Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Kanczy


Kanczy
veterán

Sajnos ez már a pats meccse...pedig a 14-14-es állásnál reménykedtem,hogy meg lehet őket fogni.Na mindegy,hiszen ahogy valamelyik okos kolléga mondta : elég,ha a new england a SB-ban kap ki :DD

Már csíp a szemem baszki...mondjuk Garrard nagyott nőtt a szememben,mint ember,és mint irányító! Egyik legszimpatikusabb játékos,akit mostanában láttam :K

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#902) Kanczy


Kanczy
veterán

de jó kis meccs volt...tiv,kint hánykor kezdődik egy alapszakaszi meccs,illetve egy PO?
Sajnálom a JAXet,annak ellenére,hogy kiejtették a Steelers-t...jó kis csapat,tetszik az offense. :R

Faragóban nem csalódtam,hozta a formát,pl. ezzel a mondattal : ,,Próbál egy kicsit táncolni a lábaival..." (Garrard futásakor).Ettől mondjuk még mindig a legszínvonalasabban,legszimpatikusabban közvetítő kommentátor lesz a szemembern.

GO RICSI!

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#903) TommyLee73 válasza Kanczy (#902) üzenetére


TommyLee73
tag

Nagyon nagy meccs volt, le a kalappal mindkét csapat előtt. Hálistennek jött a papírforma ;)

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#904) TommyLee73 válasza Brett apó (#900) üzenetére


TommyLee73
tag

Amennyire szimpatikus volt Garrard, annyira egy nagyképű, öntelt lesz Rivers a Chargers-ből. Remélem jól elkeni a Colts a dumagép kisgyerek száját. :C

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#905) anulu válasza TommyLee73 (#904) üzenetére


anulu
félisten

Rivers passzolni kb képtelen, a futás ellen jól védekeztünk tegnap, úgyhogy ha át tudnánk egy Chargers elleni AFC Finalra menteni ezt a formát, az jó lenne. a Colts ellen pedíg a tavalyi titánok harcának visszavágója lenne :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#906) TommyLee73 válasza anulu (#905) üzenetére


TommyLee73
tag

Nézem az ismétlés, és az jutott eszembe, hogy nem tudtam volna nyugodtan aludni, ha kihagyom a hajnali élőt és egész reggelig, a bizonytalanságban fetrengve kellett volna alukálnom. :DDD Azt hiszem nem vagyok egyedül a véleményemmel, hogy megérte fent maradni ;)

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#907) Kanczy válasza TommyLee73 (#906) üzenetére


Kanczy
veterán

nem bizony...nagyon meccs volt,szép playekkel,jó irányítókkal,de hiányoztak a mély passzok Brady-től :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#908) TommyLee73 válasza Kanczy (#907) üzenetére


TommyLee73
tag

Hát igen, látszott rajta, hogy most óvatosabb duhaj :) Ennek ellenére pl. a harmadik TD szenzációs volt! (ahogy eldugta a labdát és feltette a kezét :C )

[ Szerkesztve ]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#909) Petya25


Petya25
addikt

Sajna a GB meccsét nem láttam és este morgva feküdtem mikor azt olvastam itt, hogy 14:0-ra a SEA-nek állt a derbi. Reggel nézem 42:20 a GB-nek. :C :Y
Nagy formában lehet az öreg, minden elismerésem az övé.
Brady-ék ellen meg nem lehet mostanában lazítani. Elég egy gyenge negyed és vége a dalnak. Pedig a Jaguárok jók voltak.
Remélem a döntőben fog találkozni a GB és a NE. :R

Este meg a két Manning meccs se lesz kutya. :D

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#910) anulu válasza Petya25 (#909) üzenetére


anulu
félisten

az idei szezon talán egyik legjobb meccse volt a Packers - Seahawks szerintem. valahogy a 2 Seattle TD ébresztette fel Apóékat, mintha addíg az öltözőben lettek volna.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#911) TommyLee73 válasza Petya25 (#909) üzenetére


TommyLee73
tag

A végén a FOX így foglalta össze Brett Favre eredményét: 173 yards, 3 TD, 1 snowball. A végén olyan jókedvűen játszott, hogy még hógolyozott is :)

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#912) TommyLee73 válasza TommyLee73 (#911) üzenetére


TommyLee73
tag

És Indul a Colts vs. Chargers! :C

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#913) Petya25


Petya25
addikt

Egy TD felírva a Colts-nak.

Valamilyen progi kell az online meccsekhez?
Amit a nfl.com-on találok valamiért nem műkszik.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#914) TommyLee73 válasza Petya25 (#913) üzenetére


TommyLee73
tag

Igen. Itt találsz élő adást ill. programot is, amivel tudod nézni: [link]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#915) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Riversnek meglepően jól megy :(

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#916) anulu válasza Petya25 (#913) üzenetére


anulu
félisten

SopCast-ot letöltöd, utána ide connectelsz: sop://broker1.sopcast.com:3912/39130 (ez a NESN csatorna, a minőség 3-4, hang jó, nem akad)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#917) TommyLee73 válasza Latissimus Dorsi (#915) üzenetére


TommyLee73
tag

És most feltűnően visszafogott. Így a félidő előtt a Colts-nak nagy mákja volt, hogy befújtak egy holding-ot a bírók. Norv Turner meg lassan agyvérzést kap, annyira nem jönnek össze a Chargers-nél a dolgok :)

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#918) Petya25 válasza anulu (#916) üzenetére


Petya25
addikt

Köszi, már látom. :R
Kicsit olyan mintha mosógép után lenne, de azért jó lesz. :))

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#919) anulu


anulu
félisten

érdekesen alakul a meccs. én arra számítottam, h a Chargerst lemossa a Colts...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#920) anulu válasza Petya25 (#918) üzenetére


anulu
félisten

nincs mit :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#921) TommyLee73 válasza anulu (#919) üzenetére


TommyLee73
tag

Hát egyenlőre nem úgy néz ki :( Nagyon szépen megfogták Manning passzát.

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#922) KrAt


KrAt
veterán

Ez sztem TD volt.. :)

mod: azvolt :)

[ Szerkesztve ]

(#923) mahatma


mahatma
aktív tag

Atyaég, mekkora védelmi hiba..... :Y egy screenből ilyen TD-t futni, szép volt!! :C

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#924) KrAt


KrAt
veterán

Mekkora TD volt úristen :Y

(#925) TommyLee73 válasza KrAt (#924) üzenetére


TommyLee73
tag

Most már csak abban bízhatnak a Colts rajongók, hogy a nagypofájú sérülten visszafogottabb lesz, különben viszlát Super Bowl.

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#926) anulu


anulu
félisten

Rivers megy az öltözőbe? egyre érdekesebb a meccs :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#927) TommyLee73 válasza anulu (#926) üzenetére


TommyLee73
tag

Visszajött, de csak nézni a meccset. :( Ha most a Colts védelem nem mutat vmi nagyot, akkor lassan, de biztosan a szopóoldalra kerülnek. Ez a segédirányító nem egy nagy durranás. :)

[ Szerkesztve ]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#928) mahatma válasza anulu (#926) üzenetére


mahatma
aktív tag

nem kis nevek sérültek meg...lássuk Volek mit tud.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#929) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Elég izgalmas,és szoros ez a SD - IND meccs.
Nem gondoltam volna,hogy ennyire megszorongatják ma a Colts-ot.
Ha a következő drive-ból td-t szerez a SD,akkor akár nyerhetnek is.

Go Pats!

(#930) Latissimus Dorsi válasza TommyLee73 (#925) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Az előtt még ott a Pats, meg a hideg. Ilyen játékkal :(

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#931) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Jól látom,Rivers csak a pálya szélén? :Y

Go Pats!

(#932) LicskaiJ válasza LicskaiJ (#931) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Ez a Rivers sérülédés,lehet hogy a továbbjutásukba kerül...

Go Pats!

(#933) TommyLee73 válasza LicskaiJ (#931) üzenetére


TommyLee73
tag

Oké, TD!!!!

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#934) KrAt


KrAt
veterán

Aztaaaaaa :D Hát érdemes volt nézni a meccset :D

(#935) TommyLee73 válasza TommyLee73 (#933) üzenetére


TommyLee73
tag

Nem lépett ki, úgyhogy TD!!!! :R

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#936) LicskaiJ válasza TommyLee73 (#935) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Még visszanézik,de szerintem sem lépett ki,pedig csak mm-eken múlt.

Go Pats!

(#937) mahatma


mahatma
aktív tag

utálom ezt a Rivers gyereket, de ma jól játszik. Akár fordíthat is a Chargers.
bátor srác ez a Volek ;)

[ Szerkesztve ]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#938) Petya25


Petya25
addikt

Érdekes ma milyen sok hosszúfutás TD van.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#939) mahatma


mahatma
aktív tag

4:50 és TD kell a Coltsnak! Na lássuk!!!

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#940) TommyLee73 válasza mahatma (#939) üzenetére


TommyLee73
tag

Itt már csak a csoda segíthet a Colts-on :(

[ Szerkesztve ]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#941) mahatma


mahatma
aktív tag

a legfontosabb passznál omlott össze a zseb....lehet hogy elmegy a meccs???
még jól áll időkérésben a Colts. Ha a Chargers nem csinál first down-t, még kell a védelem.

[ Szerkesztve ]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#942) Latissimus Dorsi válasza mahatma (#941) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Hát még van egy manning aki sb-t nyerhet :)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#943) Petya25 válasza mahatma (#941) üzenetére


Petya25
addikt

A Colts-on már csak a csoda vagy pár amcsi reklám segít.
(hátha kimegy slozira közben a teljes SD) :)

Nem kellett volna 4.-re nekimenni, a fildgól elég, aztán megfogják az SD és megint ők jönnek. Még egy fildgól elég a végére. :F

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#944) mahatma


mahatma
aktív tag

a 66 yardos punt nagyon kellett.
hát ennyi volt. Patriots-Chargers!!

[ Szerkesztve ]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#945) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

igaza is van a spíkernek ezzel a meccsel a pets nyert

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#946) TommyLee73 válasza TommyLee73 (#940) üzenetére


TommyLee73
tag

Hát ennyi volt uraim. Sebaj, majd a Pats visszabosszúlja :)

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#947) Brett apó


Brett apó
tag

Most ébredtem és mit látok kikap a colts :( Remélem azért a másik Manning helytáll majd :F

[ Szerkesztve ]

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#948) TommyLee73 válasza Brett apó (#947) üzenetére


TommyLee73
tag

Kicsi Volek, a csereirányító :)

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#949) anulu válasza Latissimus Dorsi (#945) üzenetére


anulu
félisten

jaja. simán leamortizálta egymást a két csapat.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#950) LicskaiJ válasza Latissimus Dorsi (#945) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

ez így van :C
Go Pats!

[ Szerkesztve ]

Go Pats!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.