Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) tiv61us


tiv61us
őstag

macik is megleptek kicsit

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#752) Zoty4


Zoty4
őstag

Mossnak 1, Bradynek 2 TD kell a csúcsbeállításhoz

(#753) concret_hp


concret_hp
addikt

valaki leírná, hogy müxik az alapszakasz?

azt vágom hogy van 2 konferencia az AFC meg NFC, mindegyikben 4 csoport.
de mi dönti el hogy ki kivel játszik?
gindolom a csoporton belül van egy oda vissza kör, ez 6 meccs. és a többi hogy tevődik össze?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#754) Zoty4


Zoty4
őstag

Bradynek is 1 kell

(#755) Zoty4 válasza concret_hp (#753) üzenetére


Zoty4
őstag

Azt, hogy ki kivel játszik a szezon során, egy eléggé bonyolult rendszer alapján döntik el. Ez a következő:

* Mindenki kétszer játszik a saját csoportjában lévőkkel, egyszer otthon, egyszer idegenben.
* A saját konferenciájában, de más csoportban lévő csapatok közül néggyel játszik minden csapat, kettőt otthon, kettőt idegenben. Ez egy három éves ciklusban valósul meg, minden évben 4 másik csapat kerül sorra. Így 3 éven belül mindenki játszik mindenkivel a saját konferenciájában.
* Minden csapat négy csapattal mérkőzik meg a másik konferenciából. Ez is minden évben 4 másik csapatot jelent, így ez a rész 4-éves ciklusban van megvalósítva.
* Minden csapat két meccset jászik a saját konferenciájában lévő csapatokkal az előző évi eredmények alapján. Eszerint a csoportelsők azzal a két csoportelsővel játszanak, akikkel amúgy nem játszanának. A csoportmásodikok, -harmadikok, illetve -negyedikek párosítása minden évben ugyanaz.

(#756) concret_hp válasza Zoty4 (#755) üzenetére


concret_hp
addikt

köszi :)

és olyan nincs hogy új csapat lesz? pl. kiesni nem lehet vagy ilyesmi?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#757) Zoty4 válasza concret_hp (#756) üzenetére


Zoty4
őstag

nincs, max átköltöznek más városba, esetleg nevet váltanak, de már elég hosszú ideje ez a 32 csapat van
major sportoknak nincs második ligája: NBA, NHL, MLS-nek sincs, így nem tud se feljutni se kiesni csapat

[ Szerkesztve ]

(#758) tiv61us


tiv61us
őstag

es neg ki is kaptunk
legalabb a gyerkem csapata nyert
na meg a washingtont megnezem

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#759) Petya25


Petya25
addikt

Chicago verte megint a Green Bay-t. :O
Sebaj most még lehet botlani.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#760) mahatma


mahatma
aktív tag

AFC-ben eldőltek a nagy kérdések, Cleveland v. Tennessee a 6. befutó...mivel a Titans megy a Coltshoz, a Browns pedig a Friscót fogadja, szerintem a Clevelandé a 6. playoff hely.

Az NFC már kacifántosabb, ott elég erősen lehet számolgatni, csak akkor nem kell ha a Vikings nyer a Broncos ellen idegenben, ha nem, és nyer a Washington otthon a Dallas ellen, akkor Redskinsé a 6. hely. Ha mindketten kikapnak, akkor jöhet a számolgatás, mert mögöttük a Saints, a Philly, a Cardinals és a Lions. Sokat nem érdemes számolgatni szerintem, mert a Vikings veri a Denvert.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#761) anulu


anulu
félisten

hat, szep meg jo, hogy nyertunk a Dolphins ellen, de valahogy ettol a 28-7-tol nem vayok annyira hasraesve... mindenesetre 15-0, ugyhogy mar ezzel tortenelmet irt a Pats. kov meccs New Yorkban a Giantsnel. 7 pont kell, hogy a Vikings alapszakaszban elert szerzett pont csucsat megdontsuk. `98-ban allitottak be, es annak a csapatnak az egyik wide receiveret Randy Mossnak hivtak :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#762) mahatma válasza anulu (#761) üzenetére


mahatma
aktív tag

biztos meg lesz a rekord, Bradynek is lesz 50 TD-je szerintem, ebből következik hogy a pontrekord is sima ügy. A Giants is elcsípte a playoffot, ők sem akarnak már sérültet, csak a hazai pálya miatt mutathatják meg, no meg hogy megállítsák a Pats-et.
Remélem nem, mert látni akarok egy NFL történelmet :)

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#763) tiv61us válasza mahatma (#762) üzenetére


tiv61us
őstag

mahatma
akkor szazadsxzor is
itt mas a felfogas
itt nyerni kell
ha netan nem a kezdo QB-el, ha netan 0--14=re allunk, nyerni akarunk, ahogy kifutnk a palyara
itt nyerni kell
kulonben nem leszel sikeres ember:)

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#764) mahatma válasza tiv61us (#763) üzenetére


mahatma
aktív tag

Eli Manning mikor lesz sikeres ember?? ;]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#765) tiv61us válasza mahatma (#764) üzenetére


tiv61us
őstag

szegny
a testvere arnyekaban
bar szeretnek en olyan arnyekban
meg mindig nem tudom Manning-e a jobb vag Brady
valahogy Brady kiegyensulyozttabb
nekem a legnagyobb Bred Johnson
vele nyerunk SB-t

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#766) Carpio


Carpio
tag

Ha veretlenül nyeri a Pats a szezont, akkor nem fog SB-t nyerni.
Viszont, ha az utolsó meccsen kikapnak, akkor csúnyán legázolják a mezőnyt.
A Dallasnak és a Green Bay-nek jókor jött a pofon.
Az Indy nagyon ott lesz.

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#767) rlazol válasza anulu (#761) üzenetére


rlazol
addikt

nem a 28-7 a baj, hanem a 2 int, ami abból jött, h Brady elkezdett rekordra dobni, ahelyett, h effektív lett volna az off. Így lett először az idényben pont nélküli félidőnk. Ezért keserű a szánk íze, pedig annak kéne örülnünk, h 15-0. :D
szerintem is a kezdők fognak szerepelni mindkét oldalon. Nem engedhetnek meg maguknak mást 80.000 néző és élő országos adás alatt... Főleg, h nem tét nélküli...

izgalmas lesz a PO. :D mindegyik AFS csapat roppant erős, bár nagy hiányzók vannak - willie parker, bob sanders(!), marvin harrison(?). Az NFC-ben még semmi se tiszta... jó kis szezon ez megint.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#768) Fáraó


Fáraó
őstag

Sztem nem lesz gond azzal a Patriots-os PO-val. Most Brady észrevette. hogy ha a rekordra hajt még baj is lehet belőle. Bill-el majd szépen megbeszélik az öltözőbe, hogy "Tom! Hagyd a fenébe a rekordot, meglesz az simán! Csak passzolj és a meccset hozd!" :) . Remélem így lesz.

Szörnyű körülmények voltak a GB-Bears meccsen. Nem gondolok bele, hogy a GB otthon játszhatta volna végig a PO-t. A Chargers viszont szépen játszott és nyert, jól össze van rakva ez a csapat. Veszélyesen jól. ;] Azért Volek nem volt nagy szám.

A Steelers összecsomagolt minket! Jaj Rams!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#769) tiv61us


tiv61us
őstag

azt olvastam manning pihenni fog

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#770) rlazol válasza tiv61us (#769) üzenetére


rlazol
addikt

lehet, de ugyanakkor, ha kiütik a titánokat, sokat nyerhetnek. szerintem játszik, 2-3 negyedet...

Srácok, itthonról h lehet nézni a mai meccset? a myp2p.eu-n nem látom... :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#771) Zoty4 válasza rlazol (#770) üzenetére


Zoty4
őstag

mit nyerhetnek vele?
Ha nyer a titans, akkor a patsel foga titans játszani ha nyerik a WC meccset.
Azt kéne eldönteni, hogy a coltsnak melyik volna jobb, hogy a patriots kivel játszon

(#772) rlazol válasza Zoty4 (#771) üzenetére


rlazol
addikt

naigen, akkor inkább a titans, mint a browns. viszont a coltsnak nem feltétlenül a patssel kén foglalkozni, hanem h ők kivel találkoznának kevésbé szívesen. szerintem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#773) rlazol


rlazol
addikt

na, hál istennek, megjelent a meccs a myp2p-n... mindenkinek jó szórakozást, GO PATS!!!

sopcast: Channel - 39025

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#774) Zoty4 válasza rlazol (#773) üzenetére


Zoty4
őstag

sajna nagyon későn lesz, hajnali 4kor kezd, így nem fogom nézni, de go Pats, go Brady, go Moss

(#775) rlazol válasza Zoty4 (#774) üzenetére


rlazol
addikt

2-kor kezdődik, 6ig tart. nekem holnap semmi dolgom, így megnézem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#776) Zoty4 válasza rlazol (#775) üzenetére


Zoty4
őstag

igazad van, de akkor is nagyon későn van :(
délután 2ig nem akarok aludni, de lehet belelesek az első félidőbe

(#777) KrAt


KrAt
veterán

Go Pats :)

(#778) rlazol


rlazol
addikt

gyönyörú giants drive, válaszul egy 45 y-os field goal... 7-3 oda... kutya kemény meccs...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#779) rlazol


rlazol
addikt

második negyed első másodpercei
10-14!
Brady-Moss, 4 yardos TD egy nagyon szép. 50 yardos drive végén, ami egy kis szerrencsével indult - 3&14-nél sack, de a secondaríban lévő szabálytalanság miatt 5yard, 1st down...
Egy play-ben 3 NFL rekord! Moss:22, Brady:49, legtöbb pont egy szezomban.
utána egy 74 yardos TD visszahordás! GRR!!!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#780) rlazol


rlazol
addikt

egy szép drive végén 46 yardos FG, 13-14 oda...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#781) rlazol


rlazol
addikt

16-14 ide...
a fene vigye el, Brady passza egy LB fején csúszott meg, ezért nem lett meg a TD Mossnak... mindegy legaább vezetünk.
Giants Offense: 1 TD, 2 3&out... és a spec team TD-je...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#782) rlazol


rlazol
addikt

14 mp-vel a félidő vége előtt 21-16... francba... :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#783) rlazol


rlazol
addikt

nagy-nagy baj van...
egyrészt meghalt a közvetítési csatorna, másrészt 28-16 oda... :O

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#784) rlazol


rlazol
addikt

23-28 oda, giants punt, utolsó negyed... ha belegondolok, h ennél csak nehezebb meccsek jönnek... :Y

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#785) rlazol


rlazol
addikt

nem hiszem el, 31-28!!!!! :DD
2 rövid drive mindkét oldalon, bradyék a 35-ről jöttek, 3th és 10-nél 65 yardos TD pas, moss-nak - minden rekord megdőlt, 2 pontot maroney szerzett, ismét vezetünk, de még van vagy 12 perc... :))
micsoda meccs....

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#786) rlazol


rlazol
addikt

asszem eldőlt... maroney 5 yardos futása koronázott meg egy nagyon szép drive-ot Eli INT-je után, 4,5 perccel a vége előtt 38-28. Persze, még sok minden lehet, de innen asszem már csak elveszteni lehet. :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#787) rlazol


rlazol
addikt

ezt lehet, h elkiabáltam...
1:17 van hátra, és ott állnak az ötösünkön 2 TO-val... ha az own side kick bejön, gáz van...

1:04, 38-35 és jön az own side kick és egy TO...
de nem!!!!
VRABEL! VÉGE!
!16-0!

mj-elnézést a floodért, nem bírtam magammal... szólok egy modnak...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#788) kavicssli


kavicssli
addikt

nincs ezzel gond! Szerintem majd leszedem valahonnan ezt az NFL-t!Ahogy irtad biztos nem fogok csalódni :DDD :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#789) KrAt


KrAt
veterán

Nyertünk :))) Szépvolt :)

(#790) Zoty4


Zoty4
őstag

Félidőben elmentem szunyálni, sejtettem hogy nyerünk, de most hogy megnéztem az összefoglalót, hubazz, nagyon kemény meccs volt.
Ha úgy játszik a csapat mint a 2. félidőben akkor nem lesz gond a PO-val, de ha az első félidőt teljesítményt nyujtjuk, akkor hamar vége lesz.
Főleg a védelemnek kell felszívnia magát, mert a támadó sorral nem volt gond ezen a hétvégén. Remélhetőleg Brady mostantól nemcsak mossnak dobálgat

[ Szerkesztve ]

(#791) tiv83us


tiv83us
veterán

meg jo, hogy bealudtam a tegnapi meccs elott, kulonben sulyos dolgok repkedtek volna ki a 20.-rol... :o

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#792) rlazol válasza tiv83us (#791) üzenetére


rlazol
addikt

miért is? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#793) Zoty4 válasza rlazol (#792) üzenetére


Zoty4
őstag

szerintem mert nagy Kolc-drukker a lelkem :DDD

(#794) tiv83us válasza rlazol (#792) üzenetére


tiv83us
veterán

Mer a Giants-et favorizalom, mitobb az a csapatom, a Pats meg mar unalmas hogy allandoan nyer es mar csak a NY-ban biztam, hogy jol elverik oket...
Na mindegy, majd a Play-offban a Colts...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#795) Zoty4 válasza tiv83us (#794) üzenetére


Zoty4
őstag

idén több meccset nem nyerünk ezt megígérem :), de ebben a szezonban még 3 meccset bírj ki, majd következő alapszakaszban veszítünk. Tavaly nekem is nagyon nehéz volt megemészteni az Indi SB győzelmét, de visszagondolva megérdemelték, mert szezonban is meg PO-ban is jobbak voltak mindenkinél. Most ugyanezt a Patsnél érzem.

[ Szerkesztve ]

(#796) rlazol válasza tiv83us (#794) üzenetére


rlazol
addikt

hát ez most nem volt unalmas, ahogy nyert.... igen jó kis meccs volt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#797) tiv83us válasza rlazol (#796) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem aztmondtam, hogy ez a meccs volt unalmas, hanem az, hogy a szezon felenel mar szinte alig-alig neztem bele a Pats meccsekbe, mert fix volt, hogy nyernek.
Most remenykedtem, hogy a Giants megfogja oke, de meg megfoghatja...Es meg a Colts is ott van am.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#798) concret_hp


concret_hp
addikt

egy újabb kérdésem lenne:
nemzeti sport

aszondja:
6. Cleveland Browns 10 6 0 .625 402-382 46
7. Tennessee Titans y 10 6 0 .625 301-297 28

itt hogyhogy nem a Cleveland a wildcardos?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#799) tiv61us válasza concret_hp (#798) üzenetére


tiv61us
őstag

cleveland elhullott
tudtam, hogy a gyerekem csapataval jatszunk
megverjuk ez tenykerdes

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#800) mahatma válasza concret_hp (#798) üzenetére


mahatma
aktív tag

Mivel nem játszottak egymás ellen az évben, a divizión belüli mérleg számít, ez a Clevelandnél 3-3, a Titansnél pedig 4-2. Ha játszottak volna egymás ellen, akkor az lett volna a döntő. De azért javítsatok ki ha tévedek ;)

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.