Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) NB2 válasza NB2 (#24798) üzenetére


NB2
aktív tag

[erről beszéltem pl]

[ Szerkesztve ]

(#24802) Veron válasza NB2 (#24801) üzenetére


Veron
őstag

Hihetetlen béna volt, mint az NB2-ben. :D

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24803) NB2


NB2
aktív tag

Vikes szerencsére a legrosszabbkor fogyott el. Csóri Cousinsbe bele van kódolva a PO vereség.

(#24804) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És ott vagyunk! :))
Jones mi meccset hozott le? :Y :Y

All→M8

(#24805) darvinya válasza callmeakos (#24804) üzenetére


darvinya
titán

Ehhez mást nem lehet mondani: Megérdemelték!
Amit Wikings művelt, az valami…béna kacsa este Cusins.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24806) NB2


NB2
aktív tag

Csak öfo-t láttam, de ez a Cinci-Ravens meccs se volt semmi :) Konkrétan oltári mákkal ment tovább a Bengals.

(#24807) f4lcon


f4lcon
őstag

ez a különbség, ötödik kiemeltkét playoff Brady vár rád, hatodikként meg playoff Kuzin....
és ez a legrosszabb forgatókönyv a Dallas szempontjából, mert nincs esély se arra, hogy a Giants esetleg megégesse Brock Purdy-t, hanem megint megy tovább a legkönnyebb úton az Eagles ellen

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#24808) NB2


NB2
aktív tag

Ez csúnya volt. TB lehet, hogy utólag megbánja, hogy 2 éve nem vonult vissza.

(#24809) ggeleven válasza NB2 (#24808) üzenetére


ggeleven
őstag

Én nem bánom, mert TB hater-ként imádom nézni, hogy szenved. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#24810) Zanik válasza ggeleven (#24809) üzenetére


Zanik
addikt

Bazdmeg, erre nem is gondoltam hogy van aki ezt élvezettel tudja nézni. ;]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#24811) f4lcon válasza NB2 (#24808) üzenetére


f4lcon
őstag

olyan volt mint Prescott múlt héten a Washington ellen - nem jött össze neki semmi, és hiába erőltette... amikor meg végre jöttek a passzok, akkor a dallasi védelem már régen vanilla prevent defense-t játszott

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#24812) ggeleven válasza Zanik (#24810) üzenetére


ggeleven
őstag

De még mennyire! :DDD
Egyéb esetben jobb lenne csak szoros meccseket nézni, de akkor meg nem lehet világ végéről comebacket nyomni. Várom a következő kört és remélem, hogy senki sem lesz túl impotens és kiélezett harcok lesznek.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#24813) F-ECT$ válasza NB2 (#24808) üzenetére


F-ECT$
titán

Győztes SB után visszavonuláshoz kell egy kis alázat, ami nem jellemző TB-re, legalábbis az NFL játékos TB-re. Kíváncsi vagyok, hogy így a válás után (nincs nyomás az irányba hogy hagyja abba), mennyit marad még, és hogy van-e csapat amivel egymásra tudnak találni.

Dive ever, work never.

(#24814) callmeakos válasza F-ECT$ (#24813) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Arians óta ez a Bucs kifulladt. Lehet itt a sérültekkel jönni, de ez akkor is kevés. Brady tényleg jobban teszi ha szögre akasztja a sisakot. Én legalábbis nem látok olyan csapatot, ahol lenne neki hely és azt mondhatná, hogy 40 nemtom hányévesen még van esélye legalabb egy SB-ra.

All→M8

(#24815) f4lcon válasza callmeakos (#24814) üzenetére


f4lcon
őstag

Colts: fogd meg a söröm!

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#24816) Veron válasza f4lcon (#24815) üzenetére


Veron
őstag

az pikáns lenne. de szerintem azzal csak veszíthet, ha egy "Manning-csapatba" igazol.
óhatatlanul is Peytonhoz hasonlítják majd, amiből csak rosszul jöhet ki.
világos, hogy 7 superbowl meg űrkarrier, de kockáztatja későbbi makulátlan emlékezetét.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24817) NB2 válasza ggeleven (#24812) üzenetére


NB2
aktív tag

Én mindig attól félek, hogy a WC kőrben valaki felszívja magát és kiüti az erősebb csapatot, majd a következő kőrben az első kiemelt ellen már nem tudja ugyanazt nyújtani és egy sima meccsel röhögve döntőbe juthat az első kiemelt.

(#24818) Zanik


Zanik
addikt

Közben a Cardinals megtalálta a GM-jét, Monti Ossenfort érkezik a Titans-től.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#24819) darvinya válasza Veron (#24816) üzenetére


darvinya
titán

TB annyira elindult a lejtőn, hogy már fájdalmas lesz nézni.
Tavalyi visszavonulást nem kellett volna feladni, mert ezzel önmagát tette nevetségesé.
Ez mi sem bizonyítja az idei szereplése, csapat vezérkénti leépülése.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24820) A Zéé válasza Zanik (#24818) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

hála égnek valaki külsős jött, nem ilyen csapaton belüli ember, ha jól emlékszem 30 éve nem volt ilyen. Talán sikerül egy kicsit más jellegű mentalitást behozni a csapatba, mint ami eddig volt.

Just a simple Lineman...

(#24821) berek21 válasza A Zéé (#24820) üzenetére


berek21
senior tag

Remélem is hogy lesz valami belőlük, mivel a Top 10-es kendvenc mecss listám egyik főszereplője a csapat. [link]

LG Velvet eladó!

(#24822) NB2


NB2
aktív tag

Lehet készíteni a pénztárcákat :)

[ Szerkesztve ]

(#24823) F-ECT$ válasza NB2 (#24822) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha lehetne jegyet kapni halandó emberként, akkor Germániába csak kinéznék.

Dive ever, work never.

(#24824) A Zéé válasza NB2 (#24822) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

csak AFC csapatok :(

Just a simple Lineman...

(#24825) berek21 válasza A Zéé (#24824) üzenetére


berek21
senior tag

Még nem tudni, kik az ellenfelek.

LG Velvet eladó!

(#24826) darvinya válasza F-ECT$ (#24823) üzenetére


darvinya
titán

Hát nem Közép-Kelet európaiaknak vannak itt.
Már a tavalyi ár is irreális volt.
Az idei meg végkép az lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24827) Veron válasza NB2 (#24822) üzenetére


Veron
őstag

Németország mit jelent, Münchent?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24828) ggeleven válasza Veron (#24827) üzenetére


ggeleven
őstag

"Németországban pedig a Chiefs és a Patriots lesz a hazai csapat (egyikük Münchenben, másikuk Frankfurtban). Az ellenfeleiket egyelőre nem tudni."
FK cikk: [link]
Az még nincs eldöntve, hogy melyik csapat melyik városban lesz.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#24829) Veron válasza ggeleven (#24828) üzenetére


Veron
őstag

kösz.
gondolom milyen kitörő örömmel fogadják a csapatok, hogy Európába kell jönniük...
mondjuk a NYC-London táv nem sokkal nagyobb, mint a NYC-LA

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24830) NB2 válasza Veron (#24829) üzenetére


NB2
aktív tag

Pénz. Etetni kell az európai közönséget is, ami azért elég szépszámú! 272 meccsből van 6 db (egy van Mexikóban) nem otthon. Ráadásul utána bye-ra mennek a csapatok. Cserébe dollár milliók érkeznek az NFL-hez.
Fociban is nem véletlenül volt Real-Barca délben, mert így akartak kedvezni az ázsiai piacnak.
NBA, NHL sem véletlenül jönnek Euróba, sőt előbbi még Ázsiában is szokott turnézni.

[ Szerkesztve ]

(#24831) ggeleven válasza Veron (#24829) üzenetére


ggeleven
őstag

Útlevéllel azért lehetnek gondok. :D
Útlevél-problémák miatt Londonban ragadt a Giants puntere

Szerk: Idén nem lesz mexikói mérkőzés az Azteca stadion felújítása miatt, ezért lesz két mérkőzés Németországban.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#24832) ggeleven


ggeleven
őstag

Heti tippek:
JAX@KC
NYG@PHI
CIN@BUF
DAL@SF

Leginkább a jó meccsekért szorítok, nincs nagy favoritom egyébként. Uncsi lenne, ha mindegyik esélyes továbbjutna.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#24833) Veron válasza ggeleven (#24832) üzenetére


Veron
őstag

Továbbjutó tippek
Chiefs, Giants, Bills, 49ers
Eseménymentes, unalmas KC győzelmet kívánok magamnak. :D

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24834) Veron válasza Veron (#24833) üzenetére


Veron
őstag

Deja vu Mahomesszal mint 2 éve a playoffban. Besz***s.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24835) ggeleven válasza Veron (#24834) üzenetére


ggeleven
őstag

A tippes hsz írásakor eszembe jutott, hogy leírom, hogy csak nehogy egy sérülés okozzon valakinek nagy gondot. Meggondoltam magamat, mert nem akartam bevonzani... Izgalmas lesz ez még!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#24836) F-ECT$ válasza ggeleven (#24835) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem nézi ki jól sajnos még most sem.

Dive ever, work never.

(#24837) NB2


NB2
aktív tag

ez a mai KC bőven verhető lett volna, de amit a Jax leművelt, attól 200 lett a vérnyomásom
ennyi hibával még a féllábó Mahomes-os KC-t sem lehetett verni
pedig Lawrence jól játszott, a többiek kiszúrtak vele

(#24838) ggeleven válasza NB2 (#24837) üzenetére


ggeleven
őstag

Izgi lett volt Jaxt a következő körben látni. Remek kérdés lesz, hogy mit tud majd kezdeni KC Bills vagy Bengals ellen. Mondjuk van egy hetük agyalni a gameplanen.
A másik meccs meg pfff... Philly erősen bekezdett, esélye sem volt a Giantsnek.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#24839) callmeakos válasza ggeleven (#24838) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nagyon elkalapáltak minket, de sajna ez így volt volt rendjén. Kétszer elvertek már idén minket, nem tudom miért pont most fordult volna a kocka. Pláne hogy az Eagles pihent múlt héten, és a csapatnak egy nappal kevesebb is volt készülni. Ráadásul az az Eagles nem csak Hurtsből áll. Bilibe lógott a keze annak, aki azt gondolta, hogy majd ugyanaz fog megtörténni, mint 2007ben és 11ben. De ezzel nincs is semmi gond. Ez a csapat már azzal túlteljesített, hogy a rájátszásba jutott, holott az utóbbi években az egyik legpudványosabb csapata volt a ligában. Daboll és Shonen tudja mit akar, és azt is hogy hogyan, rendkívül izgatott vagyok, hogy hogyan tovább, mert ha sikerül a kulcsposztokat tehetséges játékosokkal feltölteni, akkor releváns csapata lehetünk a ligának. Hosszú évek óta jövőre lesz tisztességes mennyiségű pénz is költeni, szerintem ilyen edzői stábbal vonzó célpontja lehet a szabadügynököknek, úgyhogy hajrá. Jones is megmutatta, hogy tud ő ha akar (persze ehhez kell fal ami megvédi, és rendes elkapói, hogy ne csak Barkleyra lehessen hagyatkozni).

All→M8

(#24840) Veron válasza NB2 (#24837) üzenetére


Veron
őstag

Pedig hatalmas hibákat nem vétett a JAX 55 percen keresztül. Akkor az a fumble meg utána az INT persze végleg megpecsételte a sorsukat. Talán a védelmük lehetett volna élesebb.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24841) Veron válasza Veron (#24840) üzenetére


Veron
őstag

Mahomesnak bokaficama van, a röntgen negatív lett - akármit is jelentsen ez.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24842) ggeleven válasza callmeakos (#24839) üzenetére


ggeleven
őstag

Nagyon durva, hogy pár éve mennyire sz*r volt az NFC (L)East, most meg 3 csapat is ott volt a div roundban. Újabb bizonyíték, hogy milyen jól működik a draft+kompenzációs+fizetési sapka rendszer itt az NFLben. Philly jó ideje SB kontender, ez este megmutatkozott. Giants jól építkezik és pont ott (vagy kicsit előrébb) tart, ahol kell lennie egy ilyen folyamatban. Kíváncsi vagyok Daboll lesz-e az év edzője.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#24843) F-ECT$ válasza Veron (#24841) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt, hogy nem tört /szakadt semmi.

Dive ever, work never.

(#24844) rlazol válasza ggeleven (#24832) üzenetére


rlazol
addikt

Leginkább a CIN@BUF meccs érdekel.
NE drukkerként eleve Bills ellen, mert bármennyire is szimpi a szurkolótábor, a csapat vezetése irritál. Nameg abban bízom, hogy ha idén nem szereznek gyűrűt, akkor a következő 3-5 évben se fognak.
De nem vsz, hogy megnézem, mert brutális időben van, sajnos :(
Brady kapcsán sok a pletyka. Elköszöntek egymástól a BUCS-val, szabadügynök, meglássuk. Ha a NE visszahozza Bill O'Brian-t, akár még oda is mehet. Bár kizártnak tartom. Inkább Mia?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24845) NB2 válasza Veron (#24840) üzenetére


NB2
aktív tag

Sok apró hiba miatt kaptak ki
1. Rengeteg screent hívtak, de legalább volt 10 eset, mikor valaki elfelejtett jól blokkolni, ezáltal nem lett meg a nagy játék, sőt egyszer talán a TD sem.
2. Első félidőben kijátszották magukat a FG távból
3. Mikor beállt Henne, volt egy INT-es eset, azt bizony el kell kapni! Mit ad isten abból TD-t kaptak, képzeld ha az a kapott TD helyett minimum egy rúgott FG
4. Első félidő végén Kirknek azt a labdát el kellett volna kapnia! Az is lehet TD, így csak FG lett
5. Egész meccsen 3x kaptak jó mezőnypozíciót, nem éltek nagyon vele
6. Azért én előbb-utóbb már csakazért is dupláztam volna Kelce-t
7. És igen, ha ezek nem lettek volna, akkor jött a fumble.
Erről beszéltem, hogy ha egy KC meg akarsz verni, ezek így együtt nem férnek bele.

(#24846) NB2 válasza rlazol (#24844) üzenetére


NB2
aktív tag

engem meg az SF-DAL, pics...a hogy ilyen későn van :(

(#24847) callmeakos válasza rlazol (#24844) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Brady kapcsán sok helyen a Raiderst meg a Jetset látom feljönni.

All→M8

(#24848) rlazol válasza callmeakos (#24847) üzenetére


rlazol
addikt

Szerintem egyik se igazán játszik. A Raidersnél ugyan ott van Josh McDaniels, Devante Adams és kb ennyi. A védelem gyenge, a csoportban ott a KC meg a Chargers. Van kb 20M szabad pénzük, és lesz egy csomó halott pénz Carr után. A Jetsnél a nihil van, miért menne oda? Se az edzők között, se a keretben nincs semmi vonzó, a csoportban ott a Bills és BB.
Brady gyűrűt akar, olyan csapatot, ahova csak egy QB hiányzik a gyűrűhöz. Előny, ha a csoport gyenge. Az egész AFC baromi erős, lehet, hogy valami NFC csapat (Vikings?) vonzóbb lenne neki. Már, ha nem vonul vissza. Egy egynapos szerződés a NE-vel? :U

Most nézem, hogy benéztem az időt és emberi időben van a Bengals meccs, jó kis parázs találkozó. Igazi havas PO meccs, hajrá cicák!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24849) F-ECT$ válasza rlazol (#24848) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó a meccs, de ez a 3-ik CIN TD (elvétel) eléggé kérdéses. Tudom, hogy ez a szabály, de ha a WR elkapja a labdát, lerakja mindkét lábát, nem esik ki a kezéből a labda, akkor miért is gond, hogy nem kontrollálta végig? Na mindegy, jó a meccs, de szerintem ezzel megfordítja a Bills innen.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24850) rlazol válasza F-ECT$ (#24849) üzenetére


rlazol
addikt

Szerintem a mostani elkapás szabály elég jó és többnyire lehet konzekvensen alkalmazni, itt is ez történt. Tiszán nem volt TD, sajnos. Nem írnám le a Bengals-t 10 pontos előnyben. :N

Lehet, hogy egy kép erről: 3 ember és , szöveg, amely így szól: „PACKERS lan Rapport @RapSheet @TheSportsMemery Rodgers has informed the Packers of his list of offseason demands to maybe remain a Packer: 1. More money (obvs) 2. Loyalty pact (expires Jan 2024) 3. Location of Ktulu's lair 4. 10 month engagement, Miley Cyrus 5. Unconditional love 6. Bounty on Jordan Love 01:48 PM 19 Jan 23”

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.