Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) darvinya válasza Hansomester (#18299) üzenetére


darvinya
titán

Tv-d nem ismeri video file kodek-jét.
Jelen esetben h.264-et.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18302) yozsee11 válasza darvinya (#18286) üzenetére


yozsee11
aktív tag

[link]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#18303) Hansomester válasza vond (#18300) üzenetére


Hansomester
tag

Rendben, köszönöm. Megoldom így is :)

Amúgy a reggeli Raiders győzelemnek nagyon örültem.
Így kell megmutatni, hogy AB nélkül is megy.
Remélem ez a kis mizéria jobban összekovácsolta a csapatot és kitart a szezon végéig.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#18304) rlazol válasza *Mukeey* (#18295) üzenetére


rlazol
addikt

Ja, hogy, így. Azt úgya adom. Hogy a Browns az Eagles-sel egy szinten? Annyira gyengének tartod őket? ;] szerintem az idén az Eaglesnek csak a Giants&Redskins gyengesége miatt van esélye WC helyre.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18305) *Mukeey* válasza rlazol (#18304) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem tom, egy nagyon egyben érzem azt a keretet. Senki nem gigasztár, de hasznos, korrekt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18306) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Tippjáték a második hétre.
Félkövérrel kiemelve, akik benne vannak a nyereményalapban.

Just a simple Lineman...

(#18307) darvinya válasza A Zéé (#18306) üzenetére


darvinya
titán

:R

Kitöltve

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18308) rlazol válasza *Mukeey* (#18305) üzenetére


rlazol
addikt

Szerintem csak a QB poszton jobb, mint a Titans, de edzői stábban gyengébb.
A Zéé: :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18309) -=Vacsek=- válasza yozsee11 (#18302) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

(#18310) KoVee84 válasza A Zéé (#18306) üzenetére


KoVee84
senior tag

ki lehet még szállni? :DDD ;]

(#18311) *Mukeey* válasza A Zéé (#18306) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kitöltve :R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18312) rlazol válasza KoVee84 (#18310) üzenetére


rlazol
addikt

:DDD brexit???

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18313) Zanik


Zanik
addikt

Szerintem idén ez lesz a legjobb helyezésem. :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#18314) vond válasza KoVee84 (#18310) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jól belehúztam én is. :DDD Tényleg, a tökutolsónak nem jár valami különdíj? ;]

(#18306) A Zéé: :R

HK4 fent. ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#18315) Mottie válasza vond (#18314) üzenetére


Mottie
őstag

Az enyém jól néz ki, csak a 0. hetit töröljük

Be Victorious!

(#18316) rlazol válasza vond (#18314) üzenetére


rlazol
addikt

:R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18317) rlazol


rlazol
addikt

Kezdődik...
mármint a Brown-saga NE-ben :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18318) f4lcon válasza rlazol (#18317) üzenetére


f4lcon
őstag

[link] itt van bőven infó
érdekes, hogy Ms Taylor miért nem jött elő ezekkel addig, amíg AB Oakland-ben égette la a talpáról a bőrt? miért az UTÁN kell benyújtani valamit, hogy AB a Pats-be igazolt?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#18319) darvinya válasza rlazol (#18317) üzenetére


darvinya
titán

Tiszavirág életű lesz AB Pats-nél.
Itt befejezte pályafutását, és óriási bukással távozik a köztudatból.

f4lcon

Nem olyan egyszerű ilyen után erőt meríteni, hogy megtegye a lépéseket.
Ez pont olyan, mint a családon belüli erőszak.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18320) rlazol válasza f4lcon (#18318) üzenetére


rlazol
addikt

szerencsétlen az időzítés, de én se hiszem, hogy direkt erre vált volna. AB most bukott 20M dollárt, ha pénzt akarna, és így állna hozzá, nyáron legkésőbb előjött volna.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18321) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Darnold kidőlt a hétre a Jestnél, de lehet még többre. Foles után még egy valaki akinek elnéztem volna hogy megy az új idény, erre dőlnek mint a liszteszsák. Plusz Engram agyrázkódása se jött rendbe mostanra a Giantsnél, szóval abból a maréknyi értékelhető játékosból is egyel kevesebb. Jól indul az idény na :U :DDD

All→M8

(#18322) *Mukeey* válasza callmeakos (#18321) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az idénynek kb már most vége is van sajnos😔

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18323) rlazol válasza callmeakos (#18321) üzenetére


rlazol
addikt

Darnold-nak mononukleózisa van, vagyis nem sérült, hanem beteg. Ez mondjuk egy szemét fertőzés, reméljük, csak ezt a meccset kell kihagynia.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18324) callmeakos válasza rlazol (#18323) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt nem olvastam. :(

#18322) *Mukeey*
Ez a szezon nekünk kb. a Cowboys elleni meccs második negyedében vége lett. Azt a fajta szerencsétlenkedést amit a defense leművelt csoda hogy csak ennyivel kapott ki a banda és nem kapott nagyobb csicskalángost. Makáék mondták múlthéten jól a TT-ben. Az a legnagyobb baj hogy meguk ők sem akarják hogy mit akarnak. És ez a legnagyobb baj.

All→M8

(#18325) rlazol válasza callmeakos (#18324) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem ez csak az első meccs volt. Ebből nem lehet messzemenő következtetést levonni, csúnya volt, de lehet belőle tanulni. Még 15 meccs van, semmi nem dőlt el.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18326) *Mukeey* válasza rlazol (#18325) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Azért a jelek nem hazudnak sajnos. Te is láttad, hogy ez a Giants nem lesz tényező.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18327) f4lcon


f4lcon
őstag

értem én, hogy elkeserítő a helyzet, de ennyi erővel a Cowboys egyből SuperBowl esélyessé nőtte ki magát ugyan ezen az elven... sok van még hátra, biztos rendet kell tenni pár fejben, de az első negyedben csak kapkodtam a fejem én is, hogy ez biztosan az a Giants?
tankolni már nem kell, van egy előkelő helyen húzott futó egy előkelő helyen húzott irányítóval, WR-ek meg a harmadik körben is nőnek

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#18328) Zanik válasza f4lcon (#18327) üzenetére


Zanik
addikt

Kvázi a 6. hétig nehéz tendenciát felállítani, sőt láttunk már olyat, hogy valaki 5-1 után 6-6-ra küzdötte magát. Szóval tényleg nem szabad egyetlen meccs alapján jóslatokba bocsátkozni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#18329) darvinya


darvinya
titán

Newton itt a vége karrierének.
Panthers idei évet lehúzhatja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18330) F-ECT$ válasza darvinya (#18329) üzenetére


F-ECT$
titán

Newton? Miért?

Dive ever, work never.

(#18331) *Mukeey* válasza F-ECT$ (#18330) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nagyon gyengén jàtszott, meg nyelte a sack-eket.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18332) darvinya válasza F-ECT$ (#18330) üzenetére


darvinya
titán

Miért?
Mert totál sérülten játszik.
Ez látszik játékán, s a mosoly arcáról lefagyott és csak fájdalom látszik.

Másik, hogy Newton-ban azt szerettem legjobban, mikor elindul maga futni, akár TD-ig.
Most meg…
Lehet rossz a fal, de R.Wilson is többet kapot ilyen falnál, viszont futott.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18333) rlazol válasza darvinya (#18332) üzenetére


rlazol
addikt

Pedig elvileg az edzőtáborra 100%os volt. Az a baj, hogy mindig ez a szöveg. Én értem, és tisztelem, hogy sérülten és kínlódva is játszik, de ez láthatóan nem jó senkinek és nem is vezet sehova, lásd Luck. Idén tavasszal még erősködött, hogy márpedig ő nem változtat a stílusán - hát tessék. Ezért nem hiszek ezekben a futkározó QBkban. :(
Winston is gyenge volt, ahogy néztem az összefoglalót, legalábbis nagyon amatőr módon nyelt be sackeket.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18334) f4lcon válasza rlazol (#18333) üzenetére


f4lcon
őstag

ezt a mobilis QB dolgot csak ideig-óráig lehet vinni az NFL-ben, mert ledarálnak mint a sz.rt

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#18335) darvinya válasza rlazol (#18333) üzenetére


darvinya
titán

Nem a sérüléssel van gond, hanem a mértékével.
Nála műtét, stb. is tervbe vették.
Rossz falnál más nem lehetőség nincs, ha előre akarnak menni, mert csak földre vitel marad, sok-sok sack.
Wiston sem egy No1, de TD az TD, s nemcsak FieldGoal.

f4lcon

QB jó, akkor tudja mikor és meddig fusson, hogy ne sérüljön.le nagyon.
Mostani fociban, csak zseb QB-vel játszva, ami egyenlő a vereséggel.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18336) rlazol válasza darvinya (#18335) üzenetére


rlazol
addikt

"Rossz falnál más nem lehetőség nincs, ha előre akarnak menni, mert csak földre vitel marad, sok-sok sack."
Egy sack sokkal jobb, mint amikor RBként fejjel előre menve ütközik a védőkkel. Persze abba is bele lehet sérülni - lásd Foles - de nem véletlenül olyan rövid a futók karrierje, egy egy labdacipelésnél 3-4 olyan ütést is benyel, mint amiből sacknél csak 1-et. Ráadásul nagyobb erővel.
A támadófalat lehet isteníteni, de a NEben is azon van a hangsúly, hoogy Brady 2.5mp-en belül megaszabadul a labdától. Newton lassú, ehhez képest, 3,5+ mpig semmilyen fal nem fogja tartani neki a nyomást.

"Mostani fociban, csak zseb QB-vel játszva, ami egyenlő a vereséggel."
Ezt Brady-vel, Brees-sel, Rodgers-sel is megbeszélted? ;]
Nyilván kell, hogy ki tudjon mozogni, ahogy BigBen és Rodgers is megteszi. Szerintem elvi hibás, amikor egy QBra eleve futást terveznek. Márpedig Newtonnál ez volt, ez is a baj, és most ennek hiánya miatt szenved az egész támadósor.

"QB jó, akkor tudja mikor és meddig fusson, hogy ne sérüljön.le nagyon." - ezzel maximálisan egyetértek. És ezt Cam sose tudta, akkor se, amikor jobb támadófal és egység volt körülötte.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18337) darvinya válasza rlazol (#18336) üzenetére


darvinya
titán

Csak mikor nyomás van, hogy előre menjen a csapat, akkor sack bukás, és ez csapatra is kihat.

Brady -n kívül eddig ki nyert? :U :D

Newton szeretet futni, csak mikor megbüntették, és jól belesérült.
Mert fal elfelejtett játszani és megvédeni.
Trade időszakban a vezetőség semmi utánpótlásról nem gondoskodott, hogy levegyék a terhet Newton-ról.

Én már első negyed után lehoztam volna.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18338) rlazol válasza darvinya (#18337) üzenetére


rlazol
addikt

Hogy ki nyert, mint zseb irányító?
2018-Brady; 2017-Foles; 2016-Brady; 2015-Manning; 2014-Brady; 2012-Flacco; 2011-Eli; 2010-Rodgers; 2009-Brees; 2008-Roethisberger; 2007-Eli; 2006-Manning; 2005-Roetlisberger.... Az előtt meg nem is nagyon létezett olyan, hogy futó irányító.
Az egyetlen kivétel Russel Wilson 2013-ból.

A sack mindig bukás, ez nem is kérdés. De ha az irányítód RB-ként viselkedik, nem fogja tudni a fal megvédeni, és addig is fog tartani, mint egy RB. Lásd Newton. Lásd RGIII. Ha sackelik, az egy nagy ütés. Ha fut, és nem lábbal előre, az alkalmanként 2-3 nagy ütközés. Nem mindegy. Rövidtávon persze lehet neki örülni, de már középtávon is az van, amit most látsz.

Nem a vezetőséget okolnám, illetve nem kizárólagosan.
A vezetőség elhozta Paradis-t a Broncosból, aki egy elég stabil center, a vak oldalát egy 4x ProBowler védi, a másik oldalon is egy ProBowl-t megjárt, jó korban lévő tackle van. Idén is draftoltak a line-ba, többször is, köztük második kört is áldozva, ahogy tavaly is. Nyilván tehettek volna többet, de ez se kevés.
Cam-et a 3. negyed közepén a TB 20 yardosa körül egymás után 2x sackelték. Az első alkalommal 2.5 mp-nél értek oda, a másodiknál 3.5-nél és egyik alkalommal se volt még közel sem volt ahhoz, hogy dobjon. 2,5-nél már "betöltve" kellene lennie, hogy ilyen esetben ki tudja dobni a labdát. 3.5 mp-ig babusgatni viszont elfogadhatatlan. Az első esetben nem védték meg túl jól, de nem is rosszul, a másodikban kiváló védelmet kapott, csak ő hibáztatható.

Azért sérül meg ennyit, mert fiatal korában ment előre mint a vaddisznó és nagyon sokat kapott. Közben épp emiatt nem tanult meg gyorsan megszabadulni a labdától és így megvédeni magát a szükségtelen sackektől, így most duplán szív.

A Panthersnél rajta kívül egy tavalyi draftolatlan és egy idei 3. körös QB van. Játszatni fogják, amíg járni tud. Jövőre lejár a szerződése, vsz hoznak valakit a draftról és őt magát nem szerződtetik, hanem max jövőre kap egy tag-et vagy elengedik.
Én se hiszem, hogy sokkal több lenne a karrierjében. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18339) darvinya válasza rlazol (#18338) üzenetére


darvinya
titán

Én csak idei szezonról beszéltem.
Mert igazából tavaly kezdet átalakulni QB-k mozgásaik.

Mostani labda tartogatásai egyrészt betudható, hogy nincs hozzászokva.
Másrészt nincs kinek dobni.
Harmadrészt fájdalomtól nem tudott pontosan dobni, mert vagy rövid, vagy hosszú volt.

Akit hoztak falba, csak nevek, mert Tampa átgázolt rajtuk, miközben alig jobbak.
Ez vezetőség hibája, de nagyobb, hogy nincs senki aki helyettesítse, mint pl: most Foles -t.

Viszont sajnálom, hogy vége, s ahogy mondod jövőre már nem látjuk.
Ha tovább játszik, akkor végleg lesérül és senkinek nem kell.
Luck belátta, hogy nyomorékként(bocs a durva szóhasználatért) élje maradék életét.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18340) vond válasza f4lcon (#18334) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Russel Wilson 7 éve ezt csinálja (az NFL-ben), és még elég jól bírja. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#18341) darvinya válasza vond (#18340) üzenetére


darvinya
titán

De Ő nem megy fejjel a Fal-ba.
Neki inkább indulással van mostanában gondja, mert fal előtte semmit sem ér.
Már labda feladáskor menekül, mert védők egy lépésre vannak tőle. :D :O

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18342) #22743424 válasza darvinya (#18329) üzenetére


#22743424
törölt tag

Teljesen egyet értek csak néztem, hogy ez az ember már nem az aki tavaly volt. Nem is egy lehetősége lett volna mikor szabad volt az út előtte de ő csak azt nézte kinek lehetne dobni. Belefáradt az egészbe. :((

(#18343) darvinya válasza #22743424 (#18342) üzenetére


darvinya
titán

Mondhatni, törött lábbal nehéz futni.
Kitört belőlem a gonosz, de az igazság közel van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18344) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#18345) Zanik válasza crey (#18344) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem csak simán meg akart felelni a szurkoló bekiabálásoknak: “Mintha öreganyámat látnám dobálni!”

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#18346) A Zéé válasza crey (#18344) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

nagyanyám pont egy ehhez hasonló fejkendőt nem talál otthon. Gyanús, eléggé gyanús...

Just a simple Lineman...

(#18347) rlazol válasza darvinya (#18339) üzenetére


rlazol
addikt

"Én csak idei szezonról beszéltem." - pontosan ez a baj. Aki futkározó QB-ben gondolkozik, legyen az akár szurkoló, akár GM mindig csak az idei szezonról beszélhet. Minden évben van pár új lelkes "dual threat" QB akiket aztán pár év alatt szó szerint kivernek a ligából. Kivétel mindig akad, de Vick is visszavonult 36 évesen, pedig ő még két évet ki is hagyott. Brees és tsa meg bőven MVP szinten játszanak 40 felé is.
Cam meg 30 éves korára szétverte magát.
Szidhatod a vezetőséget, amennyit jól esik, de ha egy 9. éves QB 3.5 mp babusgatja a labdát oda fognak érni hozzá, akármi van. Ha a QB fejjel előre vetődik +fél yardért a fal nem fogja tudni megvédeni és ő sérülni fog, hiába vannak RB méretei.
Ja, hogy a 3.5mp azért van, mert nem tanult meg védelmet olvasni és gyorsan dönteni? Akkor mit akar az NFLben, hosszútávon?

Cam Newtonnak zsenge rookie kora óta mondogatják, hogy ez így nem lesz jó. Ő meg még tavasszal is azt válaszolta erre, hogy márpedig ő nem változtat a stílusán. Hozhatott volna a vezetőség jobb falat, jobb fal-edzőt, ez tény. De amíg ez a hozzáállás addig nem fog segíteni semmi. RBként mozgott a labdával, addig is tart, mint egy RB.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18348) darvinya válasza rlazol (#18347) üzenetére


darvinya
titán

Arra értettem, hogy idén egyedül Brady tudott győzni, többi zseb irányító vesztett.

A többi mind igaz, de 3.5mp tartogatás soknak tűnik, addig míg van elkapó ezen időn belül.
Különben csak labda eladás lesz.

Vezetőséget csak abban hibáztatom, hogy nincs épkézláb helyettesítője.

Ez pont olyan, mint Eli.
Vezetőség vakon hisz benne, hogy lesz gyűrű vele.
Pedig csak egyre távolabb kerülnek.

S lehet, hogy csak első hét, stb.
De látható a csapaton meddig jut.
Miami kész vicc, ekkora zakó után.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18349) rlazol válasza darvinya (#18348) üzenetére


rlazol
addikt

"Arra értettem, hogy idén egyedül Brady tudott győzni, többi zseb irányító vesztett." - ezt nem értem. Mindenx évben csak egy irányító győz. Vagy arra gondolsz, hogy az első héten? Rodgers, Goff, Prescott, Brees, Carr, Mahomes is győzőtt. :F

3.5 Mpig egy összeomló zsebben tartogatta a labdát. Lehet, h nem volt szabad elkapója, de akkor ki kellett volna dobni a labdát. Sajnos ős is egymaga akarja megnyerni a meccset és minden playből TDt szeretne. ezért nem dobja ki és ezért fut fejjel előre.

A vezetőség szar helyzetben van, mert ha 5 év után elkezdenek használható cserét keresni, akkor még nehezebben lesz körülötte bajnokesélyes csapat. A hiba szerintem ott volt, hogy nincs körülötte olyan edzői stáb + pszichológiai segítség, aki ezt a mentalitást meg tudja változtatni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18350) berek21 válasza Zanik (#18345) üzenetére


berek21
senior tag

Finkel&Einhorn. :D

LG Velvet eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.