Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) *Mukeey* válasza A Zéé (#17600) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pontosan.

AB karrierjének ezzel vége, a Raiders nem lesz PO csapat, amig ez az edzö/qb páros van.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17602) rlazol válasza crey (#17599) üzenetére


rlazol
addikt

Brown
-el akart jönni a Steelers-ből.
-új szerződést akart.
-figyelmet akart.

Ezt mind megkapta. Neki ez volt a fontos. Hogy sose lesz gyűrűje?
Biztos sokat [sír]miatta.

A Steelers-ben töltött 8 éve alatt három db PO meccset nyert - nem hiszem, hogy ott több esélye lenne vagy hogy őt ez érdekelné.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17603) rlazol


rlazol
addikt

Szabadügynökpiac 1. nap:
-mindenkiből legjobban fizetett lett. Azt még elnézem vhogy (nem könnyű) h AB, nade az a rengeteg közepes vitéz, aki most ilyen címet kapott... :F Nagy bukások jönnek.

-aki nem kellett NEbe az Detroitba ment. Bold prediction: januárban Patricia visszaveszi a NE D irányítását.

-Foles a Jaguarsban, ahogy a pletykák mondták. És épeszű összegért, 4év, évi 22M egyáltalán nem égbekiáltó Cousins tavaly szintén 3 évre évi 28ra szerződött. A végén még csapat lesz a Jaguarsból.

Egy apró tűnődés: 15 perccel a nyitás után elkezdtek beviharzani a szerződések holott elvileg addig nem lehetett tágyalni. Ilyenkor mi van? Szerintem "inkább vsz h tárgyaltak korábban, mint nem" alapon vegyék el a fél NFL első körös pick-jét. :U

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17604) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Foles Jacksonvillebe ment 4év 88M

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17605) Balesz1899 válasza rlazol (#17603) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Most már nem csak az ment Detroitba, aki nem kellett a Patsnek. Flowers is ott kötött ki, pedig rá nem mondható, hogy ne akarták volna megtartani.

Vicces ez a nyüzsgés, Colts drukkerként totál outsiderként nézem a FA piacot hosszú évek óta :DDD

(#17606) crey válasza rlazol (#17603) üzenetére


crey
MODERÁTOR

"Szerintem "inkább vsz h tárgyaltak korábban, mint nem" alapon vegyék el a fél NFL első körös pick-jét. :U "

Majd ha csak a Pats csinálja, sőt akkor ki is lesznek csaló szaroknak kiáltva. Addig nem..

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#17607) *Mukeey* válasza *Mukeey* (#17604) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Bocsi, rlazor már megirta, csak nem frissítettem az oldalt :R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17608) berek21


berek21
senior tag

A Kansas sem aprózza el. Justin Huston repül :(( , Tyrann Mathieu :) érkezik.

Lancia Delta III eladó!

(#17609) .LnB


.LnB
titán

hmm Suggs átigazolása nagyon meglepett. 16 év után, durva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17610) szgabor12 válasza rlazol (#17603) üzenetére


szgabor12
tag

Elvileg 2 nappal a piac nyitása előtt már lehet tárgyalni, csak a bejelentéssel és a szerződés aláírásával kell várni a nyitásig. Én legalábbis így tudom.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#17611) .LnB


.LnB
titán

Foles többet keres, mint..

-Russell Wilson ($21.9M)
-Ben Roethlisberger ($21.9M)
-Philip Rivers ($20.8M)
-Cam Newton ($20.8M)
-Tom Brady ($20.5M)

BDN. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17612) bagyulajuve válasza .LnB (#17611) üzenetére


bagyulajuve
addikt

remélem Wentz sérülés nélkül játszik majd, meg tulajdonképpen a teljes csapatnál is csökken ez a szám

Resistencia eterna

(#17613) tong válasza .LnB (#17609) üzenetére


tong
tag

Szerintem is furcsa, mert a Baltimore egyik meghatározó alakja hagyja el a csapatot, de véleményem szerint ő már a pályafutásának lezárását tervezgeti, és a gyökereihez tér vissza.

(#17614) .LnB válasza bagyulajuve (#17612) üzenetére


.LnB
titán

Ritka az olyan peches szezon mint a tavalyi. De Wentz szerintem lesérül, el fog úszni a karrierje sajnos amiatt, hogy ennyire sérülékeny.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17615) *Mukeey* válasza .LnB (#17614) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen, sajnos nagyon sérülékenynek tűnik nekem is. Nem volt jó ötlet Folest elengedni szvsz, bár persze tudom, h 2 jól kereső qb senkinek nem fér bele a büdzséjébe.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17616) rlazol válasza *Mukeey* (#17615) üzenetére


rlazol
addikt

*Mukeey* - nem csak a büdzsé, hanem a megosztottság. Foles menni akart, és kész.

Balesz1899 - Flowers-t? :F Ha annyira meg akarták volna tartani rátesznek egy tag-et. Nyilván örültek volna, ha aláír bagóért, de 15-17-19M dollárt szerintem sem ért volna. Idén a NE 17Ms OL-je nagyrészt tökéletesen megvédte Brady-t, hiába volt a másik oldalon, Mack, Bosa, Suh, Clownes, Dee Ford, Ingram vagy akárki. Egyszerűen a NE filozófiájába és játékába nem illeszkedik bele egy ekkora összeg egy DE-nek. Persze jó lenne Flowers 8M-ért meg Bell 7-ért és AB is jöjjön 10-ért egy 6. körért cserébe - de többet a NEnek nem ér.

berek21 - a kansasnál szerintem nagyobb baj, hogy Mitch Morse távozik.

szgabor12 - igen, az kezdődött hétfőn délben (amerikai idő szerint) mivel a ligaév holnap nyílik meg. A mostani bejelentések még csak megállapodások, aláírva még semmi sincs. Ezért furák, hiszen a tárgyalási időszak első óráiban születtek.

Philly: vicces, hogy kiutálták Bradfordot, merthogy sérülékeny most meg istenítik Wentz-et, akinek szintén sérült volt 2x 3 évből.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17617) Veron válasza rlazol (#17616) üzenetére


Veron
őstag

mi a gond a KC-vel szerinted?
Houstont miért vágták ki? ez meglepett.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#17618) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

A Ravensnél mi történik?

(#17619) rlazol


rlazol
addikt

Aksomatic - semmi különös, csak szétesik a védelem, ami eddig jó volt. :U Nem tudom, hogy akarat nincs a megtartásukhoz vagy a játékosok se akarnak túlságosan maradni. Oké, hogy nincs sok pénz, de azért van annyi, hogy a magot egyben tartsák, ha akarják.

Veron - semmi különös, csak szerintem Morse elég jó ahhoz, hogy maradjon, főleg, hogy nincs igazán mögötte stabil kezdő szintű játékos. Biztos hoznak valakit, csak vagy újonc lesz, vagy nem lesz arányában olcsóbb mint Morse. Persze Morse most "legjobban fizetett" lett, és annyit vsz nem ér, de akkor is. Mégiscsak ő a fal közepe. :/

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17620) rlazol


rlazol
addikt

A csapatok, akik idén még nem költöttek nagy pénzt (se új érkező, se 3M+/ év hosszabbítás, se tag):
1., New England
2., -

bár a Steelers, a Seahawks, a Bengals, a Panthers, a Giants és a Dolphins is eléggé visszafogott.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17621) szgabor12 válasza rlazol (#17616) üzenetére


szgabor12
tag

Igazad van, mea culpa.:) Barr már vissza is táncolt :DDD

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#17622) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Máris Április 1 van? :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#17623) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És basszus tényleg nem kamu, OBJ megy Clevelandbe :DDD
Eddig azt hittem hogy az ő ára valahol a világ összes pénze meg annak a duplája plusz egy szent tehén de hát van az a..... hát most mondanám hogy pénz de.
Most belenéznék nagyon Gettleman fejébe, mi zajlik ott, mi a terv.

*Mukeey*
Mész akkor te is Clevelandbe? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#17624) .LnB válasza callmeakos (#17622) üzenetére


.LnB
titán

Na ez a bomba hír! Most mikor megláttam reggel, el sem hittem elsőre. Jó borsos ára volt. De a Browns-nak ez is belefért. Hát innentől kíváncsi leszek, hogy ez a Cleveland hova fog eljutni idén. A Steelers, Ravens kvázi romokban, ők meg csak egyre erősödnek.

Bell meg a Jets-ben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17625) vond válasza callmeakos (#17622) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Aztaqrva! :Y Ez nagyon durva...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#17626) .LnB válasza vond (#17625) üzenetére


.LnB
titán

"The whole New York Giants fan base just switched to Cleveland.... Smh"
- Dez Bryant

:D Valószínűleg igaza van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17627) A Zéé válasza .LnB (#17624) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

A Browns brutális lesz, ha a fejekben is tényleg túl tudnak lépni önmagunkon.

Just a simple Lineman...

(#17628) .LnB válasza A Zéé (#17627) üzenetére


.LnB
titán

És még Earl Thomas is oda tart a hírek szerint.

Azon gondolkodtam egyébként, hogy a Browns offense simán a Mayfield, Beckham Jr, Landry trióra épülhet. És nem is csak azért mert a képességük kimagasló, hanem mert ha jól tudom, Landry és OBJ az LSU óta jó barátok. Ha Mayfield-del is jó kapcsolata lesz, akkor mentálisan is teljesen egybe lesznek, és majd húzzák magukkal az egész csapatot. Óriási mentális boost lesz, a határ a csillagos ég nekik.
És akkor még a futókat meg sem említettem Chubb és Hunt. :D

Hát erre én nagyon kíváncsi leszek.

szerk.:
Másrészről viszont a Giants-et nem értem. Eladták az egyetlen embert akivel lehetett azonosítani a csapatot. Mármint pozitív értelemben, mert Eli-jal is lehet, de hogy..
Szóval értem én, hogy rebuild. De nincs egy sztár, nincs egy "ikon".
Még én Eagles drukker is azt mondom, hogy OBJ az OBJ, ő volt a Giants. Csinálta a show-t, beszéltek róla, jó játékos. Erre eladták.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17629) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Próbáltam felszállni a Browns bandwagonra, de már alig van hely :DDD
Brutális lesz a CLE, legalább megkavarják picit a csoportot :)

(#17630) callmeakos válasza .LnB (#17628) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Senki se érti. De ahogy látom a Giants szurkolók rendesen emlegetik Gettleman anyukáját :U

Persze, valahol a primitív módján látszik mit akar. De semmi sem garancia hogy ezekből a korai pickekből egy újabb Barkley fog születni, ráadásul ezt a csapat franchise playerének feláldozásával? Ráadásul nost nincs olyan akire lehetne építenii a csapatot. Barkleynak szerintem még kell ezbaz év hogy benőjjön a feje lágya és ne kezdjen el bohóckodni hogy átgázoljon mindenkin. Ez rookieként fun volt de most ő lesz az új OBJ, ő lesz a csapat arca, jelenleg ő az egyetlen akire lehet építeni. Eli-nál már meg tényleg félig kilóg a lóláb. Nettó baromság ez az egész, de ne legyen igazam.

All→M8

(#17631) *Mukeey* válasza Balesz1899 (#17629) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mindenki nyugodjon le!
Clevelandben is lesznek végre egykezes elkapások🤗
😂😂😂😂

Viccen kívül ezt igy a Giants hogy hozta össze? Az egyetlen jó játékosukat elcserélik? A NYG az új Browns, évekre meglesz a jó draftpozíció. Gratulálok nekik.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17632) rlazol válasza A Zéé (#17627) üzenetére


rlazol
addikt

Elképesztő. És az off. fal se rossz. A védelemben is sztárok. A kérdés csupán hogy az edzői stáb mit hoz ki belőlük.

Giantset én se értem. Arra tippelek, hogy tudnak valamit amit mi nem OBJ kapcsán (öltözői viselkedés, konfliktus valakivel?). Sokat mond hogy 16M halott pénzt nyeltek be. És már napok óta lehetett trade pletykát hallani (49ers felé főleg) szóval kínálták, nem csak lemosta őket egy jó ajánlat. Meg nyilván Barkley-ra akarnak építeni, nade akkor is WTF???

Bell meg a JETSben, de nem hiszem h boldog. Jobban járt volna ha aláírja a taget, a botrány és a kihagyott év után egy gyenge fal mögé kerül nem kiemelkedő pénzért. Még ha a sérülést így el is kerülte, 14 milliót bukott és ezzel a szerződéssel nem kapja vissza.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17633) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Mi a fakk történik az nfl-ben....

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17634) callmeakos válasza *Mukeey* (#17633) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Botrány :DDD

All→M8

(#17635) .LnB válasza *Mukeey* (#17633) üzenetére


.LnB
titán

crey vagy vond pár perc alatt le tudja cserélni az arcképed kék mezét, narancs-barnára. Szólj nekik. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17636) *Mukeey* válasza .LnB (#17635) üzenetére


*Mukeey*
addikt

😂😂😂😂

Érthetetlen ez az egész. A franchise arcát nincs az a pénz, hogy elcserélném bárhova. Mit csinálnak ezek New Yorkban??? Collins, OBJ, a legjobbakat kiszórják apróért. Mi a cél? Az 1/17 az nem túl jó biznisz sztem Beckhamért. 3.kör meg Peppers....
Áhh, visszafekszem, erre aludnom kell még!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17637) .LnB


.LnB
titán

Ezt most csak amolyan "álmodozás" szinten dobom be, de tudjátok mi lett volna jó? Brown a Packers-ben. Hmm. Azért azt megnéztem volna. Úgy is nagy pofával mondta AB, hogy ő tiszteletet akar, és sok játékidőt.
Persze tudom mi a helyzet Wisconsin-ban, nagyobb needek voltak, és nincs túl sok pénz. De..szép lett volna na. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17638) rlazol válasza *Mukeey* (#17636) üzenetére


rlazol
addikt

Én is csak vakarom a fejem. Különösen annak fényében, hogy 16M halott pénzt jelent a Giants-nek - ez a sapka 8%-a! :Y
Az egésznek semmi értelme. :F Manning-vel vagy nélküle egy jó WR kell, Shephard csak WR2. Vagy fogják a két első köröst és feltrade-elnek egy QB-ért? De kinek fog dobálni? Vagy a terv az, hogy ezt a QB-t egy évig ültetik Manning mögött aki lejáratja magát végleg a 0 csapattal, rámennek az 1/1-re és hoznak még valami jó kis védőt... Újraépítés CLE módra: draftoljunk top 5ben 5 éven át! ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17639) *Mukeey* válasza rlazol (#17638) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Most kicsit tisztult a kép reggel óta nálam. OBJ nem lesz rossz helyen, valszeg PO meglesz a köv években, pénzt megkapja, legjobb haverjával, Landryvel játszhat egy fiatal, átlagon felüli QB elött. A vedelem se rossz, Garrett nálam egyik legjobb a posztján. Jó lesz az a Browns. Hunt is összekapja magát, akkor nagyon ott lesznek.

Viszont a Giants. Ők OBJ ide vagy oda, tuti gyengék lesznek. Hogy a két legjobb játékosukat elcserélték, ők teljes rebuildra készülnek valszeg. Csak ez nagyon sok idő lesz, érthetetlen, hogy egy Giants miért kezd ilyenbe bele. Nekik instant sikerek kellenének, nem egy 5-10évig tartó építkezés.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17640) szgabor12 válasza *Mukeey* (#17639) üzenetére


szgabor12
tag

Én a jelenlegi helyzetben Barkley-t sajnálom.. Szerencsétlen körül nem lesz csapat évekig - ne legyen igazam, és kapja össze magát hamar a Giants -, így hiába kivételes tehetség, és láthatunk majd tőle valószínűleg csodás dolgokat, semmi értékeset nem fog tudni elérni karrierje során..

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#17642) *Mukeey* válasza szgabor12 (#17640) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hát igen, szegény Barkley. Várjuk ki azért, mi törtenik még a drafton, meg hogy képzelik el a szezont Ny-ban. Hogy tényleg alibizni fognak és rámennek az 1/1re ( lehet láttak valakit a jövő évi classban), vagy elkezdik a védelmet tuningolni Bosa-val meg még pár játékossal.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17643) rlazol válasza *Mukeey* (#17639) üzenetére


rlazol
addikt

"Nekik instant sikerek kellenének, nem egy 5-10évig tartó építkezés." - ez mindenkire igaz.
A baj ott kezdődött, hogy ezt az építkezést 2 éve el kellett volna kezdeni, de akkor elhitték, hogy 1-2 helyen kell csak toldozgatni a rostert. Vsz most ébredtek rá, hogy teljesen elölről kell kezdeniük. Legalább 3 év...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17644) rgeorge


rgeorge
addikt

Earl Thomas: Ravens...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#17645) .LnB válasza szgabor12 (#17640) üzenetére


.LnB
titán

Miért sajnálod? Ha a NYG logikát nézzük, akkor jövőre lehet őt is elcserélik. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17646) berek21


berek21
senior tag

Lancia Delta III eladó!

(#17647) darvinya


darvinya
titán

SportTv szavazás. :DDD [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17648) szgabor12 válasza .LnB (#17645) üzenetére


szgabor12
tag

Na igen.. ez is egy opció:D

[ Szerkesztve ]

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#17649) rlazol


rlazol
addikt

Mai színes:
-Tannehill a Titans-ben, egy idei 7. és egy jövő évi 4. körös pickért (beáldozva egy idei 6ost is), és egyből kapott 7M dolláros garantált szerződést + 12 M ösztönzővel. Drága csere QBnak tűnik, Gabbert eddig 1-2Mt kapott, annyival jobb lenne? Fura ez.

-Hunt 8 meccses eltiltást kapott, jól járt megint a Browns, lol

-a Raiders pedig marad még egy évre a Colisseumban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17650) darvinya válasza rlazol (#17649) üzenetére


darvinya
titán

Meglátásom szerint, mostanra túlzásba vitték az összevisszaságot, s egyik csapat sem lesz jó.
Igaz, így lesz egy kiegyelítet mezőny, kivéve 1-2 csapat, aki röhögve ver mindenkit.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.