Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) anulu


anulu
félisten

Welcome to the NFL Playoff! :D

tippek?

nálam:
Washington @ Seattle (NFC 6 @ 3) (Shaun Alexanderrel szerintem nem tud mit kezdeni a Redskins)
Jacksonville @ Pittsburgh (AFC 5 @ 4) ("kicsit" széthullóban van a Steelers)
New York @ Tampa (NFC 5 @ 4) (ha Manning nem a Pats elleni formáját hozza)
Tenneessee @ San Diego (AFC 6 @ 3) (LT köszi, de nem need ;))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#802) Petya25 válasza anulu (#801) üzenetére


Petya25
addikt

Remek!
A GB ott van, nekem ez a lényeg. :D

Nálam a Jaguárok kivételével minden meccsen pont a másik oldal fog nyerni.
Ez az NFL, itt minden megeshet.... ;)

Ma este melyik meccset adja a Sport2?

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#803) anulu válasza Petya25 (#802) üzenetére


anulu
félisten

ma és holnap is a 22:30-kor kezdődőt.
tehátakkor ma: Washington @ Seattle, holnap: Tenneessee @ San Diego

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#804) rlazol válasza anulu (#801) üzenetére


rlazol
addikt

nálam
Seattle - a washingtonnak gyenge sorsolása és szerencséje volt.
Jaxonville - Egyetértek, túl sok a vasas sérült
NY - engem meggyőztek a múlt héten
San Diego - két rakkolós, futós kemény sapat, hazai pálya...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#805) KrAt


KrAt
veterán

Juhuhhúúúj mekkora meccs :D :R :Y

(#806) L|zsidoboz válasza KrAt (#805) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én meg már majdnem elkapcsoltam.
Szerencsére csak majdnem.

Good to be good, but better to be lucky.

(#807) KrAt válasza L|zsidoboz (#806) üzenetére


KrAt
veterán

Énis kezdtem unni :)

És kimarad a field goal :Y

(#808) L|zsidoboz válasza KrAt (#807) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Már vissza is szerezte a labdát a Washington. :Y
Pörgős kis negyed.

Good to be good, but better to be lucky.

(#809) KrAt válasza L|zsidoboz (#808) üzenetére


KrAt
veterán

És már a Saettle-nél van :Y Nemsemmi

Juhhúúúj TD :D nempite

[ Szerkesztve ]

(#810) L|zsidoboz válasza KrAt (#809) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Itt az újabb.

Good to be good, but better to be lucky.

(#811) KrAt


KrAt
veterán

OMFG :D Ezt nemhiszem el

(#812) anulu


anulu
félisten

az első 3 negyed szerintem eléggé gyenge volt, úgy voltam vele, hogy a Jax meccs miatt vagyok még ébren... de a 4. kárpótolt mindenért! grats a Seahawks-nak ezúton is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#813) KrAt


KrAt
veterán

Jaja :) Bár Sean Taylor miatt a washingtonnak szurkoltam, de ígyse lett rossz :)

(#814) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Int. TD, ezt nem hiszem el. :W

7-14

Good to be good, but better to be lucky.

(#815) Petya25


Petya25
addikt

Hát nagy meccs volt a Washington - Seattle a vége csak az uccsó 6 perc alatt dőlt el.
Szerintem ott ment el a derbi, mikor nem ment be a 30-as fildgól. :O
Onnan jött még két interceptor ( :) ) és vele 2 TD.
Nem baj, akkor is negyon jó meccs volt.
A Seattle-t meg remélem nyakonveri a Green Bay. :K

A jaguároknál is szoros volt, éppen csak győztek az eredményt látva. :C

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#816) Csiresz


Csiresz
csendes tag

Áhh basszus, így kikapni :O :O :O
Vertek volna meg jobban, akkor nem éreznék így. De ez... feljön a Steelers 18pont minuszból, szét izgulom az agyam hogy nyerjék meg, erre ezek a cicamicák berakják a FG-t és nyernek. :(((

(#817) anulu válasza Csiresz (#816) üzenetére


anulu
félisten

ne aggódj. ha ma a Vhargers nyer, akkor a cicusoknak Foxboroughban lesz a végállomás :) (legalábbis nagyon remélem, hogy nem futják szét a védelmünk :P)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#818) Csiresz válasza anulu (#817) üzenetére


Csiresz
csendes tag

Nem naon izgat már hol lesz a végállomásuk, Pittsburgh-be kellett volna hogy legyen.
Keményen elbaltáztuk, az utolsó drive-unkban kellett volna 2 first down és mehetnek isten hírével hazafelé.
Nagyon vártam rá, hogy visszavághassunk nektek az alapszakaszbeli fiaskóért. Vagy legalábbis esélyünk legyen rá! :(((

[ Szerkesztve ]

(#819) anulu válasza Csiresz (#818) üzenetére


anulu
félisten

sajnos nem láttam a meccset, mert nem találtam értelmes streamet, úgyhogy csak az összefoglalókból tudok nyilatkozni, illetve véleményt alkotni. azért jobban örültem volna a Steelersnek, mint várhatóan a Jags-nek, de ez van, ilyen "A Playoff".

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#820) L|zsidoboz válasza Csiresz (#816) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ne is mondd. :(
Most néztem először végig élőben hajnali meccset, idén többet nem is nagyon fogok.

Legalább az vigasztal, hogy fogadáson nyertem pénzt.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#821) KrAt


KrAt
veterán

Ti min nézitek myp2p-n? Én TVU-n nézem a mandalay-on, hááát nem egészen folyékony, vagy neis várjk többet?

(#822) KrAt válasza KrAt (#821) üzenetére


KrAt
veterán

Visszavonom, egész jó a stream :)

(#823) KrAt válasza KrAt (#822) üzenetére


KrAt
veterán

Hát innen asszem a Tampának annyi...

(#824) KrAt


KrAt
veterán

Na mivan, senkit nem érdekel a rájáccás'? :)

(#825) rlazol válasza KrAt (#824) üzenetére


rlazol
addikt

de csak vki dolgozik....
mire hazajövök , gépem közli, h most nem akar dolgozni. Mire nyakonvágtam, már vége volt a giants meccsnek. De legalább a tippjeim bejöttek eddig. :D
A titanms meccs eddig nem túl izgi, a Chargers nem csinált offenseben semmit. De amit a szakkommentár nyögött be ("BB nem érdemli meg az év edzője címet, mert ezzel a csapattal könnyű volt") - hát nálam elásta magát. Majd két mondattal később azt elemzi, h milyen gazdag edzőutánpótlást nevel...

SD - újabb 3&out...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#826) rlazol


rlazol
addikt

hm, Rivers end zone beli interception-je miért nem minősült safety-nek? Lement a térde, hozzáértek, nálam down by contact a labdával a saját end zone-ban?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#827) KrAt válasza rlazol (#826) üzenetére


KrAt
veterán

Pont nem figyeltem, de nem megy igazán a SD-nak :U

(#828) tiv83us


tiv83us
veterán

Szorri fater...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#829) KrAt válasza tiv83us (#828) üzenetére


KrAt
veterán

:DDD

(#830) KrAt


KrAt
veterán

Szintén jó 4th negyed :D

(#831) KrAt válasza KrAt (#830) üzenetére


KrAt
veterán

Nyert a SD, a kérdéses TD meg sztem TD volt...

(#832) Petya25 válasza anulu (#801) üzenetére


Petya25
addikt

Jó kis forduló volt. :C
Nekem a 4 meccsből 3-ban bejött a tipem, a Rézbőrűek meg az uccsó negyedben vezetve kaptak ki. Tehát csak kicsin múlt, a végén a 3 TD letaglózta őket.
Felvettem a SD meccs második felét, délután meglesem, hogy hogyan jöttek fel, mert az első félidőőben pontjuk sem volt.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#833) Fáraó


Fáraó
őstag

Na innentől lesz extra élménydús a PO!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#834) Csiresz


Csiresz
csendes tag

Hmmm
ezt a Chargerst Peytonék lemészárolják, ha nem változtatnak valamit. Bűn gyenge volt ez a Titans, persze náluk is volt egy halom sérült...
Másik kiütést pedig a Pats fogja elkövetni. Nem kell annyira túlfújni ezt a Jax-et.

Igazából az nfc-ben mind2 meccsnek lehet akármi a vége.
Dallasban ha Romo folytatja a butáskodást és skizofrén kisManning a jobbik felével lép pályára akkor akár nyerhetnek is. A Packs - Seahawks meccs meg nálam totál megjósolhatatlan kategória.

(#835) rocket


rocket
nagyúr

Tippeim:
Indianapolis-Jacksonville AFC donto, Green Bay-New York NFC donto, Green Bay-Jacksonville Superbowl :)

San Diego iranyitoja Rivers nagyon unszipatikus egy arc, nem volt szep ahogy a meccs elejen kiabalt a csapattarsaival mintha o valami vezeregyeniseg lenne, pedig nem az.
Hihetetlen Titans milyen vedelmet talalt ki a futasok ellen, amig meccsben voltak egy ertelmeset nem tudott futni LT.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#836) Fáraó


Fáraó
őstag

Igen. Kár, hogy a végére szétestek. A védelmük nagyon ott volt, de hát ugye kifáradtak meg lelkileg sem bírták a végét -nem bírták el a támadók bénázásait. Nagyon Bears szaga volt a dolognak.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#837) Vandit. válasza Petya25 (#832) üzenetére


Vandit.
addikt

Youtube-on nincs fent?Bealudtam a második félidőt sajna. :O

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#838) Bibby válasza KrAt (#831) üzenetére


Bibby
addikt

Valaki aki ért hozzá magyarázza el ezt nekem. :) Szóval miért volt ez hogy ilyenkor benyújtja a labdát csak és az már td?
De egyébként is, elsőre nem tudta megcsinálni, akkor fújtak a bírók és már futottak középre, utána csinálta meg, szóval akkorsem lehetett td nem...

Ελευθερια η θανατος

(#839) LicskaiJ válasza KrAt (#831) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Szerintem is TD volt,csak azért nem volt egyértelmű,mert belefütyültek a bírók.
Nem volt egyébbként rossz meccs,csak kár hogy ilyen gyenge volt a támadósora a Titánoknak,így a vége már nem volt szoros...

Go Pats!

(#840) mahatma


mahatma
aktív tag

nagyot csalódtam a Tennessee-ben, a támadósorban legalábbis, iszonyat gyatraság volt amit műveltek...én személy szerint jobban örültem volna egy Clevelandnek. Így a Chargers egy fos játékkal is tovább tudott menni. A Colts simán veri őket szerintem. Most jönnek csak az igazi izgalmak!! :C

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#841) rlazol válasza Bibby (#838) üzenetére


rlazol
addikt

akkor TD, ha a labda, ill. annak bármelyik része fedésbe kerül az end-zone-val ill. annak bármelyik részével miközben a játékos birtokolja a labdát és az él.
Az end zone-nak a bevezető vonal is a része, LT birtokolta a labdát és azt benyújtotta az EZ fölé. Ennyi. A kérdés az, h 1, a bírók nem-e sípoltak-e előtte, mert az megöli a labdát; 2, valóban felette volt-e.

kérdés tőlem: az első INT miér nem volt safety? a labdát birtokló játékost a saját EZ-ben down-by contact... vagy nem?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#842) Fáraó válasza rlazol (#841) üzenetére


Fáraó
őstag

Sztem azért nem volt Safety, mert nem ők indították a labdát. Elkapás(Int!) után már bárhol letérdelhet.

Sztem csak a síp a lényeg. A bíró kollega meg csak tudja, hogy sípolt e vagy nem. Sztem csak a második volt TD, és ha jól emlékszem azt adták meg a bírók. Itt ugyanis nem ért le LT lába -sem semmilyen testrésze-, és benyújtotta a lábdát. TD.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#843) Fáraó válasza mahatma (#840) üzenetére


Fáraó
őstag

És ha ez a "nagy" győzelem erőt ad a Chargersnek? 1000 éve nem voltak sikeresek a PO-ba. Sztem most jól felszívják magukat.

A Titans többek között ott rontotta el, amikor a végén Young eladta a labdát. Sajnálom mahatma! A 10-6-os mutató szép volt! Titans-Rams-t hozzon a XLIII! ;)

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#844) Petya25 válasza Vandit. (#837) üzenetére


Petya25
addikt

Nem tudom fent van-e, keress rá hátha.
Amúgy az történt, hogy sikerült egy fildgól kb 20-ról. Aztán volt egy szép hosszúpassz TD és volt még egy kérdéses TD fél yardról. Nem bedőltek vele, hanem a kupacon ugrott át LT amivel elsőre nem ért el a vonalig mert a kupacon fentakadt. ;) Nem dőlt el, nem ért földet, ezért fogta magát és kinyújtotta előre a labdát át a vonal felett vagy 2 méterrel és ezt megadták. Gondolom sokaknak nem tetszik, de a cél megvolt.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#845) Bibby válasza rlazol (#841) üzenetére


Bibby
addikt

De eredetileg nem úgy van hogy a játékosnak is két lábbal érintenie kell az end zonet-?

Ελευθερια η θανατος

(#846) Fáraó válasza Bibby (#845) üzenetére


Fáraó
őstag

Sztem a láb csak az elkapásnál fontos -ne lépjen ki. TD-hez "csak" érintenie kell az EZ képzeletbeli térfogatát, úgy hogy a játékos "kontrolálja" a labdát.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#847) Csiresz válasza Fáraó (#846) üzenetére


Csiresz
csendes tag

Így van.

(#848) Zoty4 válasza Fáraó (#843) üzenetére


Zoty4
őstag

Szerintem ilyen gyenge QB-val eddig juthattak. A Colts megeszi őket

(#849) mahatma válasza Fáraó (#843) üzenetére


mahatma
aktív tag

nehogy má sajnáljam a Titanst :D ebből is látszik, hogy bivalyerős a csoportunk, és az 50% idén egy szebb jövőt sejtet....Texans PO lesz jövőre! ;)

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#850) Fáraó válasza mahatma (#849) üzenetére


Fáraó
őstag

Texans PO lesz jövőre!

Már idén is volt! :D

[chelloZotya: Rivers nekem nem szimpatikus -mindig szájal, olyan kis izgága-, tényleg rosszabb mint P. Manning. Kérdés, hogy melyik irányítót védi majd meg jobban a fal + lelkiek a végefelé.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.