Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Hrigh_77 válasza duvi (#650) üzenetére


Hrigh_77
tag

Igen, sejtem hogy így lesz. Csak egy valami motoszkál erősen az én egyszerű agyamban, hogy a marketing ugye látja mennyi fogyott. A darabszámot elosztom 2000-l, megvan mennyi szerver kéne minimum. Erre indulnak a tizedével úgy, hogy globális névfoglalás van, mindenki aki él és mozog, az elsőkén megnyíló, európai szervereke logol. És utána meg megy a pingvinezés, hogy nem bírják. Ennyire ezt nem lehet véletlenül elkúrni, ezt tervezni kellett :D

(#652) Ellia


Ellia
addikt

A territoriális (mondjatok rá valami jobb szót) pontokat újra lehet osztani a későbbiekben?

Egyik új szerveren indítottam végül karaktert, eddig elég chill :)

(#653) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kezd csökkenni a Q, párszáz, max éjfélre szerintem be lehet jutni, én is kiléptem mert bebugolt egy event, és muszáj volt sorbanállni megint.

(#654) Laraxior válasza whitezo88 (#653) üzenetére


Laraxior
titán

Persze, reggel es ejszaka van keves ember, hiszen europai szerverek. Delutan meg tomve vannak. 3-kor 600-as sor volt, este 8kor amikor kileptem akkor mar 3000 volt. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#655) Laraxior


Laraxior
titán

[link] 25 perc az AFK. 20 perc utan jon az ertesited, ra 5percre elbucsuzik a szerver, lehet ujracsatlakozni

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#656) BoneDragon


BoneDragon
veterán

27 uj eu szerver van... lehet nem birom kivarni jovohetig. :DDD

(#657) Laraxior válasza BoneDragon (#656) üzenetére


Laraxior
titán

Hat azzal nem oldották meg a problémát. Kicsit redukalodik a varakozolista, de jatekinditastol szamitva még mindig nem lehet egybol bejutni, mint a normalis jatekoknal. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#658) l.skywalker válasza BoneDragon (#656) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem csak 24?
List of Worlds Available for Launch - Official News / Official News - New World Forums

48 ezer embernek van új hely a folyamatosan várakozó 500ezerből ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#659) tonermagus


tonermagus
aktív tag

ÉN egyenlőre maradok a US East Savoya-n, amit itt ajánlottatok.
Majd ha már normalizálódik a helyzet az európain akkor térek vissza. Egyébként miért siet mindenki annyira vissza az EU-ra? Mik az előnyei?

A US szerverrel csak a nagy latency a probléma. Tegnap is laggolást érzékeltem többször is, de amúgy játszható.

Egyenlőre még csak ismerkedem vele. Tegnapig nem is láttam a játékot. Azt se tudom mik ezek a territory-k, hogyan lehet "elfoglalni" mik az előnyei, stb... Gyakorlatilag az egész játékot fel kell fedeznem.

Esetleg van a neten valahol egy jó leírás?

(#660) l.skywalker válasza tonermagus (#659) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én laggoltam tegnap EU szerveren is sajnos néha.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#661) l.skywalker válasza l.skywalker (#602) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egy dolog hiányzik, a hátas. Ló, szekér, bicikli, bármi :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#662) duvi válasza tonermagus (#659) üzenetére


duvi
nagyúr

A Black Army oldalán rengeteg hasznos infót találsz a játékról.

(#663) Laraxior válasza l.skywalker (#661) üzenetére


Laraxior
titán

Lovagolj meg egy vaddisznot, vagy pumat, de a krokodilon kenyelmesen elfersz :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#664) duvi válasza l.skywalker (#661) üzenetére


duvi
nagyúr

Amíg ekkora a világ, addig nem lesznek hátasok, de hosszútávon már terveztek velük a fejlesztők.
Más téma. Akinek jó a korareggeli idő, az ma is intsant be tud lépni az EU-s szerverekre.

(#665) l.skywalker válasza duvi (#664) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem a távolság miatt kell, hanem azért, hogy a már amúgy is fullon lévő hátizsákomba a vissza úton ne akarjak még plusz dolgokat betömködni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#666) duvi válasza l.skywalker (#665) üzenetére


duvi
nagyúr

:DDD

(#667) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

Az ESO-hoz képest miben különbözik a játék, miben másabb?
Tudnátok esetleg véleményeket írni? :)

(#668) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Tegnap eljutottam a városba és láttam özön craftolási lehetőséget: kovács, bőrműves, stb... De kb. mindenhol csak az alapot tudtam megcsinálni...

- Hogy lehet megtanulni a magasabb szintű recepteket?
- honnan lehet pl. engineering pontot szeretni ami a kovácsolához kell?

(#669) #65537792 válasza tonermagus (#668) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ha azokon az állomásokon csinálsz valami kapod érte az xp-ét és unlockolódnak a jobb dolgok.
Pl. iron ore-ból -> iron ingot.

(#670) Laraxior


Laraxior
titán

864-rol indulok... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#671) Synaptic válasza Laraxior (#670) üzenetére


Synaptic
senior tag

518 :(

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#672) Laraxior


Laraxior
titán

Failed...
Hogy kell atkoltozni masik szerverre? Van egy halom ures... De opciot nem latok

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#673) vaguny válasza Laraxior (#672) üzenetére


vaguny
tag

Tudomásom szerint nincs még költözésre lehetőség, új karaktert tudsz kezdeni másik szerveren...(mondjuk ezt én sem szeretnék)...
(Egyébként éppen így jártam én is, másfél órát vártam a sorban, majd a végén jött a failed üzenet...)

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#674) Laraxior


Laraxior
titán

:W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#675) Ereshkigal válasza vaguny (#673) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Failednél le kell okézni, majd várni, és egy idő után visszarak a sorba. A lényeg, hogy nem szabad a play-re kattintani.

(#676) vaguny válasza Ereshkigal (#675) üzenetére


vaguny
tag

Ez már mindegy :W
Azért köszi! :)

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#677) Laraxior


Laraxior
titán

Még egy dolog ami megerősít abban, hogy sosem szabad az új dolgokra egyszerre rárepülni, mert elég kellemetlen meglepetések érhetik az embert. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#678) Laraxior válasza Laraxior (#674) üzenetére


Laraxior
titán

Csodás...
Egy órája indítottam a játékot, hátrébb vagyok, mint voltam.

szerk.: Viszont tényleg visszadob a sorba :DDD
Köszi a tippet :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#679) CactuS válasza Rendo84 (#667) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem érzed úgy, hogy nevetségesen kevés az inventory slot, ha nem veszel prémium előfizetést, nincs animation cancel a rotában, sokkal szebb a világ, nincs tab target egyáltalán. Nekem Eso valahogy sose jött be hosszútávon, ez igen, azért szívok én is a hosszú sorban. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#680) scyllafren válasza Ellia (#652) üzenetére


scyllafren
senior tag

Szinte mindent ujra lehet, kiveve pont azt nem. De 300 szintje van, igy nem olyan veszes, ha parat nem jo helyre raksz.

(#681) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

Ezek is olyanok, mint a verhovina. /Nagy hang, kis teljesítmény/ Semmi előrelépés, csak a nagy duma twitteren, meg a fórumokban. Szerveren háromezres sor, és negyedmillió player áll sorba csak az eu-ba. Természetesen nincs refund. Ügyes üzleti modell ez...

(#682) Hexarius válasza Hrigh_77 (#681) üzenetére


Hexarius
kezdő

Sok szerver van ahol nincs is sor. 10-nél több szerver. Azt, hogy nincsenek ott Magyarok a jelen állás szerint nem is annyira nagy baj. Tegnap én is a Nagy Magyarnak átkeresztelt szerveren inkább a németekkel mentem dungeonbe. :D

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#683) CactuS válasza Ellia (#652) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, de ami szerintem a lényeg, hogy pl. a tárhely bővítést mindig vedd fel, mert hosszabb távon rengeteg cuccod lesz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#684) CactuS válasza Hexarius (#682) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ma már ment a toxic duma a faction chaten, egyfelől a BA osztotta az észt, hogy mekkora királyok és mindenkinek szívesen, hogy a szerver 30%-a nekik köszönhetően olcsóbban craftol, stb., mert akkora hc profik. A masik oldal meg azt mondta, hogy 3 nap után lehet nem kéne ennyire döngetni a mellüket, meg amúgy az adót azért szedik szépen...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#685) Hexarius válasza CactuS (#684) üzenetére


Hexarius
kezdő

Akkor jó, hogy ma pihentettem a gamet. (25 órát belepörgettem 2 nap alatt. xd )
Hát igen ez a baj a "NAGY" klánokkal. Nem szeretem a nárcisztikus viselkedést és a "nagyoknál" ez sűrűn előfordul sajna. Jó, hogy nem léptem be.

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#686) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha jól értem 45 új szerver állt sorba az EU-ban:

New World on Twitter:
"[#NWSTATUS UPDATE] Massive addition of EU worlds right now. Take a look in the link!

Ha a "magyar" szerver ennyire telített lesz folyamatosan, simán lehet, hogy pár itteni emberrel én is költözök valami nyugis helyre.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#687) #65537792 válasza l.skywalker (#686) üzenetére


#65537792
törölt tag

Tegnap sok új szerót raktak be. Hogy pontosan 45-öt azt nem tudom, de sok szeró lett ahol kevés nincs vagy kevés q.
Gondolom, ahol még most is sorban állás van a transzferre várnak.

Szerk.:
Melyik a magyar szeró?

[ Szerkesztve ]

(#688) Hrigh_77 válasza l.skywalker (#686) üzenetére


Hrigh_77
tag

Ez jól hangzik, már csak transfer kéne, hogy értelme is legyen. Senki nem fog otthagyni 20 pluszos karaktert, hogy két három nap múlva újra belelépjen ugyanabba a szarba...

(#689) l.skywalker válasza #65537792 (#687) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tegnap 24-et raktak be, most raktak be 45-öt 10 perce.

Muspelheim-ben van 2 nagy magyar group.

Transzfer pedig még nem elérhető, de én is arra várok :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#690) Hexarius


Hexarius
kezdő

Itt lenne valaki aki mondjuk átmenne egy friss szerverre?Én szívesen mennék. Főleg, hogy kb mindenki kapcsolja ki a global chatet a Magyar kollégák miatt. xd

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#691) CactuS válasza Hexarius (#690) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mi épp a guildet kérdezgetjük, hogy mizu, tényleg jó lenne áthúzni egy másikra, ami kevésbé forgalmas. Félek, hogy amíg nincs free transfer, addig marad a hosszú sor.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#692) CactuS válasza l.skywalker (#686) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, én ránéztem és kb. a 2/3-a low most, kb. 10-15 van ami high, a többi med.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#693) Ellia


Ellia
addikt

Ha valami normális társaság verődne össze egy többnyire angol nyelvű szerveren annak örülnék, csatlakoznék. Jelenleg a Harpinna-n vagyok, ez elég vegyes (sor sincs).

(#694) Laraxior


Laraxior
titán

Basszus, most találtam valami piros követ (orichalcum), majd csak 175-ös szinttől lehet kikaparni :Y :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#695) l.skywalker válasza CactuS (#692) üzenetére


l.skywalker
félisten

Minnyá indítok egy másik karaktert egy üresen. 3 nap alatt belement a játékba 37,7 óra, ebből kb. 12 volt az aktív játék, a többi queue.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#696) Peetey91


Peetey91
senior tag

Alternatív medium szerverre, ahol nincs sorbanállás van esetleg kinevezett? Most vettem meg én is, lassan belevetem magam.

(#697) CactuS válasza l.skywalker (#695) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha van koncepció, hogy hova, akkor lehet én is atmennék.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#698) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Van olyan, akinek a guildje költözik?

(#699) scyllafren válasza Laraxior (#694) üzenetére


scyllafren
senior tag

Az kell a lv 60-as cuccokhoz :D

(#700) Laraxior válasza scyllafren (#699) üzenetére


Laraxior
titán

Az még egy picikét odébb van, hogy hozzányúlhassak. :B :DDD
Nem sok időm van, meg még ugye a bejutás is nehézkes...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.