Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) tiv61us


tiv61us
őstag

itt mar mindenki azzal oglalkozik, meg tudjak -e csinalni amit a miami
hat lehet ma uszik el
de IT utan feljottek 22 yardra, ezek ki fognak egyenliteni
futasban nagyon eros a baltimor

egy FG-re futotta
24-20

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#602) tiv61us


tiv61us
őstag

hat ehhez jo adag szerencse meg biroi segitseg is kellett
de tenyleg jok

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#603) anulu válasza tiv61us (#601) üzenetére


anulu
félisten

sajnos a 4. negyedet már nem bírtam sem idegileg sem fizikailag. majd ma este az ismétlést megnézem. amúgy a 27mph szél elég keményen betett a hosszú passzoknak :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#604) Gergello


Gergello
addikt

Most láttam az ismétlést NE-Baltimor. Hihetetlen, nagyon sajnáltam a Baltimort a végén, de az utolsó negye utolsó 4-5 perce bemutatta, hogy miért szép ez a sport.

(#605) Bibby


Bibby
addikt

Annyira nem érdemelte ezt a ravens. A new england meg még jobban nem érdemelte meg...

Ελευθερια η θανατος

(#606) tiv61us válasza Bibby (#605) üzenetére


tiv61us
őstag

az volt a gaz, hogy leutik a tamadot jo helyen es eldolt
volna ...
erre fals start a patriotsnak 5 yard penaltyval es azt megcsinaljak
erdekes volt
de nem baj, majd jon a steelers

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#607) VectorworksH válasza Bibby (#605) üzenetére


VectorworksH
tag

Maximálisan egyetértek! Ezt a meccset a hollóknak kellett volna megnyerniük......

Nekem úgy tûnt, hogy a ravens edzôje nem bízik a diffense-ben, és ez óriási nagy hiba, mint azt ahogy láthattuk is, egy felesleges idôkérésnél. Nektek errôl mi a véleményetek?

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#608) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ált. kérdés...

Mivan akkor ha a QB a HB nek dobja a labdát, úgy hogy azzal a HB futni fog? HB Toss-nak nevezik asszem. Tehát nem a kezébe adja a HB-nek hanem felé dobja, nem passzmozdulattal hanem mint a rögbisek.
Szóval mivan akkor ha ezt a dobást elkapja véletlenül egy LOLB vagy ROLB vagy bárki? Akkor interception vagy fumble? Vagy egyik sem?

Ui.: Remélem értitek :D

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#609) VectorworksH válasza Makaveli (#608) üzenetére


VectorworksH
tag

Interception.......szerintem....

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#610) Makaveli


Makaveli
senior tag

Huhhh ez az nyert a Pats!!! Királyak vagytok fiúk. Amúgy elég húzós meccs volt, amennyit láttam...

Mod.: Kíváncsi leszek a Steelers ellen mit hozunk össze. Elég kemény ott a támadófal...

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#611) VectorworksH válasza Makaveli (#610) üzenetére


VectorworksH
tag

Brady : 41TD, 5 INT, 3696 YDS, 123.4 rating
Rôflisberger : 25TD, 11(!) INT, 2564 YDS, 102.9 rating.

Hiába tûnik erôsebbnek a Steelers támadófala, azért Brady közel 1000 yarddal többet passzolt, ás közel 20-al több TD osztott. De minden lehet, végülis a ravens is majdnem adott egy nagy pofont nekik.

Ravens-re visszatérve : nem volt elég nekik Brady, ehéten Manning következik...:))

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#612) rocket


rocket
nagyúr

Ugytunik a szezon vegere kiismerik a Patriots jatekat,nem lesz megse olyan sima az ut SB gyozelemig.
Eagles es most a Ravens is megmutatta foghato ez a Patriots, vasarnap nyernek akkor meglehet a 16-0-as szezon utana mar nem meredek az ut, hazai palyan Jets, Dolphins es idegenben Giants, persze kerdeses jatszani fognak-e Jets-Dolphins-Giants ellen a meghatarozo jatekosok.
Semleges nezokent erdekes lenne 14-0-val allna a Patriots es 0-14-gyel a Dolphins amikor osszecsapnak es nyerne a Dolphins megszakitva mindket sorozatot, pezsgozhetnenek a 1972-es 100%-os idenyt produkalo Dolphins tagjai :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#613) rocket válasza tiv83us (#559) üzenetére


rocket
nagyúr

Nagyon szomoru ami vele tortent, R.I.P. Sean Taylor.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#614) VectorworksH válasza rocket (#612) üzenetére


VectorworksH
tag

Hát az tényleg nagy dolog lenne ha a Dolphins megverné ôket. habár amelyik meccset láttam a Dolphins-al, nem voltak olyan rosszak.....tény és való nem volt szerencséjük se, de a brutális negatív eredméyneik azért nem tükrözik a valóságot. Én szurkolok nekik hogy legalább 1 meccset nyerjenek.

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#615) F-ECT$ válasza rocket (#613) üzenetére


F-ECT$
titán

http://www.origo.hu/sport/20071205-nfl-17-eves-betoro-olte-meg-sean-taylort.html

Dive ever, work never.

(#616) KrAt válasza F-ECT$ (#615) üzenetére


KrAt
veterán

Bár nem ismertem Taylort "személyesen" de dögöljenek meg, halált nekik.. :(

Amúgy nagyonjó volt a Pats meccs, izgultam rendesen, h meglegyen a Pats-nek :) :B

(#617) VectorworksH válasza KrAt (#616) üzenetére


VectorworksH
tag

Állítólag valami vézna tini lôtte le szegényt... :((( :(((

A Sitten - ha lecsukják ôket - tuti nem fiú szerepük lesz....

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#618) tiv61us válasza Makaveli (#608) üzenetére


tiv61us
őstag

IT

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#619) tiv61us válasza KrAt (#616) üzenetére


tiv61us
őstag

Floridaban halalbuntetes van

ja emellet egy amerikai borton nem egy angolkisasszonyok nyari iskolaja

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#620) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ki ez a beszédhibás, fogyatékos öreg csávó a SportKlub-on aki a NCAA meccseket közvetíti?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#621) rocket válasza Makaveli (#620) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem tudom ki az az urge de katasztrofalisan rontja a szinvonalat, szomoru nezoi szempontbol mennyire tavol all a sport klub riportereinek szakmai/kommentatori szinvonala a sport1/2-jetol, es nem csak amerikai foci kapcsan.

Remelem soha nem kerul a sport klubhoz az NFL kozvetites joha, ilyen minosegu kommentarokkal remalom lenne nezni a meccseket.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#622) rocket válasza F-ECT$ (#615) üzenetére


rocket
nagyúr

Sajnos amerikaban minden napos dolog az ilyen lovoldozes, valoszinu, hogy a mentalitasa (badboy volt az eletben) miatt nem a "bezarkozunk a szobaba es vigyek amit tudnak" utat valasztotta.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#623) KrAt válasza rocket (#621) üzenetére


KrAt
veterán

Azt nemtudom, odakapcsoltam, meghallottam, hogymegint ő is ottvan, elkapcsoltam..

SportKlub-on a kedvencem az ilyen liga2 meg ilyen meccseket közvetítő csávó, kis tájszólással beszél, de olyan szövege van.. :DD

Faragó Ricsit meg szeretem, úgy bele tudja élni magát a meccsekbe :)

[ Szerkesztve ]

(#624) Ariadne válasza Makaveli (#620) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem beszédhibás, külföldi, ha továbbra is az óriási touchdooooooown-okat ordító pasasra gondoltok, aki tavaly is közvetített. Itt a topikban leírta már valaki, külföldön valami neves kommentátor volt, csak ugye nálunk kicsit más stílushoz vagyunk szokva. Nekem sem jön be...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#625) Makaveli


Makaveli
senior tag

Elnézést az OFF-ért...

A SportKlub-on még azt a pasast szeretem aki néhány focimeccset közvetít, meg összefoglalókat kommentál. Hihetetlen egy fickó. Nem tudom a nevét de mindig röhögök mikor közvetít :D

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#626) Kanczy válasza Makaveli (#625) üzenetére


Kanczy
veterán

[OFF]valószínűleg Horthy Miklósra gondolsz ...Barca TV-n kommentálja a meccseket,és elképesztő dumái vannak :))

találkoztam vele élőben,ott nem olyan nagydumás,de jófej![/OFF]

hétvégén remélem elkapjuk a pats tökeit...! :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#627) tiv61us válasza rocket (#622) üzenetére


tiv61us
őstag

ezt haggyatok mar abba
meg a vegen kiderul O volt a hibas
betortek a hazaba, ott volt a noje, a kisgyereke
vedekezett
labon lottek a ge cik es elhuztak
mad ha hozzad betornek zarkozz be
foleg ha gyereked a masik szobaban

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#628) mahatma


mahatma
aktív tag

jöjjenek a tippek by mahatma

MIA@BUF
SD@TEN
NYG@PHI
CAR@JAC
TB@HOU
OAK@GB
DAL@DET
STL@CIN
MIN@SF
ARI@SEA
PIT@NE
CLE@NYJ
KC@DEN
IND@BAL

MNF
NO@ATL

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#629) Kanczy válasza mahatma (#628) üzenetére


Kanczy
veterán

ugyanezeket mondanám,kivéve,hogy szerintem

TB@HOU

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#630) KrAt válasza mahatma (#628) üzenetére


KrAt
veterán

Pats nyerjen, a többi nemszámít :)

Jó meccsnek ígérkezik :C

(#631) tiv61us válasza Kanczy (#629) üzenetére


tiv61us
őstag

a tampara nem tippelhet, le van tiltva :U
amugy meg az ilyen helyeken ki is szoktunk kapni, de nem baj mert ennek mar rajatszasnak kell lenni
remelem a steelers vegre megtori a patsot
de ha most nem akkor majd a rajatszasban :K

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#632) mahatma válasza tiv61us (#631) üzenetére


mahatma
aktív tag

playoffosok vagytok, gyakorolhattok új variációkat, meg ez a Luke gyerek is ficánkolhat egy kicsit...a secondarynk úgyis szar, dobálózhat kedvére.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#633) Kanczy válasza mahatma (#632) üzenetére


Kanczy
veterán

te vagy az első magyar texans drukker akit látok :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#634) mahatma válasza Kanczy (#633) üzenetére


mahatma
aktív tag

jól nézz meg magadnak ;) majd amikor fut a szekér, leszünk többen is, de én ezekben a mostoha időkben is kitartok. Igazándiból bíztam Carr-ban amikor idekerült irányítónak, de valahogy vele sem ment. De most egész jól kezdünk építkezni, 1-2 éven belül szerintem lehet playoff.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#635) tiv83us


tiv83us
veterán

A Manning family :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#636) KrAt válasza tiv83us (#635) üzenetére


KrAt
veterán

:DDD

(#637) rlazol válasza Makaveli (#608) üzenetére


rlazol
addikt

[B]tiv61us [/B]- az nfl.com-on az off. rev. szerint megfelelő volt a call.

[B]Makaveli[/B]: mindegy, h milyen a mozdulat, a lényeg a labda iránya. Ha hátrafele magy a labda, akkor fumble, ha előre, akkor passz. Ha vki elkapja, anélkül, h földet ért volna, interception, függetlenül attól, h passz v fumble. A dolog akkor izgalmas, ha a labda földet ér, és utána kapja fel vki. Ha fumble, övé, ha passz, akkor a földet érés pillanatában deadball...

srácok, működik még az az intrernetes TV-nézés, ami tavaly, vagy csak a sporttv-s meccseket láthatjuk?

ma este: szerintem is PATS, hiába figja meg őket a Steelers D, a PATS D is 3.nak rangsorolt, szemben a Pitts Off 14. helyével, mégha épp a futásban erősek is...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#638) tiv83us válasza KrAt (#636) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez egy picit regebbi, de allat Manning vs Reggie Bush :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#639) anulu válasza rlazol (#637) üzenetére


anulu
félisten

netes TV-hez vhol az 1. oldalon talalsz linket, asszem myp2p.eu vagy valami ilyesmi, ott vannak azok a meccsek (nem csak nfl), amit valaki is streamel.

nagyon remelem, hogy a mai este utan 13-0--al fogunk allni. utana Jets es Dolphins, ugyhogy erosen bizom abban, h a 17. heten 15-0-al megyunk a Giants-hoz :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#640) rlazol válasza anulu (#639) üzenetére


rlazol
addikt

köszi, nézem!
meleg lesz a pite...
főleg a mai.
De JETS is bosszúra éhesen fog jönni, h bebizonyítsa, van vmi abban a náluk kirobbant kameraügyben, a miami is mindenhonnan motiválva lesz.... Eli-éktól kevéssé tartok, de ha ők még playoffért küzdenek...
de ne szaladjunk előre, ma egy erősen védekezés orientált meccset várok, több steelers labdabirtokláásal és futással, a másik oldalról kevés, de hatékony brady villanás...

közben a miami begyűjeni látszik a 13. gyufát, és a cowboys is ég a Lions ellen! :Y

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#641) rlazol


rlazol
addikt

3 & out... ez nem jó játék... :( és jön a 7es... :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#642) KrAt


KrAt
veterán

7-3 ide, csak így tovább :)

(#643) KrAt


KrAt
veterán

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ SZÉÉÉÉÉÉÉP :R

(#644) rlazol válasza KrAt (#643) üzenetére


rlazol
addikt

mekkora játék volt....
eleje ez még, de ha az eddigi elemzéseket nézzük, ugye +11, tehát nekik most paszolni kell... Willie Parker talán kevesebb lehetőséget kap.

vazze, ezt benéztük. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#645) tiv61us


tiv61us
őstag

na most ertem haza
pont mikor jon vissza a steelers :DDD
eleg gyorsan gyartottak 3 TD-t

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#646) KrAt


KrAt
veterán

Mekkora special team hiba volt.. :) Remélem meglesz a 3. Brady passzolt TD, és akkor egész jól bejönni látszik a 4 passzolt Brady TD tippem :)

Beolvasták az e-mail-em a Sport2-n :DD

(#647) tiv61us válasza KrAt (#646) üzenetére


tiv61us
őstag

hat nem egeszen ugy tortent :U
hudejomeccs

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#648) tiv61us


tiv61us
őstag

ramentunk negyedikre es megvan

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#649) tiv61us


tiv61us
őstag

masodszor is negyedikre
nem semmi drive

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#650) rlazol válasza tiv61us (#649) üzenetére


rlazol
addikt

2&25 volt... grrr... az előző fumble-ből pontot kellett volna csinálni.... :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.