Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) *Mukeey* válasza darvinya (#17650) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Óruási keveredés van, és még hol a draft.
Szinte teljesen új csapatok lesznek, nagy sztárok váltottak most.

Én nagyon kiváncsi leszek a Steelersre, a Brownsra, valamint az idei szezon legjobb 4ére. Szerintem a Patsen kívül semelyik nem lesz újra contender.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17652) Veron


Veron
őstag

Hallottátok, hogy vizsgálatot indítanak T. Hill ellen családon belüli erőszak miatt?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#17653) rlazol válasza Veron (#17652) üzenetére


rlazol
addikt

Veron: most olvasom, hogy szólsz - lol. Vajon kivágja őt is egyből a Chiefs?

*Mukeey* - a KC, a LAR és az LAC nem gyengült sokat, az Eagles Wenzt-től függ, ha ő egészséges, akkor jók lesznek. A macik erősödnek, szerintem a szentek is maradnak az élbolyban jövőre. De tény, nem nehéz 5-nél több olyan csapatot találni, akiknek jövőre necces lehet a PO ismétlése.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17654) Balesz1899 válasza *Mukeey* (#17651) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Én meglepődnék, ha a KC nem lenne ott a végén megint. Igaz, a védelem nekem egyelőre kérdőjel, de amig 35-40 pontokat feltesz az offense, addig a meccsek nagy része hozható.
Az AFC-ből a Pats tuti, KC, Browns, remélhetőleg a Colts is ott lehet a rájátszás szűkebb mezőnyében, ha a kulcsembereket elkerülik a sérülések.
A Chargers szerintem nem lesz nagy tényező, amig Rivers ott van.
Ravens szintén, Lemúr Jackson nálam nem QB.

Az NFC-ről fogalmam sincs, ott nagyobb a kavarás :D

Plusz ugye minden évben vannak meglepetés-csapatok. Pozitív és negatív irányban is. Csak a Pats örök...sajnos. :DDD

(#17655) rlazol válasza Balesz1899 (#17654) üzenetére


rlazol
addikt

KC-tól én visszaesést várok, nem jöhet ennyire ki nekik a lépés megint mint idén. Chargersnek nálam nem rivers a baja, de attól még nem várok tőlük sokat, Baltimore kapcsán egyet értünk 1/5 környékére tippelem őket. Browns jó lesz a PO-ra, de tovább nem. South lesz érdekes.
Colts igen, jó lesz, de a Houston és a Jags is. NFCben minden csoportban van 3 PO esélyes csapat, kivéve talán az East-et, totál megjósolhatatlan.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17656) Veron válasza rlazol (#17655) üzenetére


Veron
őstag

Ha Hillt kirakjuk, akkor nem leszünk olyan jók az tuti. Viszont ha marad, akkor szerintem maradhat az átlagon felüli teljesítmény.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#17657) rlazol válasza Veron (#17656) üzenetére


rlazol
addikt

Mahomes második kezdő éve jön, mindenkinek van egy éve felkészülni rájuk, megfelelően draftolni. Brady és Manning is csak 1-1 évben értek el 50TD-t, nem hiszem, hogy ő tudna duplázni két év alatt. Hill érdekes kérdés, mert ha nem rakják ki, az elég fura képet fest a KC-ről a Hunt-ügy miatt, ha kirakják, az nagy veszteség. Hunt esetében volt videó, itt egyelőre csak vizsgálat van, erre lehet hivatkozni, talán.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17658) Zanik


Zanik
addikt

Bortles -> Rams. Kicsit meglepett. De minőségi csere Mannion helyett. Remélem azért nem lesz rá szükség.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#17659) Zanik


Zanik
addikt

Clay Matthews -> Rams. Ez viszont nem tetszik. Egy 32 éves OLB nem ér ennyi pénzt. De cáfoljon meg Matthews...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#17660) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Off, de akkor is.

Mike Trout -12 év - 430millió dollár garantált.

szóval még 1x:

430 milla garantált. :DDD Eszméletlen!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17661) rlazol válasza Zanik (#17659) üzenetére


rlazol
addikt

nagyon tankol a rams. Utolsó evük amikor a QB kis pénzért játszik, bár szerintem se a jó neveket hozzák be, inkább a nagyokat, meg a maradékot.

Kraftnak felajánlották az állítólag ilyen esetekben standard egyezséget: ha bűnösnek vallja magát ejti a vádakat és megússza 100 óra közmunkával + részt kell vennie egy oktató-nevelő programban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17662) berek21 válasza .LnB (#17660) üzenetére


berek21
senior tag

Szerintem ő a legjobb ma a basebball-ban. De értem mire gondolsz. :)

LG Velvet eladó!

(#17663) .LnB válasza berek21 (#17662) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő a legjobb persze. Ezért ez nem egy olyan szituáció mint Cousins-é.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17664) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Clay Matthews a Rams-ben. Régen de szeretten a játékát, sajna azóta megkopott..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17665) rlazol


rlazol
addikt

Ryan Allen marad a Patsben. Számomra a távozó 3 ST tag közül az ő visszahozatala tűnt egyedül fontosnak. Csak azt furcsállom, hogy csupán 1 éves szerződés. :F Vajon kinek jó ez?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17666) rlazol


rlazol
addikt

Érdekes interjú Bellel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17667) crey válasza rlazol (#17665) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Sokan fikázzák Allent, hogy átlagban nem puntol akkorákat, és emiatt is messze nem olyan jó punter mint amilyennek lennie kellene. Azt mellette elfelejtik, hogy rendszerint olyan pozícióból puntol, ahonnan más punternek nem kell (szóval az O képes haladni 20-30-40 yardot, mielőtt neki el kellene rúgnia).

"Vajon kinek jó ez?"

A csapatnak. Ha jövőre találnak egy puntert hasonló képességekkel, olcsóbban, Allen repül. Ha nem, újra kap egy éves szerződést.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#17668) F-ECT$ válasza rlazol (#17666) üzenetére


F-ECT$
titán

Tldr :(

Dive ever, work never.

(#17669) rlazol válasza crey (#17667) üzenetére


rlazol
addikt

Épp most fejtetted ki, h jó punter. Szerintem a csapat is jól járt volna egy min. 2 éves szerződéssel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17670) *Mukeey* válasza .LnB (#17660) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Imádok rengeteg sportágat, de eskü a baseballt nem értem🙄
Mit szeretnek ennyire az amcsik benne??? Legunalmasabb sport, kb krikett szinten van nálam...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17671) berek21 válasza *Mukeey* (#17670) üzenetére


berek21
senior tag

Chicago Cubs-Cleavlend Indians 2016 döntő utolsó 7. meccsét ajánlom megnézni. Megéri.

LG Velvet eladó!

(#17672) .LnB válasza berek21 (#17671) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy
2017 World Series Los Angeles Dodgers - Houston Astros game 5.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17673) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

BDN Foles: [link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17674) berek21 válasza .LnB (#17673) üzenetére


berek21
senior tag

Beteg! :D

LG Velvet eladó!

(#17675) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gronk visszavonul.

A csúcson kell abbahagyni. Szimpatikus volt az arc.

All→M8

(#17676) .LnB válasza callmeakos (#17675) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól indult ez a reggel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17677) rlazol válasza callmeakos (#17675) üzenetére


rlazol
addikt

Reméltem, hogy még egy szezont bevállal, egészségesen még mindig nem volt esélye ellene senkinek (ld SB). Sajnos okos és jó döntést hozott. :D

Kiváncsi vagyok BB hogy oldja meg a pótlását.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17678) vvega30 válasza rlazol (#17677) üzenetére


vvega30
senior tag

Készen vannak a klónjai, csak némi papírmunka kell meg egy jó plasztikai sebész!

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#17679) crey válasza rlazol (#17677) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Remélem drafton felmennek Hackensonért. Láttam pár videót róla, tetszik a mozgása, remélem blokkolni is megtanul.

Gronknak pedig köszönjük az elmúlt 9 évet, imádtam minden percét. Okos volt, nem verette jobban szét magát - sajnálom hogy vissza vonul, de teljesen megértem. Sok sikert kívánok neki a privát életében, számomra egyértelműen a valaha volt egyik, ha nem a legjobb TE távozott az aktív játékosok listájáról.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#17680) polonic válasza callmeakos (#17675) üzenetére


polonic
félisten

Egy kis highlights videó:

[link]

(#17681) F-ECT$ válasza polonic (#17680) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó hogy nem csak meccsek közvetítéséből vágtak be részeket. Jó volt utálni Gronkot, hiányozni fog :R

Dive ever, work never.

(#17682) rlazol


rlazol
addikt

A közelmúlt szokásaival ellentétben nem a bajnokcsapat rangadója, hanem Packers@Chicago nyitja a 2019-es szezont. Ez az NFL 100. szezonja (lol, ahogy ők számolják, ennyi erővel a foci minimum 1000 éves) ehhez nagyon is stílszerű, bár akkor már lett volna a Lambeau-n. :) A NE vasárnap esti rangadót fog játszani, de még nem tudni kivel.

Én örülök neki, mert így nagyobb eséllyel fogom tudni élőben nézni a molinó avatást. Bár már a 2 éve is problémás volt, hova tegyék az ötödiket... :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17683) rlazol


rlazol
addikt

Hál Istennek a tulajoknak több eszük volt, mimt a Comp. Comm-nak és elutasították az onside kick változtatását. :)
A vak oldali blokk szigorítása jól illeszkedik az elmúlt évek trendjébe azt leszámítva, h a védelmet segíti azáltal, hogy a labdát vivő játékost üldöző védőre mélységből visszalépő támadókat szankcionálja.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17684) tong válasza rlazol (#17682) üzenetére


tong
tag

A teljes sorsolás mikor válik ismertté? Ez kötődik valamilyen eseményhez?

(#17685) rlazol válasza tong (#17684) üzenetére


rlazol
addikt

április közepén szokták, de nem tudom pontosan mikor vagy mihez kötve.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17686) darvinya


darvinya
titán

Kár, hogy nincs közvetítés draft -ról.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17687) Balesz1899 válasza darvinya (#17686) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

A sport tv pár éve már adja a draft első napját. Amúgy streamet mindig találni a többiről is. :)

(#17688) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

[link]
Elég korrekt press conference a Brownstól. Azért ez a négyes így elég szigorúnak tűnik a köv szezonra nézve. Kitűnik, hogy OBJ és Landry mekkora haverok, Baker is örül, mint állat, Garett meg felszedett még vagy 10kg izmot idénre 😂
Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz ebből...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17689) ggeleven válasza *Mukeey* (#17688) üzenetére


ggeleven
őstag

Köszi, hogy linkelted! Van bennük potenciál bőőőőven. Játékostudás és hozzáállás is remek. Már csak az kell, hogy az edzői stáb ne bénázza el nagyon. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#17690) rlazol


rlazol
addikt

AAF-et bezárják, úgy néz ki. Kár érte, kiváló ügynök volt. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17691) *Mukeey* válasza rlazol (#17690) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen sokáig húzták🤪 Hány kör ment le? 4-5?🤭
Szegény Johnny Foci megint csapat nélkül marad😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17692) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Kicsit visszaolvasgattam az elmúlt hetek posztjait, egyre kiváncsi lennék...Szerintetek amúgy ki a jobb, Foles vagy Wentz? Jó ötlet volt Wentzre alapozni a jövőt?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17693) darvinya válasza *Mukeey* (#17692) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem Foles jobban bírja az ütéseket, Wentz gyorsan sérül.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17694) crey válasza *Mukeey* (#17692) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem sokat elmond a franchise QB-ről hogy saját maga is beismerte hogy vannak problémák az öltözőn belül, csapat közeli források pedig önzőnek és egoistának nevezik.

Foles pedig öreg már hogy rá építsenek egy franchiset, plusz láttuk hogy Big Dick Nick is erősen változó teljesítményre képes. Szerintem a csávó Doug Pedersen nélkül össze fog zuhanni. De meglátjuk majd.

Wentz még formálható, így én is rá szavaztam volna hogy Ő maradjon. De nem egyértelmű a választás.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#17695) darvinya válasza crey (#17694) üzenetére


darvinya
titán

Wentz hány idényt tudott végig csinálni sérülés nélkül mióta QB?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17696) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Mint QB, a kettő közül én Wentzre szavaznék. Foles tökéletesen illett az Eagles játékrendszerébe, de szerintem a JAX-nél hamar kiderül majd, hogy nem ő a megváltó.
Wentz viszont üvegből van, plusz az öltözői pletykák sem azt mutatják, hogy a csapat 100 százalékban mögötte lenne.

(#17697) .LnB válasza *Mukeey* (#17692) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is kérdés, hogy kettőjük között kire kell alapozni.
A kérdés az, hogy milyen hosszú távra.. Én nem vinném túlzásba, Wentz extrém sérülékeny úgy néz ki. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17698) *Mukeey* válasza .LnB (#17697) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Még egy sérülés és kb annyi lesz a pályafutásának. Még egy teljes szezont ha ki kell hagynia, onnan baromi nehéz lesz visszatérni már...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17699) rlazol válasza *Mukeey* (#17692) üzenetére


rlazol
addikt

Egyetértek az előttem szólókkal.
Wentz jobb QB, de sérülékeny és a Philly vezére egyértelműen Foles volt. Foles volt néhány nagyon jó éve és kiemelkedő meccse, de sokat elmond, hogy Alex Smith-et se tudta annó kiszorítani a KC kezdőjéből. Az ő csúcsát már láttuk, Wentz-ét még nem. Viszont kell mögé egy stabil csere, aki a PO közelében tudja tartani a gárdát, ha megsérül. Fitzpatrick milyen jól illett volna oda ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17700) .LnB válasza *Mukeey* (#17698) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha sérül, hanem. Idén PO-ba kell vezetnie a csapatot. Ha nem teszi, akkor lesz hangulat körülötte majd figyeljétek meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.