Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) Veron válasza callmeakos (#25796) üzenetére


Veron
őstag

Azért lehet, mert a tegnap a Chiefs volt az underdog, míg a 49ers első kiemeltként jutott be. Valamiféle "maradék együtthatóként" jelenthet meg ez az oddsokban. Plusz talán több a sérültje van jelenleg a KC-nek.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25802) berek21


berek21
senior tag

Chris Jones tegnap 1millió dollárt keresett az SB-ba jutással. :K

LG Velvet eladó!

(#25803) Veron válasza berek21 (#25802) üzenetére


Veron
őstag

Egyből utalhatja is Sneednek, aki ezt lehetővé tette számára :)

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25804) vond


vond
MODERÁTOR

Közben a Seahawks-nál Mike MacDonald váltja Pete Carroll-t. A legidősebb edző után a legfiatalabb. ;] Hát, meglátjuk.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#25805) ggeleven válasza vond (#25804) üzenetére


ggeleven
őstag

Miért mi jobban járunk vajon Arthur Smith-szel, mint OC? :F Mondjuk volt nem rossz éve is, meglátjuk, meglátjuk.
MacDonald legalább csinált jó védelmet a hollóknál.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25806) vond válasza ggeleven (#25805) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ha összerakja a LOB2-t, királlyá koronázzák. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#25807) rgeorge válasza vond (#25806) üzenetére


rgeorge
addikt

Ahhoz szabálymódosítás is kellene... Meg hozzájuk hasonló zsenik. Egyikre sincs esély.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#25808) berek21


berek21
senior tag

Közben belefutottam egy ilyenbe. Érdekes. [link]

LG Velvet eladó!

(#25809) Veron válasza berek21 (#25808) üzenetére


Veron
őstag

Jesszus. Nem tudom eldönteni, hogy ez érdekes, meglepő, elképesztő vagy szomorú, esetleg mind egyben. Mennyire manipulálható az ember...
Ez különösen izgi rész: a Super Bowlt is manipulálhatják Biden választási győzelme érdekében.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25810) atee_13 válasza Veron (#25809) üzenetére


atee_13
őstag

Na jó jó, de kik a gyíkemberek? ;]

(#25811) Veron válasza atee_13 (#25810) üzenetére


Veron
őstag

Szerintem maga Taylor Swift is egy közülük. Hiszen a gyíkember szóban és Taylor Swift nevében egyetlen közös betű sem szerepel. Ez pedig nem lehet a véletlen műve, csakis tudatos, titkosszolgálati módszerek használata vezethet ilyen eredményre annak érdekében, hogy szándékosan próbálják elfedni az énekesnő kilétét.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25812) NB2


NB2
aktív tag

Ahhoz képest, hogy vasárnap SB, nagy a csönd :)

(#25813) pooty válasza NB2 (#25812) üzenetére


pooty
tag

Közben Jackson is MVP lett... :)

[ Szerkesztve ]

(#25814) A Zéé válasza NB2 (#25812) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Nagy a csönd sajnos egész évben, de nem csak itt.
Nem tudom, hogy a 2020-22 közti időszak miatt van-e, de nagyon befelé fordult mindenki az elmúlt időszakban :(

Kicsit amúgy kezd sok lenni a KC dominancia, emiatt annyira engem sem hoz lázba, de azért majd megnézem előben :K igaz, hogy csak itthon, nem lesz vendéglátó egység, ami kinyit miatta. Pedid Covid előtti utolsó nagy SB nézésen szerintem voltunk vagy 50-60-an még itt Zalaegerszegen is, nem hiszem, hogy nem érte meg kinyitni.

Just a simple Lineman...

(#25815) F-ECT$ válasza A Zéé (#25814) üzenetére


F-ECT$
titán

Valamelyik Bencsics interjúban olvastam, hogy a Wolves utánpótlás kerete az elmúlt években 150-ről 70-re csökkent. Volt egy nagy felfutása az amerikai focinak, mind nézés, mind űzés terén, de most úgy tűnik, hogy a covid, a kezdeti lelkesedés elmúlása, a Sport 1-2-ről való eltűnés, a tv nézés általános visszaesése és a fiatalok felől jövő kisebb érdeklődés miatt már messze nem érdekel annyi embert. (Egyébként pl a Poker is jól visszaesett az elmúlt időszakban.)
De a topicból is eltűnt néhány nagy öreg, pl anulu mint giga pats drukker sem írogat már ide vagy 5 éve.
Lehet, hogy a PH!-t sem használják már annyian, és annyira intenzíven, mint korábban.

Azért a döntőt természetesen nézni fogom, és még ide is fogok írogatni :)

Bp-en a Score-ban fogank összegyűlni a 49ers szurkolók, lesznek legalább 30-an.

Dive ever, work never.

(#25816) callmeakos válasza A Zéé (#25814) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Részemről semmi hypja nincs ennek az Super Bowlnak. Az hogy már megint a Chiefs van ott, nincs mire izgulni. Pláne, hogy 4 évvel ezelőtt SB visszavágó. Szerintem idén először nem is fogom élőben nézni. 49ersnek drukkolok, de nem tudom. Valahogy most idén nincs hype. Talán jövőre.

All→M8

(#25817) F-ECT$ válasza callmeakos (#25816) üzenetére


F-ECT$
titán

Az miért baj hogy visszavágó? Pláne ha a 49ersnek drukkolsz?

Szerinted sima Chiefs győzelem lesz, vagy miért nem kell izgulni?

Dive ever, work never.

(#25818) callmeakos válasza F-ECT$ (#25817) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egyszerűen nem bízok Purdyben annyira, hogy ökölbe csapjak és azt mondjam, hogy ez meglesz. Hiába van előtte a liga legjobb offense osztaga, ha a srác láthatóan még mindig nem tud mit kezdeni azzal, ha hirtelen rosszra fordulnak a dolgok. Hiába Shanahan, én attól tartok, hogy ezt Mahomesék tapasztalatból be fogják húzni.

Illetve a reggeli munkába menet sem segít, de ez mellékes :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#25819) A Zéé válasza F-ECT$ (#25815) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Bizony, sok régi tag elkopott az évek során.
A peccesek közül szinte mindenki, ami mondjuk nem csoda ;] ;]
De pl. vond se ír már ide, pedig neki minden csapat a kedvence volt :) Meg hát a többiek is. Akik pedig maradtunk, valahogy mi sem pörgünk már annyira rajta. Gondolom mindenki megnézni a kis csapatának a meccsét, aztán ennyi.

Azt a cikket olvastam én is, szomorú amúgy, hogy hova jutott a sportág idehaza, és még a nagy volfsznál is gond az utánpótlás. De ahogy mi is megszűntünk, úgy nagyon sok más csapat is így járt. Nincsenek már 30-35 csapatos bajnokságok sajnos, ami valahol azért várható volt, és természetes folyamat, de attól még szomorú.

Just a simple Lineman...

(#25820) F-ECT$ válasza callmeakos (#25818) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálunk vasárnap délben vendégség lesz, szóval egész hétvégén is "meló" van, kb 10-kor fogok lefeküdni, aztán kelek, megnézem az SB-t, 2 óra alvás és vihetem a lányomat a suliba, aztán nekem is munka. De az SB-t 20 éve nem hagyom ki, jusson be bármelyik 2 csapat is.

Dive ever, work never.

(#25821) NB2 válasza A Zéé (#25819) üzenetére


NB2
aktív tag

Szerintem a magyar amerikai foci félig-meddig halálra van ítélve. Gondolom mindenki amatőrben tolja, ott meg azért befigyelnek egyéb tényezők is. Pl melóhelyen biztos örülnének neki, hogy te fél évre kidőlsz egy sportsérülés miatt. Tuti sokan mérlegelik ezt vagy egyszerűen neki sem állnak. Főleg szegény vidékieket sajnálom (mintha én nem az lennék :D) , ahol esetleg 10-15 ember van aki tolná, de a teljes csapat nem jön ki. Pesten még szerintem el lesznek a csapatok, de 2-3 csapat nem fogja életben tartani az egészet.

(#25822) NB2 válasza F-ECT$ (#25820) üzenetére


NB2
aktív tag

Ezzel én is így vagyok, mikor lezajlanak a főcsoportdöntők dödörgök, hogy nem nézem, de aztán úgy vagyok vele, hogy basszus mégiscsak egy SB :)
Szarka András-Bencsics Márk lesz amúgy a közvetítő az Arénán.

(#25823) F-ECT$ válasza NB2 (#25822) üzenetére


F-ECT$
titán

Régebben megnéztem az összes PO meccset, ma azért már kihagyok 1-2 WC meccset, meg lehet hogy a Div-ből is egyet, de az utolsó 7 meccsből 6 így is megvan, amiből az utolsó 3 meccs az szent :)

Dive ever, work never.

(#25824) A Zéé válasza NB2 (#25821) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Sajnos igaz, amit írsz, lassan elhal az egész. Megmarad max. 8-10 csapat, aztán ennyi.
Nagyon meredek ívben emelkedett, de szép lassan zsugorodik évről évre. De nem a sérülésveszély miatt! Továbbra is tartom, hogy ha tudja valaki használni a felszerelését, akkor nem lényegesen sérülés veszélyesebb, mint a foci vagy a kosárlabda, aztán azt mégis mennyien játsszák amatőr szinten... Oké, én a 10 aktív év alatt 9-ben támadó falember voltam, de 1 részleges bokaszalag szakadásom volt összesen, ami egy korábbi, piás balesetre rásérülés volt. Ugyanennyi idő alatt unokabátyámnak volt focipályán egy szárkapoccsont törése, és utána egy tropára szakadt bokája mennyei megyeiben, meg lakótársamnak volt ACL-MCL szakadása városkörnyéki amatőr kosárligából... Vagy mennyien síelnek, lovagolnak, motoroznak?

A legnagyobb baj a hatalmas emberigény, ahogy mondod is. 15 emberrel nem lehet nekiindulni a bajnokságnak, de még 30-al is nagyon karcos... 40 környékén már lehet mit kezdeni. És akkor elindulsz egy bajnokságban, ahol van 4-6 meccsed. És ezért edzzél egész évben? Persze, hogy inkább hagyja mindenki.
Az egész hazai indulás ott lett elrontva, hogy hirtelen lett sok 11-es focira alkalmas csapat, és csak ezzel foglalkozott mindenki. Volt pár évig próbálkozás aréna focira (7v7), de nem sikerült meghonosítani, mert "aki nem képes nagypályán kiállni, az inkább ne is csináljon semmit", és emiatt sok 20-25 fős egyesület szűnt meg. Holott egy aréna foci jobban eladható a közönségnek is, látványos, pörgős, mert 2x12-15 perc egy meccs, nézőknek jobban átlátható a pálya(!!!) lényegesen kevesebb játékost igényel, de "ha ezt akarod játszani, akkor inkább menj el oda, ahol van nagypályán foci"... Meg is lett az eredménye... Ha meg a nagyobb közönseget bevonzzó flag focit akartad tolni? Egyenesen buzi voltál! Nekem 2015-ben sikerült összeszedni egy flag csapatra való embert, de nem volt hol játszani velük, persze, hogy gatya lett... Ami bohóckodás volt Beach Flag címen az meg arról szólt, hogy a "rendes" taxkle focisták játszották a flag/tackle foci keverékét...
És még lenne 2-3 hasonlóan kifejthető pontom, de már így is Wall of Text lett :B

Just a simple Lineman...

(#25825) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Hörit is lázba hozza a SB :D

Just a simple Lineman...

(#25826) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Jól látom, hogy idén nem lehet a hivatalos Game Passen keresztül szimplán böngészőből nézni a Super Bowl-t, csak mobil appból?

Tavaly emlékeim szerint ez valami néhány dolláért működött simán böngészőből is. :F

(#25827) A Zéé válasza Chosen (#25826) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Szia!
DAZN appból megy, ők vették meg az eu piacot.

Just a simple Lineman...

(#25828) Chosen válasza A Zéé (#25827) üzenetére


Chosen
addikt

Köszi szépen :R

Azt nem tudod esetleg, hogy náluk a stream leállítható lesz és visszapörgethető, mint egy YouTube live pl?

Egy másodpercről se szeretnék lemaradni, de valamikor azért biztos kell szünetet tartanom és olyankor leállítanám és ott folytatnám ahol kimentem. :D

(#25829) Veron


Veron
őstag

Engem lázba hoz az SB, ebben fontos tényező, hogy a Chiefs is érdekelt. Minden PO meccset feszülten néztem végig, pedig nem ritka, hogy közben molyolok valamit.
Viszont ma nem tudom előben nézni a meccset, csak hétfő este az ismetlést. Épp azt pörgetem magamban, milyen óvintézkedést tegyek annak érdekében, hogy véletlen se tudjam meg napközben az eredményt. Nem könnyű..

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25830) A Zéé válasza Chosen (#25828) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Nem tudom, idénre nem fizettem elő a gamepass-re, szóval nem ismerem a DAZN felületet.

Just a simple Lineman...

(#25831) F-ECT$ válasza Veron (#25829) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi lehet fontosabb az SB-nél :F

Dive ever, work never.

(#25832) Veron válasza F-ECT$ (#25831) üzenetére


Veron
őstag

Gyerekfelvigyázás és ígéret egy közös baráti meccsnézésre

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25833) Zanik válasza Chosen (#25828) üzenetére


Zanik
addikt

Igen. Leállítható, visszapörgethető.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#25834) F-ECT$ válasza Veron (#25832) üzenetére


F-ECT$
titán

Hajnali fél 1-kor kell vigyázni a gyerekre? :DDD

De a család és a barátok valóban fontosabbak, mint egy meccs :K

Dive ever, work never.

(#25835) Chosen válasza Zanik (#25833) üzenetére


Chosen
addikt

Ezer köszönet, megnyugodtam. :R

(#25836) Zanik


Zanik
addikt

Amúgy bátran ajánlom másoknak is, €0.99-ért lehet nézni a Super Bowlt. Annyi hogy le kell majd mondani legkésőbb július 31-ig, különben megújul évesként.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#25837) NB2


NB2
aktív tag

Remélem CMC-vel akarják megnyerni a meccset és nem Purdyvel. Félek, ha +20 passza lesz, abból lesz 1-2 INT. Futással alapozzanak, hosszú támadás, a pár passzt meg elkapja az a jó kis minőségi elkapógárda.

(#25838) Chosen


Chosen
addikt

Szokott lenni egy kb 1,5 órás Road to Super Bowl a meccs előtt, ami kifejezetten a 2 csapatról szól és interjúk is vannak benne.

Ezt a DAZN appban most nem látom, csak egy olyan van amiben minden csapat meccsei vannak és nincs interjú.

Ez élőben lesz majd, vagy idén nincs?

[ Szerkesztve ]

(#25839) NB2


NB2
aktív tag

Gecc, nem a helyszínről fog közvetíteni az Aréna :(

(#25840) Veron válasza F-ECT$ (#25834) üzenetére


Veron
őstag

Persze, most ér véget a nyuszicsoportos kocsmázás. Minden héten bemarnak a kis kópék :)

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25841) F-ECT$ válasza Veron (#25840) üzenetére


F-ECT$
titán

Kemények a kis kópék :DDD

Dive ever, work never.

(#25842) F-ECT$ válasza NB2 (#25839) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogyhogy? Nem volt pénz rá?

Dive ever, work never.

(#25843) NB2 válasza F-ECT$ (#25842) üzenetére


NB2
aktív tag

"Akkora érdeklődés volt a Las Vegasi döntő miatt, hogy limitáltan osztották ki a helyeket és az akkreditaciokat a nemzetközi médiának" Parragh Zsombitól jött az infó

(#25844) ggeleven


ggeleven
őstag

Erősen kezd a Frisco, kár azért a fumble-ért. Egyelőre védelem is harap. Kíváncsi vagyok lesz-e nagy tűzijáték.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25845) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hát nem gondoltam volna hogy az első 4 drive nem hoz pontot :Y

Dive ever, work never.

(#25846) F-ECT$ válasza NB2 (#25843) üzenetére


F-ECT$
titán

És akkor hol vannak Márkék? A stúdió 3 embere tök ismeretlen nekem, kik ezek?

Dive ever, work never.

(#25847) NB2 válasza F-ECT$ (#25846) üzenetére


NB2
aktív tag

a stúdióban Pesten, ahogy egész évben :)
mindegyik játszott amerikai focit, Zaho edzősködött is, Czirók válogatott elkapó (volt?)

(#25848) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hát a KC eléggé gyenge támadó oldalon. Nehéz lesz így nyerni, pedig előzetesen őket vártam.

Dive ever, work never.

(#25849) NB2


NB2
aktív tag

Az a fumble nagyon taccsra tette egy időre az SF-t, ha az nincs, szerintem már most lenne közte legalább 17 pont. Igen tudom a KC-nek is volt egy fumble-je, de előtte egy mákos dobásuk volt, míg az SF-nél több megkomponált játék volt, valahol örülhet a KC, hogy csak -7.
Viszont Kelce egy idióta, azért ha egy ilyet csinál BB-nél, garantált a hamarább zuhany.

(#25850) F-ECT$


F-ECT$
titán

Usher legalább izzadni jól tud.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.