Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24839) callmeakos válasza ggeleven (#24838) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagyon elkalapáltak minket, de sajna ez így volt volt rendjén. Kétszer elvertek már idén minket, nem tudom miért pont most fordult volna a kocka. Pláne hogy az Eagles pihent múlt héten, és a csapatnak egy nappal kevesebb is volt készülni. Ráadásul az az Eagles nem csak Hurtsből áll. Bilibe lógott a keze annak, aki azt gondolta, hogy majd ugyanaz fog megtörténni, mint 2007ben és 11ben. De ezzel nincs is semmi gond. Ez a csapat már azzal túlteljesített, hogy a rájátszásba jutott, holott az utóbbi években az egyik legpudványosabb csapata volt a ligában. Daboll és Shonen tudja mit akar, és azt is hogy hogyan, rendkívül izgatott vagyok, hogy hogyan tovább, mert ha sikerül a kulcsposztokat tehetséges játékosokkal feltölteni, akkor releváns csapata lehetünk a ligának. Hosszú évek óta jövőre lesz tisztességes mennyiségű pénz is költeni, szerintem ilyen edzői stábbal vonzó célpontja lehet a szabadügynököknek, úgyhogy hajrá. Jones is megmutatta, hogy tud ő ha akar (persze ehhez kell fal ami megvédi, és rendes elkapói, hogy ne csak Barkleyra lehessen hagyatkozni).

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.