Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) randras_83


randras_83
addikt

Ma nyomkodtam egy gold S6-ot. Azt kell mondjam, hogy lassan a Samsung is elkezd értelmes telefonokat gyártani. Bár az árából inkább vennek egy Tokina 11-16os objektívet...

https://www.flickr.com/randras83/

(#9302) bAtt001 válasza randras_83 (#9301) üzenetére


bAtt001
addikt

nagyon lassan.... azok valami látáskárosultaknak csinálják a szoftvert, hiába veszed le a betűméretet a felület felén akkor is hatalmas óriási betűk vannak, a szoftver még mindig egy kalap szar rajtuk... :(((

(#9303) twine válasza GrooveHero (#9298) üzenetére


twine
addikt

(#9304) rootkiller válasza randras_83 (#9301) üzenetére


rootkiller
őstag

S2esem volt a nexus előtt. Nem lesz még egyszer. Teli van fölösleges nyomi fícsörrel, plusz kurvadrága. Nekem a nexus szoftvermidősége mindennél többet ér, nr.1. Nem lesz más telefonom, és még az sem érdekel hogy tök kicsi az akku.

Artengo TR 990 Pro

(#9305) GrooveHero válasza twine (#9303) üzenetére


GrooveHero
addikt

:R
Azt hitte arra való, hogy ha lefújom vele a bmw-t, akkor audi lesz belöle.:DDD
Köszi, mqjd körülnézek, hátha itt kint is van ilyesmi.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#9306) randras_83 válasza rootkiller (#9304) üzenetére


randras_83
addikt

Asszonykámnak is SII volt a Nexus előtt :D

https://www.flickr.com/randras83/

(#9307) twine válasza GrooveHero (#9305) üzenetére


twine
addikt

csak parasztkodtam csipkelődtem kicsit... ;) :R
hasznos tanáccal ebbena témában nem tudok szolgálni sajnos...

A sennheiserem kb 2 éve megvan...egyszer sem kellet pucolnom...mondjuk nem is vagyok tini akinek 0-24ben a fejében lóg a füles...szóval a felhasználás össze sem hasonlítható sok fórumlakóéval...
az ellenben furcsa ,hogy alig pár nap alatt ez történt a pistonnal...

látatlanban viszont nincs ötletem..esetleg tényleg annyi, hogy a harang méretét nem megfelelően választottad ki, ettől lehet hogy jobban bele tudtad nyomni az "agyadba", ettől lett koszosabb, és ettől is eshet olyan könnyen ki ahogy említetted...de valódi okot csak te meg a jó isten tudhatja.... :U
Lövésem nincs,csak furcsállom, hiszen sokan elégedetten használják...

(#9308) twine


twine
addikt

Nem is mutattam mit találtam "költözködés" közben,a nagy rendrakásban.
Anno mikor a navigációt kezdtem :)) egész elérzékenyültem, mikor megtaláltam...ettől függetlenül repült a kukába...
Talán egyetlen portál volt ami akkor kézi gépekkel (pda)foglakozott pdamania.hu néven...
Egy kedves és önzetlen fórumtárs segített akkor hozzá az első destinatoromhoz karácsony előtt egy nappal...
Alig vártam utána, hogy meg tudjam venni az első bt gps-em, ami roppant menő volt, mert akkor a társadalom nagy része nem is navigált,az a kis hányad aki meg igen, vezetékeseket használt... :D
Szóval nagyon büszke voltam magamra...
Hova szaladt el azóta a technika... :U

(#9309) randras_83


randras_83
addikt

Gyerekek mondjátok, hogy nem én nyírtam ki a topicot a hókefélke vs szifon tokkal... :DDD :DDD ;] ;]

Lassan kész a konyhánk... :DD :))

@(#9308) twine: CD-ról hallgattál navit tvájn??? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9310) twine válasza randras_83 (#9309) üzenetére


twine
addikt

:C
Úgy úgy...valami var-ez volt az előadó, ha jól emlékszem..:DDD

Én nyírtam ki a topicot asszem...az nagyon megy nekem :( :D

Mit csináltok a konyhával?
Lassan nekünk is "kész" ,:DDD de kva lassan :( mert csináld magad projekt van,, hiszen pénz már nincs :O
Még kap burkolatot csempéből, meg ajtók, meg..meg...
De nagyon büszke vagyok magamra, hogy ilyet össze tudtam hozni... :DDD mert amúgy nem vagyok egy macgyver :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9311) randras_83 válasza twine (#9310) üzenetére


randras_83
addikt

konkrétan konyhát, mert eddig nem volt...:)
még nekem kell villanyszerelni egy picit, mert át kell állni 3 fázisra csak hogy tuti legyen.
BTW Bosch márkabolt - venni kellett főzőlapot meg sütőt meg ilyenek-, kérdezem a csajt hogy mi a helyzet a bekötés kontra garancia kérdéssel. Mondja, hogy mosogatógép és sütő no para, dugvillás, kerámialapot csak szakember kötheti be. Mondom neki, hogy erősáramú elektrotechnikus vagyok jó-e? Válasz, nem számla kell...WTF nem köthetem be magamnak a főzőlapot...furcsa ez a világ....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9312) gzbotii


gzbotii
veterán

En megint hulla vagyok. De ma ejjrl jon a baratnom.
Szoval reggel meg faradtabb leszek :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9313) Keem1 válasza gzbotii (#9312) üzenetére


Keem1
addikt

Azt azért még az elején tisztázzátok, dugni fogtok-e vagy lefutjátok éjjel a maratont :D

(#9314) randras_83 válasza Keem1 (#9313) üzenetére


randras_83
addikt

:C :C ;] :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#9315) twine válasza randras_83 (#9311) üzenetére


twine
addikt

Az igen,, szóval bárki kötheti, ha hökhm veszel egy számlát...a többit leszarják..."logikus"..
Én mikor a mosogató tálcát vágtuk be a mukalapba, akkor őrjöngtem, mert már a fáradtság miatt sok minden "kimarad"...előző nap még pont azt méregettem, hogy rövid lesz a csaptelephez kapott vízcső, mert 60x60at ki kell hagyni majd a mosogatógépnek...erre másnap kimértük, hogy ok "itt jó lesz", majd bevágtuk, és akkor ugrott be a szikra, hogy b@zzzmeg,a mosogatógép....centi elő,,, maradt 55cm ....isteni szerencse, hogy nem b@sztam idegből ketté az új munkalapot, olyan agygörcsöt kaptam...aztán hívtam sógoromat, hogy a 8 terítékes gép 45 centi széles,,, úgyhogy kicsit vissza vettem az agyf@szból....de nem örültem...mert szerettem volna a standard 60x60-at mindenhol tartani...

Akkor viszont kitartást, és szép konyhát kívánok nektek ;)

Ja,,, még valami..a főző lap sütő kombóhoz direktbe közöttük a kábelt...én nem értek hozzá,, nem is tudom milyen kábelt vettem, de valami 16.000et fizettem csak azért az egy kbsztt kábelért, amit felírt haver, hogy ilyen kell hozzá...(te biztos tudod milyen az) azt hittem torkon szúrom magam, mikor kiderült az ára...de "muszáj volt"...mindenhol fasza lett a villany,, nem akartam gyenge pontot a házban...

Szerk.:
Botiii akkor ma te leszel a lovacska,,, asszony meg a zsoké :D

Szexrodeó megvan milyen?
Kutyus style-ban tolod asszonyt, és közben mondod neki, hogy a másik csajom is pont így szereti a legjobban...innentől számítva 30mp-ig rajta kell maradni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9316) gzbotii válasza Keem1 (#9313) üzenetére


gzbotii
veterán

[link] Szerinted? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9317) Keem1 válasza gzbotii (#9316) üzenetére


Keem1
addikt

Erről unokaöcsém jut az eszembe, pár éve mesélte. Rég volt már nője és a szomszéd csajt hívta át... hogy verje ki neki :U
Ennyi erővel már meg is dughatta volna. De őszintén bízom benne, hogy csak kamu volt és nem csak azért hívta át :D

(#9318) gzbotii válasza twine (#9315) üzenetére


gzbotii
veterán

Meg van a ketchup, az ilyen bunteto szex: ami elott jonne az aldas az arcara, orrbavered es majd durr...a ketto osszevegyul es tisztara mint az Univer ketchup :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9319) Keem1 válasza gzbotii (#9318) üzenetére


Keem1
addikt

Fúú bazd meg... Szado-mazo lassan :D

(#9320) randras_83 válasza twine (#9315) üzenetére


randras_83
addikt

Biztos aranyból vót a kábel. :) amúgy nem tudom milyen lehet, nálam simán az 5x4mm jön az elosztóból a sütő mögé, ott meg egy OBO dobozban meg van csokizva 5x4 a főzőlapnak 3x2,5 a sütőnek. :)

Majd tolok föl képet róla.

@(#9318) gzbotii: boti b@szod, Te beillenél a munkahelyi brigádba nálunk... :C :C :C :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9321) randras_83


randras_83
addikt

És kész a konyha.

https://www.flickr.com/randras83/

(#9322) twine válasza randras_83 (#9321) üzenetére


twine
addikt

Irigy-irigy :D
Király lett...:R
Mostantól indulhat a dagadás...feltételezve, hogy "anya" jól főz...;) biztos nem véletlen "kapta" a konyhát...:D
RAndris jövőre +20kg :P :D

(#9323) randras_83 válasza twine (#9322) üzenetére


randras_83
addikt

Köszi! :) Azért a +20kg-t elkerülném, jó ez a 90-92 pont sok.
Anya jó főz, de van ami nekem megy jobban :P

https://www.flickr.com/randras83/

(#9324) gzbotii válasza randras_83 (#9321) üzenetére


gzbotii
veterán

Gratulalok hozza :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9325) Fkris


Fkris
őstag

Srac mellettem hanyja szet az eletrt, en meg lassan a "maganeletem" jovobeli kapcsalatom megvedesehez kerulok.
Nagyon nem adom, h felre ertes miatt vedjem a szempontom...
Tudom, egyeni szoc. prob., de akkor is

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9326) randras_83 válasza Fkris (#9325) üzenetére


randras_83
addikt

Kellemetlen... De vigasztaljon, hogy az a mintapéldány szarabbul vannak mint te...

https://www.flickr.com/randras83/

(#9327) rootkiller


rootkiller
őstag

Na vettem egy iPad Mini 2-t. :D Telefonkímélő üzemmód megint on, éjszakára kikapcsolva. Nagyon ütve vágva volt mióta eladtam a Nexus 7-et. Amúgy nem rossz az iOS se, de vannak dolgok amik az Androidon másképp mentek és nekem jobban tetszenek. Aztán majd kiderül mi lesz.

Artengo TR 990 Pro

(#9328) gzbotii válasza rootkiller (#9327) üzenetére


gzbotii
veterán

Neba..én is pont ma vettem egyet :D

Amúgy nagyon profi az Apple store személyzete. Mire elmondtam mindet, hogy milyen legyen mar hozta is egy másik alkalmazott :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9329) Fkris válasza randras_83 (#9321) üzenetére


Fkris
őstag

Szep lett nagyon, gratula!

Az APR ek ben pedig nagyon durva a kivalasztas, ugy hirdetik meg a munkat, hogy apple cuccaidnak KELL lenni, hogy tudd ajanlani es erts hozza...
En ezt nagyon furanak tartom, de lehet benne valami...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9330) randras_83 válasza Fkris (#9329) üzenetére


randras_83
addikt

Ez meg a mai projekt...:D

https://www.flickr.com/randras83/

(#9331) Fkris válasza randras_83 (#9330) üzenetére


Fkris
őstag

Micsoda biztositekok!:D

Amugy az erosaramu mernok(?) mit csinal?
Nagyfeszultsegu vezetekeken himbalozol?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9332) randras_83 válasza Fkris (#9331) üzenetére


randras_83
addikt

szerződéseket kötök a Nagy Áramszolgáltatónál, de csak technikus vagyok és gazdálkodási mérnök, állítólag... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9333) Fkris válasza randras_83 (#9332) üzenetére


Fkris
őstag

Ez van a papirra irva,mi?:D
Amugy jolhangzik, bar kicsit alvilagi ez a "Nagy Aramszolgaltato"

Amugy gyerekek, elittam a belfloramat fesztivalon, olyan szarul erzem magam....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9334) twine válasza randras_83 (#9330) üzenetére


twine
addikt

:C

Kva nagy a kégli, vagy minden eszköz külön van biztosítva? :DDD
Ezen már egy bach-ot le lehet zongorázni :DDD

(#9335) randras_83 válasza twine (#9334) üzenetére


randras_83
addikt

Apa az csak az alsó szint... Az emeleten 13 megszakító van. :D
Tudom beteg állat vágyok... De ez van szakmai ártalom.

@fkris: pontosan. Max a földkábel alvilági, lassan megint allami lesz ha így megy tovább...na jó nem.
A bélésre meg tolj némi polipot tejfölös ubisalival ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9336) twine válasza randras_83 (#9335) üzenetére


twine
addikt

Mennyé'teee :D
Ez már tényleg "ártalom"...:C :R

(#9337) randras_83 válasza twine (#9336) üzenetére


randras_83
addikt

Olcsó volt a kismegszakító. Meg amúgy is jobb az ha minden áramkör külön megszakítón van :D

Gyerekek este nem tol valaki egy sört Pesten?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9338) twine válasza randras_83 (#9337) üzenetére


twine
addikt

Itthon a teraszon ;)
Gyereket már fürdetem, reményeim szerint fél órán belül alszik, és érkezik egy két haver...sör/pizza...csak lightosan :B ;)

(#9339) Fkris válasza randras_83 (#9337) üzenetére


Fkris
őstag

En adnam, de lent vagyok Strandfeszten, Balatonon:/

Amugy majdnem eltalaltad, vodkas soros bundaban sutott szurkeharcsat tolok epp tejfolos martogatossal, ismerosnel ezt kajaljuk 4napja!
Valami Isteni!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9340) randras_83 válasza twine (#9338) üzenetére


randras_83
addikt

Én is inkább itthon a teraszon tolom. Anyát zavarom hogy dobja fel a szép ruhát és avassunk konyhát ;]

@fkris: majd legközelebb, bár én valószínűleg autóval megyek de jó az alkohol mentes is :D

https://www.flickr.com/randras83/

(#9341) Keem1 válasza randras_83 (#9340) üzenetére


Keem1
addikt

Te meg az asszonyt dobod fel a vadiúj konyhapultra, igaz? ;)

(#9342) twine válasza randras_83 (#9340) üzenetére


twine
addikt

:D :C :R

Szerk.:
Ennyi volt a sörözés,,, most érkezett meg asszony is...úgyhogy....
Itt viszont durva lenne ha felavatnám asszonnyal az új konyhát:
[link]
Egy két kutya sétáltató örülne a ³-es "plazma kijelzőnek" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9343) Fkris válasza twine (#9342) üzenetére


Fkris
őstag

Tolnad, mint a lopott biciklit? ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9344) twine válasza Fkris (#9343) üzenetére


twine
addikt

Nem vagyok egy szégyenlős fajta,,, de azért asszonyt mégsem rakom a kirakatba :DDD
Mégis a gyermekem anyja...;)
Egyébként ja...hál'isten 12 év után is pont annyira ,,,, mint a lopott brinyát :DDD ;)

(#9345) Fkris válasza twine (#9344) üzenetére


Fkris
őstag

Es ez a lenyeg!
Amugy a konyha rohadt jol nez ki, gratula hozza! :R

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9346) gzbotii


gzbotii
veterán

Reggelt

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9347) Fkris válasza gzbotii (#9346) üzenetére


Fkris
őstag

Neked is!
Asszony leszivta mar a merged? :D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9348) twine válasza Fkris (#9345) üzenetére


twine
addikt

:R
Egyelőre sajnos még félkésznek sem mondanám a valódi készültségi fokot, de majd alakul apránként :K

Reggelt totyik ;)

(#9349) randras_83 válasza Fkris (#9347) üzenetére


randras_83
addikt

Nem megy az ilyen gyorsan... Botinak már vízkőoldó kell... ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9350) twine válasza randras_83 (#9349) üzenetére


twine
addikt

;] :C

(kanos)Botit közúti vétségen kapják:

:DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.