aztán tényleg semmi biztosítékod sincs semmire sem.

(#2847) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Az új HardverAprós értékelési rendszer szerintem is jóra sikerült. :K

Jó látni, hogy pörög a topik, de (nem vagyok moderátor, viszont) had kérjek meg mindenkit, hogy ha öt percen belül akar újra posztolni használja a szerkesztés gombot mert fölösleges duplázni/triplázni ilyenkor. :R

What I cannot create, I do not understand

(#2848) tariattila


tariattila
veterán

üdv!

tegnap izzítottam egy pro controllert a madarasteszkóból...(+képernyővédőfólia szett)

nagyobbik gyerkőc egyből betesztelte SMBU-val... bele is verte a csúfot, hogy a sima remote-al sokkal könnyebb játszani... nehéz vele felvenni a lefagyasztott dolgokat...vagy valami ilyesmi gondja van... :DDD

no nem is ez a lényeg.... kérdés: WII-n van olyan játék ami támogatja vagy ez már visszafele nem is kompatibilis?
sync-elni nem igazán tudtam :D

(#2849) ldave válasza tariattila (#2848) üzenetére


ldave
félisten

Visszafele nem megy, Wii módban nem működik a Pro Controller.

A Slime draws near! Command?

(#2850) tariattila válasza ldave (#2849) üzenetére


tariattila
veterán

s ezáltal a WII konzolon se.... (nem wiiU wii módban)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.