Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) horvathkrisz válasza gzbotii (#8900) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Az jo, mert addig talan meg is erkezik.

(#8902) gzbotii válasza horvathkrisz (#8901) üzenetére


gzbotii
veterán

Amúgy milyen baja volt? Vagy csak úgy? Teljes bele cserélődik? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8903) horvathkrisz válasza gzbotii (#8902) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Fogalmam sincs, mar reg volt. Minden cserelodik kiveve a hatlap. Don't worry. ;)

(#8904) Fkris


Fkris
őstag

Na, latom tortennek itt a dolgok, megy a sefteles is ezerrel, csak a szokasos.
Anyumek ma jottek haza gorogbol, nagy muanyagzacskonyi zold levelaprolekot is hoztak, megorultem, hogy vagy fel kilo THC, erre nem oregano?
Lelombozott :(

De felvetelt nyertem fosulira, most mar hivatalosan is, ez azert karpotolt :))

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#8905) gzbotii válasza Fkris (#8904) üzenetére


gzbotii
veterán

Gratulalok
Milyen szakra?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8906) horvathkrisz válasza Fkris (#8904) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Grat hozza! :C

(#8907) Fkris válasza gzbotii (#8905) üzenetére


Fkris
őstag

Budapesti Gazdasági Főiskola, Turizmus-vendéglátás, magyar nyelven.
Egyelőre még szakképzés, mert így 4 félév államira jutottam be, majd csak utána jön az alap(BA állami 450 valamennyi, ennyivel műszakira és orvosira is felvennének kishíján), ezzel a módszerrel megfelezem a tandíjat.

horvathkrisz
Köszönöm szépen! :)

már csak egy német nyelvvizsga kéne emelten, mert 2 emelt VAGY 1 emelt és egy szakmaival kiegészített közép nyelv kell diplomához...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#8908) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

LOL ez a komment! 2x el kellett olvasnom, mert nem hittem a szememnek! :DD

(#8909) gzbotii válasza horvathkrisz (#8908) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezt nem vagom :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8910) horvathkrisz válasza gzbotii (#8909) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Maga a szitu-ha elkepzeled plusz a fogalmazasmod is meger egy miset. :D

(#8911) Scooter74 válasza horvathkrisz (#8910) üzenetére


Scooter74
őstag

Grat a mamának. :D

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#8912) gzbotii válasza horvathkrisz (#8910) üzenetére


gzbotii
veterán

Gondolom bekapcsolta a latasserulteknek valo kisegito lehetoseget, a 3ujjas nagyitast

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8913) tybsen


tybsen
addikt

Megérkezett ma végre a 06.30-án banggood-ról rendelt olcsó Piston 3.. nagyon jól szól n5-tel :) jobb, mint a korábbi Denon fülhallgatóm, ami kb. 3x annyiba került. :)

(#8914) gzbotii válasza tybsen (#8913) üzenetére


gzbotii
veterán

Ennyire jo ez a fules?
Nekem egy 6000Ftos Sonym van, ketszer ennyibe kerulo, netes velemenyek szerint kurvajo JVCt simman verte

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8915) tybsen válasza gzbotii (#8914) üzenetére


tybsen
addikt

Huhh, rossz topikba írtam amúgy... :DDD biztos a vodka a hibás. :D

Nem értek annyira hozzá, de tisztán és jól szól, igényes az anyagminőség és a kialakítás. 3800 Ft körüli összeget gondolkodás nélkül megér.

Piston 2 sem rossz amúgy, hasonló nagyon, talán erősebb basszus - nekem az designban jobban tetszik.. mint két lövedék :) de jó cuccok tényleg szerintem is.

[ Szerkesztve ]

(#8916) randras_83 válasza gzbotii (#8914) üzenetére


randras_83
addikt

Igen annyira. Ebben az árkategóriában gyakorlatilag Best buy. A Piston 2 - höz képest kiegyenlítettebb a hangképe. Ha Pesten jársz meg tudod hallgatni mind a kettőt, bár nem tudom hogy jársz - e. :)

@tybsen : a vodkával óvatosan, ahogy sógi szokta mondani beb@szva ideegméééreeeg. :DD

Én most az új BT headset - re várok ami szintén xiaomi, valami brutál jónak tűnik 30-án küldik remélem augusztus közepén megjön. Ja meg a Yatour virtuális cd táramra is.

Tiszta Xiaomi buzi lettem.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#8917) gzbotii válasza randras_83 (#8916) üzenetére


gzbotii
veterán

Egy evben ketszer szoktam, kb.

Ja, meg az utolso mondatot szerintem berakhatnad alairasba is :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8918) horvathkrisz válasza gzbotii (#8917) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Szerintem is, csak xiaomi nélkül. ;]

(#8919) gzbotii válasza horvathkrisz (#8918) üzenetére


gzbotii
veterán

:C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8920) randras_83 válasza horvathkrisz (#8918) üzenetére


randras_83
addikt

Opjatok le mind a ketten :DDD

Üdv a Balatonról.

https://www.flickr.com/randras83/

(#8921) horvathkrisz válasza randras_83 (#8920) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Mondom én... ;]

(#8922) gzbotii válasza randras_83 (#8920) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem ezt privatban akart menni, nem? Vagy csak igy nyiltan? Es mindketten egyszerre, vagy hogy "tervezted"? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8923) Fkris válasza gzbotii (#8922) üzenetére


Fkris
őstag

Privatban korlevelet akart kuldeni, de a latens mivoltat mar atlepte, ez volt a nyilt felkeres ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#8924) randras_83 válasza Fkris (#8923) üzenetére


randras_83
addikt

Istenem ezt a válogatott brigádot... :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#8925) horvathkrisz válasza Fkris (#8923) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem birta tovább, fel akarta vállalni!

(#8926) Scooter74 válasza randras_83 (#8924) üzenetére


Scooter74
őstag

Ide már csak kihalásos alapon lehet bekerülni. :D
Nem baj jóvő héten sörözünk egyet. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#8927) mukisrác válasza randras_83 (#8916) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Az YI-ről van valami tapasztalatod?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#8928) Fkris válasza Scooter74 (#8926) üzenetére


Fkris
őstag

Ja, aztán megint vizsgázol, tőlem 2 perc sétára ;]

Amúgy a segítségedet kérném, a többit privátban( igen, közösülésre kérem fel - mit kérem, szólítom - csak itt nem merem felvállalni.Mindenféle poénos megjegyzést kerülendő, inkább bevallom :B :B :B

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#8929) Scooter74 válasza Fkris (#8928) üzenetére


Scooter74
őstag

De hogy, most kivételesen szabin vagyok, és képes leszek 44km-t autózni. ;]
Amúgy re PÜ.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#8930) tybsen válasza Scooter74 (#8929) üzenetére


tybsen
addikt

Ki ez a Szabolcs és miért nem hallottunk még róla? ;]

(#8931) Fkris válasza Scooter74 (#8929) üzenetére


Fkris
őstag

Srácok, belement(em) :DDD

:R

Szerk
tybsen :DD :DD végem

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#8932) tybsen válasza Fkris (#8931) üzenetére


tybsen
addikt

Azért valamit nagyon tudhatsz, ha érdemes 44 km-t menni.. ;] :DDD

(#8933) Scooter74 válasza tybsen (#8930) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem szabolcs hanem Szabadság.
Amúgy igen inni tudok. :DD ;]
Na látom kezdődik.........

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#8934) gzbotii válasza tybsen (#8930) üzenetére


gzbotii
veterán

Kész, be lehet csukni mára a zInternetet :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8935) Scooter74 válasza gzbotii (#8934) üzenetére


Scooter74
őstag

Dehogy mindjárt kinyírom a topikot. ;]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#8936) bigrock válasza tybsen (#8930) üzenetére


bigrock
addikt

Ez a kemény, nem Tarzan sarka... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8937) randras_83 válasza tybsen (#8932) üzenetére


randras_83
addikt

Kis fiatal pipihusi :DDD

@Scooter : jaja iszunk egyet vagy kettőt. Mondjuk én ma is. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#8938) Scooter74 válasza randras_83 (#8937) üzenetére


Scooter74
őstag

Remélem addigra le tudom szűrni a meggy likőrt is. Ha igen akkor abból is viszek.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#8939) randras_83 válasza Scooter74 (#8938) üzenetére


randras_83
addikt

Jól hangzik :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#8940) gzbotii válasza Scooter74 (#8938) üzenetére


gzbotii
veterán

Az nekem is keszul oszre. Hogy mekkora megrheszeghdes lesz abbol majd :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8941) Scooter74 válasza randras_83 (#8939) üzenetére


Scooter74
őstag

Fent vagy?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#8942) Scooter74


Scooter74
őstag

B@ssza meg nekem is megrepedt a telefonom kerete a sim tálcánál és nincs még 1 éves. :W
Holnap kellene vinnem a telenorba javítás miatt de bennem van a félsz, hogy mi van akkor ha egy pixeles kijelzős telefont kapok vissza. :O
Akkor küldhetem fel azt is ismét cserére.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#8943) -juc- válasza Scooter74 (#8942) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nem vészkakukk akarok lenni (az ON-ban pláne nem), de ha jól emlékszem, az utóbbi időben többeknek visszadobták a keretrepedés miatt beadott telefont, mondván ez csak esztétikai hiba. Mindenesetre sok szerencsét!
Bennem az lenne a félsz, hogy ha az ember sokat erősködik, hogy csinálják meg, akkor esetleg valami mást fognak benne elrontani, vagy jó alaposan összekarcolják "véletlenül"...

Azt hittem, mindenki szétszéledt, és "topik zárható".
Én ma álltam újra munkába, voltunk 1 hetet Hévízen (már le is hámlottam), múlt héten meg konyhabútort cseréltünk. A munkalapba fordítva szerelték be a mosogatót, és erős a gyanúnk, hogy direkt, mert sokat kellett őket csesztetni, hogy a vállalt határidő letelt, nem véletlenül kértük arra a hétre, hogy legyen kész, amikor szabadságon vagyunk, és az ő problémájuk, oldják meg. Elvileg pont a munkalaphoz nem volt anyag. Érdekes módon pattogásra lett.

(#8944) horvathkrisz válasza Scooter74 (#8942) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Hagyd a fenebe: mert majd visszakapod ganyoltan, aztan sose lesz normalis telefonod. Meg ha ki is cserelik, az is el fog torni elobb utobb. Kulonben is: ez csak egy kibaszott hasznalati targy. Hasznald es kesz, ameddig megy, aztan ha megdöglik, dobd ki a szemetbe. En is ezt fogom tenni. Hozzateszem, nagyon szeretem ezt a telot, bar nem kene. Alapjaban az embernek nem kene szeretnir a targyakat. Amiota hasznalti targykent tekintek ra, azota jobban is erzem magam. Ugyan igy vagyok az autoval: egy kibaszott rozsdas vasdarab, es rohadjon meg ha lepadkazom az alufelnit. En mar nem fogom magam ilyeneken idegesiteni. Majd ha eljutsz erre a szintre, jobban fogod te is erezni magad.

Boti: itt van nemetorszagban a palinka?

(#8945) gzbotii


gzbotii
veterán

:K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8946) randras_83 válasza Scooter74 (#8941) üzenetére


randras_83
addikt

Vagyok. Tegnap pöttyet elfáradtam.
Ne aggódj a keret miatt az enyém is és asszonyé is el van repedve a jacknél.

Erősen nézegetem a one plus two - t elég frankónak tűnik. Mondjuk már megvárom Google-ékat.

https://www.flickr.com/randras83/

(#8947) horvathkrisz válasza randras_83 (#8946) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Remelem ezt nezegeted es nem a bulvararenas kamuhirt... ;)

(#8948) gzbotii válasza randras_83 (#8946) üzenetére


gzbotii
veterán

OnePlus 2 nagyon tecccik :Y

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8949) horvathkrisz válasza gzbotii (#8948) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Vagy vegyel oneplus one-t, tesom mondta hogy az uj, 16 gigas verzio 250€.

(#8950) Fkris válasza horvathkrisz (#8949) üzenetére


Fkris
őstag

Sokan panaszkodnak ra, hogy nem az igazi

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.