Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) IQfályter


IQfályter
tag

Sziasztok :) Ma lesz meccs 22,30- kor? Van valakinek valamilyen infója? :R

(#25652) F-ECT$ válasza IQfályter (#25651) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg lesz. Csak be ne aludjak már addig...

Dive ever, work never.

(#25653) IQfályter válasza F-ECT$ (#25652) üzenetére


IQfályter
tag

Köszi, na akkor nézzük! :)

(#25654) F-ECT$ válasza IQfályter (#25653) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég jó lett az idő ahhoz képest, ami 2 napja volt. A meccs egyelőre eléggé egyoldalúnak tűnik, de hátha rám cáfolnak.

Az éjjeli meccset sajnos nem tudom megnézni, pedig az is jónak ígérkezik.

Dive ever, work never.

(#25655) callmeakos válasza F-ECT$ (#25654) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért egy hólapátot adhatnak a nézőknek :DDD

[link]

All→M8

(#25656) IQfályter válasza F-ECT$ (#25654) üzenetére


IQfályter
tag

Én is úgy látom, hogy a Pittsburgh játékosok mintha le lennének fagyva pedig csak mínusz 7 -8 fok van.

(#25657) Veron válasza IQfályter (#25656) üzenetére


Veron
őstag

jól benézték a zebrák ezt a personal foult. egészen közel került a Steelers, de így 31-17-tel vége a dalnak. kár érte.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25658) F-ECT$ válasza Veron (#25657) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehetett volna meccs, de nem lett sajnos.

Dive ever, work never.

(#25659) IQfályter


IQfályter
tag

Valami nagyon elsiklott az Eagles oldalán, folyamatosan ennyiszer kikapni? :F Elképesztő!

[ Szerkesztve ]

(#25660) berek21


berek21
senior tag

Tegnap sok olyan közösségi médiás bejegyzést láttam, ahol Eagles szurkolók élcelődtek a Dallas rajongókon. Ma lesz a visszavágó. :D

LG Velvet eladó!

(#25661) IQfályter válasza IQfályter (#25659) üzenetére


IQfályter
tag

Bakker a spolier lemaradt. Már nagyon reggel volt! Bocsánat fiúk!

(#25662) NB2


NB2
aktív tag

Nem történt meglepetés az éjjel...
Pittsburgh ezzel a 2 irányítóval eleve halálra volt ítélve, főleg idegenben, a Philly meg olyan szinten van megzuhanva, hogy még ez a Tampa is megveri őket. Mondjuk Baker Mayfielddel sok jóra nem számítok Detroitban, szerintem totál sima meccs lesz. A BUF-KC várós és persze a legjobban a SF-GB-t amire fenem a fogam! A BAL-HOU lesz a csemege, nagyon kíváncsi vagyok LJ melyik formáját hozza!

(#25663) vond válasza IQfályter (#25661) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem kell spoiler tag-et használni az eredményekhez. Benne is van a topik címében. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#25664) F-ECT$


F-ECT$
titán

A WC kör méltó volt a nevéhez (haha), és elég szar meccseket sikerült összehozni. Túl nagy a különbség itt a csapatok között. Talán 1 jó meccs volt az összes közül.

Dive ever, work never.

(#25665) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

szerintetek a WildCard kör után lesz edző menesztés? Nem lennék meglepődve akár McCarthy akár Sirriani elküldésén sem. McCarthy nekem tipikusan olyan, mint Garrett volt a Romo érában, nem lesz bennük több sosem... Ilyen mértékű kipukkanást meg, mint amit az Eagles is előadott, szerintem nem lehet szó nélkül hagyni.

Just a simple Lineman...

(#25666) NB2 válasza F-ECT$ (#25664) üzenetére


NB2
aktív tag

Nem kell nagyon várni a WC kőrtől és akkor nem ér csalódás :)
Mondjuk a 7. kiverte a 2.-at, a 6.-at egy ponttal kapott ki a 3.-tól és őszintén ki gondolta volna, hogy a CLE ekkora betlit tol? A többiek nem okoztak nagyobb meglepetést, ő tőlük ezt vártam.
Én amúgy jobban félek ilyenkor, hogy a wc kőrben a 4. helyezett csapat a hazai környezetnek hála leveri az 5-et, majd elmegy az elsőhöz és ott semmi ellenállást nem fog tudni kifejteni és az első egy edzőmeccsel bemasírozik az AFC döntőbe. Patsesként azért sok ilyet átéltem, akkor nem zavart, de a semlegesek már akkor is dödörögtek :)

(#25667) f4lcon válasza A Zéé (#25665) üzenetére


f4lcon
őstag

én nem bánnám, ha menne McCarthy

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#25668) NB2 válasza A Zéé (#25665) üzenetére


NB2
aktív tag

Bennem felmerült a kérdés, hogy vajon McCarthy a ludas vagy playoff Dak hozta a "szokásost".
A baj az, hogy qb-t nehezebben találsz, mint edzőt és emiatt szerintem is repül.

(#25669) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Dynasty: New England Patriots — Official Trailer | Apple TV+

Mondjuk itthon, mostanra szerintem nem is maradtak Patriots szurkolók, de hátha semleges nézőket is érdekelhet. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25670) A Zéé válasza .LnB (#25669) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

ja, már nincsenek peccesek, rlazol-is alig jár ide :(
Inkább azt mondd meg, hogy mit szólsz a Sasokhoz? :)

Just a simple Lineman...

(#25671) .LnB válasza A Zéé (#25670) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leolvadtak, mint a jégkrém nyáron. Nagyon meglepődtem, hogy kikaptak, főleg így, ennyire. A Miami-t is nagyon sajnálom. Mondjuk ők egyszerűen csak megfagytak, nekik legalább van valami kifogásuk. :)
Mélyebben nem tudom elemezni a csapatok teljesítményét. Mert nem vagyok már napi szinten benne az NFL hírekbe. Már az MLB és NBA is előrébb van nálam. De izgi lesz mostantól ez a PO. Dallas is kiesett, az legalább kicsit nyugtatólag hat egy Eagles drukkernek. :)

"szűrővizsgálat" ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25672) callmeakos válasza A Zéé (#25665) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Elsőre azt mondanám hogy McCarthy állása kuka, az öreg szerintem ezt a bukót már nem fogja tolerálni. Siriani attól függ, mennyire vesztette el az öltozőt. Egy új DC az alap, de neki adnak még egy utolsó esélyt. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#25673) rlazol válasza ggeleven (#25650) üzenetére


rlazol
addikt

Köszönöm, ez kimaradt.
Nem rossz ez a keret, egy közepes draft és egy jó OC elég lenne :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25674) Veron


Veron
őstag

Jason Kelce visszavonul, társaival ma közölte döntését. 13 év alatt SB-t nyert, 6x választották all-proba, valószínűleg HoF tag is lesz.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25675) F-ECT$ válasza Veron (#25674) üzenetére


F-ECT$
titán

A vereség után lehetett látni az arcán, hogy nagyon szomorú volt. Gondolom ez is benne volt.

Dive ever, work never.

(#25676) IQfályter válasza Veron (#25674) üzenetére


IQfályter
tag

Én azt hittem átmegy a KC- hez és együtt fejezték volna be a tesójaval .

[ Szerkesztve ]

(#25677) Veron válasza IQfályter (#25676) üzenetére


Veron
őstag

volt erről szó? szép lezárása lenne a karriernek, de nem hiszem, hogy azon a poszton akarna újat húzni a KC. az elkapókérdés sokkal égetőbb.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25678) IQfályter válasza Veron (#25677) üzenetére


IQfályter
tag

Hivatalosan nem de jó pár emberkének ez jutott az eszébe, köztük nekem is.

(#25679) Veron


Veron
őstag

aktuális SB-győzelem oddsok

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25680) NB2


NB2
aktív tag

McCarthy marad a Dallas edzője

(#25681) F-ECT$ válasza NB2 (#25680) üzenetére


F-ECT$
titán

Olvastam én is. Egyik ok, hogy amúgy is már csak 1 éve van. Egyébként az alapszakaszban jó a csapat, csak ez a PO nem megy már évtizedek óta.

Dive ever, work never.

(#25682) callmeakos válasza F-ECT$ (#25681) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De mire mennek azzal, hogy az alapszakaszban mindenkit bucira vernek, aztán a WC körön se jutnak túl? Nem a szívem csücske a Dallas, de azért ennyi évnyi PO égés után már azért elkezdenék kutatni a miértek felől.

All→M8

(#25683) f4lcon válasza callmeakos (#25682) üzenetére


f4lcon
őstag

az a baj, hogy olyan alacsony a sample size (évente egy lehetőség) hogy nehéz belőle mintát alkotni
idén is mi volt a nagyobb baj, a top5 védelem összeomlása, mert nem tudtak volna egy orrfolyást sem megállítani, vagy Dak összeomlása, aki egyébként hiába passzolt Lamb-nek a mellkasára, ha az nem kapta el? (nem felmentve a két katasztrofális picksix alól)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#25684) F-ECT$ válasza callmeakos (#25682) üzenetére


F-ECT$
titán

Mire mennek? Nem sokra, de csak az edzőre kenni nem lehet a PO kudarcot. Amelyik csapat nyeri a csoportját, ott azért nagy gond nem lehet sem a játékosokkal, sem az edzőkkel. Az minden csapatban benne van, hogy egy meccsen semmi sem jön össze.

A Dallasnál már az is baj, hogy annyira nem megy a PO-ban, hogy ez mentálisan is blokkolja őket. Nem tudom, hogy hogy lehet ebből kijönni, de nem lesz egyszerű.

Dive ever, work never.

(#25685) Zanik válasza F-ECT$ (#25684) üzenetére


Zanik
addikt

Jerry Jones el van átkozva.

És ez így van jól. ;]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#25686) F-ECT$


F-ECT$
titán

Legyen tánc! No meg 4 jó meccs :C

Dive ever, work never.

(#25687) NB2


NB2
aktív tag

Eddig a ravens hozza a béna PO szintjén, de a Texans mindenképp ki akar kapni. Ennyi büntit és a kihagyott FG azért sokat tesz hozzá, hogy még mindig x a meccs. Eddig nekem csalódás a Ravens!

(#25688) OgreImre válasza NB2 (#25687) üzenetére


OgreImre
senior tag

kicsit mindkettő csalódás eddig

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#25689) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nem olyan magas színvonalú a meccs, de legalább egyelőre izgalmas. Mondjuk a Texansnak most kellene villantania valamit, mert kezd nagy lenni a hátrány minden csapategységben.

Dive ever, work never.

(#25690) NB2


NB2
aktív tag

Második félidőben aztán megmutatta a Ravens miért is végzett az alapszakaszban ott ahol. Agyon dominálta és futotta a meccset.
De tartom, a Texans verheti a fejét a falba, hogy ennyi hibával játszott az első félidőben, ez a Ravens verhető lett volna, mert máshogy jönnek ki egy 10 pontos hátrányban mint 10-10-nél.

(#25691) OgreImre


OgreImre
senior tag

Na a GB-nek megint mumusa lesz a SF?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#25692) IQfályter


IQfályter
tag

Nagyon paprikás a hangulat na meg nagyon esik.

(#25693) IQfályter válasza IQfályter (#25692) üzenetére


IQfályter
tag

Egész jó kis meccs lett belőle így a második félidőre :) .

(#25694) IQfályter


IQfályter
tag

Nagyon kezd meleg lenni az a pite :)

(#25695) IQfályter


IQfályter
tag

Nagyon izgalmas a vége.

(#25696) F-ECT$ válasza OgreImre (#25691) üzenetére


F-ECT$
titán

Az utóbbi időben az, de most a 49ers volt egyértelműen az esélyes. Az lett volna a csuda csoda ha a GB nyer.

Dive ever, work never.

(#25697) Veron válasza F-ECT$ (#25696) üzenetére


Veron
őstag

Eddig papírforma, na de ki nyer ma? :U

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25698) NB2


NB2
aktív tag

Nagy csalódás a Frisco, a GB csak a rutintalanságának köszönheti az L-t. Mindig mondom, hogy Purdy kezébe ne adjuk a meccset, nyerje meg McC. Most is volt legalább 5 olyan passza, amin csak pislogtam. Tényleg nagyon sajnálhatja a GB ezt a mai meccset.

(#25699) F-ECT$ válasza NB2 (#25698) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen, az a GB drive 21-17-nél lehetett volna TD is a 0 pont helyett.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#25700) F-ECT$ válasza Veron (#25697) üzenetére


F-ECT$
titán

Lions, Chiefs. Aztán majd meglátjuk ;)

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.