Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) pookeer


pookeer
csendes tag

Első körben egy 3 éves sulit szeretnék elvégezni, itt Nikonnán D60 az alapkövetelmény. Ezután végzek el majd egy újabb sulit, ami kishazánkban az egyik legelismertebb, ehhez már profi sportfotozásra alkalmas gép szükséges. Tehát az első 3 év után mindenképpen le kell cserélnem a gépet, igy lényegében most mindegy lenne hogy D90-et vagy D300-at veszek, az alső suliban mindkettő tultesz az alap követelésen. Viszont számomra az nem mindegy hogy most megveszem a D90-et X pénzért és nem soká tudom bőviteni a készletett 1 objektivel és egyéb "ketyerékkel", vagy még várok mig összegyülik a pénz a D300-ra (kb nyár végére lenne meg) és nem tudok venni hozzá semmit. (és valószinüleg csak alapobjektívvel tudnám megvenni).

Nekem igazándiból nem az lett volna a kérdésem hogy melyiket vegyem meg, hanem hogy aki már tulajdonosa olyen gépnek tud-e valami olyan hibát,amit a gyártó (értelem szerűen) nem emlitett? (az eddigieket elolvastam, az elemes teszt, -miszerint egyes gépek frontfokuszosak- még nem tartozik a komolyabb problémák közé, mivel javitható)

Az eddigi válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.