Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) Big_Boss válasza Bad Pritt (#12649) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Pont ez a lényeg. Ha a Sony piacvezető(?) helyzete miatt ezt megteheti/megteszi, akkor mi lenne ha egyeduralkodó lenne?

(#12652) negyven2 válasza opr (#12648) üzenetére


negyven2
veterán

Én amúgy azt veszem észre, hogy console war-ban sokak a X360/PS3-as korszakra tekintenek úgy, mintha az lett volna a valódi "console war", ahol majdnem fej-fej mellett haladt mindhárom gyártó. Pedig valójában az volt, hogy egy kivétel volt (a Sony belépése a konzolpiacra óta biztosan), mert asztali fronton a PS1 és PS2 is leuralta a piacot... és a PS3 is simán leuralta volna, ha nem szálnak el maguktól a PS2 sikere után. Persze ott az MS is odatette magát, de a 360 sikernek a nagy része a Sony nagyképűsége is sokban hozzájárult.

Ott van az amit Wesder is márt párszor, hogy a világ nagy, főleg USA-n kívüli részén a konzol az Nintendo (gyerek konzol), vagy PlayStaion (mint "hardcore" konzol).

De hogy válaszoljak is konkrétabban, az, hogy MS oldalon mindent is beleszámolnak, a végeredményt tekintve nem sokat változtat talán, hiszen ilyen cégek esetében azért már annyi is elég, hogy bőségesen termelje a pénzt... amit meg is tesz. Ugye van a részben tévhit, hogy a konzolhardver eladása veszteséges... ami igazából veszteséges az elején (illetve ha Nintendo vagy akkor már Day 1 óta nyereséges az is). Az MS ugye nyilatkozta, hogy nekik Xbox hardver még önmagában hasznot nem hozott sose. A Sony esetében ez csak a PS3-ra igaz (de az talán minden idők legdrágább hardver fejlesztése volt).

De van még egy érdekes dolog amibe múltkor futottam bele. Az ilyen dologról beszéltek, az egyik Checkpoint podcast-ban is, hogy igazából a HD-DVD nem volt bukás, mert a Sony-nak sokkal többe került a Blu-Ray technológia kifejlesztése és piacon tartása. Termesztésen tudjuk, hogy a HD-DVD megbukott, de ott ugye az volt, hogy míg a HD-DVD támogatáson vesztett az MS mondjuk 1,5 milliárdot, addig a Sony 2 milliárdot (nem emlékszem a pontos számokra), így igazából azon időszak alatt az MS jobban járt.

És ezt igazából át lehet ültetni a mostani konzol piacra is, mert szerintem az tény, hogy a Sony arányaiban sokkal többet költ a konzolpiacon ahhoz, hogy megtartsa vezetői pozícióját, mint amit az MS (persze ezt torzítja a Bethesda és az ABK felvásárlása, de azokat ugye készpénzből vették meg, tehát egyszeri kiadás volt).

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#12653) Wesder válasza Bad Pritt (#12646) üzenetére


Wesder
félisten

Azèrt amíg ilyen ~50 millió konzolt adnak el egy ven alatt, addig szerintem maradni fog a konzol. Persze ez nem egyèni felhasználók, mert èn is vettem már 2-3 Xboxot ebben a genben, viszont ezek az emberek nem hiszem hogy Xbox nèlkül átmennènek PC-re, hanem akkor inkább már a Sonyhoz. Ha magamból indulok ki, akkor biztos így tennèk ha nem jönne több Xbox.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12654) NyMRooD válasza negyven2 (#12645) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát most már azért látszik, akár mennyire is vannak benne fejjel a Sony se… Milyen ex címek is voltak idén, SP2 meg a…. semmi más, jövőre meg fogalmunk nincs mi lesz, talán valami GaaS.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#12655) negyven2 válasza NyMRooD (#12654) üzenetére


negyven2
veterán

De ezek ellenére szinte biztos rekordévet fognak zárni (talán még a PS4-es eldadásokat is túlteljesítik időarányosan)... kicsit tényleg kezd az lenni, hogy a PlayStation az konzolok iPhone-ja (vagyis lehet, hogy csak Insta és Tik-Tok megy rajta, de azért megveszi az iPhone-ot).

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#12656) .LnB válasza Bad Pritt (#12364) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad volt ezzel a Hogwat's Legacy-val. :)
Eléggé elvarázsolt. Pedig kicsit tartottam tőle. De mivel még csak ~12 óránál tartok, nem merek nagyon véleményt formálni. Viszont ez az év játéka hanyagolás, ez eléggé gáz dolognak tűnik. (Főleg az a cikk, amit a GS írt a témában, az rendesen felcseszett. Hihetetlen idióta az a banda. :( )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12657) l.skywalker válasza .LnB (#12656) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem is radaron van, tipikusan az a játék ami tudom, hogy tetszene, de most még a RDR2-t tolom, mert az még az előző radaron ragadt rajta :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12658) .LnB válasza l.skywalker (#12657) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

RDR2 az mindenek felett áll. Szóval a sorrend jó. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12659) ProEvoFan válasza .LnB (#12656) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Melyik GS cikk kurt fel?

(#12660) consono válasza l.skywalker (#12657) üzenetére


consono
nagyúr

Én azon gondolkodom, hogy az asszonynak veszem meg, ő imádja a Potterverse-t. Hátha elcsábulna :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#12661) .LnB válasza ProEvoFan (#12659) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amiben próbálják magyarázni, hogy a Hogwart's Legacy miért nincs jelölve, év játéka díjakra.

Azt írják, hogy a HL helyett olyan játékok vannak jelölve a The Game Awards év játéka címére, amik egyedibbek, újítóbbak, és jobb a sztorijuk. A sztoriról én még nem tudok nyilatkozni. Dehogy egyedibb és újítóbb lenne a Resident Evil 4 (Remake) és a Spider-Man 2 ennél, az hát érdekes... De tovább megyek. Én a jelöltek közül egyedül az Alan Wake 2-t és a Baldur's Gate 3-at tartom abszolút jogosnak. Ha ezek a szempontok. A többibe bele tudnék kötni. Ezzel nem azt mondom, hogy nincs ott a helyük, csak ha nem lennének jelölve, az is magyarázható lenne. (Mondjuk a Mario Wonder-ről elég keveset tudok)

De visszatérve a cikkre, ekkora hülyeséget leírni. Tipikusan megint a hozzá nem értés. És én sokadjára is meglepődök rajtuk, nem is értem magamat. :D

Szóval nem azzal van nekem bajom, hogy nem jelölték a Legacy-t. Én ettől nem fogom kevésbé, vagy jobban élvezni. Nekem tök mindegy. Csak a cikk egy butaság.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12662) NyMRooD válasza .LnB (#12661) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ugyan ezt nyomta az IGN is, hogy ugyan miért bojkotálnák, csak azt felejtették el, hogy mi volt a megjelenés körül vagy mi szitu a speedrunokkal. Ja lehet, hogy tök "átlagos" de ha körülnéznénk biztos találnánk a mostani / korábbi jelöltek között átlagosabb játékot, tizen sok kategóriából egyben feltünhetett volna, ráadásul csak tippelek de 10+ milliós eladást prodkulá játék legyen bármilyen "átlagos" szerintem még nem zárta az évet jelölés nélkül.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#12663) .LnB válasza NyMRooD (#12662) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi volt? Nekem most nem ugrik be a sztori.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12664) NyMRooD válasza .LnB (#12663) üzenetére


NyMRooD
őstag

Rowling egyszer ki twittelte, hogy a transnők ne járhassanak női wc-be, azóta megbélyegezték terf-nek (azt hiszem ez a szellemi f**zverő kifejezés rá, bocsi), ami transfób feministát jelent, ő meg azóta is kiáll minden olyan trans dolog ellen ami szerinte sérti a nők jogait. Viszont az ilyesmi a mai világban bizonyos emberek szerint (és itt nem a transokra gondolok, hanem az unatkozó barmokra akik foteljogvédők) nem megengedett, ezért bojkottálnak mindent aminek köze van Rowlinghoz (bár a studió tagad de valószínűleg ezért maradt ki a Harry Potter reunionból is az HBO Max-on). Ugyan így járt a HL is, hiába mondták, hogy semmi köze az íróhoz, azon kívül, hogy az ő világában játszódik, ment a morgolódás. Végül a játék jólsikerült, így a bojkot nem érte el a hatását, viszont a népharag még mindig megvan, így több külföldi streamer is kerülte, volt újság aki nem csinált tesztet a játékról és volt aki direkt lehúzta (trans volt a tesztelő), illetve a speedrunnerek is kerülik vagy speedrunner versenyről lett kitiltva (erre már nem teljesen emlékszem), szóval valószínűleg ezért kerüli el az awardsokat is, a játék maga népszerű, de senki nem kockáztatja meg, hogy bojkotálják.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#12665) Bad Pritt válasza NyMRooD (#12664) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bár ez a fanok részéről egy népszerű magyarázat, de ennél szerintem egyszerűbb a képlet: voltak idén nála jobbak. Még ha valamit ki is szednél a jelenlegi jelöltek közül akkor is ott a Sea of Stars, Talos Principle 2, Armored Core VI, FFXVI, vagy akár a Metroid Prime Remastered, Pikmin 4, amiknél legalább ennyire jogos lehetne a jelölés, még sincsenek sehol.
Engem pl. az AC VI offolása jobban zavar, mert az tényleg egy revolúció a zsánerben, míg a Hogwarts nagyon nem az.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12666) .LnB válasza NyMRooD (#12664) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úúú tényleg! Na látod, ez nekem eszembe sem jutott. Mert engem annyira hidegen hagyott ez a Rowling-os cirkusz. Gondol, amit akar, engem nem érdekel.
Igen, mert az rémlett csak, hogy jó eladási számokkal nyitott a játék.
Azért ha tényleg ezért nincs jelölve, az megint csak ultra gáz. :( Főleg, hogy szerintem egy Resident Evil 4 helyett röhögve be kellene tenni a jelöltek közé. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12667) .LnB válasza Bad Pritt (#12665) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem viszont van egy éles vonal, ami az általad felsoroltakat elválasztja a jelöltektől. Ez pedig a popularitás. Nem feltétlenül helyesen, de Goty-t nem kapnak olyan játékok, amik nagyon jók, de mégis csak rétegjátékok. Nem tudom, hogy megéri e példát hozni, mert biztos fogsz találni azért is ellenpéldát, de a Disco Elysium se lett még jelölve sem. Az olyan játékok, amiket te írsz, azok kategóriát nyerhetnek, nem év játékát.

Az AC az populáris, de az az idő még nem jött el, hogy én, egy AC játék év játéka jelölésére helyeseljek. :DDD ;]

Szerk.: FFXVI-t nem tartom év játékának. Jó volt, tetszett, de azért hiányzott belőle még ahhoz, hogy akár csak jelölve is legyen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12668) NyMRooD válasza Bad Pritt (#12665) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én teljesen megértem, hogy miért nincs ott az év játéka listán (mondjuk van rajta olyan játék aminek nincs ott helye, de legalább is ugyan úgy "csak" korrekt iparos munka mint a HL, de semmi több), viszont amiket felsoroltál azok közzül csak a Talos Principle 2 és a Metroid Prime nem kapatt egyáltalán jelölést, meg a HL (tehát bármelyik kategóriában, csak egyetlen egy jelölés).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#12669) Bad Pritt válasza .LnB (#12667) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Miért ne nyerhetnének? Elden Ring is egy szubzsánerből jött, aztán tarolt, milliók mentek el pl. az Armored Core-ból és ugyanennyien próbálták ki a Sea of Stars-t, ami kb. tankönyvi jrpg. De igazából arra akartam célozni, hogy ha végigpörgeted mondjuk a metacritic idei játékait pontszám alapján, akkor a Hogwarts Legacy a harmadik oldal alján szerepel, szóval abszolút nincs az idei top játékok között azok szerint, akik végül a jelöltállítást végezték.

Ha AC alatt Assassin's Creedet értesz akkor épp most van szó arról, hogy az AC: Hogwarts Edition miért nem lett jelölve. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12670) Bad Pritt válasza NyMRooD (#12668) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De mire jelölnéd és mi helyett? Garantálom neked, hogy bármit veszel ki bármelyik kategóriából lenne legalább 2-3 másik játék, ami a Hogwarts-nál jobban megérdemelné a jelölést. Ilyen év volt ez, örülni kell neki. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12671) .LnB válasza Bad Pritt (#12669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] ;]

Pont az Elder Ring-el példálózni.. csidilliárd ment el belőle. (Nem a zsánert írtam.) :)
Viszont ez a metacritic pontszám ez meglepett.
De mondom, nekem mindegy, hogy jelölve van e. Csak a GS "kifogás" cikke volt "kemény".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12672) Bad Pritt válasza .LnB (#12671) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig az. :) Veszélyesen közel kerültél a nemezisedhez és tetszik neked. :D

De a TGA nem népszerűségi verseny, nyert az It Takes Two meg a Sekiro is, pedig egyik sem döntögetett eladási rekordokat.

GS-től kellett egy bullshit cikk, mert beindult a trend a téma körül. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12673) _drk válasza .LnB (#12671) üzenetére


_drk
őstag

A Hogwarts tipikus példája hogy kellene adaptációt készíteni. Van egy jó világ van már egy megszokott játék stílus és bumm.
De a gameplay már túlságosan megszokott, a világ meg átvett, nem ők találták ki.
Mellette meg ott a politikai hiszti amibe egy Game Awards nem fog belemenni...

De azt is tegyük hozzá, hogy mint minden ilyen díjátadó a Game Awards is erősen megkérdőjelezhető.
A másodlagos díjaknál vannak gondok...

(#12674) .LnB válasza Bad Pritt (#12672) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, mondtam én, hogy tudsz hozni ellenpéldát. :D

Úgy vagyok én ezzel, hogy szeretem ezeket az OW játékokat, mert a Tsushima is mekkora kedvencem volt. Csak ne legyen AC. ;]
Amúgy meg próbáltam az Origins-t és az Odyssey-t is, egyikben sem volt semmi, ami megfogott volna.
Azért ezen a Hogwart's Legacy-n érezni, hogy odafigyeléssel, tisztelettel, és szívből készült. (A Tsushima is ilyen volt.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12675) Wesder


Wesder
félisten

The ‘Knights of the Old Republic’ remake is still being worked on.

“Can't say whether the remake will ever actually *come out*, but yes, 2 people from Saber Interactive tell me they're still on it.”

(Source: @jasonschreier)

Ketten mèg dolgoznak rajta. Egy messzi-messzi időpontra biztos kèsz lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12676) Villa7 válasza Wesder (#12675) üzenetére


Villa7
tag

egy AAA címen ketten :C

(#12677) NyMRooD válasza Bad Pritt (#12670) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nézd ez elég szubjektív, hogy ki, mit mire jelölne, nem látom át az összes kategóriát és nem ismerem az összes játékot, lehet, hogy tényleg nem fért be sehova, de elég gyanús, hogy a politikai hiszti is benne van, amit nem akart magának a GA.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#12678) Bad Pritt válasza Wesder (#12675) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem azt jelenti, hogy ketten dolgoznak rajta, hanem hogy ketten erősítették meg, hogy a cég még dolgozik rajta. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12679) Wesder válasza Bad Pritt (#12678) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom, csak viccnek szántam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12680) oriic válasza Wesder (#12675) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor most akkor Grubb-nak van igaza hogy halott, vagy ennek a tagnak hogy még dolgoznak rajta. ;] Költői kérdés...több mint vicces hogy a net embere még mindig fixnek veszi ha Grubb megszolal, amikor a legtöbb nagy infoja full kamu vagy találgatás volt eddig is...

Live-Die-Respawn

(#12681) l.skywalker válasza Bad Pritt (#12665) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem pedig ez is olyan mint az Oscar, az Euróvíziós dalfesztivál meg a Puskás díj és az Aranylabda. Minden alapján döntenek, kivéve amiért eredetileg létrehozták a díjat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12682) Wesder válasza oriic (#12680) üzenetére


Wesder
félisten

Grubbnak igaza? Melyik idősíkon vagyunk?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12683) Bad Pritt válasza l.skywalker (#12681) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, én is mindig ezt szoktam mondani, ha nem nyer a kedvencem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12684) l.skywalker válasza Bad Pritt (#12683) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem nincs olyan, hogy kedvencem. Mindig fel tudok sorolni legalább 3-4 címet ami be sem kerül, miközben van olyan, aminek köze sincs a nevezéshez, mégis ott van. Ez lobbi, semmi más.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12685) Bad Pritt válasza l.skywalker (#12684) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Biztos van lobbi bizonyos címek mögött, de hogy csak az lenne az inkább konteó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12686) l.skywalker válasza Bad Pritt (#12685) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezzel nem tudok vitatkozni. De javarészt lobbi. Ha a Baldur's Gate nem lett volna ennyire jó be sem kerül, mert ők tuti nem költöttek volna lobbira, pedig még kevésbé jóként is az egyik legjobb játék lenne. Amúgy én nem az "Év játéka" díjról beszélek, hanem itt a különböző kategóriákkal egyetemben. Ott vannak még nagyon érdekes nevezések.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12687) negyven2 válasza oriic (#12680) üzenetére


negyven2
veterán

Mindkettőnek, mert lehet az eredeti hír is az volt, hogy lényegében leállt a fejlesztése. Vagyis lehet nem lesz belőle semmi, de mivel nem tudjuk a Sony marketing deal-je mellett még mi volt abban a szerződéseben. Lehet, hogy ha teljesen kaszálják, akkor az pénzbe kerül és az Embracer Group jelenleg elég durván farag le minden költséget (ugye innen jőt az alapja, hogy 15 project-et állítottak le és ez is köztük volt). Illetve ott van az is, hogy sok olyan játékról lehetett hallani amit bemutattak pl. 15 éve E3-on és azóta se hallani róla, de arról se, hogy kaszálták volna. Simán egy a Silicon Valley-ben is látható dolog, ahol papíron ott voltak a projecten az emberek, de valójában egész nap a tetőn söröztek...

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#12688) .LnB válasza l.skywalker (#12686) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd amikor a Starfield megkapja a legjobb RPG díjat.. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12689) oriic válasza negyven2 (#12687) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egész onnan indult, hogy Grubb azt mondta:

“I just want to clear it up, this game is not being worked on right now,”

“Just full stop. This game is not being worked on in any way, at any studio.”

Az én értelmezésem erre az, hogy full leálltak mindennel. Most meg Schreier mondja azt, hogy forrásai szerint dolgoznak még mindig rajta. Hajlamosabb vagyok utóbbinak hinni, de bevallom őszintén Grubb iránti ellenszenvem is közrejátszik ebben. ;]

Live-Die-Respawn

(#12690) .LnB válasza oriic (#12689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tessék, ennyire kétpólusú világban élünk! Vannak a Grubbosok, meg a Schreieresek. Bad Pritt tudom, hogy Schreieres. Bár én egyik csávót se ismerem. Majd választok hajszín alapján, vagy mittomén... :DDD Mondjuk lehet, hogy csak azért is Grubbos leszek, mert veled együtt már két ismerősöm Schreieres. A Grubbos az olyan mint a Mardekáros?! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12691) l.skywalker válasza .LnB (#12688) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azaz. Vagy a Destiny a legjobb Community Support játék címét :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12692) Bad Pritt válasza l.skywalker (#12686) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha ez a véleményed elfogadom, bár ez egy általános jelenség, hogy ha az egyén véleménye nem egyezik a tömegével akkor ott rögtön mögöttes szándékot sejt (lobbi, politika, Atlantisz vagy a gyíkemberek).
Számomra az egyetlen érthetetlen és akár lobbiértékű nevezés idén a Starfieldé, az nem tudom mit keres a legjobb RPG-k között.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12693) oriic válasza l.skywalker (#12691) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

LMAO... :DDD

.LnB - OK, majd ledumáljuk mondjuk egy COD meccs közben a témát. ;]

Live-Die-Respawn

(#12694) Bad Pritt válasza .LnB (#12690) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Schreiernek azok az oknyomozó cuccai voltak jók, elég meleg sztorikba nyúlt egy időben, a pletykáitól kivagyok én is. :D Grubb szimplán attention seeker, említést sem érdemelne egy jobb világban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12695) negyven2 válasza oriic (#12689) üzenetére


negyven2
veterán

Az baj, hogy ha nagyon be akarunk kötni (Grubb mentegetése), akkor egyik kijelentés se jelenti azt, hogy teljesen kaszálva lett és 100% hogy nem lesz már belőle semmi. Simán lehet, hogy van 5-10 ember akik csak közvetetten dolgoznak rajta és nem közvetlenül...

De ugye az már anno az érdekes volt, hogy a Sony is levett róla minden anyagot...

Most lenne az a poén, hogy akkor bejelentkezik az Obsidian, hogy akkor mi megcsináljuk az 1-2 Remake-jét (a kettőt azzal a tartalommal ahogy anno elképzeltük), és bónusznak mellé megcsináljuk a 3. részt is... :DDD

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#12696) oriic válasza negyven2 (#12695) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

...és én ekkor a világ összes pénzét nekik adnám... :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12697) l.skywalker válasza Bad Pritt (#12692) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mondjuk hogy pont a Destiny kapcsán ugyanez nem jutott eszedbe az azért több mint érdekes, de a logikádat követve - sokan nyugtatják magukat azzal hogy jól van ez így, ezzel leplezve a hozzá nem értésüket ;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12698) NyMRooD válasza Bad Pritt (#12692) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mert egy korrektül sikerült játék az MS-től és népszerű is, ezért lett volna ott helye a HL-nek is :D ;]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#12699) Bad Pritt válasza l.skywalker (#12697) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha a hozzáértés az, hogy tényként kezelünk valamit, aminek nincs nyoma akkor jól vagyok így, köszönöm. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12700) l.skywalker válasza Bad Pritt (#12699) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jaja tökéletes vagy. Csak akkor tudnám mi a fa.ért fórumozol.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.